» »

Windows 8.1 tablica?

Windows 8.1 tablica?

«
1
2

RejZoR ::

Kakšna ideja kje sploh začet iskat? Androidne tablice so na vsakem vogalu, ko pa sem začel iskat polnopravno Windows 8.1 tablico pa je zanič izbira, tisto kar pa je pa očitno sploh ne obstaja pri nas. Gledal sem Samsung Galaxy ATIV Tab 3 ampak je skor noben nima. Pol so še ene tablice od Toshibe, Lenova in HP-ja ampak so švoh podatki, trgovin ni, cen še manj, tko da niti ne veš kje začet iskat kaj pametnega.

Si pa nekako želim zgolj tablico brez detachable tipkovnice, čim boljšo baterijo in po možnosti vsaj en normal size USB port.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
  • spremenil: RejZoR ()

cekr ::

Koliko si pripravljen dat?
Se morajo poganjati tudi klasični win programi?

http://index.enaa.com/search/asus%20t100

Ali pa malo boljše zadeve-ga imam tudi sam:
http://www.enaa.com/search.asp?q=asus%2...
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

zanhor2 ::

Najboljša je ASUS Transformer Book T100

Mesar ::

sem imel možnost delat z njo pa se mi ne zdi tak biser...
Your turn to burn!

RejZoR ::

Kako pa sploh re-inštaliraš sistem pri teh napravah? Oz v primeru Windows 8.1 izvedeš refresh sistema, ki ga podpira sam OS (in kjer ponavadi za to funkcijo potrebuješ namestitveni medij).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

A sploh kje pri nas prodajajo HP Omni 10 z novim Bay Trail Z3770 procesorjem? Sem se kar nakuril za to tablico, izgleda zelo solidno za relativno nizek znesek.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SLO_Matej ::

RejZoR je izjavil:

Kako pa sploh re-inštaliraš sistem pri teh napravah? Oz v primeru Windows 8.1 izvedeš refresh sistema, ki ga podpira sam OS (in kjer ponavadi za to funkcijo potrebuješ namestitveni medij).

http://windows.microsoft.com/sl-si/wind...

Lonsarg ::

Imajo sicer tudi recovery particijo in recovery USB ključke si lahko nardiš, za v primeru, ko se sistem tako pokvari, da ne prideš niti do refresha in reseta. Pa tudi iz nule lahki namestiš brez problema, pač ISOtoUSB program uporabiš na poljubnem ISOju, lahko je tudi linux:)

Je pa lahko problem ,če proizvajalec ne da driverjev ven, torej jih moraš sam pred inštalacijo pobrati iz system32 folderja, ali pa najti nekje na forumih nekoga, ki to naredi zate, recimo za moj Dell Venue 8 Pro vem da je tako, sam se mi res ne da, bom lepo na stock vzel, tiste 3 Dellove aplikacije me res ne motijo, oziroma tudi odstranit se jih da.

Drgač pa pri Win je lažja izbira, ker je tabletov precej manj kot pri Androidih, pomoje pbstaja sam ene 8 nakupa vrednih tabletov z polnimi Win8, nažalost mislim da noben nima polnega USBja in rabiš nujno une mickene adaptercke, enako pač kot pri android tabletih.

Pa iz Nemčije boš moral kupiti najbrž.

Mogoče spacam skupaj eno spletno stran o Win tabletih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

RejZoR ::

Torej lahko prideš v BIOS, da izbereš boot device kot na laptopih in pač bootaš install iz USB ključka?

Zakaj pa pri nas noben ne prodaja tega?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Magic1 ::

Ker so drage, danes vsi hočejo tablico za 100$ :D
Magic

AvtoR ::

Lonsarg je izjavil:


Drgač pa pri Win je lažja izbira, ker je tabletov precej manj kot pri Androidih, pomoje pbstaja sam ene 8 nakupa vrednih tabletov z polnimi Win8, nažalost mislim da noben nima polnega USBja in rabiš nujno une mickene adaptercke, enako pač kot pri androidtabletih.


Asus t100 ima na tipkovnici polni usb3 standardne velikosti.

RejZoR ::

Sam fora je da ne rabim tipkovnice. Če bi jo hotel imet bi potem kar obdržal trenutni laptop pa je. Tko pa mal študiram, da bi tamali dal svoj laptop, seb bi pa vzel to Windows tablico.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

RejZoR je izjavil:

Torej lahko prideš v BIOS, da izbereš boot device kot na laptopih in pač bootaš install iz USB ključka?

Jap lahko, komot, pač to je PC, edino USB priključkov je ponavadi tako malo, da rabiš USB hub, da dobiš več priključkov, potem pa lahko gor svašta obesiš.

RejZoR je izjavil:

Zakaj pa pri nas noben ne prodaja tega?

Ker so Windows tablice z Intel Atom 37xx prišle šele 2-3 meseca nazaj, oziroma še prihajajo. Slovenija ima pa pač zamudo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

medenko ::

Ativ 3 imajo Comshop trgovine + Asusovo.

AvtoR ::

RejZoR je izjavil:

Sam fora je da ne rabim tipkovnice. Če bi jo hotel imet bi potem kar obdržal trenutni laptop pa je. Tko pa mal študiram, da bi tamali dal svoj laptop, seb bi pa vzel to Windows tablico.


Če je ne rabiš je pač ne uporabljaš. V osnovi je to še vedno tablica (in to zelo dobra). V kakih izrednih primerih, ko rabiš npr polni usb priklop, pač priklopiš tablico na dock.

Lonsarg ::

Ja sam jaz doma recimo nimam problema najti adapterjev za polni USB in doma ne rabim nujno polnega USBja. Rabil bi ga ravno na poti, kjer je nepraktično adapterje z sabo nosit, prav tako je nepraktično Dock z tipkovnico od Asusz sabo nosit, če je bil namen imeti nekaj lažjega kot laptop.

Bluetooth miška in tipkovnica rešita veliko potrebe po polnem USBju. Drugače pa imam itak v torbici od tableta vedno pač ta adapter z sabo, bom preživel, bi pa mi bilo všeč, če bi polni USB imel.


P.S. ravno dobil Miracast adapter iz amerike, treba sprobat kak deluje, da če torej imam kje predstavitev, lahko z sabo vzamem ta miracast adapter in tablet in se lepo povežem na projektor, ker pač nimam HDMIja.

Wofk ::

če vi rad manjšo od 10 inčev bi na tvojem mestu počakal na lenovo thinkpad 8

RejZoR ::

Hm, sem gledal CNET review od Omni 10 in so edini omenili SIM slot. Pri vseh ostalih so omenjali samo mSD slot za spominsko. Je možno, da ni samo en model Omnie 10 ? Ker SIM slot bi lahko prišel prav za podatkovni paket...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

beni ::

Slabo leto uporabljam HP Elitepad 900 in sem zadovoljen.
Za vsakdanje delo je v klasičnem ovitku, ki se zapre preko zaslona, za kaj več pa imam ovitek z dodatno baterijo, čitalcem kartic in USB portom.
Kakšna dva meseca sem bil sicer zelo razočaran. Pravzaprav je bil samo en problem, nikakor se ni dalo nastaviti metrike za samodejne preklope med GSM in WiFi modemom. Po eni od nadgradenj je zadeva začela delovati in od takrat sem zadovoljen.

LP
Pojma nimam ...

RejZoR ::

Pismo je zajebano najti eno Windows 8.1 tablico z Intel Z3770 procesorjem. Razen HP Omni 10, ki itaq ni dobavljiv pri nas sploh ne najdem popolnoma nič pametnega. Samo 5 miljard Androidnih tablic in 3 Windows 8.1. Mi je pa ideja, da na tablici lahko furam iste stvari kot na desktopu prav nora. Zato pa me to tolk vleče. Sam če že jemljem mora bit obvezno Z3770 in ne tasra generacija procesorja. Kar pa grdo zmanjša izbiro.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Hm, Dell Venue 11 Pro je tud zanimiva. Isti hardware kot HP Omni 10 s to razliko, da ima celo full sized USB port in zelo dober IPS zaslon, ki je baje tako svetel, da lahko mirno zmanjšaš svetlost in s tem dobiš ven 12 ur delovanja na baterijo. Tud zaslon mi je mal bolj všeč iz stališča ločljivosti, ker je 1920x1080, Omni 10 ima 1920x1200, kar je sicer višje, ampak bi mi šli črni robovi pri 1920x1080 videotih skoz na živce.

Edino kar me moti je da ima hrbtno stran gumirano, kar se rado spremeni v poc oz se obrabi, ampak ker se pokrov sname za menjavo baterije, bi ga vbistvu lahko samo zamenjal, ko bi se tolk obrabil. Pa to, da se je pri nas seveda spet ne da dobit...

Btw, a FMC nima več spletne štacune za Dell stuff? Oz kdo trži Dell hardware pri nas?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

RejZoR je izjavil:

Pismo je zajebano najti eno Windows 8.1 tablico z Intel Z3770 procesorjem. Razen HP Omni 10, ki itaq ni dobavljiv pri nas sploh ne najdem popolnoma nič pametnega. Samo 5 miljard Androidnih tablic in 3 Windows 8.1. Mi je pa ideja, da na tablici lahko furam iste stvari kot na desktopu prav nora. Zato pa me to tolk vleče. Sam če že jemljem mora bit obvezno Z3770 in ne tasra generacija procesorja. Kar pa grdo zmanjša izbiro.

Jap z37xx seka!
8" jih je ene 5 na voljo, 10" je preveliko za poležavanje, če se mene vpraša... Moj brat 95% časa uporablja svoj 10" tablet na mizi, jaz pa 95% časa svoj 8" na pojstelji. Zdaj pa a imava res tako različne navade, al je pa 10" res malce prevelika za v pojstli ležat.

RejZoR ::

Ne vem, ko sem se mal igral s Prestigio Quantum 10.1 tablico (Androidna ampak važna je velikost) se mi je zdela kar ok velikost, še vedno jo lahko zbašeš v vsako torbo al pa vržeš v predal pri avtu, lepo jo lahko držiš v rokah, in za gledanje videotov bo boljša kot pa 8 inčna.

Btw, glede na to da ima Dell Venue 11 Pro režo za spominsko in navaden USB, a to pomeni, da v skrajni sili lahko gor priklopim tud prenosni disk, ki se sicer napaja direktno iz USB-ja? V microSD režo gre verjetno samo do 32GB kartica. Kar pomeni, da lahko v USB zatlačim še Sandisk Fit 64GB ključek (oni najmanjši, ki skor ne gledajo nič ven) in imam skupaj lahko preko 128GB spomina, kar pa je za tablico že kar poštena količina. Skupno me Venue 11 Pro skor bolj mika sedaj kot pa Omni 10. Boljši ekran, daljša avtonomija in full size USB skupaj s polnjenjem preko microUSB je kar velika prednost, ker pol nisi vezan na tovarniški adapter ampak moraš samo imet kakršenkoli USB port in že lahko polniš.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

Večina tabletov ne bo napajala zunanjega diska. Lahko pa da obstajajo izjeme, ki spustijo vso potrebno energijo skozi usb port. Ali je usb polni ali micro tu ne igra vloge, pbstajajo preprosti adapterčki.

RejZoR ::

USB porti na računalniku so 5V in 500mA, pa se disk napaja direktno. Če ima tablica isti output (500mA) bi moral isto delat.

Za microSUB port pa to ne drži čist. Ko sem gledal en review na Youtube je tip reku, da preko microUSB adapterja na polni ključki ne delajo, moraš uporabit polni port. Očitno je pri Venue 11 Pro microUSB dejansko samo za polnjenje in nič drugega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

Jaz sem imel v mislih naprave, ki imajo izključno microUSB, te bolj ali manj vedno podpirajo USB host, tiste, ki imajo oboje pa kakor kdaj.

AvtoR ::

Se mi zdi da je v tem rangu (Win8.1 tablet) še vedno best buy Asus T100!

RejZoR ::

Sam tipkovnice res ne rabim, in se mi zdi brezveze vložen denar, ko bi namesto tega raje imel kakšne druge specifikacije boljše. Tud blazno so skrivnostni glede procesorja. Sploh ne piše kater model, samo Atom Quad core in to je to.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

Ima tanovi Atom 37xx, ki je znan tudi pod imenom Bay Trail(to ponavadi piše na rewievih) sj mislin ga da imajo vse windows tablice izdane od novembra dalje, ker Intel tastarega Atoma jasno ne prodaja več za nove modele, ker je ta več kot za faktor 2 boljši.

AvtoR ::

RejZoR je izjavil:

Sam tipkovnice res ne rabim, in se mi zdi brezveze vložen denar, ko bi namesto tega raje imel kakšne druge specifikacije boljše. Tud blazno so skrivnostni glede procesorja. Sploh ne piše kater model, samo Atom Quad core in to je to.


Če ne rabiš pač ne uporabljaš, ne vem v čem je tu problem. Zadeva je enako funkcionalna brez tipkovnice.
Ponavljam, za ta denar trenutno daleč najboljša tablica. Govorim iz prve roke.

RejZoR ::

A kdo mogoče ve kako se igra npr Plants vs Zombies ter Bejeweled na Win8.1 tablici? Kakor razumem touch kontrole naj bi se obnašalo isto kot na Android tablici, se pravi bi morali Windows verziji teh iger delat enako kot androidne.

Kaj pa recimo strateške kjer imaš levi in desni klik? Pri enih se da spremenit na left click only (npr Age of Empires 2), pri drugih pa ne. Sicer bi bolj špilal Plants vs Zombies in Bejeweled, ampak me vseeno mal firbca.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Jao, in zdej sem izbrskal da Dell Venue 11 Pro tablica ne uporablja Gorilla Glass ampak čist navadno ojačano steklo Corning Concore. Kaj zaboga so mislili pri Dell-u, ko so se odločili za tak korak? Na tablici za 500+ EUR pa navadno steklo, ko ima vsak cheap telefon in tablica Gorilla Glass. Ko že misliš da si našel popolno tablico pa vidiš, da so spet neki zasral.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

noraguta ::

RejZoR je izjavil:

Jao, in zdej sem izbrskal da Dell Venue 11 Pro tablica ne uporablja Gorilla Glass ampak čist navadno ojačano steklo Corning Concore. Kaj zaboga so mislili pri Dell-u, ko so se odločili za tak korak? Na tablici za 500+ EUR pa navadno steklo, ko ima vsak cheap telefon in tablica Gorilla Glass. Ko že misliš da si našel popolno tablico pa vidiš, da so spet neki zasral.

Precej tablic nima gorile, ker jo navadno ne nosiš po žepih s ključi.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

RejZoR ::

Sam ker je površina tolk velika je bistveno večja verjetnost, da jo bo kaj opraskalo, ko prekladaš stvari in daš slednje na tablico (ki leži na mizi/polici).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lonsarg ::

Gorila Glass je daleč od edinega stekla proti praskam/udarcem. Tako da če ni Gorila še ne pomeni da nima vsaj določenih tehnologij proti praskam vgrajenih.

RejZoR ::

Je pa praktično superioren vsem ostalim (njihov postopek jačanja stekla je najbolj napreden), kar je razlog, da bi ga imej raje kot kaj drugega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

stenc55 ::

Zdravo

Ene dva vprašanja, če lahko.
Zdaj imam Asus Transformer TF300T s tipkovnico. Zadeva je uporabna če kaj malo daljšega tipkaš, rabiš full usb port (poganja mi 1TB 2,5" USB 3.0 zunanji disk brez težav) ali pa samo rabiš dodatno baterijo. Ampak opažam da mi baterije počasi jemlje hudič.
Nekako sem se napalil na eno win tablico in vidim da je izbira zaenkrat kar zanimiva.
Zdaj pa vprašanja:
A sta Atom 3770 ali Atom 3740 sposobna predvajat fullHD filme iz HTPC-ja prek wifija? TF300T to lahko počne razen če je prav hud stream, takega pa podela če predvajam lokalno z tablice ali microSDja.
A programi in špili za "normalne" windowse delajo na teh procih ali morajo biti slučajno kaj prilagojeni za ARM procesorje?

hvala

RejZoR ::

Atom Z3770 je čist navaden procesor (z x86-64 inštrukcijami), ki bi ga lahko dal tud v desktop kišto (če bi bil s takim podnožjem). Oz dobiš tud čist navadne laptope, ki uporabljajo take procesorje.
Glede zmogljivosti ne bi smel bit problem, ker ima namenski dekoder za HD vsebine.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

uros123 ::

veqlargh ::

Lenovo.

Egidij88 ::

Heh, odvisno kaj bi rad.

Lonsarg ::

V bistu sta bolj ali manj enaki. Torej zakaj ne kupiti Asusovo, da imaš še zastonj tipkovnico zraven...

mirancar ::

lenovo miix 2 ima tud tipkovnico zraven, slike na big bang so napačne (v opisu piše prav)
po review-ih sodeč je asus bolj ziher stvar, lenovo je pa malo experimentalen (ima za moje pojme fail tipkovnico in tisti mehanizem z magnetom je tud tko-tko)

uros123 ::

Zanima me katera tablica ima najbolj kvaliteten ekran:
hp omni 10
dell venue 11 pro
lenovo miix 2 10
Zanima me še glede baterije vem da se jo da zelo hitro zamenjati pri dellu, kako pa je s tem pri hp-ju n lenovotu ?
http://download.lenovo.com/consumer/mob...
za lenovo sem našel ta priročnik (stran 35), piše da naj bi se zadnja stranica ločila z nekim orodjem (pry bar) ali to pomeni da je zadnja stranica samo prilepljena ali je nataknjena in se jo da natakniti nazaj ?
Lepo prosim za čim hitrejše odgovore ker se z nakupom mudi.
lp

Dionis ::

Pozdravljeni!

Nekaj malega sem pregledal na forumih za tablične računalnike, vendar žal nisem veliko zasledil o microsftovih izdelkih in sicer midsurface 3.

Pač dekletu se je pokvaril prenosnik (10˝) in je razmišljala, da bi si kupila tablico. Sam tablic ne spremljam veliko, tako da bi prosil z nasveti :).
Njej je izredno všeč Windows OS. Nekaj sem sicer bral po googlu itd. in naletel, da ima pač surface 3 dejansko enake windowse kot na laptopu, kar se mi zdi izredno zanimiva zadeva.
Uporabljala bi ga predvsem za faks. Se pravi obvezno office, še kakšen podoben program poleg, verjetno malo muzika. Definitvno za ogled kakega filma ali serije. Seveda pa tudi za mail in internet (da wifi dela spodobno)

Če je ta mogoče malo precenjena tablica sem zasledil, da ste pohvalili Asus-ov Transformer Book T100 in tudi Dell Venue 11 Pro.

Omejitev z nakupom je tam res do max. 600EUR, vendar bi bilo priporočiljivo kakšen EUR manj dati. Sicer sem gledal tudi, da bi preko Amazona naročil, kakšne izkušnje imate tam (predvsem glede oveljavitve z garancijo). Čeprav vseeno bi skoraj raje kupil tukaj v Slo (ker je logistično najmanj težav) in zadevo bi imela takoj, ker je sedaj brez. Vendar če je cenovno precej ugodneje, bi vseeno naročili iz tujine. Pa kje potem predlage nakup najbolj :).

Za odgovore se vam že v naprej zahvaljujem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dionis ()

RejZoR ::

ASUS T100 je bila največkrat kritika zelo nizka svetlost ekrana in zelo počasno polnjenje ter šlampasta tipkovnica, ki dela kakor se ji zahoče. Pa glossy hrbtna stran, ki je magnet za praske in pstne odtise Drugače pa ni napačna zadeva za dano ceno.

Zato sem šel vsaj sam na ACER Iconia W4 820. Sicer je manjša in brez tipkovnice ampak je ZeroGap zaslon res super in ga lahko uporabljaš tud na soncu, polni se hitro in hrbtna stran je imitacija brušene kovine, tko da se prstni odtisi in praske praktično ne vidijo. Sam sem z njo zelo zadovoljen, edina kritika je, da je ne morem polnit na vsakem USB-ju ampak samo preko priloženega adapterja oz polnilcem od SGS2...

Če ti ni težko dat mal več je za moje pojme Dell Venue 11 Pro najboljša opcija. Zelo svetel ekran, celo zamenljiva baterija, mat hrbtna stran in pa kar je ena največjih prednosti, full size USB port, kamor lahko vtakneš USB ključke in naprave brez trapastega adapterja iz microUSB na navadnega. Aja pa tud procesor ima boljši, Iconia W4 in T100 imata Z3740, Venue 11 Pro pa ima Z3770. Ni neke blazne razlike, ima pa višji clock, tko da je bolj zmogljiv.

Sam sem jo prvo tud gledal ampak je pol nisem vzel ker je bila dobavljivost takrat praktično neobstoječa, ena štacuna pa je hotla imet 800 EUR zanjo.

Btw, še opozorilo, če boš anročal iz tujine. Jezst sem Iconio W4 naročil iz nemčije in sem se jajcal v nemščini, da sem cel sistem spravil na angleščino (kar zaradi nekega buga celo ni šlo direktno ampak sem moral ročno vsilit jezik nakar je kasnejši update rešil zadevo. Problem je tud nastal pri MS Office, ki je prišel zraven, slednji pa je bil fiksno v nemščini in bi moral za prevod samo v angleščino (ne maram slovenščine) plačat 20 EUR za language pack. Če hočeš it po povsem legalni poti si potem raje naroči iz US of A al pa UK. Da bo že v osnovi angleško. Razen seveda če je nemščina ne bi motila.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Dionis ::

Hvala ti še enkrat za tale odgovor.

Malo sem potem še gledal zadeve. Potem sva za te hibride gledala in sicer:
http://www.nakupovanje.net/izdelki/racu...

http://www.nakupovanje.net/izdelki/racu...

Kakšna je naprimer razlika med windowsi pro in navadnimi?

tega sem potem še našel
http://www.comshop.si/shop/RaCunalniStv...

in potem še prav prenosnik.

http://www.comshop.si/shop/RaCunalniStv...

Recimo jaz se ne spoznam toliko o tem in ne vem kolikšna je razlika med komponentami (praktično) v tablici in prenosniku. Da je recimo nek podoben cenovni rang.
Res se še enkrat zahvaljujem za pomoč.

Dionis ::

Čeprav kaj pa tale varianta preko amazona, si ti zdi v redu?

http://www.amazon.com/Surface-Pro-Intel...

http://www.amazon.com/Surface-64GB-Desk...

http://www.amazon.com/Transformer-T100T...

pa kupiš zraven še tipkovnico na microsofta.
http://www.amazon.com/Microsoft-Surface...

RejZoR ::

Win8.1 Pro je nesmisel če res ne rabiš zelo specifičnih corporate funkcij (torej funkcije za velika omrežja in par drugih poslovnih stvari). Na desktopu imam Win8.1 Pro in na tablici navadnega in ne vidim popolnoma nobene razlike med njima (ker pač ne rabim tistih funkcij).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

sameone ::

Iščem tablico z windows 8 in če mi lahko pomagate najti primerno. Trgovine v SLO in do 500€ neto. Večino office, internet, ...

Zahteve:
- zaslon 11 oz. še boljše 12
- tipkovnica
- baterija da drži čim dlje časa
- SSD disk
- pod. kartice
- mogoče še pisalo

Lp,
Kristjan
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 tablica

Oddelek: Pomoč in nasveti
122908 (2624) MacGyver141
»

Podaljšanje avtonomije Win tablice

Oddelek: Pomoč in nasveti
191560 (1168) beni
»

Windows 8 tablica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014255 (8918) matobeli
»

tablicni racunalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13119325 (14757) Vkun

Več podobnih tem