» »

Odsotnost.

Odsotnost.

pSP 3004 ::

Živijo.
Mene zanima o odsotnosti od šole. V prejšnjem letniku sem imel okoli 160 op. in 9 neop. ur... In sem naredil letnik dobro.
To leto imam do sedej 125 op. In 15 neop. ... In me zanima koliko opr. imaš lahko v letu ? Ali lahko pades oz. imaš pop. izpit.

A120 ::

Naj bi imel 80% prisotnost pri posameznem predmetu. to lahko profesor preveri in ti da predmetni izpit ampak ponavadi oz. skoraj nikoli tega ne delajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A120 ()

M-XXXX ::

Ni nekega recepta. Jaz bi recimo v srednji šoli v četrtem letniku mogel imet čez 100 neopravičenih ur, opravičenih sem imel pa ene 400+, vendar po drugi strani sem imel ocene 3,4,5 in nikoli imel nobenih težav...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Demon71 ::

Tako kot sta zgoraj omenjena omenila moraš imeti vsaj 80% prisotnost pri vsakem predmetu. Glede opravičenih mislim, da lahko greš v nedogled, če pa imaš neopravičenih več kot 35 (ki je tudi zadnja kazen - ukor pred izključitvijo) pa naj bi letel ampak dvomim, da se tega vsakdo drži, ker na naši šoli se ne in samo v prazno nabijajo oziroma poskušajo prestrašit ampak jim ne uspe.
Demon

A120 ::

neopravicene in opravicene se stejejo v to 80% prisotnost. edino zdravniska opravicila ne. ampak kot sem ze rekel prakticno nikjer ne komplicirajo. prav tako za neopravicene. imamo primerke na soli z vec kot 100 pa ni bilo do zdaj se nikogar izkljucenega


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neopravičene ure (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10115585 (11129) Phantomeye
»

Neopravičene ure.

Oddelek: Šola
277290 (6350) Malajlo
»

Jaz in šolanje

Oddelek: Šola
454818 (4005) root987
»

Konec špricanja šolskih ur ?

Oddelek: Loža
202046 (1546) Tody
»

Špric-špric-špric!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
625954 (4869) Binji

Več podobnih tem