» »

Samsung Xcover 2

Samsung Xcover 2

retard ::

Pozdrav
Imam namen kupit omenjen telefon sicer iz druge roke ker bi ga mel sam za malo časa tolk da dobim neki zares pa me zanima itak prodajalec je rekel da use deluje perfekno kot ponavadi... pa bi vprašal za vaše mnenje o tem telefonu če ga ldo uporablja dalj česa in je odkril kako hibo nevem naprimer da noče klicat al začne prekinjar al se izklaplja al kaj podobnega? Ker sem že mel take probleme da sm kupu podoben telefon zelo poceni pa se mi skoz izklaplja pa noče klicat al kar prekine pa baterija enkrat zdrži par dni enkrat crkne takoj... Pa ne bi rad ponovil iste napake.

Hvala in lep pozdrav
Andrej

Siddh ::

Telefon ima 4GB vgrajenega spomina, ampak od tega 3GB zasede sistem. Tisti preostali 1GB pa odžirajo prednaložene aplikacije, ki jih ne moreš odstraniti, torej ti za aplikacije iz play store ostane okrog 700MB. Kmalu boš ugotovil, da je to premalo, npr. GPS aplikacija za bolj natančnim zemljevidom Slovenije in kakšne sosednje države lahko takoj zasede 300-400MB. Point je, da je prostora premalo, aplikacij pa brez rootanja in zajebancije s telefonom ne boš mogel namestit na SD kartico.

Sicer ga ima moj oče in mu je od začetka pogosto prekinilo ker senzor bližine ne deluje dobro, zdaj pa pač pazi, da se ekran ne dotakne lica.


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

retard ::

ma kar se tiče velikosti? maš občutek da je zelo velik u roki al ne?

Siddh ::

V roko lepo paše, z ovitkom pa je že malo masiven, ampak še vedno je zadovoljivo.


retard ::

Sem dobil ta telefon in je uredu...
pa me samo še nekaj zanima: mam ta telefon že 4 dni pa je še zmeri 5 črtic na bateriji pa nevem al je baterija tolk dobra da tolk zdrži al je to kšna napaka?

Chev ::

O kakšnih črticah to?

Sicer pa, ko bo crknil, boš vedel da je prazen.

i386 ::

Imaš ti to navaden xcover ali galaxy xcover? Ker če imaš navadnega ti bi zdržal 14 dni sigurno :)

retard ::

mam navaden samsung c3350 xcover 2

Bolf3nk ::

... malo je razlika lol

eno je smartphone, drugo pa "dumphone"

retard ::

no sej jaz mam tega dumbphone

LordTado ::

No ta android je res trash mel sem interni polnilnik poln in razumel da mi je javil da je poln in da naj pocistim nekaj programov sedaj mam polovico fraj in ne morem instalirat program ki je velik 1mega...
Pa cash zbrisal pa vse sem probal pa vstraja in vstraja da ni prostora...

jure3000 ::

Jaz sem dal tole gor (verzijo z android 4.4.4): http://forum.xda-developers.com/showthr...
Prednaložene gaps sem dal najmanjšo opcijo, vse ostalo se da iz stora nainstalirat. Dela super, prostora je dovolj (seveda če se ga zabaše z nepotrebnim sranjem, bo delal slabo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jure3000 ()

korenje3 ::

jaz imam tak telefon. v glavnem sam se mi ponovno zaganja na vsake nekaj časa... potem je pa še problem s pomnilnikom. imaga ga daleč premalo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Siddh ::

Prodaj dokler še dobiš kaj za njega.




Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
315139 (4435) zero_max
»

LG Optimus 4X HD (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
43191570 (41506) dr.Akula
»

Pametni telefon za do 300EUR

Oddelek: Mobilne tehnologije
438601 (7327) Runnagain
»

Nokia E52 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37482057 (40072) mailer
»

Uporabniki "glupih" telefonov, ste tukaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6811946 (9205) Mesar

Več podobnih tem