» »

Nov avto za 15000€

Nov avto za 15000€

1
...
3 4
5
»

hojnikb ::

> Rapid je tudi OK, ampak pogojno...ker je slabo narejen in ima ''tehnologijo'' izpred 2-3h let...

od kje ti to ?
#brezpodpisa

dj_uro ::

Kaj mislis, da se zmisljujem?

Kolega, vodim vw oz. Vag klub... mislis, da ne vem detajlnih informacij, tebi skritih?? Pac, v tem svetu se vrtim... pokrivamo celotno vag grupo, celjski, koroski, osrednji in gorenjski del servisev ter ljudi v oglasevanju, ki so nonstop na tekocem z info o tehniki, tehnologiji ipd..

Bo dovolj? ;)
vw-klub.si

D3m ::

Pusti fante. To je tehniški forum specializiran za računalnike.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

dj_uro je izjavil:

Kaj mislis, da se zmisljujem?

Kolega, vodim vw oz. Vag klub... mislis, da ne vem detajlnih informacij, tebi skritih?? Pac, v tem svetu se vrtim... pokrivamo celotno vag grupo, celjski, koroski, osrednji in gorenjski del servisev ter ljudi v oglasevanju, ki so nonstop na tekocem z info o tehniki, tehnologiji ipd..

Bo dovolj? ;)


Potem pa lahko daš kake konkretne informacije, primerjave..
Da bomo vedl za naprej :)
#brezpodpisa

Utk ::

Če ima avto 2-3 leta staro tehnologijo, ni zarad tega čisto nobene škode. Prolem je samo v tem, da je vag tehnologija izpred 2-3 let totalno zanič, za novejšo se pa še ne ve, če ni še slabša.

Janac ::

hojnikb je izjavil:

dj_uro je izjavil:

Kaj mislis, da se zmisljujem?

Kolega, vodim vw oz. Vag klub... mislis, da ne vem detajlnih informacij, tebi skritih?? Pac, v tem svetu se vrtim... pokrivamo celotno vag grupo, celjski, koroski, osrednji in gorenjski del servisev ter ljudi v oglasevanju, ki so nonstop na tekocem z info o tehniki, tehnologiji ipd..

Bo dovolj? ;)


Potem pa lahko daš kake konkretne informacije, primerjave..
Da bomo vedl za naprej :)


Maš na avtomobilizem temo kako ima rapid/toledo narejene kanale, ko voda teče kar po napeljavi in motornem računalniku... + plastike so švoh v notranjosti..

JC Denton ::

Vidim da je tema ponovno aktualna.

sam sem kupil lani res nov avto. odločil sem se za forda Focusa in mi ni niti malo žal. V enem letu sem naredil 33.000 kilometrov, trenutno sem pri 38.000. Do sedaj niti ene težave. Lahko povem, da se avto vsaj za moje pojme pelje nekoliko bolje, avto deluje bolj stabilno, kot Octavia (jih imamo za službene avte), je pa res, da so moje gume ene 2x dražje kot tiste na službenem avtu.

Vzel sem ga, ker je bil najbolj ugoden avto, ki sem si ga lahko privoščil in je zadovoljeval vse moje kriterije, pograjal bi samo malo premalo prostora za volanom in za sovoznika, vse ostalo pa mi ustreza.

krneki0001 ::

Janac je izjavil:

hojnikb je izjavil:

dj_uro je izjavil:

Kaj mislis, da se zmisljujem?

Kolega, vodim vw oz. Vag klub... mislis, da ne vem detajlnih informacij, tebi skritih?? Pac, v tem svetu se vrtim... pokrivamo celotno vag grupo, celjski, koroski, osrednji in gorenjski del servisev ter ljudi v oglasevanju, ki so nonstop na tekocem z info o tehniki, tehnologiji ipd..

Bo dovolj? ;)


Potem pa lahko daš kake konkretne informacije, primerjave..
Da bomo vedl za naprej :)


Maš na avtomobilizem temo kako ima rapid/toledo narejene kanale, ko voda teče kar po napeljavi in motornem računalniku... + plastike so švoh v notranjosti..


Subaru forester ima računalnik na bloku motorja. Pozimi je pri meni v snegu, kadar se po celcu vozim, poleti se dostikrat zgodi, da je poplavljen ker zabredem v kako vodo, pa ni nobenih problemov. Je pač računalnik hermetično zaprt in kvalitetno izdelan.
To da voda po njem teče je še najmanjši problem, ki sploh nebi smel biti problem.

JC Denton ::

Janac je izjavil:

hojnikb je izjavil:

dj_uro je izjavil:

Kaj mislis, da se zmisljujem?

Kolega, vodim vw oz. Vag klub... mislis, da ne vem detajlnih informacij, tebi skritih?? Pac, v tem svetu se vrtim... pokrivamo celotno vag grupo, celjski, koroski, osrednji in gorenjski del servisev ter ljudi v oglasevanju, ki so nonstop na tekocem z info o tehniki, tehnologiji ipd..

Bo dovolj? ;)


Potem pa lahko daš kake konkretne informacije, primerjave..
Da bomo vedl za naprej :)


Maš na avtomobilizem temo kako ima rapid/toledo narejene kanale, ko voda teče kar po napeljavi in motornem računalniku... + plastike so švoh v notranjosti..



Dajmo zaključit enkrat to foro o poceni plastiki in kvalitetno plastiko lepo vas prosim. Zaposlen sem v podjetju, kjer brizgamo plastične izdelke za avte višjega razreda. Govorim o AUDI A4-A7, Mercedes C-klasa, BMW, itd,.

Naj vam povem koliko stane najdražja plastika, ki je v teh avtih. 2-4€/kg. Vse kar je tam notri je cheap shit plastika z ali brez dodatkom steklenih vlaken, avtomobilske firme gledajo samo na stroške, kje bi lahko kaj privarčevali to je vse, kar jih zanima.

D3m ::

Katero podjetje? Lahko na ZS.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mavrik ::

GrimReaper ::

JC Denton je izjavil:

Dajmo zaključit enkrat to foro o poceni plastiki in kvalitetno plastiko lepo vas prosim.
Naj vam povem koliko stane najdražja plastika, ki je v teh avtih. 2-4EUR/kg.

Glede cene ne vem, vem pa da imaš tudi v avtih do 15kEUR lahko kvalitetno mehko plastiko (prst se lahko pogrezne noter) ali pa povsem trdo plastiko, ki jo najdeš tudi v avtih malo nad 20kEUR.
Alfa Mito je že en primer, ki ima ne glede na opremo in motoriziranost povsem enako trdo plastiko na vratnih panelih in armaturi. Poleg tega pa še ročaje na vratih, ki so najbolj preprosto sestavljeni iz dveh delov in zaštiftani, in tako vse škriplje, ko jih primeš v roko. Deluje še slabše kot kak najcenejši depilator ali drug podoben izdelek, ki je sestavljen iz dveh delov.
Seveda je drug problem tudi, da se s trdo plastiko pojavi kup čričkov.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

JC Denton ::

GrimReaper je izjavil:

JC Denton je izjavil:

Dajmo zaključit enkrat to foro o poceni plastiki in kvalitetno plastiko lepo vas prosim.
Naj vam povem koliko stane najdražja plastika, ki je v teh avtih. 2-4EUR/kg.

Glede cene ne vem, vem pa da imaš tudi v avtih do 15kEUR lahko kvalitetno mehko plastiko (prst se lahko pogrezne noter) ali pa povsem trdo plastiko, ki jo najdeš tudi v avtih malo nad 20kEUR.
Alfa Mito je že en primer, ki ima ne glede na opremo in motoriziranost povsem enako trdo plastiko na vratnih panelih in armaturi. Poleg tega pa še ročaje na vratih, ki so najbolj preprosto sestavljeni iz dveh delov in zaštiftani, in tako vse škriplje, ko jih primeš v roko. Deluje še slabše kot kak najcenejši depilator ali drug podoben izdelek, ki je sestavljen iz dveh delov.
Seveda je drug problem tudi, da se s trdo plastiko pojavi kup čričkov.


Črički se ti pa lahko pojavijo tako pri mehki (PUR) kot pri trdi plastiki (večinoma PC/ABS), če ni ustrezno pritrjena na nosilce. Nekateri izdelki imajo med nosilcem in nekim plastičnim elementom še razne gumice ali filce, da je tega čričkanja čim manj. Prav tako če proizvajalec "špara" na orodjih (npr za brizganje plastike) so lahko izdelki slabši na montaži in posledično problemi s hrupom, čričkanjem, neenakomernimi razmimki,...

Mene osebno zelo moti ta visoko-sijoča plastika v nekaterih Nissanih in Renaultih, čeprav je cenovno dražja in bolj kvalitetna kot prej omenjene. To mi je všeč pri televizorjih naprimer ni mi pa v avtih.

rok1986 ::

Torej, da malce posodobim temo. Šli smo na testno vožnjo od rapida 1.2TSI in se mi ni zdel dober pregled na zadnjem delu avtomobila. Pelje se super, dober oprijem cestišča in vse ostale stvari (dodatna oprema, cena, prostornost) so bile zadovoljive za najine potrebe.

Druga testna vožnja je bil leon. Pri temu avtomobilu je bilo vse odlično, samo cenovno pride z dodatno opremo, malce čez naš budget - zaenkrat naš favorit.

Ta teden bomo najbrž šli še na testno vožnjo od peugoet 308 in citroen c4. Naslednji teden pa še kakšno fordovo vozilo (najbrž focus).

kljhjkhkjh ::

Ojla, js sm Petra in kupujem drugo ki ga ne bomo redno uporabljili ampak ga plača dedi zato ga bomo kupli.

Spogledujem se z pegueut 2008 and pegeut 308.

Želimo da je avto varčen, modern in varen.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega avtomobila do 18.000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9020929 (15875) Netrunner
»

Nov avto do 20k (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10320611 (14045) sass628
»

Par vprašanj pred nakupom avtomobila. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7319196 (16646) Miha 333
»

Nakup avtomobila (do 9000€) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5316965 (14772) trololo2

Več podobnih tem