» »

Mafia 3

Mafia 3

««
«
1 / 6
»»

oo7 ::



It looks like open world crime game Mafia 3 is set in Louisiana.

AllGamesBeta published an image of a casting call for an untitled video game in production by Take-Two, the parent company of Mafia publisher 2K Games. It called for actors to be used for voice over, motion capture and facial scans, and mentioned three characters - all born in Louisiana.

Characters mentioned were Franklin, Tony and Mickey. Franklin is in his early 20s and "knows how to get a job done at any cost". Tony is in his early 30s and is described as "a genius with numbers and statistics who runs sports betting operations". Tony is "not your typical gangster," the description continues.

And Mickey is in his late teens, a young street hustler who "likes to run his mouth". "Mickey has a bad habit of taking credit for bigger jobs and making himself seem higher up in the criminal ladder than he really is. When confronted with this, he reverts back to the scared teenager he really is."

While there is no specific mention of it, if Mafia 3 is set in Louisiana, the game may feature an open world New Orleans.

Mafia 3 was thought to have been in development for some time at 2K Czech, where the previous games were made. But recent troubles at the studio suggest 2K has rebooted development.

In January, 2K said it had "relocated and consolidated" its 2K Czech team at Prague to Brno, and had transferred "some development resources" from Prague and Brno to 2K's California studio in Novato. This resulted in lay offs at 2K Czech.

The current thinking is that Mafia 3 is in production at 2K's California studio. Rod Fergusson, who had joined 2K following a stint helping Irrational finish BioShock Infinite, might have been working on the game - but he isn't now. He joined Microsoft to work on the new Gears of War game at Black Tusk.

The casting call was published on 6th March, suggesting it may be some time before we see the new, next-generation Mafia 3. 2K Games declined to comment when contacted by Eurogamer.


http://www.eurogamer.net/articles/2014-...

MasterTade ::

Blo bi super če bi prišel še III del...Minilo je že kar nekaj časa odkar sem igral dvojko

legice ::

upam da bo trojka kar se tiče misij in kontrol iz enke, ter kvaliteta humorja dvojke=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

oo7 ::

Mafia Voice Actor Teases Mafia 3>:D


http://www.gamespot.com/articles/mafia-...

legice ::

yes, yes, aaawwww yes!
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

oo7 ::

Is Mafia 3 on its Way to Gamescom 2015?
http://segmentnext.com/2015/06/25/is-ma...

Je že skrajni cajt za igro Mafia 3 :)

AapocalypseE ::

Mafia 3 yes 8-)

Spet Nvidia igra, tako da bom kar počasi prešaltal :))

oo7 ::



Mafia 3 confirmed, full reveal at gamescom 2015 :D:)

http://www.vg247.com/2015/07/28/mafia-3...

legice ::

nekak hočem po kopitu enke, nadaljevanje dvojke ali pa morda nekje v evropi=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Gejspodar ::

Please be like 1, please be like 1.
Je še kdo sovražil arkadnost (konzolastičnost) dvojke?

Skyman ::

Izi ::

Se pravi to bo GTA V, isto bomo igrali s tremi liki, z razliko, da se bo dogajalo v 70. letih nekje v ZDA državi Louisiani in bomo torej vozili ameriške "muscle cars".

Superboyy ::

Sem se spet spravil špilat enko. Kr kul grafika za un cajt, avtomobili se pa še vedno premikajo po polžje :D

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Tole mi ne zgleda kot Italjanska mafija bolj kot kakšen član tolpe:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

puma982 ::

Gameplay je menda ena bedna 3rd person arkada a-la gta... :(

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Tole mi ne zgleda kot Italjanska mafija bolj kot kakšen član tolpe:|

Meni deluje kot trailer za 3 sezono serije True Detective.

yoco ::

Trailer je res mal čudn! :|

legice ::

potrdili so, da je tisti tipo skrajno desno Vito iz prejšne igre. osebno se dvojke skoraj da ne spomnem, ker mi je bila kar dolgočasna
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Thuban ::

ahac je izjavil:



hm. Se mi zdi da niso niti približno zadeli vzdušja iz Mafie 1. Ampak gre le za trailer, pustimo se presenetit.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

shadeX ::

Saj prvi vtisi so najbolj pomembni. Poglej recimo trailer od NFS 2015. Vsi so navdušeni. A na konc bo igra poden :))

Thuban ::

ma tu se mi zdi kot da gre za nekega psihota k ima revenge issues. Mafia 1 je bilo pa kako je nek nepomembnež postal "bog".

Verjetno bodo ljudje igro masovno kupovali sicer zaradi fenomenalne grafike.. očitno je to danes popularno.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

oo7 ::

Set in New Orleans in the 1960s, Mafia III stars Lincoln Clay, a black Vietnam veteran who began life as an orphan. Without a family to keep him on the straight and narrow, young Lincoln sought companionship in gangs, the church, and the army, all to no avail. After his stint in Vietnam, Lincoln headed to New Orleans and joined up with the black mob. Though the black mob once had ties to the Mafia, there was a falling out, and the closest thing Lincoln ever had to a family was violently wrenched away from him. Rather than run, Lincoln decides to fight back, and he teams up with a small crew to dismantle the Italian mob in New Orleans and build a new family to call his own.


Komaj sem čakal na to igro odkar so začeli pisati o njej zdaj pa sem bolj kot ne razočaran.
Pričakoval sem, da bodo nadaljevali zgoodbo o Vitu ali pa vsaj nadaljevali z Italjansko mafijo.
To pa mi ne zgleda več kot mafija ampak kot neka ulična tolpa;((



Tako zgleda pravi organizirani kriminal Mafia



Tole pa zgleda kot ena ulična tolpa z Michael Myersom na čelu ;((

Thuban ::

ja, saj to. Ni več elegance, to ni MAFIA. Tole je samo nek psihotičen morilec ki išče maščevanje.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Ciklamen ::

No lagat pa ne, trailer je vrhunski :D Gameplay pa če bo, kot se piše, arkadni, bo vlki fail...
- End of the Post ->

Thuban ::

a mafia 2 pa ni bila arkada? O_o

Saj v mafiji 2 ni bilo treba nobenih možganov uporabljat. Samo streljal si in se vozil do točk označenih na zemljevidu.
V Mafiji 1 si lahko vsaj v določenih primerih izbiral ali boš prikrito izpeljal neko misijo (če se prav spomnim se je dalo misijo s krajo žganja iz skladišča ob morju izpeljati zelo prikrito ali pa s pobojem vseh na skladišču), ali pa boš streljal kot da si bog vojne.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

oo7 ::

V tem videu je na vsake toliko malo gameplay-a z igre Mafia III

Thuban ::

ali še koga gameplay spominja na Mass Effect? (wannabe immersive kamera)
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

oo7 ::

Mafia 3 - Lincoln Clay Trailer

MasterKiD ::

Meni Mafia III zgleda bolj bedna od Mafia II. Po trailerju, screenih itd.. se mi zdi Mafia II bolj profesionalna in realistična, tu pri Mafia III pa zgleda kot neka ulična banda se nekomu maščuje.

ahac ::

se mi zdi Mafia II bolj profesionalna in realistična, tu pri Mafia III pa zgleda kot neka ulična banda se nekomu maščuje.


Saj to je zgodba.
Lincoln Clay (player character) se maščuje in bori proti mafiji s svojo (bolj neorganizirano) skupino. To čisto lepo paše v New Orleans.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Mafia 3 sploh ni od istega razvijalca kot sta bili prejšnji igri Mafia: City of Lost Haven in Mafia 2 ;((

Igri Mafia 1 in Mafia 2 so naredili pri Češkem studiju 2K Czech

Mafijo 3 pa zdaj dela Hangar 13 neki razvijalci z Amerike.

Sploh ne vem kako so lahko Čehi pustili, da nekdo drug dela na njihovi franšizi iger Mafia;((


Že, ko sem videl trailer in malo gameplaya mi ni bilo preveč všeč zdaj pa, ko vidim, da so čisto drugi razvijalci me je pa vse minilo.

hojnikb ::

Če bo na konc dober špil, je čisto vseeno al delajo v garaži v indiji al pa na češkem.
#brezpodpisa

Thuban ::

hojnikb je izjavil:

Če bo na konc dober špil, je čisto vseeno al delajo v garaži v indiji al pa na češkem.


se strinjam. Upam samo, da vsaj približno ujamejo duh mafie 1, ki je bila milo rečeno spektakularna (in dejansko še vedno je). Pač če je ime igre Mafia bi rpičakoval da boš igral elegantnega mafijozota, ne pa psihično motenega pretepača.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

scipascapa ::

D3m0r4l1z3d ::

ni ravno prepričljivo, ampak lahko se vsaj nadejamo enkrat, da bo remake Mafie enke nastal v originalnem studiu
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

oo7 ::

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay

kitl76 ::

Kdaj naj bi tole izšlo?

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Kdaj naj bi tole izšlo?


Drugo leto ampak točen datum še ni znan.

kitl76 ::

Samo, da bo se že veselim.

66speeder66 ::

oo7 je izjavil:

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay


Men zgleda vse skupaj preveč arkadno. Glavni lik je kot terminator, avtomobili ekplodirajo po 2 -3 zadetkih in vožnja je čist GTA-jevska. Če se spomnim iz enke koliko je bil lahko avto
prerešetan in če si vozil v hrib, ga mogoče avto sploh ni mogel zdelat, vem da so bili starejši ampak vseeno. Tudi umrljivost je bila precej hitrejša za napako. Animacijo pa svet je kul, samo kaj ko gameplay ni tisto kar bi moral biti.
Ne moreš imeti vsega verjetno... al pa ja no, ampak... mogoče...
ne vem...
la toya

Izi ::

Mafia že od začetka ni imela nikoli niti kančka RPG-ja v sebi. Vedno je bila čista arkada oziroma uradno je žanr akcijska avantura v tretjeosebnem pogledu. Glede tega torej nič novega. V Mafiji je bilo vedno težko umreti. Umre se samo če dolgo časa pustiš, da te rešetajo z orožji ali pa če res z veliko hitrostjo z avtom treščiš v kakšen zid ali zgrmiš v prepad. Torej isto kot v GTA.

Gre praktično za enako igro kot GTA, z razliko, da se Mafia vedno dogaja v preteklosti, GTA pa v sedanjosti.
Ampak glede na to, da se Mafija III dogaja že v zelo modernih časih, komaj dobrih 40 let nazaj in da je GTA V imela odlično zgodbo zelo dvomim, da bo Mafia III boljša od GTA V. Pravzaprav mislim, da je to praktično nemogoče, zgodba v GTA V je bila res fantastična s tremi različnimi in zelo zanimivimi liki, tukaj v Mafiji 3 pa bomo imeli na voljo samo enega jeznega črnca, ki ne zgleda nič kaj zanimiv.

Preigrali vsekakor bomo. Za nekaj 10 ur zabave že bo :D

Zmajc ::

Zgodba bolj kot ne deluje ekstremno idiotsko. Črnec se odloči uničit italjansko mafijo in ustvariti svojo lastno "familijo". Smeha polna hiša.

Naj igro preimenujejo v "y0 homie".

gddr85 ::

hm, zgleda kot mešanica med gta in just cause

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Črnec se odloči uničit italjansko mafijo in ustvariti svojo lastno "familijo".

Če sem jaz prav razumel v videu je bolj ALI kot IN. Ali bomo uničili obstoječo mafijo ali pa gradili svojo mafijo. Bodo različne misije za eno in drugo pot. Ali boš izbral dobro pot in uničil mafijo ali pa zlobno pot in sam postal mafijski šef.
Predvidevam, da se bodo ene in druge misije izključevale. Lahko pa se tudi motim.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Črnec se odloči uničit italjansko mafijo in ustvariti svojo lastno "familijo".

Če sem jaz prav razumel v videu je bolj ALI kot IN. Ali bomo uničili obstoječo mafijo ali pa gradili svojo mafijo. Bodo različne misije za eno in drugo pot. Ali boš izbral dobro pot in uničil mafijo ali pa zlobno pot in sam postal mafijski šef.
Predvidevam, da se bodo ene in druge misije izključevale. Lahko pa se tudi motim.



Zgodba: Set in New Orleans in the 1960s, Mafia III stars Lincoln Clay, a black Vietnam veteran who began life as an orphan. Without a family to keep him on the straight and narrow, young Lincoln sought companionship in gangs, the church, and the army, all to no avail. After his stint in Vietnam, Lincoln headed to New Orleans and joined up with the black mob. Though the black mob once had ties to the Mafia, there was a falling out, and the closest thing Lincoln ever had to a family was violently wrenched away from him. Rather than run, Lincoln decides to fight back, and he teams up with a small crew to dismantle the Italian mob in New Orleans and build a new family to call his own.

oo7 ::

kitl76 ::

\o/

AapocalypseE ::

26.4 za PS4 in XO

Za PC pa kasneje?

hojnikb ::

da nebo na koncu console only :|
#brezpodpisa
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536394 (14413) msms
»

MAFIA II Remastered 2020 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
928906 (4418) kitl76
»

Mafia II (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51285679 (18435) Izi
»

Watch Dogs 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10512763 (7147) Tr0n
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237131 (22847) Sc0ut

Več podobnih tem