» »

Inštrukcije s.p.

Inštrukcije s.p.

elomat ::

Pozdravljeni,
zanimalo bi me vaše mnenje:

Ali se od inštruiranja šolske snovi (če se delo opravlja korektno in strokovno), da živeti po vaše?
Poznate kakšen primer nekoga, ki se ukvarja izključno s tem?

elomat ::

Zanimalo bi me tudi za katere šolske predmete (poleg matematike) obstaja največje povpraševanje?

b00mer ::

Zivjo

Ce instruiras tko u easy je tezko, da bi zivel samo od tega.

Js sm hodu h enmu k sta mela z zeno najeto stanovanje izkljucno za ta namen. 2 veliki sobi in samo gasa. Tko da ns je blo tudi po 10 na instrukcijah.
Mene je na zacetku motil, da nas je tok velik..Po 20 min mi je blo jasno, da tip rastura in lahko instruira tudi 6,7 ljudi naenkrat :)

To je dobr biznis ce obvladas stvar + mors met zivce k tm je blo tko k pr ciganih..skos puna kuca ljudi :)

elomat ::

@b00mer
hehe :) za katere predmete pa se ti zdi, da je bilo več povpraševanja oz. katere predmete sta inštruirala?

Yacked2 ::

Za OŠ otroke ponavadi lahko inštruirajo sorodniki. Za SŠ inštruirajo učitelji (pač poleg službe v šoli, popodne za € inštruirajo naprej)
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

St235 ::

elomat je izjavil:

@b00mer
hehe :) za katere predmete pa se ti zdi, da je bilo več povpraševanja oz. katere predmete sta inštruirala?


po mojih izkušnjah se najaveč rabi fizika, matematika in kemija ter jeziki. S tem, da morajo bit inštitucije vsaj na SŠ nivoju.

elomat ::

Od jezikov pa verjetno največ nemščina in angleščina...

111111111111 ::

Kolega ima s.p. za matematiko inštruirat. In lepo živi od tega nejgova žena, hčerka in on. Tako da se da, ampak kot je eden zgoraj napisal, tip raztura in za popravne ima ponavadi 90% - 95% uspešnost in ima vsako leto več ljudi.

Je pa sezonsko delo. Največ junij, julij in avgust. Takrat se za vse ostale mesece praktično pokrije.

elomat ::

A to ima matematiko predvsem za srednje šole ali tudi matematiko za fakultete?

b00mer ::

Yo

Js sm hodu za verjetnost, ostali so mel mat. fiziko (to je ucil on). Zena vse ostalo + da so imel se eno za instruiranje ce se prav spomnim.

http://www.ds-instrukcije.si

[D]emon ::

Se pravi, obupal si nad borilnimi vescinami, zdaj pa isces "lahek zasluzek" ? No go, there ain't no such thing.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

elomat ::

@[D]emon
inštrukcije so eden od načinov s katerim se lahko sam preživljaš, če ne dobiš službe ali, če ostaneš brez nje. Zato sprašujem.

The Player ::

Zanimivo

Ne bi si predstavljal, da obstajajo prav podjetja, ki ponujajo inštrukcije, glede na to, da ogromno študentov in učiteljev inštruira v prostem času, se pravi je konkurenca prav velika.

[D]emon ::

elomat, kot prvo je konkurence veliko; kot drugo, moras za konkreten zasluzek z instrukcijami tudi konkretno delati. Za instruiranje pa rabis vec kot samo znanje predmeta, ki ga hoces instruirat.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

darkos ::

Za inštruiranje lahko imaš s.p. in tudi lepo se da živeti od tega. Res je, da moraš poleg snovi znati tudi delati z ljudmi. Če tega ne znaš oz. nimaš živcev, potem se raje ne spuščaj v odpiranje s.p. zaradi tega.
Za inštrukcije se mi zdijo v redu tile: http://www.vrtiljak.net/?offerID=77

lp

lebdim ::

za inštruiranje potrebuješ vsaj osnovno znanje poučevanja, kar pridobiš s pedagoškimi predmeti (predvsem z didaktiko matematike). ni dovolj zgolj poznavanje snovi, ampak predvsem princip, na kakšen način razložiš nekomu, ki ne razume. to pa ni toliko preprosto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inštrukcije - vprašanje

Oddelek: Šola
203029 (2431) St235
»

Kako najceneje ponuditi storitev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5010696 (8581) Invictus
»

Limite

Oddelek: Šola
232658 (1920) lebdim
»

FMF

Oddelek: Šola
122540 (1747) lebdim
»

kam naprej za prfoksa matematke na srednji šoli

Oddelek: Šola
344743 (4156) BluPhenix

Več podobnih tem