» »

Polnilec za prenosnika 19V namesto19,5V

Polnilec za prenosnika 19V namesto19,5V

first_line ::

Pri prenosniku mi je umrl filač in sedaj ne najdem nobenega 19,5V ~8A, večina je 19V pri tako velikih tokovih, ali pa so cene veliko višje.
Koliko škoduje tistega 0,5V manj, če dam 19V? Predvsem me zanima zaradi baterije.

M-XXXX ::

Ne bo nobenih težav...

Maestral ::

first_line je izjavil:

Pri prenosniku mi je umrl filač in sedaj ne najdem nobenega 19,5V ~8A, večina je 19V pri tako velikih tokovih, ali pa so cene veliko višje.
Koliko škoduje tistega 0,5V manj, če dam 19V? Predvsem me zanima zaradi baterije.

O?
kakšnega prenosnika pa imaš, da se fila pri 19+V ? Zagotovo bo delovalo tudi pri 19V, kot je že omenil predhodnik...

Ampak to so čisto eksotične variante napajanja, tukaj nekaj definitivno ne špila..?
Lp

sandmat ::

pri laptopih tudi ni problem, če je manj amperov - na primer dellovi sporočajo informacije o napajalniku preko priključka. Latitude deluje s 65W, 90W in 120W napajalnikom. Baterija se logično polni najpočasneje pri 65W.

first_line ::

Hoferjev medion prenosnik (z GTX770M, od tu verjetno potreba po Amperih).
Na polnilcu piše 19,5V 9,xA. Kar gledam tle v službi je večina napajalcev 19,5V.

Problem je, da bom prenosnik drug teden rabil in mi ne diši pošiljati v Medion na servis cele škatle. Jih bom pa kontaktiral, če se da samo polnilec zamenjat. Nisem še 100% da je res samo to crknilo, fazntrifar ne sveti, drugega polnilca pa nimam da bi testiral.

Hayabusa ::

Če se ne motim je po specifikaciji možen odstop napetosti 5% v + ali -.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnilec za prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
293104 (1998) solatko
»

Prenosni polnilec za laptop

Oddelek: Kaj kupiti
121321 (1213) sparaj
»

Napajalnik HP

Oddelek: Strojna oprema
6910 (862) einstein :P
»

Iščem takšen napajalni kabel.

Oddelek: Strojna oprema
8813 (650) kupim9
»

Nadomestni napajalnik za prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
181903 (1664) huelz

Več podobnih tem