» »

abit vh6-II

abit vh6-II

alien-w ::

ker sem pac cist obupal nad iskanjem epox bx6 plate, me zanima, kaj veste o abit vh6 - II plati. Jo kej poznate? Ali pa mi raje predlagajte kaksno boljso/cenejso resitev. Imam CPU c600 (faktor=9!). Ne rabim raznih raidov ali udma100 ipd... tnx

classic ::

Ja, ravno ta ima IDE RAID in je UDMA100, dveh prosesorjev pa tudi ne boš vtikal na plato, vsaj še neki časa ne!

ChiefThunder ::

Specifikacije- čist informativno.

BTW:
Tele novejše plate s 815e(p) čipovji majo ene probleme za navijanjem celeronov. Če hočeš bx čipovje, bi mogoče abit be6- II vzeu.

Marjan ::

nikar kupovat vh6 - ii, dodas MANJ KOT 3.000 sit in imas BX133 !!!

ne, resno, sm bil na istem. Pol sem pa raj vzel bx....morm pohvalt plata je super!

ps: vh6-II ima VIA cipovje....ki je znano po svoji hitrost......v negativnem smislu sevada!!

alien-w ::

ja, sem ugotovil, da je via bedna, pa jest NE rabim Raida in udma100
zdej je tko:
- VH6-II sem odpisal, ker je predraga, ima VIA cipovje, ima integrirano zvočno ipd... NE HVALA
- BX6-II mi nekdo ponuja za 21jurjov, ki z najnovejsim BIOSom "podpira" c600 (ki ga trenutno imam), moti me, da ima samo 5 PCI slotov ter CPU soft menu II in ne III POGOJNO
-BE6-II ima soft menu III, ima pa RAID in UDMA100, naj bi podpirala tudi c600 z novim BIOSom VIŠJI POGOJNIK

Predlagajte se kaksno drugo plato ne od abita. Imam procesor celeron2 600 1.7V (pri abitu jih te novejsi 1,7V proci mal zafrkavajo vidm, ker moja ta stara plata naj bi ga tudi podpirala toda samo do 1.6V napetosti! BEDNO!)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova plošča za celerona

Oddelek: Kaj kupiti
71301 (1157) rhabdo
»

Celeron 700 max.

Oddelek: Navijanje
111062 (855) Privatnik
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
111221 (1041) Wolverine
»

ASUS CUSL2-C i815 EP

Oddelek: Kaj kupiti
131277 (1139) DanKick
»

katero matično pl.?

Oddelek: Kaj kupiti
261684 (1163) mojsterpeter

Več podobnih tem