» »

Ko je telefon v žepu se ugasne

Ko je telefon v žepu se ugasne

menjalnik ::

Imam pametni telefon Prestigio pap 4055 in se mi zadnje čase dogaja da ko ga dam iz žepa, da je izklopljen in ko pritiskam na gumb za vklop se nezgodi nič. Šele ko odstranim baterijo in jo dam nazaj noter se začn3 odzivat na gumb za vklop, naj nesem na servis?


resetiral sem ga že pa ne pomaga

Hayabusa ::

Imaš vklopljen zaklep ekrana ? Ker lahko da ga sam nevede ugasneš.

menjalnik ::

Se ne odziva na nobeno tipko pa, če še tolko pritiskaš. Na začetku sem to pripisoval temperaturi v žepu ker je bila baterija zelo vroča, ampak pol ure nazaj mi je to naredil hladen.

menjalnik ::

Živjo, zadeva je taka, telefon se zdaj že ugaša ko neham s klicem, danes sem ga nesel na servis v Asbis v Trzin, ima kdo slučajno isti problem?

GabrieLeo ::

Prestigio... Samo to lahko rečem. Imel sem ga in nikoli več. To je samo telefon, ki je narejen na veliko kvaliteta pa je zelo majhna. Pri meni je naprimer zaznaval dvojne dotike, ko sem pritisnil samo enkrat itd. Znebi se ga čimprej ali pa probaj še s menjavo baterije

Engineer_ ::

prestigio ne zna narediti niti dobre računalniške robe. Zakaj si kupil telefon?!

Sumim da tvoj telefon izgublja stik tam pri bateriji. Poglej če se baterija kaj premika, če se pa daj kak košček papirja, kartona, plastike, pač česarkoli na drug konec baterije tako da jo boš fiksiral.

Če ti kaj zagori v žepu pa je to povsem tvoj problem. Baterija je zelo vroča, ti pa še vedno nosiš telefon v žepu jao..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

menjalnik ::

Evo danes so me poklicali iz servisa, da je telefon popravljen, težava je bila na matični plošči, katero so tudi menjali :) torej, če ima kdo tak problem nesite na servis dokler se da.

Glede Prestigiota bom rekel takole: imam tablico in je ne morem prehvalit pa jo imam že več kot eno leto in je še NITI enkrat nisem resetiral, tudi zaštekala mi še ni :) S telefonom sem ravno tako maksimalno zadovoljen, je pa včasih tudi kakšen izdelek defekten, tokrat ravno moj hehe. Ko sem imel Samsunga sem bil 4x na servisu in to v letu in pol pa še zmeraj je bila vrsta ko sem prišel! pri Prestigu sem bil takoj na vrsti:))

Če koga zanima sem nesel na servis Asbis v Trzin, odnos do strank je super, vsak me je pozdravil pa tudi tisti za pultom se je obnašal profesionalno.

Ne gre mi pa v glavo, ko sem vprašal, če to s 2 leti garancije na matično šteje spet od danes naprej, ker oni za pultom je rekel, da NE! Da se šteje od takrat ko sem telefon kupil, četudi je matična nova???:(

BorutK-73 ::

Seveda se šteje samo stara garancija. Če bi pa ti plačal popravilo, bi pa dobil garancijo na popravljeno komponento.

Trupl0 ::

483. člen

(1) Pri manjšem popravilu se garancijski rok podaljša za toliko, kolikor časa kupec ni mogel uporabljati stvari.

(2) Če pa je bila stvar zaradi nepravilnega delovanja zamenjana ali bistveno popravljena, začne garancijski rok teči znova od zamenjave oziroma od vrnitve popravljene stvari.

(3) Če je bil zamenjan ali bistveno popravljen le kakšen del stvari, začne garancijski rok znova teči samo za ta del.
If you are going through Hell, keep going !

menjalnik ::

To se pravi mam na matično sedaj dve leti garancije od danes naprej juhu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija - menjana matična - prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
141442 (945) Ales
»

Garancija LCD televizorja?

Oddelek: Zvok in slika
8794 (647) bobby
»

Ram2 in problemi z garancijo

Oddelek: Loža
367542 (6348) [D]emon
»

Kaj bi vi storili?

Oddelek: Pomoč in nasveti
223818 (2940) drzni86
»

Po uporabljeni garanciji, nova garancija ali nadaljevanje stare?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101179 (1086) Keyser Soze

Več podobnih tem