» »

Nakup AV Resiverja

Nakup AV Resiverja

TOP ::

Pozdravljeni sedaj sem se nekak osredotoči in izbiram med Denon AVR X2000 in Pioneer VSX923 nekak se bolj nagibam k Denon,kaj vi menite.Hvala

Amdforce ::

Definitivno denon od teh dveh, poslusaj se kasno yamaho. Odvisno kasne zvocnike bos dal zraven. Yamaha je zelo bright-super za filme, malo manj za glasbo, denon je nekje vmes movie/music.
Lp

Zvezdica27 ::

lp,

moj denon x1000 je bolj na bright strani - je pa to super za poslušanje TV...

Čez 5 let bodo AVR bomba, vidi se, da še prodajalo staro tehnologijo, rahlo počasno je vse skupaj (ni pa prepočasno)

zz

Anney ::

Sam sem pred kratkim vzel Yamaha RX-V375 in sem super zadovoljen. Za mali denar ponuja veliko.
Če imaš večji budget greš kakšen model naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

s1m0n ::

Denon! Pioneer ima čudn mcacc.

umexteacher ::

btw fyi, mene navdušujejo modeli z usb vhodom (verjetno predvaja mp3, kar je super)

ABX ::

Že ki kupujem 5.1 in sem zadnje 2 dni zapravil na googlu.

Ta stran ima lepo sortirano ojačevalce po rangih.
http://thewirecutter.com/reviews/the-be...

Entry level je Yamaha RX-V375 za ene 180-250Eur, potem skočimo na 500Eur in hitro proti 2000.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Anney ::

Sam imam točno tega RX-V375, super zadovoljen, malo denarja veliko muzike, bil je tudi izbran za best buy na HIFI portalu. Edino, če rabiš UTP port vzemi en model višje RX475(+100€), sam ga uporabljam predvsem za gledanje filmov, glasbe ne poslušam dosti, nanj imam priklopljeno 2x bluray player, WDTV in pa Wii iz njega gre pa en HDMI kabel v TV + Optični kabel za zvok iz tv v reciver za smart TV (youtube). Yamaha je tko best buy za hometheatre (odlični programi za cinema mode).

TOP ::

Je mal odvisno tud kake zvočnike maš.Imel sem možnost priklopa omenjene Yamahe za malo denarja je tud malo muzike to velja za moje zvočnike.

Anney ::

Verjetno, če imaš high-end zvočnike, neboš kupoval entry modela reciverja, pa po možnosti tudi yamahe ne, ker so večina narejeni za home theatre sisteme, tudi njihov program je tako prirejen. Verjetno pa imajo tut kakšen določen model za glasbene sladokusce, kar pa seveda ne poznam, ker se nisem toliko poglabljav v to.
Sam sem povedal zakaj ga uporabljam, in zame je dovolj. Harman Kandon(HKTS 30) 4.1 sistem + yamaha sub(YST-SW315) mi lepo žene, glasbe pa ne poslušam dosti tu pa tam lokalni radio. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako priključiti stare zvočnike, na nov tv ?

Oddelek: Zvok in slika
201847 (528) joze67
»

Kak Hi FI komponenta internetni radio in Dab + hkrati kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
456935 (3435) mat xxl
»

Denon AV sprejemnik AVR-X250BT

Oddelek: Zvok in slika
202624 (2026) Darko!
»

Nakup A/V Receiverja (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
23546418 (27883) Anney
»

Budget kvalitetni hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
81592 (1272) Janac

Več podobnih tem