» »

Prihajajo chromeboxi

1
2
»

Steampunk ::

bluefish je izjavil:

Odleti internet in ga lahko le žgečkaš.

Zanimivo, koliko se je v manj kot letu dni stvar spremenila. OS je postal uporaben.

bluefish ::

Nisem ravno spremljal zadeve. So torej na voljo aplikacije, ki delujejo brez problema tudi ob odsotnosti neta?

Steampunk ::

Da. Na mojem Windowsu deluje Google Office brez povezave - pisanje in urejanje, koledar deluje brez povezave, keep, drive, skratka večina zadev, ki so na androidu, delujejo na drugih platfornmah BP. Sinhronizacija je pač ob priklopu na net. Poleg tega pa se mi še dopade, npr. pisanje dokumentov v Googlov Word na računalniku, z minimalniim zamikom vidim napisano na telefonu/tabletu.

Edina pomanjkljivost meni je, da ne moreš odpret dokumenta direkt z Google Word-om npr. iz namizja, ga je treba prej prenest v Goole Word.

Chroomebooka/boxa nimam, verjetno je še par programov, ki jih tam ne morem uporabljati, ampak za kakšno osebo, ki ima računalnik za internet, sklike, nekaj muzike in par dokumentov za šolo, ne vidim problema pri uporabi.

No, kar želim povedati, pri MS se ukvarjajo z izgledom start menija in barvami kvadratkov, Google pa bo naenkrat imel večino domačih uporabnikov. Če bi obstajal "bootcamp" za windows, bi iskal alternativo MS.

Aston_11 ::

trnvpeti je izjavil:

PC Plus prodaja chromebox
i3-4010u, 4G rama, 16G ssd
cena 233

http://www.pcplus.si/racunalniki/mali-i...


Na tem linku je cena preko 400.

Steampunk ::

Še nedolgo nazaj je bila nekaj preko 200.

trnvpeti ::

chromebox na pcplus.si
2955u,16g ssd,2g rama
156eur
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihajajo chromeboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5521291 (14410) trnvpeti
»

Coreboot prihaja na prenosnike

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
4110323 (7327) Icematxyz
»

Nov računalnik za 1200€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8713765 (12371) fr4nc
»

Applove novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5620217 (18745) Key Quest

Več podobnih tem