» »

podaljšanje vozniškega dovoljenja - voznik začetnik

podaljšanje vozniškega dovoljenja - voznik začetnik

krneki2 ::

Zanima me ali lahko podaljšam vozniško dovoljenje ( sem voznik začetnik in imam opravljeno varno vožnjo ), tudi po preteku vozniškega dovoljenja? poteklo mi je pred približno enim mesecem

KraitPay ::

Seveda, vedi samo, da če te kdo ustavi od modrih, je enako, kot če bi vozil brez izpita.

Kje si bil takrat, ko so ti iz UE pošiljali sporočila o podaljšanju?

krneki2 ::

niso mi nič poslali

KraitPay ::

Čudno, skratka, da, lahko podaljšaš.

Rabiš zdravniško potrdilo in potrdilo okulista v primeru nošenja očal.

krneki2 ::

lahko podaljšam brez problema kljub temu da je vozniško dovoljenje že čez rok? in sem voznik začetnik?

NotSpecial ::

Tut če ne bi nardil varne vožnje v roku, bi lahko še vedno brez problema podaljšal vozniško dovoljenje za eno leto. Glede na to, da si varno vožnjo že naredil, pa itak da lahko brez problema podaljšaš (samo vozit se ne smeš do tedaj - dokler ga ne boš podaljšal). Greš lepo na UE, prineseš zraven vozniško dovoljenje, fotko, potrjen karton voznika začetnika (kao opravljena varna vožnja) in veljavno zdravniško spričevalo (pač pogledaš na prejšnje zdravniško spričevalo in če imaš gor naveden ponovni obvezen zdravstven pregled ga moraš pač it ponovno delat).

69charger ::

Jaz sem šel podaljšat 1 dan čez pretek in so mi podaljšali brez problema, samo zaradi očal sem moral ponovno k okolistu+zdravniški pregled(pa je šlo 100€ banda pokvarjena). Prineseš list od varne vožnje, 18€ keša al koliko je vozniška pa slika.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podaljšanje vozniškega dovoljenja

Oddelek: Na cesti
101478 (1112) 6151
»

Vozniško dovoljenje

Oddelek: Na cesti
3814325 (6106) BivšiUser2
»

Tečaj varne vožnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6831164 (17985) Twixz
»

Podaljšanje vozniškega izpita

Oddelek: Loža
2919763 (7643) krneki2
»

Podaljšanje vozniškega dovoljenja

Oddelek: Na cesti
174993 (3887) Furbo

Več podobnih tem