» »

19" rack adapter ali ekvivalent

19" rack adapter ali ekvivalent

antonija ::

Iscem adapter za nasraufat T-2jevega Milana (MIL-SM801G) v 19" rack. Zdraven switcha so mi pri T-2ju dali adapter za sraufanje na zid (MIL-BRSW801W), jaz bi pa rabil adapterja MIL-RMS801 oz. ekvivalent (10"->19" adapter od katerekoli druge firme, samo da so luknje za sraufe na pravih mestih).

Zdej je pa problem kje to kupit... google najde nekaj US stacun ki prodajajo ta adapter za manj kot 10 USD, na nasi strani luze jih pa nisem nasel. Pozna kdo kaksno stacuno kjer bi se to dalo dobit? Mogoce kdo ve od koga je T-2 kupil Milane? Ce te dve variati ne prideta v postev oz. sta predragi, do katerega obrtnika je treba iti da bi mi naredil adapterja (ukrivil dva kosa kovine za 90o in izvrtal lukje za sraufe)? Obstajajo mogoce standardni 10"->19" adapterji (Milan je sirok 10") za rack, seveda bi morale tud luknje na Milanu biti "standardne" (za pritrditev adapterjev)?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

LeQuack ::

Tukaj naj bi pošiljali v Slovenijo:
http://www.entrix.co.uk/index.php?app=e...

Lahko pa vprašaš na T-2 če majo za prodat. Tudi sam imam ta modem doma pa se mi bi zdelo škoda rack slota za tako mejhno zadevo gor našraufat, raje bi ga samo položil nekam zraven ali nalepil. Tudi switch sam ni gigabiten, razen če ti je dovolj 100 MBit. Pa mislim da ga T-2 tudi zaklene, tako da kakšne nastavitve niso možne.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

antonija ::

ce ne bo slo drugace bom pac kupil polico zanj, ampak ne verjamem da imam se kaksno komponento ki gre "v stric" z Milanom v sirino.

Se cena za dostavo do Slovenije pri tisti stacuni:
Item Subtotal Exc VAT ?6.54
Delivery Total ?45.00
European Union VAT Total ?10.31
Total ?61.85

EDIT: cene so GBP
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

LeQuack ::

Ja niso resni s temi cenami očitno, ali pa ne vejo kje je Slovenija.
Quack !

antonija ::

Sej zato bi rad nasel en genericen kos pleha s pravilnimi luknjami, al pa kaksnega mojstra ki ga zna sam narest. Ker narocat tole iz tujine ne bo nikoli poceni :(
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optika (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7113558 (10974) Skyman
»

T-2 offline?

Oddelek: Omrežja in internet
355030 (3502) pol3ni
»

Povezava Optike in SpeedTouch 780i WL

Oddelek: Pomoč in nasveti
111693 (1498) ...:TOMI:...
»

Integriran LAN 1000Mbps na plošči dela na 100 Mbps

Oddelek: Strojna oprema
101378 (1213) Tarzan
»

FTTH Oprema

Oddelek: Omrežja in internet
51131 (835) Matofast21

Več podobnih tem