» »

okvara klima kompresorja

okvara klima kompresorja

ikladni1 ::

lep pozdrav!
imam en problem... klima kompresor mi je razgnalo in kolikor sem ugotovil so v klima kompresorju opilki...verjetno je opilke vrglo tudi po celem klimatskem sistemu...zato me zanima če bi lahko nastal kakšen problem če zamenjam klima kompresor in potem pred polnjenjem klime naredim cikel čiščenja sistema... ali bi morda moral na kakšen drug način prečistiti...

Pšenični ::

ikladni1 je izjavil:

lep pozdrav!
imam en problem... klima kompresor mi je razgnalo in kolikor sem ugotovil so v klima kompresorju opilki...verjetno je opilke vrglo tudi po celem klimatskem sistemu...zato me zanima če bi lahko nastal kakšen problem če zamenjam klima kompresor in potem pred polnjenjem klime naredim cikel čiščenja sistema... ali bi morda moral na kakšen drug način prečistiti...


Bo potrebno cel sistem prečistiti. Najbolje da se obrneš na pooblaščeni servis, gre za delikatno zadevo.

Spajky ::

Si siguren, da je crknil kompresor, ne pa samo zagonski kondenzator zanj (zunanja enota). Ker če je ono prvo, se ne splača popravljat, zamenjaj komplet klimo, ker te ne bo prišlo dosti več. Kdo ti je pa rekel, da je zaribal kompresor.. serviser? ne verjami vsega. kakšni so pa simptomi?
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

ikladni1 ::

na klima kompresorju je razvidno...poknilo je ohišje... ali bolj natančneje je v njem moralo nekaj odlamati in je zamlelo vse skupaj...

Spajky ::

Nabavi novo poceni navadno klimo z montažo, če se greješ z njo čez zimo, pa najcenejšo invertersko in to z gotovino (dodatni popust!).
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razvlažilec zraka

Oddelek: Loža
247988 (2929) GupeM
»

Polnenje avtoklime (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8126653 (9306) WizzardOfOZ
»

Klima problem, Megane 1.5dci, l'11.

Oddelek: Na cesti
264278 (3573) BorutK-73
»

Klima v avtu dela ali ne?

Oddelek: Na cesti
71311 (1114) shmandi
»

Rablena klima za v avto ? praksa da ali ne ?

Oddelek: Loža
51800 (1754) mrTwelveTrees

Več podobnih tem