» »

Nakup Google Nexus 10

Nakup Google Nexus 10

Tina Floyd ::

Živjo!
Zelo bi bila vesela, če bi mi kdo znal pomagati oz. delti njegovo izkušnjo.
In sicer, rada bi naročila Google Nexus 10 32GB, ampak ne vem, kje se mi bolj splača.
Na ameriškem amazonu (http://www.amazon.com/Google-Nexus-10-W... je precej cenejši kot npr. na angleškem (http://www.amazon.co.uk/Samsung-Google-...
Hvala za kakršnekoli informacije ali opozorila :)

Zheegec ::

Za podobno ceno, kot na Amazonu ga dobiš tudi v Sloveniji. Vsaj v Comshopu in Bigbangu bi moral biti 330EUR nekje po novem.
Pri naročilu iz USA pa računaj še poštnino in pa davek na skupno ceno s poštnino vred (22%).

Vem, da je bil nekje v Avstriji dosti ceneje, če ima še kdo link do tega...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Tina Floyd ::

Okrog 330EUR so pri nas tisti z 16GB.. Kar sem gledala pri nas nisem zasledila, da bi sploh prodajali 32GB.
A kdo slučajno ve kako se obnese, če naprimer kupiš 16GB pa dodatno še dodaten trdi disk ali kaj podobnega..

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

S kabelčkom in programčkom za nekaj € lahko gor daš ključke in diske, ni pa ravno zelo praktično. Obstaja pa WiFi disk z lastno baterijo... 500GB je okoli 100€.

keitai ::

Tle je 327e (319e če ga kupiš v Nemčiji, žal nam računajo 22% ddv) + 12e poštnina. Še ceneje ga mogoče dobiš kje na ebayu. Poglej malo po ebay.de ali ebay.co.uk, včasih so novi tudi pod 300e, če ti je vseeno lahko kupiš tudi refurbished ali celo rabljenega.

Tina Floyd ::

keitai je izjavil:

Tle je 327e (319e če ga kupiš v Nemčiji, žal nam računajo 22% ddv) + 12e poštnina. Še ceneje ga mogoče dobiš kje na ebayu. Poglej malo po ebay.de ali ebay.co.uk, včasih so novi tudi pod 300e, če ti je vseeno lahko kupiš tudi refurbished ali celo rabljenega.

Torej bi za vse skupaj morala plačati 339€? A imaš kakšne izkušnje z naročanjem na tej strani?

keitai ::

Par komponent sem kupil prek strani prek paypala, nikakršnih problemov, res pa, da do sedaj nisem še nič reklamiral. Ponavadi pa so Nemci dosti boljši glede tega kot naše trgovine. Pošljejo preko DHL-a, tracking je zraven. Polna cena je 339,04e.

zajovic ::

Nexus 10 + otg kabel + katerikoli usb ključek deluje! Preverjeno!

Tina Floyd ::

Še to..kaj se splača še kupiti poleg tablice? Torej ovitek, da se ne poškoduje, a še kaj? Na netu so pogosto govorili o teh magnetnih kablih za polnjenje, pa o USB priključku,...

Mavrik ::

Jaz osebno ne uporabljam ovitka, ker zgleda dovolj trdoživ. Obenem ni lih med najlažjimi tablicami zato mi dodatna teža lih ne diši :)
The truth is rarely pure and never simple.

Tina Floyd ::

Še zmeraj nisem naročila tablice, ker sem še malo brskala in tako naprej..
Uglaunem..rabila bi jo predvsem za faks, se pravi za razne pawer pointe, pisanje zapiskov(tipkaje, ne ročno pisanje),na našem faksu je tudi veliko slikovnega gradiva in tako naprej..
Torej odločam se med Nexus 10 in Samsung Galaxy 10.1 2014..mi zna kdo kaj svetovati?

mitja73 ::

Tina Floyd je izjavil:

Še zmeraj nisem naročila tablice, ker sem še malo brskala in tako naprej..
Uglaunem..rabila bi jo predvsem za faks, se pravi za razne pawer pointe, pisanje zapiskov(tipkaje, ne ročno pisanje),na našem faksu je tudi veliko slikovnega gradiva in tako naprej..
Torej odločam se med Nexus 10 in Samsung Galaxy 10.1 2014..mi zna kdo kaj svetovati?


Pojdi v trgovino(BB naprimer) in sprobaj v živo in se odloči za tisto ki se ti zdi boljša.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nexus 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7516432 (7319) AvtoR
»

Najboljša Android tablica?

Oddelek: Kaj kupiti
115246 (4650) lemperor
»

Nekaj vprašanj glede tabličnega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
94354 (3929) berlingo

Več podobnih tem