» »

Grafična kartica

Grafična kartica

««
133 / 197
»»

scipascapa ::

5700 XT ASUS

https://www.hotukdeals.com/deals/best-p...

res jo grajajo.

tikitoki ::

klinker je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Ocitno si prebutast, da bi sledil niti in dojel v cem je bilo bistvo in potem lepis prijave izven konteksta. nic nenavadnega zate.


Jst sem dojel, da si ti ven vrgu 1650S, pol pa downgradeal na ne S, ker ves da S scije tvoje pecke z 2x manjso porabo :) kdo je tu butast pa itak vemo vsi >:D


Z napisanim si dokazal ,da si butec. Hvala:).

Mr.B ::

scipascapa je izjavil:

5700 XT ASUS

https://www.hotukdeals.com/deals/best-p...

res jo grajajo.

Pri
370 se zaöne PowerColor Radeon RX 5700 XT
380 je ASRock Radeon RX 5700 XT Challenger
390 pa dobis MSI ter PowerColor Red Dragon
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

simnov ::

Jaz bi se kmal zasral nisem pomislil , da mi ta grafična ne paše na ploščo.

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

scipascapa ::

m0f0x ::

scipascapa je izjavil:

MSI Radeon RX 5700 XT Evoke OC

Hvala za info.
367,51€ z dostavo do 17.03.

scipascapa ::

je dobra sploh?

D3m ::

So jo popravili.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0f0x ::

Sem kasneje videl, da je zelo glasna, ampak bi jo naj popravili ja. Če dobim popravljeno, pa ne vem ;((.

Ampak mi je vseeno.

DarwiN ::

Vsi ti modeli so ok, razen mogoče tiste usrane Asuske... Načeloma so pa ostale vse podobne.. Ene privzeto malo glasnejše, druge pač malo bolj vroče. Odvisno kako imajo tovarniško nastavljeno krivuljo za ventilatorje, ki pa jo tako ali tako lahko sam nastaviš po želji.

BTW, če hoče kdo ravno tako novo za še malo nižjo ceno (rečmo 340), ZS. Scipascapa je noče imet, ker se boji, da mu bom poslal kos opeke. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Tilen88 ::

Opeka na opeko palača. Z grafo pa tega ne bo imel :D... šalo na stran, upam da ti rata prodat

tikitoki ::

V karanteni bo več časa za gaming.

Mr.B ::

348 € MSI Radeon RX 5700 XT Evoke OC
https://www.amazon.fr/gp/product/B07W62...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

scipascapa ::

sem že jaz dal link :p

DamijanD ::

tolk sem dal jaz za 580ko ;(

mirzad ::

a bi bila varianta kupit grafično na spletni trgovini zdj ko bomo mogl bit doma, jo imet tistih 14 dni in potem vrnit? bv mi je dejansko plačevat za njo, ampak že vidim da mi bo dolgčas

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bajsibajsi ()

Furbo ::

Imaš dovolj iger, ki ne zahtevajo zadnjega krika med grafičnimi karticami.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mirzad ::

Nerabi zadnji krik, nekaj na ravni 580x..

tikitoki ::

DamijanD je izjavil:

tolk sem dal jaz za 580ko ;(


Kdo ti je kriv, da si moral rudariti:)

DamijanD ::

tikitoki je izjavil:

DamijanD je izjavil:

tolk sem dal jaz za 580ko ;(

Kdo ti je kriv, da si moral rudariti:)

Rudaril sem en popoldne z eno staro pasivno AMD kartico :-)

Ta 580ka pa ni videla mininga - dejansko sem kupoval komp v času, ko so bile kartice še ful drage, pa cena RAMa je bila v nebesih...

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mitch ::

Malce off topic. Je res, da AMD tudi z novimi Adrenalin drajverji še vedno ni odpravil težave z hitrostjo OpenGLa v primerjavi z Nvidia drajverji? Nekateri trdijo, da jim določene OpenGL igre delajo počasi tudi na "hi end" AMDjevih grafičnih...

D3m ::

Težko rečem.

So pa z 20.2.2 odpravili veliko težav.

Lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jarno ::

Kolikor sem prebrskal, se je OGL performans načeloma izboljšal. Sicer pa ga pri igrah uspešno nadomešča Vulkan, kjer ima AMD soliden renome.
Še vedno pa velja, da je, v kolikor si primarno OGL uporabnik, potem raje vzami nVidio, ker so zadeve hitrejše in bolj združljive.
#65W!

m0f0x ::

Preklicali so mi naročilo, prasci!

Google translate:
Draga stranka,

Kaže, da je nepooblaščena oseba imela dostop do vašega računa Amazon.fr. Zaradi vaše varnosti smo vašemu računu dodelili začasno geslo in preklicali spremembe, ki jih je opravila ta oseba. Vsa čakajoča naročila so preklicana.

Zaradi teh dejavnosti vam je z vaše kartice Visa bremenil znesek 367,51 EUR.

Priporočamo, da preverite vse nedavne aktivnosti na tej kartici in o morebitnih nepooblaščenih stroških prijavite svojo banko.

Ko se vrnete na spletno mesto Amazon.fr, boste morali ponastaviti geslo. Če želite ponastaviti geslo, kliknite "Vaš račun" na vrhu katere koli strani Amazon.fr. Na strani za prijavo kliknite povezavo "Ste pozabili geslo?" Če želite odpreti stran s pomočjo z geslom Amazon.fr. Ko vnesete svojo e-pošto ali številko mobilnega telefona, boste prejeli e-pošto s prilagojeno povezavo. Kliknite povezavo v tem sporočilu in sledite priloženim navodilom.

Vaše novo geslo začne veljati takoj. Priporočamo, da izberete geslo, ki ga niste uporabili za nobeno drugo spletno mesto.

Prav tako boste morali:

- V naslednjem naročilu ponovno vnesite celotno številko svoje plačilne kartice.
- Znova vnesite naslove, ki ste jih nedavno dodali v svoj račun.
- Preverite svoje naročnine, če jih imate. Morda jih boste morali posodobiti.
Če imate težave s ponastavitvijo gesla, uporabite obrazec Pišite nam na naših straneh s pomočjo.

Za večjo zaščito računa lahko vklopite tudi funkcijo preverjanja v dveh korakih Amazona. Če ga želite aktivirati, pojdite na stran Napredne varnostne nastavitve, ki je na voljo v razdelku Povezava in varnost vašega računa.

Ne moremo reči, kako je ta oseba pridobila vaše podatke za prijavo, ker jih je pridobila, ne da bi obiskala naša spletna mesta. Za pridobitev nepooblaščenega dostopa se uporabljajo različne tehnike, vključno z uporabo zlonamerne programske opreme, ki beleži delovanje tipkovnice in internetne dejavnosti, preizkušanje običajnih gesel in pošiljanje goljufivih e-poštnih sporočil prejemnik zagotoviti ali posodobiti svoje osebne, finančne ali druge podatke o računu (praksa, splošno znana kot "lažno predstavljanje" ali lažno predstavljanje).

Če želite izvedeti več o varnem spletnem nakupovanju, obiščite stran za pomoč Amazon.fr, nato kliknite Druge teme in Varnost, zasebnost in dostopnost.

Lep pozdrav,

Amazon.fr
http://www.amazon.fr

tikitoki ::

DamijanD je izjavil:

tikitoki je izjavil:

DamijanD je izjavil:

tolk sem dal jaz za 580ko ;(

Kdo ti je kriv, da si moral rudariti:)

Rudaril sem en popoldne z eno staro pasivno AMD kartico :-)

Ta 580ka pa ni videla mininga - dejansko sem kupoval komp v času, ko so bile kartice še ful drage, pa cena RAMa je bila v nebesih...


TO je bil res najslabsi cas za nakupe.

m0f0x ::

Ponovno naročil in ponovno preklicano. WTF! Nočejo prodati izven FR, prasci!

Han ::

Logično, glede na trenutne razmere. Vse države so praktično v karanteni.

Horas ::

m0f0x je izjavil:

Ponovno naročil in ponovno preklicano. WTF! Nočejo prodati izven FR, prasci!


pa ti veš kako stanje je zdaj zarad tega virusa v evropi?? franciji? ka šele italiji?? niso nobeni prasci tk da se mal umir, pač ne boš dobu beki takoj na klik razvajenček.

m0f0x ::

Horas je izjavil:

m0f0x je izjavil:

Ponovno naročil in ponovno preklicano. WTF! Nočejo prodati izven FR, prasci!


pa ti veš kako stanje je zdaj zarad tega virusa v evropi?? franciji? ka šele italiji?? niso nobeni prasci tk da se mal umir, pač ne boš dobu beki takoj na klik razvajenček.


Nisem noben razvajanček, ok seljačina? Če si prebral par postov zgoraj, kjer sem napisal, da so mi kot razlog navedli "shekan" račun, potem bi razumel moje stališče, v kolikor si dovolj pameten. Vem da je stanje "fucked up" in v kolikor bi mi napisali v stilu, "Sorry dear customer, but your order can not be processed at this time due to circumstances. You will get your delivery ASAP.", potem bi bi tudi bilo vse lepo in prav. Ne potrebujem grafične danes, ne jutri, ni pa mi potrebno naročila preklicat zaradi nečesa, kar ni res!

Alien123 ::

bogi, zdaj pa v jok pa na drevo

Horas ::

:))

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

scipascapa ::

xfx nikoli, rma postopek je samo preko hong konga oz. kitajske.

klinker ::

Alien123 je izjavil:

bogi, zdaj pa v jok pa na drevo


Jst se pa strinjam z njim in ti bi se tudi, da si na njegovem mestu.
A je tezko napisat dejanski razlog zakaj crtajo narocila, ne pa neke shekane nebuloze, da kak nevesc se verjame da je bil shekan.

yayo ::

znanec kupoval monitor na Amazon.it. Namesto svojega slovenskega naslova je dal italijanskega, od kolega, da prišpara na poštnini.So ga tudi obravnavali kot da ima shekan račun in mu ga zamrznili.

m0f0x ::

klinker je izjavil:

Alien123 je izjavil:

bogi, zdaj pa v jok pa na drevo


Jst se pa strinjam z njim in ti bi se tudi, da si na njegovem mestu.
A je tezko napisat dejanski razlog zakaj crtajo narocila, ne pa neke shekane nebuloze, da kak nevesc se verjame da je bil shekan.


Hvala, za razumevanje.

Glugy ::

Grafična sicer ni primerljiva z nujnimi zadevami samo vseeno je dost butasto da navedejo kr en razlog ki nima blage veze z dejanskim razlogom. Tu gre za zavajanje in za to ni opravičila. Naj napišejo glej zarad kronavirusa imamo delavce doma in ne moremo poslat. Naročilo je prestavljeno na nedoločen čas. V kolikor želite lahko naročilo kadarkoli prekličete, mi pa vam bomo vrnili vaš denar. Opravičujemo se vam za nevšečnosti. Hvala za razumevanje.

Kej v tem smislu ne pa strašit da imaš shekan račun. Paniko sajat po nepotrebnem je neumnost da večje ni. Jz ne vem a je res pri Amazonu taka težava tole zrihtat? Napisat besedilo ki se ujema z situacijo? Amazon je pa ja velik bi to en dva tri imel lahk poštiman. Ampak ne..ne da se jim.

IVo ::

@scipascapa če je XFX grafična kupljena v Sloveniji se v primeru strojne napake zamenja oz. se izda dobropis.
itVision.si

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

scipascapa ::

preko mindstara

Mr.B ::

old and old ..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

very old vs. old, ce ze

Zanimivo je kako eni delajo primerjav med gamerjem, ki je kupil 1070 za 400-450 evrov leta 2016 proti enmu, ki je kupil Vego 56 dve leti pozneje xD
old and old ..
419.-Eur/Avg. 2016 vs. 699.- 2017 vs. 399. okt.2018 lol dve leti razlike
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Ijus ::

daj mi nekaj povejte, lepo prosim:

ray-tracing majo samo RTX grafe al tudi GTX?
gledam nek komp, prenosni, k ma not GTX 1660 grafo z 6GB rama.
ma ta grafa ray-tracing?

če točno povem:
doom eternal je vzun, corona virus je vzun in ta osebna domača karantena, telekom ma nek komp za 10 točk ki ima GTX 1660 6GB grafo. that's it.
pa me zanima če bi doom delal solidno z vklopljenim ray-tracingom, seveda, če ta grafa sploh podpira to oziroma če tudi igrica podpira to?
problem je k mam sam 22 točk pri telekomu pa še te se bojo resetirale konc tega mesca. zato bi pohitel če ima smisel.

gre pa za ta komp: https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

jst mam že mal outdated komp ROG Strix GL753VD z GTX 1050 4GB rama (cca. 3 leta star komp). prešvoh je tole kot gledam za min specse.
sem sicer upgrejdal komp: zamenjal m.2 nvme modul z 1tb 3200/2500, zamenjal hdd s 1tb ssdjem, zamenjal 16gb z 32gb hyperx ramom.
tole slednje vse štima sma grafa 1050 4Gb je kot zgleda premal.

torej, ima smisel kupovat ta komp? bo delal solidno če vklopim ray gtracing, če ta grafa to sploh ma pa igrica?

PS: sorry če je mal daljši teks.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

hojnikb ::

ma ta grafa ray-tracing?

Ne.
#brezpodpisa

DamijanD ::

Trenutno pomoje ni notebooka za katerega bi veljalo tole: xxxx delal solidno z vklopljenim ray-tracingom

Ijus ::

a doom sploh podpira ray tracing?
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

DarwiN ::

1500€ za laptop? Za tak denar dobiš že hud desktop s hudim monitorjem in vso periferijo, kar je čist drug svet kot nek usrani gaming laptop.

Pa zaenkrat pozabi na ray tracing, ker je trenutno še v neki beta/demo fazi.. Prihodnje leto bo nov hardware zaznamoval "uradni" začetek RTja.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

bajsibajsi ::

Ijus je izjavil:

daj mi nekaj povejte


Raje nam ti povej, zakaj bi sploh kupil gaming prenosnik za 1500 eur.
««
133 / 197
»»