» »

Protesti in spopadi v Ukrajini ter Krimska kriza

Protesti in spopadi v Ukrajini ter Krimska kriza

Temo vidijo: vsi
««
42 / 88
»»

bluefish ::

Pšenični je izjavil:

Pa ti povej kaj si ti naredil. LOL.
Nič. Jaz se vsaj ne slepim, da moje forumsko nakladanje spreminja svet.

Mipe je izjavil:

Jaz oporekam medijski vojni; resnica mora biti vodilo, ne propaganda.
Bejži no, še v naši mali Sloveniji vsak medij malce po svoje predstavi zgodbo. Kaj šele v bolj napetih situacijah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mipe ::

Tudi jaz se ne slepim, da spreminjam svet. Samo za vsako laž, ki se pojavi v medijih, ali prikrivanje resnice objavim protiutež.

Ljudje imamo pravico vedeti resnico.

bluefish ::

Mipe je izjavil:

Tudi jaz se ne slepim, da spreminjam svet. Samo za vsako laž, ki se pojavi v medijih, ali prikrivanje resnice objavim protiutež.

Ljudje imamo pravico vedeti resnico.
Vprašanje seveda, ali je tvoja protiutež tudi le ena od manipulacij nasprotne strani. Nekaj tisoč kilometrov stran od dogajanja so tvoje informacije ravno tako kredibilne kot vse ostale.

Mipe ::

Ja, v fotošopu kloniram ljudi, da se zdi, kot da trume derejo na volišča. Daj bejž no, nisem tako neumen. Vem, da ima Putin prste v marmeladi, vem pa, da jih imajo tudi ZDA in EU. Sram me je, da si EU sploh privošči kolaboracijo s fašističnim režimom.

Tu sem na strani ljudi, ne držav. Moj cilj je čimprejšnje umiritev stanja; zaradi posredovanja ZDA in EU je situacija tako eskalirala, da obstaja samo še ena rešitev: razcepitev Ukrajine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

bluefish ::

Mipe je izjavil:

Ja, v fotošopu kloniram ljudi, da se zdi, kot da trume derejo na volišča.
Ne, pravim le, da ti pač limaš proruske vire, nekdo drug pa proukrajinske ali ameriške ali...

Mipe ::

Ja, fotografije so proruske, ker slučajno gredo na roko Putinu.

Zresni se. Resnica je resnica, ne glede na to, komu bolj ustreza.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

bluefish ::

Mipe je izjavil:

Tu sem na strani ljudi, ne držav. Moj cilj je čimprejšnje umiritev stanja; zaradi posredovanja ZDA in EU je situacija tako eskalirala, da obstaja samo še ena rešitev: razcepitev Ukrajine.
Razcepitev države ni postavljanje na stran ljudi. Zgodovina nas uči, da pogosto vodi v državljansko vojno.

Mipe je izjavil:

Resnica je resnica, ne glede na to, komu bolj ustreza.
Vsekakor. V medijski vojni, ki jo omenjaš, je ponavadi nekje na polovici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mipe ::

Zgodovina nas uči tudi, da v državi, kjer se različne skupine grdo gledajo, ne more biti miru. Če Ukrajina ostane enotna, medtem ko ljudstvo ni več enotno, bodo trenja in napetosti. Ljudje se bodo maščevali za krivice in se znašali drug na drugega.

Zato je bilo ustanovljeno Kosovo. Zakaj tu ne more biti Kosova? Dvojna merila.

Vsekakor. V medijski vojni, ki jo omenjaš, je ponavadi nekje na polovici.


Problem je v tem, da nihče ne kaže druge polovice, zato imate izkrivljeno predstavo o Ukrajinski krizi. Brez skrbi, dobro vem, da je to plod umazane igre med Ukrajino in Zahodom. Mene brigajo njihovi cilji: jaz sem samo za eno in zgolj eno - da se vnovič stabilizira stanje, da bodo ljudje lahko spet normalno zaživeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

bluefish ::

Mipe je izjavil:

Problem je v tem, da nihče ne kaže druge polovice, zato imate izkrivljeno predstavo o Ukrajinski krizi.
Niti ne, Reuters, BBC in druge uveljavljene dopisniške agencije kažejo podobne prizore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

_commandos_ ::

Smrekar1: Kdaj se je to zgodilo? Ukrajino po pobegu predsednika vodi parlament - isti parlament, ki je bil na oblast pred pol leta.


Ja seveda
vodi jo pralament iz katerega so nagnali vse stranke katere niso hunti po volji, in tako izvajajo glasovanja o zadevah

 
Na čigavo ime bomo pa danes glasovali

Na čigavo ime bomo pa danes glasovali





Zgodovina sprememb…

Mipe ::

bluefish je izjavil:

Mipe je izjavil:

Problem je v tem, da nihče ne kaže druge polovice, zato imate izkrivljeno predstavo o Ukrajinski krizi.
Niti ne, Reuters, BBC in druge uveljavljene dopisniške agencije kažejo podobne prizore.

Res je. Žal ti mediji predstavljajo samo manjšino.

bluefish ::

Mipe je izjavil:

Res je. Žal ti mediji predstavljajo samo manjšino.
Jah, kdor gleda CNN, FOX,... je pa itak na ravni povprečnega konzumerja 24kur.

Smrekar1 ::

Mipe je izjavil:

Pa kaj, organizacija ni najboljša, ker ti ljudje samoiniciativno organizirajo referendum.


Če naj bo referendum bolja ljudi moraš najprej vedeti kdo vse lahko glasuje, zagotoviti moraš da bodo lahko glasovali v miru, tajno in brez strahu, ter samo enkrat. Organizatorji niso izvedli nič od tega. Brez ene izmed teh točk je referendum močno vprašljiv glede legitimnosti (= volja ljudi), brez dveh ni legitimen. Oni padejo na vseh petih točkah.

Martin Krpan ::

Mipe je izjavil:

Tudi jaz se ne slepim, da spreminjam svet. Samo za vsako laž, ki se pojavi v medijih, ali prikrivanje resnice objavim protiutež.

Ljudje imamo pravico vedeti resnico.


A ti si torej tisti od boga poslani "Prinašalec Resnice" ?
Od kod jo pa ti poznaš ?

Okoli teh "referendumov" je pa već sumljivih dejstev in tudi veliko neodgovorjenih vprašanj.

"Nacisti" ukrajinci naredijo "gotof si" proteste proti proruskemu predsedniku in ga odstavijo , čez teden dni pa je rusom na krimu že tako hudo , da jim v Ukrajini več živeti ni 8-O.
Po enem tednu ? WTF!
Prizadevanje ostalih manjšin , tudi šipcev na kosovu za neodvisnost traja desetletja , preden dosežejo vsaj del svojih ciljev , rusi pa ne morejo počakati 2 meseca , do razpisa volitev , ki bodo že 25. maja?

Pa nekaki domnevni poboji rusov , ima kdo dokaze za kaj takega iz časa pred anšlusom krima?
Imajo ti ukrajinski fašisti kakšna koncentracijska taborišča po vzgledu Aušvica in Dahava?

Sumljivo je tudi , da se na krimu niso "odločili" za neodvisnost , ampak za priključitev Rusiji.
Še kosovarji sa niso priključili matici Albaniji , torej ta primerjava odpade.

Zanima me tudi , če ima ukrajinska manjšina v rusiji vač pravic kot ruska v ukrajini ? Mogoče pa ukrajinci samo zahtevajo recipročnost in so malce pritisnili na svoje ruse , da bi zagotovili več pravic svojim v rusiji.


Pa nekateri tu navaljujete na USA propagando , oni so amaterji. Rusi so svoje in cel varšavski blok desetletja prepričevali kako živijo boljše kot zahodni "fašisti".

Bo Putka podprl tudi čečenski referendum za neodvisnost.
Baje , da ni preveč zagret zanj....

Kadšne so kaj pravice manjšin v rusiji?
Lahko organizirajo referendume?

Mipe ::

Zate imam samo dve besedi: Odesa in Mariupol.

Pa lep dan želim.

Mipe ::

In če bi slučajno hotel več besed, naj uporabim kar tvoje:


Kadšne so kaj pravice manjšin v Ukrajini?
Lahko organizirajo referendume?


Spremenil sem samo eno besedo.

Tarzan ::



In teh posnetkov je ogromno. Osebno ne rabim podnapisov, ker se praktično vse da razumet. Ne rabim gledat CNN, ne RT in še man Fox News, da vidim, kakšno je tam razpoloženje. Čim prej se znebijo v Ukrajini vladajoče klike, bolje zanje, če se ne pa naj razpadejo in mirna ukrajina.

Mipe ::

Če je ta referendum neveljaven, naj organizirajo veljavnega. Po potrebi z mednarodnimi opazovalci.

Zakaj ne? Aja, saj res, rezultati niso pogodu Zahodu.

Martin Krpan ::

Mipe je izjavil:

In če bi slučajno hotel več besed, naj uporabim kar tvoje:


Kadšne so kaj pravice manjšin v Ukrajini?
Lahko organizirajo referendume?


Spremenil sem samo eno besedo.


Kot kaže da , kaj pa v tako demokratični Rossiji ?

Odesa in Mariupol? Sranje tam so naredili rusi in to šele po odcepitvi krima.
Jaz sem vprašal kaj jim je bilo do takrat tako hudega , da niso mogli počakati na volitve 25.maja ?
Mogoče pa bodo na teh volitvah ukrajinski naciji dobili samo 1% glasov! Bodo v tem primeru rusi razveljavili svoje referendume in ostali v Ukrajini?
Se mi je zdelo da ne !

Pa še vedno nisi odgovoril na moje vprašanje o pravicah manjšin v rusiji.
Podpiraš tudi pravice manjšin v rusiji do odcepitve ali pa imajo rusi več pravic kot ostali narodi?

Če že Putka ostale uči demokracije in človekove pravice bi bilo higijensko od njega , da se jih kot prvi drži tudi sam.

Matako ::

Smrekar1 je izjavil:

Mipe je izjavil:

Pa kaj, organizacija ni najboljša, ker ti ljudje samoiniciativno organizirajo referendum.


Če naj bo referendum bolja ljudi moraš najprej vedeti kdo vse lahko glasuje, zagotoviti moraš da bodo lahko glasovali v miru, tajno in brez strahu, ter samo enkrat. Organizatorji niso izvedli nič od tega. Brez ene izmed teh točk je referendum močno vprašljiv glede legitimnosti (= volja ljudi), brez dveh ni legitimen. Oni padejo na vseh petih točkah.



Pa itak gre za "bianco" referendum. Vprašanje je v stilu "ali ste za to, da se uveljavi dekret Donetske rebublike?". Kaj to je? Odvisno, po potrebi. Pač neka fora.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Pšenični ::

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story...

"Pušilin je dodao da će Donjecka region formirati vlastite državne organe i smatrati vojnike ukrajinske vlade "okupatorima" kada budu objavljeni rezultati današnjeg referenduma, prenijela je agencija Interfax ."


Na območju teh dveh republik, bojo ukrajinski vojaki od jutri okupatorji.

Mipe ::

Odesa in Mariupol? Sranje tam so naredili rusi in to šele po odcepitvi krima.


Napačne informacije imaš. Pejt pogledat na BBC, če ne zaupaš drugim medijem.

Martin Krpan ::

In to javljajo že danes , preden so sploh znani izidi referenduma ?
Kaj pa če jih je 95% proti?
Vseeno , ukrajinci so okupatorji , pa če je 100% prebivalcev proti "Donjecki republiki".

Tarzan ::

Martin Krpan je izjavil:


Odesa in Mariupol? Sranje tam so naredili rusi in to šele po odcepitvi krima.
Jaz sem vprašal kaj jim je bilo do takrat tako hudega , da niso mogli počakati na volitve 25.maja ?
Mogoče pa bodo na teh volitvah ukrajinski naciji dobili samo 1% glasov! Bodo v tem primeru rusi razveljavili svoje referendume in ostali v Ukrajini?
Se mi je zdelo da ne !




Prej bi mislili. Ko sprožiš verižno reakcijo jo težko zaustaviš in točno to so s prelivanjem krvi sprožili ukrajinski naci šefi. Zafurali so si državo. Na srečo.

Martin Krpan ::

Ajd pa naštej žrtve naci ukrajincev pred sranjem na krimu!

Mipe ::

Euromaidan @ Wikipedia

Sam jih preštej.

Tarzan ::

Policisti, na katere so metali molotovke, streljali so nad lastne protestnike, ko se je na posnetkih točno video, da so streljali in snemali iz iste točke. Zadeva je zrežirana že od samega začetka.

Zdaj se je pokazalo da so tam tudi že mrhovinarji ex. blackwater, ki se je zaradi slabe publicitete preimenoval in kar so vsi vtrajno zanikali, kljub temu da so okrog krožili posnetki lično označenih papirnatih vrečkic njihove malice.

Sranje v Ukrajini je globoko sranje in Krim je posledica, ne pa začetek. Čez kak mesec bodo verjetno iz okupatorskega dialoga v Kievu začeli prosjačiti, ker jim Amerika ne bo želela pomagati, bodo pa počasi začeli dobivati po prstih od lastnih normalnih državljanov, ki se jim bo zafržmagalo, da so jih podmuklo speljali kamor so jih. Poti nazaj ni več. Do nedavnega sem rekel žal, zdaj rečem na srečo.

Martin Krpan ::

Moja napaka!
Sem mislil , da so bili to spopadi med ukrajinsko opozicijo in vladajočo kliko , ne pa med naci ukrajinci in ugrožavanimi Rusi.

Tarzan ::

Ker vidiš povsod ruse. Če jih ne bi bi videl, da je tam šlo za udar in nasilen prevzem oblasti. Rusko govoreči ukrajinci so se za samodločbo (in/ali) priključitev rusiji odločali prvič na Krimu in še bolj pomembno - danes.

Mipe ::



Gennady Balashov @ Wikipedia

Ta človek poziva k poboju Rusov. Še vedno mislite, da se ukrajinski Rusi ne bi smeli počutiti ogrožene?

Martin Krpan ::

Tarzan je izjavil:

Policisti, na katere so metali molotovke, streljali so nad lastne protestnike, ko se je na posnetkih točno video, da so streljali in snemali iz iste točke. Zadeva je zrežirana že od samega začetka.

Zdaj se je pokazalo da so tam tudi že mrhovinarji ex. blackwater, ki se je zaradi slabe publicitete preimenoval in kar so vsi vtrajno zanikali, kljub temu da so okrog krožili posnetki lično označenih papirnatih vrečkic njihove malice.

Sranje v Ukrajini je globoko sranje in Krim je posledica, ne pa začetek. Čez kak mesec bodo verjetno iz okupatorskega dialoga v Kievu začeli prosjačiti, ker jim Amerika ne bo želela pomagati, bodo pa počasi začeli dobivati po prstih od lastnih normalnih državljanov, ki se jim bo zafržmagalo, da so jih podmuklo speljali kamor so jih. Poti nazaj ni več. Do nedavnega sem rekel žal, zdaj rečem na srečo.

Lahko mi verjameš , da so tam tudi KGB , ki so se tudi zaradi slabe publicitete preimenovali v FSB.
Slik njihovih vrečk z malico pa nimam!

Mipe je izjavil:



Gennady Balashov @ Wikipedia

Ta človek poziva k poboju Rusov. Še vedno mislite, da se ukrajinski Rusi ne bi smeli počutiti ogrožene?


Ne ker je ukrajincev (z njihovimi rusi vred) 46 miljonov , rusov pa 140 miljonov in imajo še 10.000 komadov jederskega orožja. Pa še ekonomsko so močnejši.

Veš za kak primer kjer je manjši , ekonomsko in vojaško veliko šibkejši narod naredil genocid nad veliko močnejšim narodom ?

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Ja, vendar tega primera tu ne bom omenjal, je pa povezan z Ukrajino.

Ti opravičuješ pozivanje k pokolu s tem? Resno? Kakšen človek pa si?

Nič, raje si oglejte ta posnetek, če vas zanima, kaj se je dogajalo v Odesi:

Smrekar1 ::

Mipe je izjavil:

Zakaj tu ne more biti Kosova? Dvojna merila.


Razlike so dokaj ogromne. Enkrat sem ti jih že napisal, ko si se še imenoval Brane 22.

Mipe je izjavil:


Ta človek poziva k poboju Rusov. Še vedno mislite, da se ukrajinski Rusi ne bi smeli počutiti ogrožene?


Zakaj bi se morali počutiti ogrožene? Vodja nepomembne izvenparlamentarne stranke pač ni merilo za to kakšno politiko vodi država. Razen če jim to slučajno ustreza za izgovor. Leninov izraz za tebi podobne je napačen le v toliko, da od tebe ni kaj dosti koristi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Martin Krpan ::

Kdo pa je ta Kekec iz tvojega videa ki poziva k pokolu?
Verjetno nitko i ništa. Pa ne zagovarjam nobenih pokolov nad komerkoli.
Pa poslušaj kaj klamfa po rusiji Žirinovski in njem podobni patroni.

Martin Krpan ::

Basen o ruskem volku in nacističnemu ukrajinskemu jagnjetu

Saj jo poznate! Volku, ki pije vodo v potoku višje od jagnjeta, se ob pogledu na jagnje zbudi tek. Zato ga obtoži, da mu kali vodo in s tem ogroža njegovo življenje. Kaj drugega zasluži tako nevarno bitje kot to, da se mu zavije vrat. In res, volk ga požre, zadovoljen, da je zadostil pravici.

Ker razlika v vojaški moči med ukrajino in rusijo je resnici na ljubo mnogo večja kot med jagnjetom in volkom

krneki0001 ::

Mipe je izjavil:

To je zahodna demokracija: 400 ameriških vojakov iz zloglasnega Blackwaterja v Ukrajini (Spiegel)

Tako The Telegraph: The EU's approach to Ukraine has been catastrophic

Putin ni edini, ki je imel prste v marmeladi.


Blackwater ne obstaja več, to je bilo staro ime firme za ameriške plačance. In blackwater ni us army.

Zdej bo šele sranje, ker plačanci so čisti kanonfuter. Škoda je vojakov, pa pošljejo plačance, ker se doma javnost ne ukvarja z mrtvimi plačanci na tak način kot z mrtvimi vojaki ameriške vojske.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Smrekar1 ::

Martin Krpan je izjavil:

Kdo pa je ta Kekec iz tvojega videa ki poziva k pokolu?
Verjetno nitko i ništa. Pa ne zagovarjam nobenih pokolov nad komerkoli.
Pa poslušaj kaj klamfa po rusiji Žirinovski in njem podobni patroni.


Ukrajinski ekvivalent Zmaga Jelinčiča Plemenitega. Tudi po vplivu.

Brane22 ::

Ker razlika v vojaški moči med ukrajino in rusijo je resnici na ljubo mnogo večja kot med jagnjetom in volkom


In ta razlika je seveda zadosti, da so Rusi avtomatsko volk.

Seveda je mnogo situacij s takim ali večjim razmerjem moči, ampak ta paralela je skrbno spravljena v mapi in jo potegneš ven samo v izbranih.

Brane22 ::

Zaenkrat se stvar razvija dokaj tako kot sem predvidel.

Ukrajina ima vse potenciale, da nastane Balkan iz nje. Zdaj je samo vprašanje ali imajo nemci in USA jajca da gredo do konca in plan kaj po tem koncu.

Henry Kissinger: Putin nije namerno napao Ukrajinu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Martin Krpan ::

Ja seveda , vedno so za vse krivi nemci , amerikanci in vatikan. Nikoli domače budale , sploh pa ne daj bože srbi ili rusi...

Putko je ukrajinsko dogajanje tudi malo presenetilo (pripravljal se seveda je ) , je pa kot vsak spreten tat izkoristil dano priložnost.
Z krimom je šlo glatko z V ukrajine malo manj...

Zgodovina sprememb…

Brane22 ::

Martin Krpan je izjavil:

Ja seveda , vedno so za vse krivi nemci , amerikanci in vatikan. Nikoli domače budale , sploh pa ne daj bože srbi ili rusi...


Ne me silit da iščem materiale okrog kako je za vse kriv Slobodan Milošević.

Bi blo le preveč trivialno.

Tarzan ::

Kako se je v jugi začelo? Mitingi resnice in shodi srbskih nacionalistov pod komando Slobodana Miloševića.

Ukrajino bomo lahko primerjali z Jugo. Ali pa je mogoče tam s(r)tanje primerljivo bolj z Bosno. Evropa, imam občutek, bo kmalu želela ven iz te godlje. Za Američane pa ne vem, so precej trdoglavi in obupani, ker jim sistem uhaja iz rok. Jim je ušel.

Brane22 ::

Tarzan je izjavil:

Kako se je v jugi začelo? Mitingi resnice in shodi srbskih nacionalistov pod komando Slobodana Miloševića.


Ti boga. Miting. Krvava zadeva. Sploh če je o Kosovu.

Tarzan ::

Je krvava, če dopustiš da krvava postane. Če je že v osnovi sproducirana da postane krvava, da se uvede izredne razmere in pridobi absolutno oblast.

Glej Ukrajino. Mirni protesti --> izgredi nekaj neonacijev --> zgled vleče ==> Država v razsulu, oblasti se oklepajo nacionalistični revanšisti, ki so v 2. svetovni vojni popušili in tega še vedno ne morejo preboleti. Tudi pri nas jih je cel kup, še najbolj glasen en pleško.

Ne govorimo o Jugoslaviji, tam so vseeno zadeve in razmere bile totalno drugačne. Sploh kasneje pri Kosovu, ko se je verjetno Srbe na lepem kaznovalo zaradi Miloševičevih grehov.

Brane22 ::

Dobro. Ampak mitingi resnice se tle kažejo kot delo hudiča.

Folk je v obupu hotel pokazati, kaj se jim dogaja in zahteval,d a se njegov glas sliši.
Nič več.

Ironija vseh ironij je da smo zelo podobno zadevo lahko gledali leta pozneje v Ambrusu.

In da ne pozabim slavne Slobine krilatice "Niko ne sme da vas bije".

Genijalnost čiste zlobe. Nihče vas ne sme tepst.

Kako nedolžno. V vseh jezikih sveta.

Razen v srbščini. Takrat to, po CNNovih rpevajalcih pomeni poziv na genocid.

Mipe ::

Je deklaracija neodvisnosti ne glede na centralno vlado legalna glede na mednarodno pravo?

Mednarodno sodišče ZN pravi, da ja.

International Court of Justice advisory opinion on Kosovo%27s declaration of independence @ Wikipedia

Bodo zdaj zamenjali ploščo, ko Donbaška regija oznani neodvisnost?

Brane22 ::

Hehehe.

Sem čakal, da bo kdo potegnil razsodbo mednarodnega sodišča.

Kolk hrupa je blo ob njej. Če kdo s kake sosedne zvezde išče znake življenja v radio spektru, je čisto možno da jo bo ujel.

Ampak ZDAJ je pa kar nekako ni.

Pa če se spomnim, je en haklc v njej. Takrat so ga "demokratizatorji" gladko ignorirali in trdili, da sodba 100% podpira razglasitev neodvisnosti in da se nimamo kaj pogovarjat dalje.

Zdaj pa počakajmo še,d a demokratizatorji potegnejo ta haklc ven, in da NSAjevi clustri zažarijo v iskanju kombinacije, po kateri bi ga lahko pri Kosovu ingorirali, tu pa ne.

Mipe ::

Na, pa so ubili človeka, ki je vztrajal pri oddaji svojega glasu v Krasnoarmeysku, kjer so kijevske sile zavzele urade ter volišča.

Živela demokracija!

Mipe ::

Popravek: kaže, da se je začel pokol v vzhodnoukrajinskem kraju Krasnoarmeysk. Novinarji (BBC, RT itd.) s prvo pomočjo oskrbujejo ranjence. Žrtve so neoboroženi civilisti, ne bo ostalo samo pri enemu mrtvemu.

In ne, ta kraj nima svoje oborožene milice. Tako rekoč prepuščeni so nemilosti kijevskih sil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Smrekar1 ::

Mipe je izjavil:

Je deklaracija neodvisnosti ne glede na centralno vlado legalna glede na mednarodno pravo?

Mednarodno sodišče ZN pravi, da ja.

International Court of Justice advisory opinion on Kosovo%27s declaration of independence @ Wikipedia

Bodo zdaj zamenjali ploščo, ko Donbaška regija oznani neodvisnost?


Tjah, se Rusija strinja s tem, da je Kosovo neodvisna država?
Dokler se ne nimaš tega kaj vlečt ven veš :D
««
42 / 88
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Izstop Rusije iz skupine G8

Oddelek: Problemi človeštva
395289 (4481) bluefish

Več podobnih tem