» »

Prihaja naslednik HTC One

Prihaja naslednik HTC One

HTC M8, naslednik HTC One (oz. M7) v zlatem odtenku

vir: Android Central
Android Central - Pri HTC-ju za 25. marec pripravljajo prireditev, kjer bodo pokazali nekaj novega. Ta novost bo njihov nov paradni konj, torej naslednik med ocenjevalci zelo priljubljenega HTC One. Ponovno bo prireditev, kot lanska v februarju za HTC One, sočasno potekala v Londonu in New Yorku. Novinec, poznan pod kodnim imenom M8, je že večkrat pobegnil v javnost na slikah, torej vemo nekaj podrobnosti. Navigacijski gumbi ne bodo več fizični (HTC One ima le dva, ki sta kapacitivna), temveč bo HTC uporabil Googlov priporočen razpored trojice, ki se nahaja neposredno na zaslonu. Na zadnji strani se kot kaže nahajata dva senzorja fotoaparata, kjer je slišati govorice, da je ena izmed enot namenska za slabe svetlobne pogoje. Vidimo dva fleša v različnih barvnih odtenkih, kar smo že videli na iPhone 5S.

HTC zelo dobrim izdelkom navkljub kar ne more splavati, ko pridemo do prodajnih številk. To bodo zdaj vsaj v ZDA poskušali popraviti z zaobljubo oz. programom Advantage, da bodo njihovi paradni konji od zdaj naprej imeli dvoletno podporo pri nadgradnjah (One X recimo ni dobil nadgradnje prek Android 4.2, za kar pa naj bi bila kriva NVIDIA). Še bolj mamljiva je ponudba enkratne brezplačne menjave razbitega zaslona, če se to zgodi v prvih 6 mesecih od nakupa naprave (zaenkrat velja za HTC One Mini, One in One Max). Vse skupaj so podprli še z brezplačnih 50 GB prostora na Googlovem oblaku Drive, ki je zamenjal pretekle pogodbe z Dropboxom.

Kot že nekaj generacij, bo M8 končno mobilnik, ki bo HTC vrnil med resne tekmece?

87 komentarjev

«
1
2

kpkp ::

On screen gumbi in velika črna praznina za HTC logo, če so te slike resnične je to katastrofalno zasnovana idea. "Sedaj bo HTC one2 s 5" ekranom bil večji od LG G3 s 5,5" ekranom."
Res upam, da to niso končni renderji (oz. da so fake), ker to bo še en polom.

win64 ::

HTC One mi je en najlepšhi mobitelov, ta mi pa niti malo ni všeč(najbrž zaradi barve).

BALAST ::

Yo man, chill down kpkp!

HTC konstrukcije so mi bile do sedaj še vedno všeč in tudi ta je "neorginalno sveža". Barve se bodo zagotovo dale izbirat, ker nismo vsi mafiozi, ki palimo na zlato. :D

Kaj a te črni rob pri ekranu tako moti, da se boš sekiral za 5mm širši aparat glede na velikost zaslona?
Če bi ti vedel kako malenkostna je ta velikost...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Dober dan ::

Zakaj za vraga še vedno tiščijo power button na vrh telefona?? Naj vgradijo režo za sd kartico.. Današnji telefoni imajo vse živo, pešajo pa ravno na spominu..

Zgodovina sprememb…

Engineer_ ::

Dober dan je izjavil:

Zakaj za vraga še vedno tiščijo power button na vrh telefona?? Naj vgradijo režo za sd kartico.. Današnji telefoni imajo vse živo, pešajo pa ravno na spominu..


kam za vraga pa bi ti vtaknu power button?!

bajsibajsi ::

Dober dan je izjavil:

Zakaj za vraga še vedno tiščijo power button na vrh telefona?? Naj vgradijo režo za sd kartico.. Današnji telefoni imajo vse živo, pešajo pa ravno na spominu..


Pesajo predvsem na energiji... ;)

Omenjeni izdelek pride v dveh verzijah - 32 in 64GB "diska" + 50GB v oblaku. Si kdaj v zivljenju na telefonu napolnil 64 giga?

Zgodovina sprememb…

c00L3r ::

Če vgradijo SD režo, potem ne bo nihče kupil 64gb verzije, ki bo imela napihnjeno ceno ;)

Tody ::

One X ima android 4.2.2 :) Vsaj moj ga ima... Je pa vprašanje zakaj bi ga menjal??

Mordecai ::

bajsibajsi je izjavil:

Dober dan je izjavil:

Zakaj za vraga še vedno tiščijo power button na vrh telefona?? Naj vgradijo režo za sd kartico.. Današnji telefoni imajo vse živo, pešajo pa ravno na spominu..


Pesajo predvsem na energiji... ;)

Omenjeni izdelek pride v dveh verzijah - 32 in 64GB "diska" + 50GB v oblaku. Si kdaj v zivljenju na telefonu napolnil 64 giga?


Udobna velikost spomina bi za mene bila nekje 1TB...

Engineer_ ::

na TELEFONU bi ti rabil 1 tb prostora?!??

preveč uporabljaš telefon, ti sevanje škodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Tody ::

Hehe to meji že na kako psihološko obsedenostjo da imaš vedno vse podatke sabo, slike od vseh potovanj zanjih 10 let, vso zbirko glasbe in pomožnosti še cel g drive ona offline :)

hojnikb ::

Engineer_ je izjavil:

na TELEFONU bi ti rabil 1 tb prostora?!??

preveč uporabljaš telefon, ti sevanje škodi.

:)):)):))
tudi tebi škodi "sevanje" :)
#brezpodpisa

Mavrik ::

Engineer_ je izjavil:

Dober dan je izjavil:

Zakaj za vraga še vedno tiščijo power button na vrh telefona?? Naj vgradijo režo za sd kartico.. Današnji telefoni imajo vse živo, pešajo pa ravno na spominu..


kam za vraga pa bi ti vtaknu power button?!


Na eno stran ko ga imajo Nexusi in vse ostalo. Po tistem ko sem šel z N4 na One-a je to DALEČ najbolj bebava odločitev pri designu, ker ne moreš vklopiti telefona z eno roko udobno.
The truth is rarely pure and never simple.

technolog ::

Zato, da je power on gumb na vrhu, je seveda pameten razlog: če bi bil spodaj ali ob strani, bi se telefon v žepu prižigal sam od sebe.

profii ::

Sam imam Htc One, vendar če bo telefon tak, kot na slikah, dvomim da bom menjal za novega. Upam da so to fake slike, je bilo v preteklosti že veliko lepših renderingov. Pričakijem bolj spremenjen dizajn glede na trenutni flagship, manjši spodnji rob, ohranitev aluminija in sprednjih zvočnikov.
klik

Engineer_ ::

Mavrik je izjavil:

Engineer_ je izjavil:

Dober dan je izjavil:

Zakaj za vraga še vedno tiščijo power button na vrh telefona?? Naj vgradijo režo za sd kartico.. Današnji telefoni imajo vse živo, pešajo pa ravno na spominu..


kam za vraga pa bi ti vtaknu power button?!


Na eno stran ko ga imajo Nexusi in vse ostalo. Po tistem ko sem šel z N4 na One-a je to DALEČ najbolj bebava odločitev pri designu, ker ne moreš vklopiti telefona z eno roko udobno.


power button ob strani je najbolj retardirana odločitev v designu. telefon se komot prižge sam od sebe ko ga imaš v žepu.
Če je gumb na vrhu ga brez težav prižgeš z 1 roko. Sicer pa je telefon vedno prižgan, ne poznam nikogar, ki bi ga ugašal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

MrNighthawk ::

kpkp je izjavil:

ker to bo še en polom.


Še en polom? A misliš s tem HTC ONE? Ki še vedno trenutno velja za najboljši gsm?
Poleg tega je HTC že od nekdaj delal izvrstne telefone in se kosal z vsemi. Od HTC Touch, do prvega Desire in sedaj z ONE. Je pa res, da so zadnji dve leti malo zaspal.
Ampak nihče ne more rečt, da je One bil polom. Tisti, ki to trdi žal nima pojma o čem govori.

Engineer_ ::

hojnikb je izjavil:

Engineer_ je izjavil:

na TELEFONU bi ti rabil 1 tb prostora?!??

preveč uporabljaš telefon, ti sevanje škodi.

:)):)):))
tudi tebi škodi "sevanje" :)


sevanje telefonov je dokazano. Recimo pečena pokovka in tipičen TA-TATATA-TATATA-TATAT zvok če daš telefon preblizu zvočnika. ali morda migetanje starih televizorjev če je mobitel preblizu.

Mavrik ::

technolog je izjavil:

Zato, da je power on gumb na vrhu, je seveda pameten razlog: če bi bil spodaj ali ob strani, bi se telefon v žepu prižigal sam od sebe.


V praksi se je izkazalo, da se mi to ni dogajalo, medtem ko je seganje s prstom čez 4.7" telefon izjemno nadležno.
The truth is rarely pure and never simple.

Engineer_ ::

kdaj si segal po gumbu? si ga dejansko kdaj prižgal? jaz mojega nisem prižgal od novembra. Razen seveda restartov vsake toliko časa, kar pa storim preko interfaca, ne preko gumba.


dodatek: tečno je edino mogoče če ta gumb uporabljaš za zaklep zaslona. potem se pa strinjam s tabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

MrNighthawk ::

Mavrik je izjavil:

Engineer_ je izjavil:

Dober dan je izjavil:

Zakaj za vraga še vedno tiščijo power button na vrh telefona?? Naj vgradijo režo za sd kartico.. Današnji telefoni imajo vse živo, pešajo pa ravno na spominu..


kam za vraga pa bi ti vtaknu power button?!


Na eno stran ko ga imajo Nexusi in vse ostalo. Po tistem ko sem šel z N4 na One-a je to DALEČ najbolj bebava odločitev pri designu, ker ne moreš vklopiti telefona z eno roko udobno.


V bistvu bi bil ok, če bi bil na zgornjem robu na desni strani...za 80% populacije. Tako je pa user friendly za levičarje ;) Mene osebno ne moti :)

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Engineer_ je izjavil:

kdaj si segal po gumbu? si ga dejansko kdaj prižgal? jaz mojega nisem prižgal od novembra. Razen seveda restartov vsake toliko časa, kar pa storim preko interfaca, ne preko gumba.


dodatek: tečno je edino mogoče če ta gumb uporabljaš za zaklep zaslona. potem se pa strinjam s tabo.


Em, po defaultu drugače ne moreš prižgati telefona s sleepa.
The truth is rarely pure and never simple.

Zheegec ::

A nima HTC triple-tap po ekranu za odklenit, tako kot nekateri Sonyji? Pač poleg fizičnega gumba.

kpkp ::

MrNighthawk je izjavil:

Še en polom? A misliš s tem HTC ONE? Ki še vedno trenutno velja za najboljši gsm?...

Bi moral specificirati, da sem mislil kot polom pri prodaji.... Da še vedno velja za najboljši GSM pa ne bom komentiral, ker ne poznam te "lestvice".

Rezmerje med velikostjo ekrana in telefona ima poleg praktičnega tudi nek dizajnerski učinek, ker telefoni s slabim razmerjem ne izgledajo tako sodobno (podobno je pri TV).

Edit:
Pa da dodam še en primer: htc mini in LG mini, eden ima 4,7" drugi 4.3", če na One mini 2nd, dajo še onscreen gumbe, bo kot sem rekel dizajnerska katastrofa
132 x 63.2 x 9.3 mm
129.6 x 66 x 9.8

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

Chev ::

technolog je izjavil:

Zato, da je power on gumb na vrhu, je seveda pameten razlog: če bi bil spodaj ali ob strani, bi se telefon v žepu prižigal sam od sebe.

Ah bejž no ...

celada ::

Mavrik je izjavil:

technolog je izjavil:

Zato, da je power on gumb na vrhu, je seveda pameten razlog: če bi bil spodaj ali ob strani, bi se telefon v žepu prižigal sam od sebe.


V praksi se je izkazalo, da se mi to ni dogajalo, medtem ko je seganje s prstom čez 4.7" telefon izjemno nadležno.



Huh nevem no meni ne predstavlja nekega problema.

MrNighthawk ::

kpkp je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Še en polom? A misliš s tem HTC ONE? Ki še vedno trenutno velja za najboljši gsm?...

Bi moral specificirati, da sem mislil kot polom pri prodaji.... Da še vedno velja za najboljši GSM pa ne bom komentiral, ker ne poznam te "lestvice".


Kar jaz poznam zadeve je bila prodaja One kr solidna in boljša od prejšnih HTCjev. Ni pa bila v razsežnosti kot Galaxy ali pa iPhone. Ampak daleč od tega, da bi temu rekel polom.

Techradar

Niso edini, ki tako pravijo.

HighBane ::

Zheegec je izjavil:

A nima HTC triple-tap po ekranu za odklenit, tako kot nekateri Sonyji? Pač poleg fizičnega gumba.


Se mi zdi, da ima double tap. Tako da dosegljivost power gumba ni tako pomembna. Razen da požre več baterije

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HighBane ()

M-XXXX ::

HighBane je izjavil:

Zheegec je izjavil:

A nima HTC triple-tap po ekranu za odklenit, tako kot nekateri Sonyji? Pač poleg fizičnega gumba.


Se mi zdi, da ima double tap. Tako da dosegljivost power gumba ni tako pomembna. Razen da požre več baterije

Nima ne.

Engineer_ ::

Mavrik je izjavil:

Engineer_ je izjavil:

kdaj si segal po gumbu? si ga dejansko kdaj prižgal? jaz mojega nisem prižgal od novembra. Razen seveda restartov vsake toliko časa, kar pa storim preko interfaca, ne preko gumba.


dodatek: tečno je edino mogoče če ta gumb uporabljaš za zaklep zaslona. potem se pa strinjam s tabo.


Em, po defaultu drugače ne moreš prižgati telefona s sleepa.


in če je ugasnjen? imaš ti malo možgane na off ali namerno trolaš?

kpkp ::

MrNighthawk je izjavil:

Kar jaz poznam zadeve je bila prodaja One kr solidna in boljša od prejšnih HTCjev. Ni pa bila v razsežnosti kot Galaxy ali pa iPhone. Ampak daleč od tega, da bi temu rekel polom.

Težko rečeš, da je prodaja solidna, če HTC še vedno tone.

Techradar

Niso edini, ki tako pravijo.

Mnenja pač... dokler ni postavljen nek konkreten kriterij ocenjevanja se lahko prerekamo do onemoglosti.

Mavrik ::

Engineer_ je izjavil:


in če je ugasnjen? imaš ti malo možgane na off ali namerno trolaš?


Hmm, ne razumem? Ko je ekran ugasnjen (kar večino časa je?) ga lahko vklopiš samo s pritiskom na power gumb na vrhu. Kaj točno bi naj trolal?
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

kpkp ::

 Logičen dizajn

Logičen dizajn

RejZoR ::

technolog je izjavil:

Zato, da je power on gumb na vrhu, je seveda pameten razlog: če bi bil spodaj ali ob strani, bi se telefon v žepu prižigal sam od sebe.


Kar se na Galaxy S2 dogaja SKOZ. In isto na Samsung Wave, ki sem ga imel prej. Prov tečno za znoret. HTC Wildfire, niti enkrat. Tko moram imet na SGS2 obvezno bumper iz trše gume, da se ne stiska. Sem kupil enega iz mehke, pa je še slabše, ker se knof še hitreje stisne z večjo površino bumperja.
Pa to sicer niti ne bi bil problem, ker moraš ekran še odklenit z drsnim gibom, ampak če knof držiš dost dolgo se telefon resetira (kljub ugasnjenem zaslonu!) in obvisi na Enter PIN zaslonu. Kar pomeni, da si nedoslegljiv, pa tega še veš ne. Ful hud design res.

Še najraje bi videl, da telefoni sploh ne bi imeli NOBENEGA fizičnega gumba. Za vklop ekrana bi ga npr potresel na nek določen način in bi se prižgal. Če bi to naredil namensko s strojno rešitvijo bi delovalo povsem ok. Sem enkrat probal en app, ampak mora aparatu preprečevat deep sleep, kar nekako ubije point. Ampak je pa bilo kul. Samo potresel si telefon in ekran se je prižgal.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kpkp ::

Še najraje bi videl, da telefoni sploh ne bi imeli NOBENEGA fizičnega gumba.

In za ga resetirat/restartat/bootloader ga vržeš ob tla. Kako telefon vžgeš?

Nikec3 ::

Imam HTC One, ampak telefona z onscreen gumbi ne bi kupil nikoli.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Tody ::

Kaj je pa razlika med onscreen pa samo kapacitivnimi? Misliš da home tuki bolj prime kot tam? :)

RejZoR ::

kpkp je izjavil:

Še najraje bi videl, da telefoni sploh ne bi imeli NOBENEGA fizičnega gumba.

In za ga resetirat/restartat/bootloader ga vržeš ob tla. Kako telefon vžgeš?


Očitno še nikoli nisi videl RESET knofov, ki jih pritisneš z npr sponko oz nečem ozkim. Al pa če ima odstranljivo baterijo pač reset gumb pod pokrovčkom. Ne pa jebeno izpostavljen, da se ti sam non stop restarta, ko ga imaš čist normalno v žepu.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Nikec3 ::

Tody je izjavil:

Kaj je pa razlika med onscreen pa samo kapacitivnimi? Misliš da home tuki bolj prime kot tam? :)

Težko razložim. Preprosto grdo mi je. :))
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Engineer_ ::

Mavrik je izjavil:

Engineer_ je izjavil:


in če je ugasnjen? imaš ti malo možgane na off ali namerno trolaš?


Hmm, ne razumem? Ko je ekran ugasnjen (kar večino časa je?) ga lahko vklopiš samo s pritiskom na power gumb na vrhu. Kaj točno bi naj trolal?


UGASNJEN TELEFON imaš v žepu. Če ima gumb ob strani ga boš sigurno pritisnil nekako in se ti bo telefon iz UGASNJENEGA spanja prižgal.

si ti zagotovo umsko sposoben? resno? Ali pa boš rekel da naj ti še enkrat razložim situacijo ugasnjenega aparata, ki se prižge s pritiskom na gumb?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

PrimozR ::

Nekateri imate res svojevrstne probleme... Drugim se nam pa recimo kljub gumbu ob strani telefon ne prižiga v žepu... Pa kdor ga lahko udobno prižge z gumbom na vrhu ima lopate za roke. Pika.

Engineer_ je izjavil:

Mavrik je izjavil:

Engineer_ je izjavil:


in če je ugasnjen? imaš ti malo možgane na off ali namerno trolaš?


Hmm, ne razumem? Ko je ekran ugasnjen (kar večino časa je?) ga lahko vklopiš samo s pritiskom na power gumb na vrhu. Kaj točno bi naj trolal?


UGASNJEN TELEFON imaš v žepu. Če ima gumb ob strani ga boš sigurno pritisnil nekako in se ti bo telefon iz UGASNJENEGA spanja prižgal.

si ti zagotovo umsko sposoben? resno? Ali pa boš rekel da naj ti še enkrat razložim situacijo ugasnjenega aparata, ki se prižge s pritiskom na gumb?

Ga ne boš. Po drugi strani je pa lepo povedano, da je gumb na vrhu neroden z vidika ergonomija. Pa nujen nekje na telefonu, da se ti sploh prižge displej. Pa ne deri se, če še sam ne veš kaj točno hočeš povedat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Mavrik ::

Engineer_ je izjavil:


UGASNJEN TELEFON imaš v žepu. Če ima gumb ob strani ga boš sigurno pritisnil nekako in se ti bo telefon iz UGASNJENEGA spanja prižgal.

si ti zagotovo umsko sposoben? resno? Ali pa boš rekel da naj ti še enkrat razložim situacijo ugasnjenega aparata, ki se prižge s pritiskom na gumb?


Zakaj me prepričuješ, da se dogajajo stvari... ki se ne? Tak resno... zaradi dela imam precej različnih Android telefonov in se mi tole prižiganje ni nikoli dogajalo (telefonov niti ne nosim z bumperji) - ne na N4, ne na Galaxy Nexusu, ne na S3. Govorim tudi iz lastnih izkušenj, ko pravim, da je zgornji gumb precej bolj neroden pri uporabi telefona. Mislim da sem bil tudi zelo jasen, da je to moje menje. Niti to ne bi bil problem, če bi bila back/home buttona fizična in bi se dalo z njima prižgati telefon.

Zakaj točno me žališ?
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

kpkp ::

RejZoR je izjavil:

Očitno še nikoli nisi videl RESET knofov, ki jih pritisneš z npr sponko oz nečem ozkim. Al pa če ima odstranljivo baterijo pač reset gumb pod pokrovčkom. Ne pa jebeno izpostavljen, da se ti sam non stop restarta, ko ga imaš čist normalno v žepu.

Videl... samo to je fizičen gumb. Pa tudi bootloader mora imeti touch podporo.

opeter ::

Kaj ti pomaga vse to, če akumulator zdrži ... koliko že?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

ivanuscha ::

Engineer je zgleda razkurjen, ker se mu telefoni v žepih prižigajo :))

Meni osebno se tudi zdi gumb za vklop na vrhu telefona zelo zgrešeno v smislu ergonomije. Zelo nepraktično, kot že nekateri omenjate, še posebej, ker so telefoni danes precej veliki. Da ne govorimo o tem, da se ga uporablja na HTC One konstantno za odklepanje zaslona. Nepraktično.
Po drugi strani imaš npr. S4, ki ima gumb ob strani, meni osebno se še niti enkrat ni zgodilo da bi se v žepu ta gumb aktiviral. Ne vem kakšne žepe imate in kaj nosite po žepih zraven telefona. Gotovo se z lahkoto ne more stisnit, saj je majhen in je potrebna določena mera potiska da se ga stisne.
Poleg tega imaš pri Samsungu fizičen home button, z njim odpade potreba skozi pritiskat on/off tipko. Za zaklenit zaslon pa je najpraktičnejši programček screen off, daš na home screen bližnjico...

Mavrik ::

opeter je izjavil:

Kaj ti pomaga vse to, če akumulator zdrži ... koliko že?


Dva dni približno.
The truth is rarely pure and never simple.

RejZoR ::

kpkp je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Očitno še nikoli nisi videl RESET knofov, ki jih pritisneš z npr sponko oz nečem ozkim. Al pa če ima odstranljivo baterijo pač reset gumb pod pokrovčkom. Ne pa jebeno izpostavljen, da se ti sam non stop restarta, ko ga imaš čist normalno v žepu.

Videl... samo to je fizičen gumb. Pa tudi bootloader mora imeti touch podporo.


Fizičen gumb, ki je skrit. Kaj ti ni jasno? Boš reku, da se ti bo sponka ponesreči zapičila ravno v reset slot?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ivanuscha ::

opeter je izjavil:

Kaj ti pomaga vse to, če akumulator zdrži ... koliko že?


Akumulator? Misliš baterija? :))

Močno priporočam program Battery Doctor, meni na S4 podaljša čas za 1 dan! Tudi eliminira razne battery draine...

kpkp ::

RejZoR je izjavil:

Fizičen gumb, ki je skrit. Kaj ti ni jasno? Boš reku, da se ti bo sponka ponesreči zapičila ravno v reset slot?

Ti imaš probleme s stalnim vžiganjem zaslona, to sploh ni moj argument... Se samo čudim tvoji definiciji fizičnega gumba.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC je predstavil Desire Eye, kamero RE, Zoe je na voljo javnosti

Oddelek: Novice / Android
198447 (6884) OK.d
»

HTC nepričakovano z višjo izgubo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9727435 (25398) hojnikb
»

HTC One bo zamudil

Oddelek: Novice / Android
4110019 (6661) FlyingBee
»

HTC potrjuje, da bo One pozen

Oddelek: Novice / Android
225147 (3409) FlyingBee
»

HTC One X naprodaj ?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18433770 (25474) cebelar123

Več podobnih tem