» »

asus r9 270x ali gigybyte r9 270x

asus r9 270x ali gigybyte r9 270x

Samurai- ::

Zdravo..

Zanima me vaše mnenje in izkušnje glede teh dveh kartic, kakšne so razlike med njima, in kakšne so izkušnje pri coin- miningu.

Katero vi bolj priporočate ? Prosim da se osredotočate le na ti dve kartici in ne ostalimi. Recimo ali je asus pri enaki temperaturi glasnejša od gigybyte ? katera je bolj stabilna ? katera porabi več, katera manj. Načeloma bi rad imel tišjo mašino tako da ventilatorjev nebi gnal na polno saj bo nekaj časa na nerodnem mestu.

Zanima me še nekaj, ali je mogoče preko afterburnerja karticama znižat voltažo, in če ne, kako bi lahko to naredil, imam pa asRock plato in win 7 x64.

Hvala
FRP and Strategic lord Samurai-
-->---

boogie_xlr ::

Če boš rudaril, je vseeno. Ventilator bo v vsakem primeru delal na polno, ker se bo tudi kartica grela na polno. Vzami takšno, ki bo vroč zrak puhala ven iz ohišja.

Samurai- ::

Dobro, sem mislil da kdo ima katero od teh dveh kartic in lahko pove kaj več.
FRP and Strategic lord Samurai-
-->---

Seljak ::

Jaz imam Asus R9270x Top. Kartica je zelo tiha in tudi,ko dvignem hitrost ventilatorja na 80% ni moteče. Dva ventilatorja poskrbita,da je jedro vedno hladno. Največjo temp.,ki jo je dosegla pri ful obremenitvi je bila 62?C,sedaj pa ko brskam po spletu pa le 28-29?C pri sobni temp 23?C. Definitivno sem za ta denar zelo zadovoljen,saj z sinom poganjava z njo vse novejše špile(Assetto Corsa,BF4,COD Ghost,...) V prihodnosti bom nabavil še eno in ju povezal med seboj. Če iščeš razmerje med ceno in to kar ta kartica ponuja potem je definitivno prava izbira,če pa imaš na voljo več denarja potem boš izbral sigurno še kaj močnejšega,pač odvisno za kaj jo boš uporabljal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

R9 270X in LC Power 420W

Oddelek: Pomoč in nasveti
10995 (832) hojnikb
»

Katero R9 270X

Oddelek: Kaj kupiti
7908 (711) KuhaR
»

Kako priklopiti grafično asus r9 270

Oddelek: Pomoč in nasveti
192157 (1805) Seljak
»

Grafična kartica R9 270X

Oddelek: Kaj kupiti
493521 (2699) klkkkkkkkkkk
»

Grafična kartica (HD 7870 vs R9 270X vs GTX 760)

Oddelek: Kaj kupiti
369599 (9228) klkkkkkkkkkk

Več podobnih tem