» »

Serija: True Detective - spoiler contaminated

Serija: True Detective - spoiler contaminated

««
5 / 11
»»

Tr0n ::

Aww yeah.

oo7 ::

Komaj čakam.
Kdaj se začne druga sezona?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Gremio ::

oo7 je izjavil:

Komaj čakam.
Kdaj se začne druga sezona?



21.6,
Naj se že začne...

Sarkozy ::

tole naj bi bilo natančno načrtovano s strani studiev
začne se, ko se konča GoT

verjetno bom počakal do avgusta in si naenkrat ogledal vseh 8 epizod ;)
Ils sont fous ces Slovenes!

Tr0n ::

oo7 ::

Še dober mesec pa se začne druga sezona :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

harvey ::

Unofficial Title Sequence True Detective Season: 2
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

harvey ::

"The second season of True Detective will follow the death of Ben Caspar, the corrupt city manager of a fictional California city who's found brutally murdered amid a potentially groundbreaking transportation deal that would forever change freeway gridlock in the state. Three law enforcement officers from different cities and branches of the government are tasked with finding out who did it. They soon discover their investigation has much broader and darker implications than they initially thought. Caspar's 52-year-old corpse is found on a lonely stretch of Pacific Coast Highway near Big Sur--satanic symbols etched on his chest. It turns out he had a penchant for rough sex and may have been involved in the occult."


True Detective Season 2: Everything We Know and More
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Sarkozy ::

 We Get the World We Deserve

We Get the World We Deserve

Ils sont fous ces Slovenes!

WallSreet ::

Kočno. Prva sezona je bila ubijalska :) Kako sovražim ko zamenjajo igralce in zgodbo :/

nurse013 ::

A se zacela?
:)
you gotta be kidding me...

Kurzweil ::

Prva sezone je bila super, edino sam razplet se je končal malce poceni. Druga sezona pa se začne to nedeljo, se je pa odkrito rečeno bojim, ker ne lokacija, ne casting in dvomim, da tudi zgodba in atmosfera lahko dosežeta nivo prve sezone, ki je letvico res visoko postavila. Pustimo se presenetit...

Nikec3 ::

Prva sezona je bila nekaj najboljšega vseh časov nekje do 7. epizode. Hype je bil tako visok, da drugo kot grenko razočaranja za konec sploh ni prišlo v poštev.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Kurzweil ::

Nikec3 je izjavil:

Prva sezona je bila nekaj najboljšega vseh časov nekje do 7. epizode. Hype je bil tako visok, da drugo kot grenko razočaranja za konec sploh ni prišlo v poštev.


Točno tako, je pa tudi res, da so že kmalu na samem začetku avtorji razkrili, da konec ne bo nič posebnega in da naj ne pričakujemo nekega strašnega šoka, da bo konec neko povprečje. Edino pametno pa da so izbrali takšen timing, torej po Game of Thrones, katerega bi sicer morali izbrati vsi če imajo kaj občutka za marketing in samo gledanost. Tudi sam se vedno pri filmih in serijah, ki so kvalitetne najbolj bojim konca, ki v večini primerov ni vredu, še posebej pa takšni tečnobi, kot sem jaz, ki mu smrdijo žajfnice in klasični "happy endi".

Letos pa nas čaka tudi nova sezona Farga in še kaj, tako da bo čakanje na Game of Thrones znosno.

Drugače pa trenutno procesiram še Wayward Pines, ki je povsem soliden, isto veja za Mr. Robot.

oo7 ::

True Detective Season 2 Review: This Time, the Darkness Is Winning

http://www.imdb.com/news/ni58710817/

Zmajc ::

Prva sezona je bila tako ubijalsko dobra da ni res. Za drugo sezono ne bom dajal ocene preden je ne vidim ampak na prvi pogled mi zgleda bolj tak, tak ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

oo7 ::

SPOILER!!!


Ravnokar pogledal na HBO prvi del druge sezone in mi je bila super epizoda =)


Čeprav so bile na začetku 4 različne zgodbe se je na koncu lepo povezalo tako, da komaj čakam na drugi del.
Bo še zanimivo videti kako bodo sodelovali kot kaže pošten policist z motorja pijana policistka z družinskimi problemi in seveda pijano zardogirano pokvarjen policist =)
Colin Farrell je bil odličen sploh kako je obračunal z 12 letnim bullyem:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Outcast ::

Super začetek, zaplet fenomenalno narejen, glavne vloge zelo dobro izbrane in odigrane, Leonard Cohen v introtu serije...

arnecan1 ::

Prvi del dober.

Seveda bo težko dosegel izvirnik, ampak to je težko že zaradi tega, ker so pričakovanja zastavljena previsoko. Nerealno visoko.

Prva sezona mi je bila res fantastična, ampak če primerjam samo prva dela obeh sezon, moram reči, da mi je enka druge sezone celo boljša od prve. Ampak prva sezona se je izboljševala od dela do dela, napetost se je stopnjevala in končna ocena zame je bila 10/10. Upam, da bo tako tudi tukaj.

harvey ::

Mal powerja in okultnosti glede na prvo sezono je umanjkal. Drugače pa karakterji obetajo zna biti zanimivo.

Edit intro Cohen
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

sheeshkar ::

Mene je pa prvi del malce razočaral. Ampak ne zato, ker bi ga hotel primerjati s prejšnjo sezono, temveč ravno obratno, moja pričakovanja sem zelo znižal. Upal sem, da bo tale sezona prinesla nekaj novega, nekaj drugačnega in da bodo zaradi novosti primerjave s prejšnjo sezono nesmiselne (v bistvu sem mislil, da bom zaradi previsokih pričakovanj nekaterih ravno jaz tisti, ki bo opozarjal, da gre za novo zgodbo). Tako pa smo v prvem delu spet videli umor s primesjo okultnega (izkljuvane oči, ptičja maska na sovoznikovem sedežu), politične zarote, policiste, ki imajo probleme z alkoholom in družino ter filozofske dialoge (zakaj mora skoraj vsak lik sedaj imeti temne misli in depresiven pogled?) - torej kot da bi ustvarjalci želeli, da se to sezono primerja s prejšnjo (in ustvarili 3 verzije McConaughey-jevega lika). Poleg tega je glasba skoraj povsem enaka kot lani, tempo je ponovno zelo počasen, kar pa je lani delovalo ravno zaradi vzdušja Louisiane (LA nekako nima enakega vzdušja, torej bi lahko malce zamenjali tako glasbo kot tempo), nov režiser želi kopirati režiserja prejšnje sezone (namesto, da bi seriji dal svoj pečat), kar pa mu v prvem delu definitivno ni uspelo, temveč sem vseskozi imel občutek, da ga želi na vsak način preseči.

Se pa zavedam, da je to šele prvi del. Upam, da se bo zgodba dobro razvijala (sama zgodba izgleda kar obetavno, tudi navidez nepovezane zgodbe glavnih likov me niso motile in na koncu so se lepo povezali), da se bodo čimbolj oddaljili od prejšnje sezone (v smislu ponavljanja enih in istih tem, iste glasbe, kopiranja režije itd.) in da bo ta sezona ustvarila nek svoj pečat. Igralci so v prvem delu dobro opravili svoje delo (predvsem Vince Vaughn, ki je kljub nekaterim bedastim dialogom zelo dobro odigral, Colin Farrel pa itak igra samega sebe). Kljub vsemu pa je prvi del vseeno na višji ravni od marsikatere druge serije in vseeno se veselim tudi nadaljevanja sezone.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Dober zacetek. Fajn temacna, misterijozna, napeta, brez nepotrebnega blisca, kiča in razlag.

I like it so far. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

arnecan1 ::

harvey je izjavil:

Mal powerja in okultnosti glede na prvo sezono je umanjkal. Drugače pa karakterji obetajo zna biti zanimivo.

Edit intro Cohen

Eh, tudi v prvem delu še ni bilo neke okultnosti. To se je razvijalo čez vse dele in se stopnjevalo.

c3p0 ::

Obetaven začetek sezone. Zaključni komad mi je sicer bil mnogo boljši od intro.

oo7 ::

Ampak intro s prve sezone je še vedno najboljši =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Tale scena je čista zmaga v prvem delu =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Vikking ::

Tale prispevek za tiste ki želijo v drugo sezono z malo več informacijami: http://www.theatlantic.com/entertainmen...

Outcast ::

Shit, ker konc drugega dela...8-O

Tr0n ::

G A M E O F T H R O N E D 8-O

oo7 ::

Ravnokar pogledal in res kater konec epizode 8-O

Outcast ::

Še zdj ne morem verjet ker šok presenečenje se je zgodilo, s tem da kdorkoli drug bi bil na njegovem mestu, bi verjetno šlo 'lažje' skozi...se pa očitno Vaughn skuša dokazati tudi kot resen igralec in za 1x mu to popolnoma uspeva; njegova vloga/igra v drugem delu je bla za 5+!

harvey ::

Konc drugega dela pa svetovn 8-O.

Naslov pove vse - Enter Birdman, link (spoiler alert!)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

oo7 ::

Ampak sem skoraj 100% da ni mr...

harvey ::

oo7 je izjavil:

Ampak sem skoraj 100% da ni mr...

Itak....SCI-Fi element
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

bzzero ::

oo7 je izjavil:

Ampak sem skoraj 100% da ni mr...


1x close range + 1x point blank? Ni šans. Hud konec epizode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bzzero ()

harvey ::

Maska iz prvega dela je udarila
 Birdmask

Birdmask

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

oo7 ::

bzzero je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ampak sem skoraj 100% da ni mr...


1x close range + 1x point blank? Ni šans. Hud konec epizode.


Kaj če ga je pa ustrelil z nabojem rocksalt >:D


Lahko, da mu je pa nepreboji jopič rešil življenje?











Zakaj mislim, da ni mrtev?







SPOILER!!!!


V trailerju za drugo sezono True Detectives in na nekaterih slikah predno se je začela serija so dogodki, ki se v seriji sploh še niso zgodili in na njih je Colin Farrell. Pa na IMDB piše, da igra v 8 epizodah

Outcast ::

SPOILER:


ja če je pa tole preživu no pa tud ne vem; sicer se nekje piše nekaj o tem: http://www.radiotimes.com/news/2015-06-...

harvey ::

Lahko, da mu je pa nepreboji jopič rešil življenje?


 CF

CF



Spoiler - http://t.co/6XwbCtPYpy
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Tr0n ::

Zgleda je zenska tale birdman. Ali se samo meni zdi?

harvey ::

Tr0n je izjavil:

Zgleda je zenska tale birdman. Ali se samo meni zdi?

Pa še na računalnike se spozna in uživa v muziki Bobby Blanda
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Outcast ::

Tr0n je izjavil:

Zgleda je zenska tale birdman. Ali se samo meni zdi?


Zakaj se ti zdi da je birdman ženska?

Tr0n ::

Just a hunch. :)

Outcast ::

....while looking around for clues, a man in the scariest bird mask on the planet....

Glede na to, kakšna puška je bila uporabljena, bi pomoje žensko veliko bolj sunilo nazaj...je pa možno:D

Hiša, v kateri je je to zgodilo, je pa v Hollywoodu, ja?

oo7 ::

Un z tiste lepotne klinike mi je malo sumljiv.

harvey ::

oo7 je izjavil:

Un z tiste lepotne klinike mi je malo sumljiv.



 Dr. Pitlor

Dr. Pitlor



Dr. Pitlor je kar krasen model. Sicer pa je zanimiva tudi pogrešana ženska, ki je delala na Panticapaeum Institute in pa v lokalu Sonoa.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Tr0n ::

Heh, kje so nasli Rick Springfield-a pa mi tudi ni jasno. :)

oo7 ::

harvey je izjavil:

oo7 je izjavil:

Un z tiste lepotne klinike mi je malo sumljiv.



 Dr. Pitlor

Dr. Pitlor



Dr. Pitlor je kar krasen model. Sicer pa je zanimiva tudi pogrešana ženska, ki je delala na Panticapaeum Institute in pa v lokalu Sonoa.


Detektivka je videla na mizi, da ima isti dekorativni stil kot Casper.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

harvey ::

Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

oo7 ::

Kar dobra epizoda.

Vince Vaughn mi pa še vedno ne deluje kot en hud negativc.
««
5 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fargo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30666154 (1774) IL_DIAVOLO
»

Sons of Anarchy - serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9021857 (1053) Likalnik
»

Stranger Things (2016) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10518648 (3376) Voss
»

The Wire

Oddelek: Sedem umetnosti
376158 (1304) meho7

Več podobnih tem