» »

Fundacija Linux ponuja brezplačni tečaj osnov Linuxa

1
2
»

Zvezdica27 ::

no, no... eno je profi delo, eno so pa osnove. Ne moreš od tajnice pričakovat da bo imela Red Hat (RHEL?) certifikat? Za sistemca pa itak...

Po moje kolkr razumem je to bolj opismenjevanje za delo z rač., tu pač linux.

Da pa je zadaj PR pa... lej, kaj živimo v kameni dobi? Meni se to dandanes zdi normalno, jebiga. Če mamo Petrol kartice in shit, tole ni lih neki hudo druggač.

zz

Glodko ::

Jaz sem se prijavil na tečaj. Pred kratkim pa sem dobil mail kjer je dodana opcija da upgrade-am tečaj z potrdilom o tem da sem tečaj res opravil in plačam 250$ za to uslugo. Dobil naj bi nekakšno potrdilo (oni pa me preverijo s sliko in ID-jem). Ali je smiselen nakup te opcije? Zanima me predvsem zaradi bodočih referenc. Papir sicer pri nas veliko ne velja, škodi pa najbrš tudi ne.

Invictus ::

nekikr je izjavil:


Absolutno se strinjam. Ampak novica govori o brezveznem osnovnem tečaju Linuxa. Taki ljudje, ki znajo osnove Linuxa, pa niso ne iskani, ne dobro plačani.

Ni brezzvezen tečaj za nekoga ki se z Linuxom še nikoli ni srečal.

In tudi ljudje z osnovami Linuxa so iskani ... Ker je še to precejšnja redkost. Sam malo manj keša zaslužijo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GizmoX ::

Pa je končno na voljo:)

Thank you for your interest in learning how to use Linux. LFS101x: Introduction to Linux is now live! To get started with the course:

Go to edX.org.
Log in to edX using the email address and password you signed up with.
Once you're logged in, click on the course name or the image of Tux the Linux penguin to launch the course.
Read the announcement on the first page and follow the instructions.
Start learning to use Linux!
The course is self-paced and should take between 40-60 hours to complete. We'd love to hear how you're enjoying the course and we'd love to hear when you complete it! Just tweet us at @LF_Training using the hashtag #LinuxMOOC, or leave a comment on our Facebook or Google+ pages. Happy learning!
udirač => uni. dipl. inž. rač.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporabni brezplačni tečaji IT in inf. varnost

Oddelek: Informacijska varnost
92135 (1338) Qushaak
»

Microsoft ponuja tudi certifikat za Linux

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
2412109 (10274) damjanster
»

Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
101603 (1080) detroit
»

Fundacija Linux ponuja brezplačni tečaj osnov Linuxa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5325162 (19986) GizmoX
»

Valve se pridružuje Fundaciji Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8626934 (22994) Mavrik

Več podobnih tem