» »

Grafična kartica

Grafična kartica

««
32 / 197
»»

D3m0r4l1z3d ::

umaknili so suffix m, tudi za mobilne bodo oznake 1060, 1070, 1080, mobilna 1070 ima celo več shaderjev, vendar nižje frekvence
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

mkukovec ::

Torej se mi splaca pocakat do naslednjega meseca. In ce ze zbiram, kater prenosnik glede firm mi priporocate? Asus, hp ali lenovo? Do sedaj sem mel same hp prenosnike in sem bil z njimi zadovoljen, vendar veliko ljudi kupuje lenovo itd.

McMallar ::

Rabim novo graficno za 1440p gaming - predvsem Witcher 3, Fallout 4 in WoT. Glede na resolucijo sem gledal GTX 1070, me pa zanima tudi drugo mnenje. Ker je ze nekaj casa kar sem kupoval GPU me zanima, kaksne so razlike med proizvajalci - kaj se trenutno priporoca in cemu se je dobro izogniti. Recimo, ce je kartica tisja je pri meni plus, ne bom pa za to dal 50EUR vec.

Kako je z RX480 pri tej resoluciji? V glavnem vidim teste do 1080p. Bi se ta tudi obnesla, glede na to da je konkretno cenejsa (v primeru, da jo kje sploh dobis)?
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

hojnikb ::

pozabi na karkoli pod 1070, če hočeš igrat z 1440p. Vsaj na nekih spodobnih detajlih
#brezpodpisa

McMallar ::

OK, hvala. To se mi je dozdevalo, ceprav nisem kak hud detail freak. Glede na to, da je trenutno v masini na 1440p monitor prikljucena Radeon XFX 7790...

Kaksen predlog v zvezi z firmo/modelom kartice?
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

D3m ::

McMallar je izjavil:

OK, hvala. To se mi je dozdevalo, ceprav nisem kak hud detail freak. Glede na to, da je trenutno v masini na 1440p monitor prikljucena Radeon XFX 7790...

Kaksen predlog v zvezi z firmo/modelom kartice?


RX 480 vzemi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::



rx480 ful great za 1440p gaming..
#brezpodpisa

McMallar ::

Saj ne, da trenutni GPU poganja karkoli razen OS v 1440p. Ce ze kupujem nekaj, potem bi rad da mi igre izgledajo OK. Ni mi potrebno igrati Witcherja na Ultra Max detajlih, bi pa bilo lepo napasti oci.

Ce privzamemo da imam denar za 1070, ali ima RX 480 boljsi p/p kot 1070? P/W me ne zanima. Glede na trenutno grafiko je tudi verjetno razvidno, da je ne menjam vsako leto ali dve.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

PredatorX ::

Sej je RX 480 čist okey za 1440P. Pač igraš high detaile z ultra texturami.

Alien123 ::

rajši večja resolucija (1440p/4k) pa medium/high nastavitve, kot pa fullhd pa vse na ultra..

PredatorX je izjavil:

Sej je RX 480 čist okey za 1440P. Pač igraš high detaile z ultra texturami.


sam keri 1440p..

imaš tudi 3440x1440 21:9, kar je veliko boljše kot 4k..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

D3m0r4l1z3d ::

Alien123 je izjavil:

rajši večja resolucija (1440p/4k) pa medium/high nastavitve, kot pa fullhd pa vse na ultra..

Lol, to pa je kompenzacija.

On ima 1440p, ima grafe kjer je lepo razvidno kako se 300 eur vredna rx480 in 1060 dokažeta in kako 400+eur 1070. Zdaj se mora pa sam odločit kolk se bo skeširal. Logično pa, da mora konec koncev prilagoditi potem detaile primerno grafični.

Tišina mu je pomembna torej ostane samo še vprašanje kateto firmo 1070. Za to bo spet treba teste pogledat, evga 1070 sc se do ro pri tem izkaže in je okoli 450 eur, msi je tudi tiha, ampak dražja.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Alien123 ::

kaj anymal, kaj pa ti čakaš? na limun?.. al čakaš da 1070ka pade na 200ebra? .. hd4600 for life..

dejansko pa itq da je zdaj boljša nvidia v dražjem rangu, saj amd nima niti tega ranga zunaj hebo te lepo..

tikitoki ::

http://www.mindfactory.de/product_info....

Ni glih neka znamka, raje preveri kaksen test. Sam cena je pa dobra in verjetno najboljsi p/p. Za 1440p verjetno najboljsa izbira. Pa se p/w je super, cetudi ti dol visi zato.

D3m ::

McMallar je izjavil:

Saj ne, da trenutni GPU poganja karkoli razen OS v 1440p. Ce ze kupujem nekaj, potem bi rad da mi igre izgledajo OK. Ni mi potrebno igrati Witcherja na Ultra Max detajlih, bi pa bilo lepo napasti oci.

Ce privzamemo da imam denar za 1070, ali ima RX 480 boljsi p/p kot 1070? P/W me ne zanima. Glede na trenutno grafiko je tudi verjetno razvidno, da je ne menjam vsako leto ali dve.


Rx 480 ima boljši p/p
|HP EliteBook|R5 6650U|

DarwiN ::

Rx 480 ima boljši p/p

Mogoče na papirju, v realnosti pa očitno ne.. 290€ proti 399€, če gledamo najcenejše dobavljive kartice.. ~30% razlike v ceni, v performancu pa koliko? ~50-60%?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Napajalc ::

McMallar je izjavil:

Saj ne, da trenutni GPU poganja karkoli razen OS v 1440p. Ce ze kupujem nekaj, potem bi rad da mi igre izgledajo OK. Ni mi potrebno igrati Witcherja na Ultra Max detajlih, bi pa bilo lepo napasti oci.

Ce privzamemo da imam denar za 1070, ali ima RX 480 boljsi p/p kot 1070? P/W me ne zanima. Glede na trenutno grafiko je tudi verjetno razvidno, da je ne menjam vsako leto ali dve.


Za trenutne igre in tvoje zahteve je dovolj rx 480, ampak na dolgi rok in gledano na next gen igre (1440p) bi gledal za močjo ~gtx 1080. Počakat na AMD da boš dobil dober p/p za tvoj monitor.
011011100111010101100010

D3m0r4l1z3d ::

1070 ima boljši p/p, lahko pa počakaš Vego, zna biti hitrejša in boljša v p/p, ampak tega ne moremo vedeti
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Napajalc ::

Vemo pa da v next gen igrah moč gtx 1080 ne bo v stanju poganjat 1400p na 60hz (low FPS), torej noben ne bo dajal 700e za tako kartico, ~400e pa.
011011100111010101100010

D3m ::

Gospoda ima HD 7790. Kaj točno bo zgrešil pri nakupu RX 480? Ker ga že počasi drkate.

P.S.

Naj potlej vzame novega Titan X, da bo mir na forumu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

McMallar ::

Ne bi rad zacel se en flame war med AMD in nVidia tabori. Totalen laik nisem, znam brati specifikacije in razumem anglesko. Zanimalo me je samo mnenje forumasev ce ima kdo se kaksno informacijo, ki bi eventuelno prevagala na eno ali drugo stran. Cakal ne bom na Vego ker potem lahko pocakam se malo vec na nVidio pa potem se malo na AMD,... Tu je glavna tezava RX 480 - nedobavljivost. V vseh trgovinah v okolici je kartica nedobavljiva z neznanim casom dobave. Ce bi imela res toliko boljsi p/p bi jo prednarocil in pocakal nanjo, tako pa bom najverjetneje vzel 1070.

Blower in FE ne bom kupoval, lahko pa dobim inno3D GTX 1070 Twin X2 za 430, Gainwarda za 440, MSI Armor OC verzijo za enih 460 EUR, itd. Googlal bom sam, katera je tisja - je se kaj, na kar bi moral biti pozoren? Je na netu kje test razlicnih modelov na enem mestu za hitro primerjavo?

@tikitoki: na zalost mindfactory ne posilja v drzavo v kateri zivim.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

D3m0r4l1z3d ::

pri EVGA je fajn, da ima 3 leta garancije in še SC model je zelo tih, drugače pa poglej teste kjer "roundup" delajo, recimo tukaj so 5 različnih 1070 roundupal http://www.hardwareluxx.de/index.php/ar...
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

NightHawk ::

Nvidia konkurenca za radeon 480 je GTX 1060 6GB, katera tudi stane podobno (cca 280€ v nemčiji). Če se odločaš za ta razred se odloči med tema dvema. Za model 1070 AMD nima konkurenčnega produkta.

Napajalc ::

McMallar je izjavil:

Ne bi rad zacel se en flame war med AMD in nVidia tabori. Totalen laik nisem, znam brati specifikacije in razumem anglesko. Zanimalo me je samo mnenje forumasev ce ima kdo se kaksno informacijo, ki bi eventuelno prevagala na eno ali drugo stran. Cakal ne bom na Vego ker potem lahko pocakam se malo vec na nVidio pa potem se malo na AMD,... Tu je glavna tezava RX 480 - nedobavljivost. V vseh trgovinah v okolici je kartica nedobavljiva z neznanim casom dobave. Ce bi imela res toliko boljsi p/p bi jo prednarocil in pocakal nanjo, tako pa bom najverjetneje vzel 1070.

Blower in FE ne bom kupoval, lahko pa dobim inno3D GTX 1070 Twin X2 za 430, Gainwarda za 440, MSI Armor OC verzijo za enih 460 EUR, itd. Googlal bom sam, katera je tisja - je se kaj, na kar bi moral biti pozoren? Je na netu kje test razlicnih modelov na enem mestu za hitro primerjavo?

@tikitoki: na zalost mindfactory ne posilja v drzavo v kateri zivim.


Ni pojnt čakat in čakat, ta trenutek ni še next gen iger, smo v prehodnem obdobju, in gtx 1070 je/bo 1080p kartica, torej bo gtx 1080 malo premočna za 1080p in malo prešvoh za 1440p. Verjemi, na dolgi rok in kar ti iščeš bo moč ~gtx 1080 za ~400e prava izbira.
011011100111010101100010

Zgodovina sprememb…

NightHawk ::

Napajalc je izjavil:


Ni pojnt čakat in čakat, ta trenutek ni še next gen iger, smo v prehodnem obdobju, in gtx 1070 je/bo 1080p kartica, torej bo gtx 1080 malo premočna za 1080p in malo prešvoh za 1440p. Verjemi, na dolgi rok in kar ti iščeš bo moč ~gtx 1080 za ~400e prava izbira.


Kakšne neumnosti ti kvasiš, to je resnično neverjetno. Po tvoji lastni logiki je potem R480 itaq zgrešen nakup, ker trenutno dobiš več pri Nvidia 1060 modelu (razen če igraš Doom, v prihodnosti bo pa 1070 minimum. Čemu bi se potem sploh trudil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NightHawk ()

D3m ::

Napajalc ga je pa zdajle malo kiksnil.
|HP EliteBook|R5 6650U|

D3m0r4l1z3d ::

D3m je izjavil:

Napajalc ga je pa zdajle malo kiksnil.

Takih kiksov ima za doživljenski ban.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Kenpachi ::

@mcmalar, porka flek, sam si si odgovoru. Vse našteše kartice bojo ziher laufale 1440p. Kolk dnarja, tolk detajlov.

Če maš 300eur, kupi rx 480.
Če maš 500eur, kupi gtx 1070.
In, seveda, če maš 700eur, si kupi gtx 1080.
Zaraki Kenpachi.

m0LN4r ::

1070 all the way, kartica v vseh pigledih raztura, brezkompromisno
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Napajalc ::

Kakšen kiks? Kartico ne kupuje za danes ampak za daljše obdobje. Za primerjavo, r9 290 2013 op kartica za 1080p, danes po 3 letah se ne moremo več pogovarjat o max settingsih vendar dobra zadeva za igrat še za naslednje par let. Čist preprosta logika.
Next gen batch iger bo pač potreboval določeno moč GPU, in če primerjamo ceno konzole in PC + kvaliteto grafike je verjetno večini jasno koliko so/bojo vredne zadeve.
011011100111010101100010

Seba22 ::

m0LN4r je izjavil:

1070 all the way, kartica v vseh pigledih raztura, brezkompromisno


+1 se strinjam.

McMallar je izjavil:

Ne bi rad zacel se en flame war med AMD in nVidia tabori. Totalen laik nisem, znam brati specifikacije in razumem anglesko. Zanimalo me je samo mnenje forumasev ce ima kdo se kaksno informacijo, ki bi eventuelno prevagala na eno ali drugo stran. Cakal ne bom na Vego ker potem lahko pocakam se malo vec na nVidio pa potem se malo na AMD,... Tu je glavna tezava RX 480 - nedobavljivost. V vseh trgovinah v okolici je kartica nedobavljiva z neznanim casom dobave. Ce bi imela res toliko boljsi p/p bi jo prednarocil in pocakal nanjo, tako pa bom najverjetneje vzel 1070.

Blower in FE ne bom kupoval, lahko pa dobim inno3D GTX 1070 Twin X2 za 430, Gainwarda za 440, MSI Armor OC verzijo za enih 460 EUR, itd. Googlal bom sam, katera je tisja - je se kaj, na kar bi moral biti pozoren? Je na netu kje test razlicnih modelov na enem mestu za hitro primerjavo?

@tikitoki: na zalost mindfactory ne posilja v drzavo v kateri zivim.


Z mojo 1070 sem prezadovoljen.To kartico kupi sedaj in imaš mir 3+ leta in takrat ko pride nova serija po potrebi zamenjaš.Priporačam pa ti msi gaming x 1070.To imam sam in ti lahko rečem da nisem našel enega minusa pri tej karti kar se tiče glasnosti,samega delavanja,oc itd.
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

sivkrokar ::

Zadeva je čisto enostavna:
RX 480 in 1060 sta obe namenjeni (in tudi oglaševani tako) resoluciji 1080p. Kar je več je le dodan bonus ni pa kartica temu namenjena.
Torej če želiš 1440p ti preostane samo 1070.

D3m ::

Saj že ima 7790 in če ne rabi maxed out, kot nekateri tukaj je dovolj grafa za 300€
|HP EliteBook|R5 6650U|

buttplugs ::

Protip: Če imaš denar, kupi 1070.

SuperVeloce ::

D3m je izjavil:

Saj že ima 7790 in če ne rabi maxed out, kot nekateri tukaj je dovolj grafa za 300€

in kako mislis, da igra witcherja na 7790 pri taksni resoluciji? Bolj bogo vse skupaj...

Witcher 3 z malo bonbončki in boš hvaležen za dodaten performance pri 1440p, ki ga dobiš za tistih dodatnih 150eur
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

tikitoki ::

McMallar je izjavil:

Ne bi rad zacel se en flame war med AMD in nVidia tabori. Totalen laik nisem, znam brati specifikacije in razumem anglesko. Zanimalo me je samo mnenje forumasev ce ima kdo se kaksno informacijo, ki bi eventuelno prevagala na eno ali drugo stran. Cakal ne bom na Vego ker potem lahko pocakam se malo vec na nVidio pa potem se malo na AMD,... Tu je glavna tezava RX 480 - nedobavljivost. V vseh trgovinah v okolici je kartica nedobavljiva z neznanim casom dobave. Ce bi imela res toliko boljsi p/p bi jo prednarocil in pocakal nanjo, tako pa bom najverjetneje vzel 1070.

Blower in FE ne bom kupoval, lahko pa dobim inno3D GTX 1070 Twin X2 za 430, Gainwarda za 440, MSI Armor OC verzijo za enih 460 EUR, itd. Googlal bom sam, katera je tisja - je se kaj, na kar bi moral biti pozoren? Je na netu kje test razlicnih modelov na enem mestu za hitro primerjavo?

@tikitoki: na zalost mindfactory ne posilja v drzavo v kateri zivim.


www.tomshardware.com je imel primerjavo dolocenih modelov. Sicer pa pogooglaj.
Trenutno je MSI najtisja, vsaj po vseh testih, ki sem jih videl.

Najboljsi p/p bos verjetno dobil z Raedeon 480 4Gb, ali pa kaksnim GTX 1060. Ce dobis za solidno ceno. Ko si dobil Radeon 480 za 220 EUR je bil brez dvoma najboljsi p/p, je pa blower in ne najboljse zasnove.

Sam resnici na ljubo je p/p GTX 1070 zelo podoben, kartica je sicer cca. 60% drazja, je pa tudi cca. 60% hitrejsa. Za brezskrbno igranje na resoluciji 1440p je GTX brez dvoma najboljsa izbira. Ce denar ni veliak ovira, potem je to mogoce se najboljsa izbira.

Imas pa na voljo tudi GTX 980ti, ki ga obcasno dobis za 330 EUR, kar je verjetno najbolsji p/p out there. Zmogljivost je podobna GTX 1070, cena pa obcutno nizja. Poraba pa je tudi precej visja, kar pa te menda ne gane. Ce dobis za to ceno, te 100 W visja poraba ne zanima, potem nimas kaj razmisljati, boljsega p/p ne bos dobil. Je pa res, da take ponudbe hitro poidejo in bos moras kaksno uloviti.

BTW, na www.tomshardware.com so ravnokar podali svoja priporocila za razlicne resolucije in je najboljse, da si v miru preberes in bos verjetno dobil bolj kvalitetno sliko, kot ti jo bos dobil tukaj.

Kenpachi je izjavil:

@mcmalar, porka flek, sam si si odgovoru. Vse našteše kartice bojo ziher laufale 1440p. Kolk dnarja, tolk detajlov.

Če maš 300eur, kupi rx 480.
Če maš 500eur, kupi gtx 1070.
In, seveda, če maš 700eur, si kupi gtx 1080.


GTX 1080 si ne kupi, razen, ce imas denarja prevec. V tem primeru pa ti priporocam, da denar podaris v dobrodelne namene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Machete ::

Zakaj ne?
Lej naslednja 4 leta na 1080p v vseh igraš stisneš vse grafične nastavitve do maximuma in sploh ne preverjaš, če mogoče rabiš kje kak kompromis.. Ker pa bo takrat 1080 že malo out, pa že sedaj komot furaš 1440p in se ravno tako skoraj ne sekiraš za nastavitve :)
Ta scenarij ni slab, če šuški niso problem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

tikitoki ::

Machete je izjavil:

Zakaj ne?
Lej naslednja 4 leta na 1080p v vseh igraš stisneš vse grafične nastavitve do maximuma in sploh ne preverjaš, če mogoče rabiš kje kak kompromis.. Ker pa bo takrat 1080 že malo out, pa že sedaj komot furaš 1440p in se ravno tako skoraj ne sekiraš za nastavitve :)
Ta scenarij ni slab, če šuški niso problem.


Hmm, za 15% visjo hitrost placas, 50% vec. Mogoce zato, ker je financno gledano popolen kretenizem? In dokler ne si ne bos lastil GTX 1080 SLI, pol ne vem zakaj razpolagas s tujim denarjem, k svinja z mehom?

Potem je najboljse da kupis za 1200 EUR al kolikorkoli tocno je najnovejsega Titana, ta bo brez dvoma se dlje aktualen.

Pa poglejo zadnji dve generaciji. GTX 970 je prinesel obcutno pohitritev in nizjo porabo. GTX 1070 je se bolj revolucinorano premaknil linije.

Lahko bi kupil GTX 980 za 600 EUR ali pa GTX 970 za 350. GTX 970 lahko sedaj prodas za 200 EUR in doplacas 230 za 1070, ki povozi GTX 980 povsod in v vsem. Torej, za 380 EUR si on the top v primerjavi z tvojim debilnim priporocilom, da kupis 980 za 600 EUR, ker ti bo dlje trajala in sedaj uras suffer na slabis graficni kartici.
In ne bluzi o prodaji GTX 980, ker vsi vemo, da je bistveno vec izgubila na vrednosti.
Zakaj je to pomembno, ker bo popolnoma ista dinamika se odigrala cez eno leto, ko bo prisla nova generacija kartic.

Top of the range ni bil nikoli misljen za tiste, ki jih zanima p/p in OP je poucdaril, da mu je to pomemebno. Sam mislim, da tebi tudi sedaj ne bo jasno zakaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Machete ::

Saj bo, umiri se. Absolutno lahko kupiš Titana in uživaš, magari na 720p. Še enkrat če šuški niso problem, potem kakršno koli bluzenje o ceni nima smisla.
Definitivno se strinjam, če si odgovarjal, da išče p/p, potem ne gtx1080. Če pa p/p ni fora, potem ni razloga, da ne. 6500 kupcev v dveh mesecih samo iz mondfactory se pač požvižga na p/p.. :D
Glede bluzenja o sli in tujem denarju in ostalih izpadih.. pa nima smisla.. bolje brati po tehniki 'diagonale' ..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

McMallar ::

@Napajalc - finance niso problem tudi za GTX 1080 ampak toliko denarja za graficno enostavno ne bom dal.

@Super-veloce & D3m - Monitor sem zamenjal pred kratkim tako da Witcher ga se ni videl. Prej sem ga igral na 1680x1080 resoluciji.

@tikitoki - hvala za linke, si bom pogledal tekom dneva

@Seba22 - hvala, to so informacije kakrsne sem iskal. Veliko lahko preberes na netu ampak mene bolj zanimajo vase izkusnje.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

D3m0r4l1z3d ::

Potem imaš težavo, ker noben nima rx 480, čeprav jih kar nekaj priporoča ta fake p/p
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

D3m ::

SuperVeloce je izjavil:

D3m je izjavil:

Saj že ima 7790 in če ne rabi maxed out, kot nekateri tukaj je dovolj grafa za 300€

in kako mislis, da igra witcherja na 7790 pri taksni resoluciji? Bolj bogo vse skupaj...

Witcher 3 z malo bonbončki in boš hvaležen za dodaten performance pri 1440p, ki ga dobiš za tistih dodatnih 150eur


Nisi nikoli igral igre na medium?

A gameplay ni več važen? Je grafika tista, ki odloča?
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

seveda je važna grafika.... dans špilat karkoli na low 800x600 ni ravno experience :)
#brezpodpisa

D3m ::

hojnikb je izjavil:

seveda je važna grafika.... dans špilat karkoli na low 800x600 ni ravno experience :)


1080p low/medium tudi ni nič narobe.

Zakaj pa omenjaš 800 x 600, če lahko 640 x 480 >:D
|HP EliteBook|R5 6650U|

PredatorX ::

hojnikb je izjavil:

seveda je važna grafika.... dans špilat karkoli na low 800x600 ni ravno experience :)


In od kje teb, da morš dat 500€ zato, da boš sploh lahko igral. Enkrat praviš, da gamerji rabijo samo 720p in vse na low drugič pa govoriš o ULTRA 1440p.

Trenutno je top deal RX 470 4GB za 200€.
http://www.mindfactory.de/product_info....

D3m0r4l1z3d ::

Ne, če imaš 1440p, segmentacija, poba
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

PredatorX ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ne, če imaš 1440p, segmentacija, poba


In kaj je narobe? Pač bo igral high detaile in ne ultra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

SuperVeloce ::

D3m je izjavil:

hojnikb je izjavil:

seveda je važna grafika.... dans špilat karkoli na low 800x600 ni ravno experience :)


1080p low/medium tudi ni nič narobe.

Zakaj pa omenjaš 800 x 600, če lahko 640 x 480 >:D

Zakaj bi si pa potem sploh kupoval novo grafično kartico, če se igra vse na low/off. Po tvoje je tudi pametno, da ne igra na nativni resoluciji, ampak zniža (najbolje na to kar je bil navajen 1680x1050) ane?

PredatorX je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Ne, če imaš 1440p, segmentacija, poba


In kaj je narobe? Pač bo igral high detaile in ne ultra.

Zakaj pa potem posiljujete, da današnja grafična kartica nima kaj imeti manj kot 8GB rama, če vse igrate na krepko znižanih detajlih? BTW 470 witcherja ne bo lepo vozil na 1440p brez krepko znižanih določenih nastavitev.


Tip ima budget, celo enkrat v zgodovini se zgodi, da dražja kartica nima slabšega P/W, celo boljši glede na trenutne cene, ampak vam orgazmira samo da je AMD... nafukat kupca
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

PredatorX ::

Ti govoriš preveč bedarij.

hojnikb ::

reče najvećji fanboy :)
#brezpodpisa

SuperVeloce ::

PredatorX je izjavil:

Ti govoriš preveč bedarij.

jaz? Ko pride gor človek in reče "igram na 1080p na mid/high" ali "odločam se 1060/480 oz. 1060 3gb / 470", priporočajte polarisa.
Ko pa reče, da igra na 1440p, hoče da laufa kot se spodobi in ima budget za 1070, pa ti kokodakaš z rx 470. fuck logic. Naj igra na medium, po drugi strani se vam pa manj kot 8gb rama ne zdi futureproof

Človek bo zapravil svoj prislužen denar, vam je pa to malo mar. boli tebe, če bo razočaran po nakupu ane...
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

««
32 / 197
»»