» »

Windows ne prepozna diska

Windows ne prepozna diska

Ale3š ::

Kako naredit ,da mi ga bo prikazalo pod diski in bom lahko pregledoval filme ki so na njem . Gre za seagate baracudo 500 gb.V biosu ga zazna.
Slike so zaradi varnosti počrtane.


  • spremenil: Ale3š ()

Cold1 ::

Iz datoteke s pomočjo (meni Pomoč > Teme Pomoči > Disk Management > Troubleshooting Disk Management):

A dynamic disk's status is Foreign.

Cause: The Foreign status occurs when you move a dynamic disk to the local computer from another computer running Windows 2000, Windows XP Professional, Windows XP 64-Bit Edition, or the Windows Server 2003 operating systems. A warning icon appears on disks that display the Foreign status.

In some cases, a disk that was previously connected to the system can display the Foreign status. Configuration data for dynamic disks is stored on all dynamic disks, so the information about which disks are owned by the system is lost when all dynamic disks fail.

Solution: Add the disk to your computer's system configuration so that you can access data on the disk. To add a disk to your computer's system configuration, import the foreign disk (right-click the disk and then click Import Foreign Disks). Any existing volumes on the foreign disk become visible and accessible when you import the disk.

Ale3š ::

torej nimam šanse

rogi2010 ::

Ale3š ::

rogi2010 je izjavil:

http://findandmount.com/tour/



Beseda hvala je premalo nevem kako se ti naj zahvalim . Rešil si mi podatke in upam ,da ti bom kdaj lahko pomagal s pravim nasvetom.

Še enkrat se ti najlepše zahvaljujem.

Hvala

denisbegood ::

Kupil sem nov računalnik. Vstavim 1 nov disk in dva stara ter ssd.
Na ssd inštaliram win 10. Vse ok, samo novega diska mi ne zazna, ga ni v biosu in ne v windowsih.
Poskusil sem menjati kable in napajanje, na drugih konektorjih, pa ga ni. Na drugem računalniku ga zazna.
Prosim za pomoč.

Han ::

Povedal si le to, da nov disk dela na Y plati, na X pa ne... Si lahko malo bolj specifičen? Kateri disk, katera plata, kateri BIOS...?

Verjetno X plata (BIOS) ne podpira diskov večjih od 2 TB.

denisbegood ::

Disk: 3000GB Intenso Internal Drive 6513113 7.200U/min 64MB
MB: Gigabyte GA-Z97P-D3 Intel Z97 So.1150 Dual Channel DDR3 ATX

strojnik87 ::

Zdravo mojstri..sem nov na forumu in ne najdem taprave teme za moje vprasanje..imam pa en problem in sicer..na sd kartici imam dokaj pomembne dokumente ki sem jih gledal na racunalniku vendar nikoli shranil na racunalnik..zdaj pa se mi je ta kartica unicla oz.mi je noben program ne odpre..ali lahko kjerkoli v racunalniku najdem te datoteke oz.dokumente ki sem jih gledal?ali to racunalnik samodejno shrani ali ne?bi res lepo prosil za odgovor..hvala in lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Particija ,ki ne obstaja v Nortom Partition magic

Oddelek: Pomoč in nasveti
71554 (1460) StratOS
»

Western Digital trdi disk => težava :S

Oddelek: Strojna oprema
51132 (912) dr_Dady
»

kako spojiti diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
191919 (1580) OldSkul
»

dva fizična diska v 1 navideznega? se to da?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111676 (1371) Izi
»

Kaj za vraga je to RAID?

Oddelek: Pomoč in nasveti
142101 (1766) krucymucy

Več podobnih tem