» »

Nakupovanje preko Amazon

Nakupovanje preko Amazon

tripsy ::

Na amazon.com/.de imajo dostikrat dobre popuste vceraj si imeli 70% popust na LG 24" HD monitorje brez roba top zadeva cena v comshopu 278eur na amazon pa 106 eur in brezplacna postnina.

Z amazona se nisem naroceval sem pa iz kitajske, zda, kanade in nemcije preko ebay ampak vecinoma taksne manjse komponente za elektroniko recimo rf moduli, matic lcd, daljinci in zadeve za robotiko itd..

Ampak tisto kar me privlaci pri amazonu so te super sale akcije kot je bila ta za monitorje ampak me skrbi postnina kaj se zgodi ce zadeva prispe unicena ali poskodovana. Ali je ze gdo naroceval taksne zadeve in ali ste imeli kaksne probleme ?

bluefish ::

Samo opomba. Brezplačna poštnina je le za dostavo v ZDA/DE/... Poleg tega nekaterih izdelkov ne pošiljajo mednarodno.

tripsy ::

bluefish je izjavil:

Samo opomba. Brezplačna poštnina je le za dostavo v ZDA/DE/... Poleg tega nekaterih izdelkov ne pošiljajo mednarodno.


Meni so dali free shipping za testno narocilo Asus VS247H-P 23.6-Inch Full-HD LED-Lit LCD Monitor iz DE in COM placat je treba sam ce hoces priority shipping.

St235 ::

Testno naročilo?

Poštnino ponavadi amazon doda v zadnjem koraku pred naročilom.

tripsy ::

St235 je izjavil:

Testno naročilo?

Poštnino ponavadi amazon doda v zadnjem koraku pred naročilom.


Sej gres vse do checkouta do zadnjega koraka pac sam na paypalu das cancel. No pac nazaj na orginalno temo kar me skrbi je to kaj se zgodi ce dobis poskodovano opremo mogoce ima kdo izkusnje z nakupovanjem vecjih zadev z amazona.

Alamar ::

Amazon ne podpira paypala

Asus VS247H-P 23.6-Inch Full-HD LED-Lit LCD Monitor $157.00

$59.06 Estimated shipping & handling
$216.06 Total before tax
$0.00 Estimated tax to be collected
$54.25 Import Fees Deposit
$270.31 Estimated order total

St235 ::

tripsy je izjavil:

St235 je izjavil:

Testno naročilo?

Poštnino ponavadi amazon doda v zadnjem koraku pred naročilom.


Sej gres vse do checkouta do zadnjega koraka pac sam na paypalu das cancel. No pac nazaj na orginalno temo kar me skrbi je to kaj se zgodi ce dobis poskodovano opremo mogoce ima kdo izkusnje z nakupovanjem vecjih zadev z amazona.


pol očitno nakladaš, ker amazon ne podpira plačila preko paypala.

tripsy ::

Pac preden kliknes pay.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkusnje z Amazon.de (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8123089 (2663) carlosk1966
»

Amazon.com in carina?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61594 (1389) tikitoki
»

Amazon.com ali Amazon.de ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
188908 (2549) Skyman
»

(Ne)dostava izdelka z Amazona v Slovenijo

Oddelek: Loža
287098 (3191) Yohan del Sud

Več podobnih tem