» »

Prikaz sistemskega diska kot removable device

Prikaz sistemskega diska kot removable device

Motion ::

NA novo sem namestu win 8.1 na nov disk (SATA 3 povezava če je pomembno), Sedaj mi pa ta disk kaže v taskbaru kot removable. Zakaj je to oziroma kako to odstranim od tam?
  • spremenilo: Motion ()

s6c-gEL ::

Motion ::

Sam pogledau link sam nisem neč naredu kr nisem vedu kaj. Zdej so se mi windowsi updajetali in je stvar izginil!? :huh:?

En problem manj :D

Mam pa še en problem. Nevem al sem kaj narobe povezu na plati al je kaka nastavitev v biosu narobe, sam računalnik se mi ne ugasne. Windowsi se prav zaustavijo, pojavi se črn zaslon (no imput) vendar ventilatorji delajo naprej tako da moram držat knof stisnjen 5s da se stvar ugasne. Ve kdo rešitev za ta problem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Motion ::

Da dodam, ko ga ročno izklopim, z držanjem power knofa, se stvar po par sekundah kar sama od sebe ponovno zažene. Tako da moram sklopit tudi napajalnik če hočem da stvar ostane ugasnjena.

solatko ::

Reset ali power konektor imaš obrnjen narobe - pazi oznake +-.
Chipset gonilnik nisi naložil.
Rami niso kompatabilni.
Stik na ohišju.
Šuko vtičnica ni dobro ničlana.
Travniški sistem.
Nastavitve bios-a - izklopi vse druge možnosti starta, razen power gumb.
Izklopi možnost zagona iz wi-fi.

Poglej nastavitve v nadzorni plošči - Možnost porabe energije - po defaultu imaš na power gumbu - spanje.
Delo krepa človeka

Motion ::

Reset ali power connector je obrnjen sem preizkusil in ni opravilo problema
Chipset gonilnike in zadnji bios mam naložen
Rami res niso navedeni pod supported sam delujejo brez problema z predvideno frekvenco, in latencami, prav tako ne povzročajo kakih BSODov al kakšnih drugih errorjev.
Glede stika v ohišju nevem niti kako bi preveril, če se ga dotaknem me neč ne strese ali pa, da bi se kaka statika preskočila.
Sem proviral na drugi vtičnici in je isto.
Travniški sistem nevem kaj je oziroma kaj is mislil s tem.
V biosu sem izklopil vse druge možnosti zagona. (z tipkovnico, miško, wifijem,...)

Bom zdaj proviru še z drugim napajalnikom

Phantomeye ::

Motion je izjavil:

NA novo sem namestu win 8.1 na nov disk (SATA 3 povezava če je pomembno), Sedaj mi pa ta disk kaže v taskbaru kot removable. Zakaj je to oziroma kako to odstranim od tam?


itk ga ne bi mogu ejectat. Preverjeno - ravnokar. Imam tudi jaz (win 7).

Motion ::

Neč ne pomaga. A res so glih rami -_- Glih ceu računalnik moram demontirat da da pridem do njih :(

A ma kdo še kako drugo idejo?

BorutK-73 ::

Meni se je to dogajalo z SSD-jem. Zdaj ne vem točno kdaj je to obvestilo zginalo, menjal sem vmes rame, napajalnik, drugi trdi disk, komplet računalnik je bil iz ohišja in nazaj. OS je isti

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nedodeljen prostor na novem trdem disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
81591 (1318) BorutK-73
»

Pomoč: Mapa se ne odpre

Oddelek: Igre
5781 (695) ShinseiYama
»

Windowsi XP se zaganjajo zelo dolgo

Oddelek: Pomoč in nasveti
9841 (596) Fukomuko
»

pomoč težave z procesi

Oddelek: Pomoč in nasveti
6609 (538) amigo_no1
»

Acer Aspire 5315 wireless driver

Oddelek: Omrežja in internet
3410506 (4494) amigo_no1

Več podobnih tem