» »

problem z detonatorji

problem z detonatorji

CandyMan ::

Yo
Nujn rabm pomoc. Formatirov sm disk pa sm dau gor na frisno posnev XP-e. Brez useh driverjov(detonatorjev) delajo spili normaln po pa k das detonatorje gor pa NE DELA....zasteka...blue screen!Probov sm ze 5 razlicnih vrst detonatorjev in povsod isto. Ko le te uninstalliram spet dela normalno.Pri 3dmarku 2001 mi takoj pri prvemu testu z detonatorjem vrze na namizje, brez njih pa opravi cel test.
A mogoce veste kaj je narobe??
Moj sistem:Abit kt7a, 384mb rama, athlon 1,2, geforce 2 pro 64mb ddr, ibm 80 gb, maxtor 20 gb, sb live value, cdrw sony, cdrw teac, napajalnik je pa 300W
TNX
  • spremenil: CandyMan ()

Piston ::

no mam zelo podobno konfiguracijo mašine kot ti, in mi je tut vsak špil vn metal, tko da so bli tazadni stabilni detonatorji 23.11 (vse ostale mi vn meče), ki jih uporabljam še zdaj, če maš grafično od kkšne "eksotične firme", probi dobit driverje od proizvajalca...sm se pa enkrt mal pozabavau s nvmax-om in je potem deloval, tko da je neki v driverjih narobe

AngelOfDeath ::

kaj pa voznike za ploščo si posodobil ?

CandyMan ::

Hvala za pomoc. Tezavo sem ze odpravil ki je bila v biosu plate. Zgleda da dela samo z enim biosom z ostalimi pa nikakor ne :) probov sm jih pa vsaj 5 od XXX.

Lp

Piston ::

a lohk potem poveš ker bios si gor dau, da ne bom šel čez enake probleme kot ti...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z Radeonom 9500 Pro

Oddelek: Strojna oprema
361485 (998) Sycroft
»

GF2 MX ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
7828 (723) Vesoljc
»

GEFORCE 4 TI 4200 problem....!!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
251613 (1163) Trupl0
»

MX problems

Oddelek: Strojna oprema
121060 (861) VASkO

za znoret

Oddelek: Pomoč in nasveti
322021 (1596) whatson

Več podobnih tem