» »

Mafia 3

Mafia 3

ahac ::

Kakor berem komentarje je tole zelo čudno, ker nekateri streamerji niso imel locka in menda so tudi developerji rekl, da ga ne bi smelo bit.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

tiborrr ::

Preloadano, škoda da ne moreš sistemske ure prestaviti naprej :)
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

oo7 ::

Mafia III - Revenge - Official Launch Trailer



Kolikor ima pa ta igra trailerjev samo v zadnjem mesecu pa ne vem če jih ima že katera. Tole bo draga kampanija.


Gears of War 4 izide 11 oktobra in danes so že vsi opisi zunaj tako bi moralo biti za vse igre :)

Pesimist ::

meni ne zgleda bolše kot gta 5

Tr0n ::

Prvi streami so online.

https://www.twitch.tv/giantbomb

ahac ::

User reviews:
OVERALL: Mostly Negative (67 reviews)
:)):)):))

edit:

30 FPS lock confirmed


https://twitter.com/Totalbiscuit/status...
I have had confirmation from 2K that the current builds of Mafia 3 are locked to 30fps on PC. They claim improvements "soon" and statement.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

Kako a ne izide igra šele jutri?

Ja na Steamu je ogromno negativnih ocen.

ahac ::

V nekaterih državah (Avstralija in tisti konci) je menda že izšla (ker je že jutri).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

tiborrr ::

Jejhata, skozi 320+ reviewev se je treba prebiti, da kaj pametnega prebereš. Večina je 9gag komentarjev tipa 'dat fps'. Jao milenijci, jao.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

ahac ::

https://mafiagame.com/en/news/view/en-m...

We know how important having options that best suit your PC's performance capabilities are. The team has been hard at work ensuring that Mafia III's performance is consistent across all platforms, and right now the game runs at a solid 30 frames-per-second. We are currently working on an update for PC that will give players the option to play Mafia III at higher framerates. We'll share more details about the update, and when you can expect it to arrive, very soon. In the meantime, the team welcomes feedback and would like to hear from you about what performance adjustment options are important to you. We're actively considering a number of additional post-launch improvements on PC that would give players more control over how they can tailor the game's experience to suit their rig's performance. It's been an incredible journey developing Mafia III and we couldn't be more excited to get the game in your hands and hear what you think!


"solid 30 fps" :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Patch ta vikend. The PC master race can relax again.

ahac ::

30fps lock so skrival dokler ga niso opazil prvi streamerji, potem so se delal presenečene in šele kasnej priznal, da je res locked na 30... potem pa še isti dan objavil, da že imajo pripravljen patch.
Kako se to sploh lahko zgodi? Kot, da ne bi vedl kakšen shitstorm bodo naredil.

We currently have a patch running here at the studio that includes 30, 60, and unlimited frames-per-second options in the video menu, among other improvements for the PC version of Mafia III. We're verifying the patch now to ensure everything is working as expected.
Kaj če bi pred izidom že preveril, če je "working as expected"? :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

D3m0r4l1z3d ::

Lovili so rok.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

hojnikb ::

verjetno so mogl še popilit kake engine specifike in so raje locknal na 30fps for the time being.
#brezpodpisa

m0f0x ::

Nič kaj obetavno ne izgleda tole. Me zanima kaj bo patch prinesel.

tiborrr ::

Igra je dobra, samo toliko. Ne mislim refundati.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

m0f0x ::

Koliko ur imaš preigranih? Nekaj pravijo o nizkih resolucijah tekstur. Ne vem ali je samo za konzole ali tudi PC?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

hojnikb ::

čakam da bo 20e na psn oz. bolhi, pol pa maybe vzamem. K IIka niti ni bla tok švoh
#brezpodpisa

Mato989 ::

hojnikb je izjavil:

čakam da bo 20e na psn oz. bolhi, pol pa maybe vzamem. K IIka niti ni bla tok švoh


IIka proti Iki je prava žalost, če gledava kvaliteto zgodbe pa tudi zanimivost misij... :)

IIIka bo pa verjetno oz. je, še slabša od IIke ki že itak ne blesti v ničemer, razen v boljši grafiki od Ike :)

kitl76 ::

hojnikb je izjavil:

čakam da bo 20e na psn oz. bolhi, pol pa maybe vzamem. K IIka niti ni bla tok švoh


Zakaj si jo pa ne izposodiš? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

D3m0r4l1z3d ::

Je pa tudi res, da je bila Ika izvorna kot drek, praktično so recept kopirali iz filmov, kar je poskrbelo za vrhunsko zgodbo oziroma takrat je bila igra nekaj novega, zgodba pa prežvečena, veeeno pa super za preigrat, ne samo enkrat, edini počasna vožnja je bila za ponovno preigravanje zavora, škoda da action rpg na to temo ne delajo
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

hojnikb ::

kitl76 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

čakam da bo 20e na psn oz. bolhi, pol pa maybe vzamem. K IIka niti ni bla tok švoh


Zakaj si jo pa ne izposodiš? :)

kje ?
#brezpodpisa

tiborrr ::

Mato989 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

čakam da bo 20e na psn oz. bolhi, pol pa maybe vzamem. K IIka niti ni bla tok švoh


IIka proti Iki je prava žalost, če gledava kvaliteto zgodbe pa tudi zanimivost misij... :)

IIIka bo pa verjetno oz. je, še slabša od IIke ki že itak ne blesti v ničemer, razen v boljši grafiki od Ike :)

To bo neka nostalgična mantra, ki jo vsi tako radi ponavljajo. Ja, enka je bila zakon, ker je bila do takrat prva prava gansterščina z dobro zgodbo in vzdušjem. Če primerjaš z takratnim GTA, ki ni bil drugega kot skupek nepovezanih misij, je to res konkurenčno, ja.

Dvojka je imela zelo dobro vzdušje, sam sem jo preigral kar nekajkrat. Osebno se ne morem odločiti, katera mi je ljubša. Misije so v dvojki manj pestre, to je res. Ni dirkanja s formulami (ta del je veliko igralcev tako preskočilo), ampak v grobem je to to. Bojevanje v enki, predvsem steljanje, je že za tiste čase bilo obupno v primerjavi z npr. Max Paynom.

Dajte, premorite malo kritičnosti. Enka je imela enega bolj zanič zaključkov (zadnji dve misiji), tu je še dvojka manj spodrezana.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tiborrr ()

Mato989 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Je pa tudi res, da je bila Ika izvorna kot drek, praktično so recept kopirali iz filmov, kar je poskrbelo za vrhunsko zgodbo oziroma takrat je bila igra nekaj novega, zgodba pa prežvečena, veeeno pa super za preigrat, ne samo enkrat, edini počasna vožnja je bila za ponovno preigravanje zavora, škoda da action rpg na to temo ne delajo


Redkokateri špil je sploh izviren... vsaj v zadnjih 15 letih. vsaj od ti. AAA naslovov...... Tommy Angelo je bil meni milijonkrat bolj pri srcu in sem bil navezan nanj, kot pa na Vita recimo.

To bo neka nostalgična mantra, ki jo vsi tako radi ponavljajo. Ja, enka je bila zakon, ker je bila do takrat prva prava gansterščina z dobro zgodbo in vzdušjem. Če primerjaš z takratnim GTA, ki ni bil drugega kot skupek nepovezanih misij, je to res konkurenčno, ja.

Dvojka je imela zelo dobro vzdušje, sam sem jo preigral kar nekajkrat. Osebno se ne morem odločiti, katera mi je ljubša. Misije so v dvojki manj pestre, to je res. Ni dirkanja s formulami (ta del je veliko igralcev tako preskočilo), ampak v grobem je to to. Bojevanje v enki, predvsem steljanje, je že za tiste čase bilo obupno v primerjavi z npr. Max Paynom.

Dajte, premorite malo kritičnosti. Enka je imela enega bolj zanič zaključkov (zadnji dve misiji), tu je še dvojka manj spodrezana.


In katera gangsterščina do danes je toliko boljša od enke? :) Če odmisliva nadaljevanje Mafie (torej II in III ne smeš vzet v primerjavo) je še kateri AAA špil ki bi prišel blizu Mafiji?

Enka je imela dušo, zgodba, čeravno dokaj neizvirna je pritegnila, oba špila sem odigral točno 2x in še danes se spomnim več kot pol misij od Mafie I, medtem ko mi je od Mafie II najbolj ostalo v spominu ravno intro, ker si bil v vojski :) To mi je bilo še nekak najbolj zabavno, no pa še one misije se spomnim ko sem poknil samega sebe... kar je bilo res izvirno in zanimivo izpeljano, pa vseeno zelo mučno za izvest :)

Ostale misije so meh...

Ampak ko jaz gledam in primerjam Mafio pogledam na zgodbo, na karakterje, ne toliko nujno na misije. Enako kot ocenjujem Starcraft, ne toliko po tem kakšne so misije ampak kakšni so cinematici in kakšen je story :) Misije so pač nekaj kar moram naredit da vidim naslednji cinematic :)

Pesimist ::

meni se zdi vse slabo nareto. Ko neki Geears of War mi deluje. Nevem kdo se spomni crnca masovnega morilca, dati v glavno vlogo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

oo7 ::

Mafia 3 Review "Buy, Wait for Sale, Rent, Never Touch?"


Se mi zdi, da ima tale še najboljše opise igrer na koncu pa namesto ocene svetuje ali igro kupiti ali čakati na razprodajo ali si igro sposoditi ali igra sploh ni vredna igranja :)

kitl76 ::

Sem par misij preigral pa ni neki, da bi dol padel. Nekako igra brez duše ne začutim je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

D3m0r4l1z3d ::

moramo si tudi priznati, da nismo več take starosti za te igre kot smo bili v času 1ke
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Mato989 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

moramo si tudi priznati, da nismo več take starosti za te igre kot smo bili v času 1ke


No ja, saj noben ni, poznam osebo ki je bla takrat stara 30 let ko je Mafia I izšla pa isto pravi da je bla daleč najboljša od vseh Mafij (III glih danes igra) Mogoče nostalgija in leta malo pripomorejo, ampak čist objektivno, katera zgodba je boljša? Če jo pogledava tak v stilu filma... valda da prva, tudi konec je dosti bolj žalostno poetičen bi jaz rekel, dejansko celo mikro poučen...

Še pomnite?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

D3m0r4l1z3d ::

to je res, kot tudi, da takrat kaj takega nismo še videli sploh, zdaj vemo pač kolk je lahko dobra igra kot 1nka
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Mato989 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

to je res, kot tudi, da takrat kaj takega nismo še videli sploh, zdaj vemo pač kolk je lahko dobra igra kot 1nka



To je res, ampak to meni samo pove, da je torej Mafia I bila tak dobra, da je bil napram vsemu kar smo meli tolko izstopajoča da sem si jo zapomnil, medtem ko Mafia II pač ni (III bo kot kaže še manj)

Zdaj ali to pomeni da je bila Mafia I tolko ahead of its time, ali so bili drugi špili tak slabi, ali pa pač danes ne znajo več delat tako dobrih špilov z tako dobrimi zgodbami kot nekoč (Warcraft III, Gothic 1/2, Mafia) pa ne bi želel trdit, jaz sicer osebno menim da je krivo to zadnje.

D3m0r4l1z3d ::

Sigurno mešanica vsega tega, vendar že ko samo pogledam gameplay na yt in vidim, da se vozi po mestu od A do B in da se bo to v igri ponavljalo, me spomni na gta, mafio in takoj zamori zadevo, tako pač je, preveč smo že razvajeni, dočim leta 2002 za30 letnika ne bi rekel, Mafia mu je sigurno bila prva igra s takim gameplayem
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Mato989 ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Sigurno mešanica vsega tega, vendar že ko samo pogledam gameplay na yt in vidim, da se vozi po mestu od A do B in da se bo to v igri ponavljalo, me spomni na gta, mafio in takoj zamori zadevo, tako pač je, preveč smo že razvajeni, dočim leta 2002 za30 letnika ne bi rekel, Mafia mu je sigurno bila prva igra s takim gameplayem


Ta primer s 30 letnikom sem dal bolj kot proti argument nekaterim argumentom, da je pač takrat bil špil dober ker smo bli večinoma najstniki :) Ampak ja, saj verjetno imaš deloma prav, ampak zanimivo je, da še danes rad odigram Warcraft III in gledam govore in zgodbo, pa Gothic II in KOTOR (ki sta mi btw top RPGja) nikakor pa ne najdem veselja ponovno preigravat kakšnih novejših špilov. Recimo Total War Rome sem nažgal nekaj let, Rome II nekaj mesecev itd...

Ampak ja on topic, kolega pravi da je špil povprečn in bi mu dal 6,5/10 Jutri bom ga probal da vidim če ima prav, recimo on je ocenil Mafio I z 9/10 in dvojko z 7,5/10

ZiedRieke ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Sigurno mešanica vsega tega, vendar že ko samo pogledam gameplay na yt in vidim, da se vozi po mestu od A do B in da se bo to v igri ponavljalo, me spomni na gta, mafio in takoj zamori zadevo, tako pač je, preveč smo že razvajeni, dočim leta 2002 za30 letnika ne bi rekel, Mafia mu je sigurno bila prva igra s takim gameplayem


Se strinjam, ta vožnja od točke A do B je postala strašno moreča pri GTA tipu iger(Scarface, Sleeping Dogs, Saint Row, FarCry, Mafia, Red Dead Redemption...) pogosto me mine do igranja ko se začne to ponavljat...

Seba22 ::

Grafika na PC-ju porazna...na ravni dvojke al še slabše,imam vse na high in zgleda kot da igram na ps3,texture so čisto v k....upam da polek 60fps patcha še porihtajo texture,drugače lahko špil kr umaknejo iz polic ker bo zmazek ostal
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Evolve ::

Uf tole me ima da bi še enkrat preigral 1-ko in 2-ko

sajmonmofo ::

izklopit je treba DOF, motion blur pa AA na low, potem upscalas na recimo 1440p ter dodas sweetfx2.0, zgleda za silo prebavljivo...

D3m0r4l1z3d ::

Damn you consoles, ef-uped games, patch bo moral biti mali čudež, grafika zgleda kot da ni na native resoluciji monitorja, bom probal izklopit dof in kar si napisal
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Seljak ::

Meni pa je grafika lepa,ni pa neki presežek. Pa zgodba se mi zdi čudovita,pa čeprav sem še komaj na začetku mi je igra zelo dobra.

Seba22 ::

Tukaj imate nek increase fps mod https://mafiamods.com/mods/no-fps-cap/ .Preverjeno deluje 60fps.Bolše je kot 30fps dokler official patcha ne izdajo
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Tr0n ::

Saj je patch ze out. :)

Seljak ::

...ja in sedaj je noro,super truper vidna razlika :))

Kaj ::

Največji grafični fail se mi zdijo pešci ob cesti, ki so nekako zapacanih obrazov in maske avtomobilov ki vozijo nasproti. In pa ti čudni pretirani megleni sončni vzhodi...
Vse je tko, kot da čakaš da se še nekaj izriše do konca.

yoco ::

A je igra v prvem planu bla za konzole? Me moti ko pritisnem levo/desno in model naredi skoraj cel krog sam da se obrne v eno smer! ;(

Mato989 ::

Konzole večino iger zmaličijo tako da ni za igrat na PCju, z izjemo parih naslovov oz. žanrov kot je recimo fuzbal/košarka pa morda še avtomobili ipd... miška in tipkovnica sta pač bolj natančni (ALWAYS) od nekih gamepadov...

Evidentno je da je mafia ciljala na konzole in zato je tudi tako slaba (danes stestiral) prav razočaran :) Proti njej še dvojka zgleda nadpovprečno solidno :)

gddr85 ::

najbrž bolj slab console port :P

next3steps ::

yoco je izjavil:

A je igra v prvem planu bla za konzole? Me moti ko pritisnem levo/desno in model naredi skoraj cel krog sam da se obrne v eno smer! ;(

A in D premakneta kamero v levo in desno?
:))

Pesimist ::

te so zato fps pustli ker redko keri zmore nad 30 anyway. Lol. Jaz imam zaj nekje 45fps max. Optimal nastavitve. To je pomoje vse low za 7950. Prej sem pa mel stable 30fps :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

hojnikb ::

fak pa sn mislu da bom lahk mal potestiru na 930m ;))))
#brezpodpisa

D3m0r4l1z3d ::

Kaj je izjavil:

Največji grafični fail se mi zdijo pešci ob cesti, ki so nekako zapacanih obrazov in maske avtomobilov ki vozijo nasproti. In pa ti čudni pretirani megleni sončni vzhodi...
Vse je tko, kot da čakaš da se še nekaj izriše do konca.

Ja, razočaranje takojšnje, malo pa le omili zadevo, če izklopiš Volumetric, pa dof in še kaj preizkusi.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536397 (14416) msms
»

MAFIA II Remastered 2020 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
928907 (4419) kitl76
»

Mafia II (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51285681 (18437) Izi
»

Watch Dogs 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10512764 (7148) Tr0n
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237131 (22847) Sc0ut

Več podobnih tem