» »

Celeron 700 max.

Celeron 700 max.

Privatnik ::

Celerona 700 sm naviu na 872, probu sm se mal vec pa se mi rac sploh ni vec zbudu. Plata je Abit VH6-II, zdej sm kr BIOS resetiru, ka obstaja kaka moznost, da se na tej plati startne z default konfiguracijo kr tko, ne da bi mogu odpirat kišto ???? Pa do kolk lahk navijem max. pa kolk je treba napetost dvignat ??? Zdej mam gor original hladilnik, pa se mi pr 872 segreje max. do 44 stopinj..
Hvala za odgovor, lep pozdrav..

Siluro ::

Če želiš nastavljat SoftMenu III brez odpiranja mašine pritisni insert in ga drži ter prižgi glavno stikalo!SoftMenu ti bo nastavil procesor na default nastavitve!
Howg govoril sem!

Privatnik ::

Ok, zdej sm jst to z Insertom probu, ampak mi je vseen startnu na 872MHz, oz se ni postavu v default stanje ?? V cem je fora ??? V biosu je ena sekcija pod Power Managment - Wake Up Events ; ka je tu mozno kej nastavljat, da zarad tega nebi delal ????? Aja pa se to, kolk je se zdrava temperatura za procesor oz kje bi se mogu zacet sekirat za njegovo zdravje :)))
Najlepsa hvala! LP

alien-w ::

insert drzi, pa kabl vn potegn, potem pa kabl nazaj notr (se zmeri drz insert), pa probi przgat kisto, ce ne bo delal, probi se enkrat isti postopek.

Privatnik ::

No zdej sm to probu ene 10x, pa ni startnal v default modu, navitga sm meu na 872, pa se je vedno startnu na 872, ka bi lahk blo se kej s kakimi nastavitvami v biosu al pa kej ?????
hvala...

V-i-p ::

Hmm, navijanje c700 je tko, tko... na 875 gre normalno (vsaj moj), na 1050 se mi je pa samo enkrat zbudil, pa še takrat je blo v sobi 10 stopinj, tko da...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Muflon1 ::

Men dela CII 700 na 950 na default voltaži brez problema.Plata je Abit SE6 temperatura je 40-43 °C a se bi dal pritrdit vulcanota II gor?

bobby ::

Možno da sem kej spustu v tvojem opisu ampak,...
Ti hočeš resetirat bios na default pa neglede kaj narediš bios ostane tak kot je biu. Kaj pa če bi šel v bios (tipka DEL) in ga tam resetiral oz. load bios default? Kako si ga pa potem lahko sploh navil??? V windovsih s programom???

Mam CII 700@1050 in mi dela stabilno na 1,80V brez problemov.

Quake ::

Hm, moj prijatelj ga je baje(vsaj tako mi je rekel) spravil cez 930 MHz

gvihter ::

jaz mam tudi celerona 700
pa sem ga sprva navil na VIA cipovju
1110, temperatura je bila konstant 38 -40*c.
Zdaj sem si pa kupo plato s cipovjem 815,
zdaj mi pa gre najvec 1050,pa tudi ce spilam kake igre mi rikne. Tem. pa je nekje 35-42.

Privatnik ::

boby, ja ko ga jst navijem se mi sploh ne zbudi, se pravi da tud v bios ne morem pridet, torej bi ga mogu nekot kr tak spravit v default mode tko da bi neke tipke drzu al pa kej druga, nevem uglavnom tist insert glih ne dela najbolj, ka pa jst vem ka bi to blo

Privatnik ::

Sam se neki, kaka je razlika med Abit VH6-II pa SE6, ka je kaka razlika med cipovjem, da men ne gre na vec ???? no sej bom se mal probavu, lep pozdrav!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjava celeron 700 na P3

Oddelek: Kaj kupiti
161049 (916) sid911
»

Celeron2 700Mhz

Oddelek: Navijanje
281544 (1181) TribesMan
»

FSB ne gre cez 83

Oddelek: Navijanje
201351 (1090) migič
»

navijanje celerona 700 Mhz

Oddelek: Navijanje
411747 (1212) sheep
»

OC celeronov II

Oddelek: Navijanje
261825 (1374) V-i-p

Več podobnih tem