» »

Kateri telefon.

Kateri telefon.

Cg33k ::

Živjo!

Zanima me kateri telefon bi mi priporočali. Imam možnost vezave pri simobilu vendar je edini normalen telefon LG Nexus 5, ki me v mojem paketu primed 336€, kar se mi ob vezavi zdi ogromno. Po drugi strani pa bi si lahko preko spleta naročil ZTE Geek v975, ki ima intelov dvojedrni procesor pri 2048Mhz, ter prav tako kot LG nexus 5 2GB rama. Cena ZTE-ja pa znaša okoli 150€ + carina. Kaj bi ubistvu pridobil če bi vzel Nexus 5ko za katerega bi plačal okoli 160€ več (za kar dobim še enega ZTE-ja) ter se obenem še vezal pri simobilu za nadaljne 2 leti glede na to da sem na spletu opazil da na antutu bechtestih ZTE dosega boljše rezultate kot nexus 5 za okol 3000 točk. (ZTE = 30 000~ , nexus 5 = 27 000~)

legice ::

naročanju iz tujine dodaj 20% taksa, čas, ki ga rabiš da pride do tebe, garancija in podobno.
drugače pa če ne veš kateri telefon vzeti, vzami tistega, ki ti je bolj všeč, lepše izgleda, ima funkcije, ki jih potrebuješ... čeboš imel telefon več let, raje to glej, da ti ne bo muka ga uporabljati.

drugače pa glede točk, ki jih dosegajo, če ne misliš uporabljati telefona kot benchmark mašino ali pa samo za 3d igre igrati, jih ni treba gledati.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LTE Router

Oddelek: Omrežja in internet
91978 (1246) chort
»

Najboljša kamera pri mobilnih telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5513897 (12413) kmegli
»

Rabljen ali nov gsm do 140€?

Oddelek: Mobilne tehnologije
293992 (3093) Sami
»

Je proizvodnja Nexus 5 res končana? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5022880 (19337) fast1slow
»

Nov TELEFON!

Oddelek: Kaj kupiti
456890 (4903) mancini

Več podobnih tem