» »

Ponavljanje letnika in opravljeni izpiti

Ponavljanje letnika in opravljeni izpiti

mih_555 ::

Lep pozdrav.
Podobno tema se sicer že nahaja na tej strani ( Ponavljanje letnika - opravljeni izpiti ) ampak mene bi zanimalo za FERI MB. Ker bom verjetno 1.letnik ponavljal(to je bil moj prvi vpis) saj mi bosta ostala 2 ali 3 predmeti me zanima naslednje: ali se mi bodo opravljeni izpiti šteli in mi izpitov/vaj pri opravljenih predmetih ne bo treba ponovno opravljati? Se pravi, da bom opravljal zgolj ta 2 ali 3 predmete, ki jih v letošnjem letu verjetno ne bom naredil.
  • spremenilo: mih_555 ()

eric_cartman ::

Copy/Paste iz vaše strani:

Pogoji za napredovanje v 2. letnik:
Študent napreduje v 2. letnik, če z opravljenimi izpiti 1. letnika zbere najmanj 54 točk ECTS.

Ponavljanje letnika:
Študent lahko v času študija enkrat ponavlja letnik ali enkrat spremeni študijski program ali študijsko smer zaradi neizpolnitve obveznosti v prejšnjem študijskem programu oziroma smeri. Ponavljanje je možno v primerih, ki jih opredeljuje statut Univerze v Mariboru, če študent izpolni vsaj polovico obveznosti vpisanega letnika v obsegu najmanj 30 ECTS. Letnik lahko ponavlja tudi študent, ki je opravil študijske obveznosti vpisanega letnika v manjšem obsegu od 30 kreditnih točk, če so nastopili upravičeni razlogi, ki so določeni s statutom Univerze v Mariboru.

Torej za napredovanje rabiš 54 kreditov, za ponavljanje oz. tako da opravljaš le manjkajoče predmete pa vsaj 30 kreditov. To je to.

mih_555 ::

Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izredni študij na fakulteti za računalništvo in informatiko

Oddelek: Šola
2712555 (2918) falconnn
»

Vpis v drugi letnik.

Oddelek: Šola
142428 (2244) kolek
»

Ponavljanje letnika na fakulteti

Oddelek: Šola
409483 (5985) A110
»

FRI in ponavljanje letnika (bolonjski)

Oddelek: Šola
82390 (2146) mr1two
»

prisilen prepis na bolonjski študij

Oddelek: Šola
82500 (2176) Isotropic

Več podobnih tem