» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
88 / 91
»»

Curly ::

zaloga as ''circulating suply'' mene so učili več kot je kovancev, težje se bo cena dvignila. GLej količina- povpraševanje...

D3m0r4l1z3d ::

ja, razumem, 1000x več jih je od btc, ampak s tem se trenutno ne omejujem, možnosti je mnogo
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Rok Woot ::

Kateri od večjih kovancev pa mislite, da bo propadel, tudi če gre bitcoin gor?

gruntfürmich ::

lepo stelar. sem se jih že zdavnaj znebil...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

xabre ::

vrunc je izjavil:

CoreySteel je izjavil:

xabre je izjavil:

Sicer pa se vedno iscem sveti gral med kojni, kateri alt bo sel drugo leto x10, x100, x1000 :)

10x - NLC2
100x - MyBit
1000x - hmm. EOT? :D

Malo sem prebiral forum o EOT kovancu, kje se ga da najvarneje kupiti? Neke izbire menjalnic niti ni....


Sem tudi mal prebral o EOT, pa na prvi pogled ne zgleda tak šitkojn, kot bi človek mislil. Brez icota pa imajo že "razprodan" prvi produkt in sicer blockchain pametni kriptiran oh in sploh telefon za jurja evrov.

Sicer me pa tudi zanima, kaj lahko ponudi več kot IOTA, ker so zgleda usmerjeni bolj na šifriranje IOT, pa IOTA ima zgleda tudi za to poskrbljeno...

CoreySteel ::

A če bo res 1000x, pol lahko tut jest začnem tko jamrat za donacije kot slotechar? :)
Twitter: @CoreySteel_

xabre ::

Lahko tudi nič ne dobiš :)Kakorkoli, malo bom spremljal kaj bo, že iz firbca :)

Twixz ::

Okay fantje in dekleta, malo si berem na internetu in me zanima samo tole: Katera stran je najbolj varna za uporabo nakupovanja kriptovalut (in ko rečem kriptovalut mislim vse, ne samo BitCoin, Etherum, etc.)?

Venoox ::

Kje bi se dalo dobit kakšne "Neighboring Nodes" za IOTA?

Jerry000 ::

Venoox je izjavil:

Kje bi se dalo dobit kakšne "Neighboring Nodes" za IOTA?

Kaj je to?

Curly ::

Za skoraj vsako storitev obstaja svoj altcoin (Viberate, PowerLedger, GameCredits, CanabisCoin? ... ), mi zna kdo podati tehten razlog, zakaj bi te kovance dejansko uporabljali? Zdi se mi bolj logično/ praktično uporabljat en coin za vse (če sploh), pa recimo, da je to nekaj s poceni transkacijami, nevem, IOTA, XLM, Ripple, se pravi nekaj, kar bi bilo dejansko vsestransko uporabno za plačevanje. Zakaj bi tak coin izpodrinili zgoraj omenjeni?

D3m0r4l1z3d ::

Lol, tisti, ki so pri 8k kupovali btc, so podvojili v relativno kratkem času. Impressive.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Lol, tisti, ki so pri 8k kupovali btc, so podvojili v relativno kratkem času. Impressive.

Odplačali hipoteko.:)

Venoox ::

Jerry000 je izjavil:

Venoox je izjavil:

Kje bi se dalo dobit kakšne "Neighboring Nodes" za IOTA?

Kaj je to?

https://iota.readme.io/docs/find-neighb...
Baje za full node rabiš 7-8 ljudi, s katerimi se povežeš, da se lahko sinhroniziraš z IOTA blockchain.

krneki ::

LTC takeoff...wheee:D

Shadowstorm ::

Zanima me kje lahko vidim DTR coine v mojem ETH walletu?

DeeJay ::

Shadowstorm je izjavil:

Zanima me kje lahko vidim DTR coine v mojem ETH walletu?

v https://etherscan.io vpiš svoj naslov denarnice in poglej pod Tokens.

kiFni ::

xabre ::

kiFni je izjavil:

http://www.arabianchain.org/roadmap.html


Na ceni coina se nič ne pozna. Imajo pa vsaj podroben roadmap

kiFni ::

xabre je izjavil:

kiFni je izjavil:

http://www.arabianchain.org/roadmap.html


Na ceni coina se nič ne pozna. Imajo pa vsaj podroben roadmap

Čist mejčken. Šele nekaj ur je nova stran in roadmap vzunaj.

jernejk90 ::

Ima kdo izkušnje z www.minergate.com?

Venoox ::

A je že prepozno da skočim na Ripple vlakec?

shadeX ::

Ripple je zastonj. Par 100 komadov se zagotovo še splača kupit.

LeXani ::

ni prepozno...sam ne bit neučakan..nalož gor vsake tolk mal prečekiraš..razn če bi rad jadral po valovih...
Čas prve prijave 04.11.2005

CoreySteel ::

shadeX je izjavil:

Ripple je zastonj. Par 100 komadov se zagotovo še splača kupit.

"Zastonj" je zato, ker jih je 39, max pa 100 milijard :) Če bi BTC-jev bilo tudi toliko, bi tudi bil "zastonj" :P
Twitter: @CoreySteel_

gruntfürmich ::

shadeX je izjavil:

Ripple je zastonj...

epska :))

najbolje da kupiš stronghands, ta je šele zastonj!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

xabre ::

ETN se trenutno še da ugodno dobiti, cena cca 400 sat oziroma 0.07$. Drugo leto najbolj konzervativno vsaj 0.50$ pa vse do 5$

Donacije v ETN na: etnkGSVtyHt8wY2PtmVP1p5T1dZReZ16DT7bdkGWqPr4AakAVyhygyoCRji95XEG2FeuetFqkZD5PYY9KnP8HSKf4wVxLWYePT

You can thank me later :D

kiFni ::

Dobre novice za KMD in barterdex, kar se tudi pozna na ceni danes.

https://news.bitcoin.com/komodo-develop...

blackbfm ::

xabre je izjavil:

ETN se trenutno še da ugodno dobiti, cena cca 400 sat oziroma 0.07$. Drugo leto najbolj konzervativno vsaj 0.50$ pa vse do 5$

Donacije v ETN na: etnkGSVtyHt8wY2PtmVP1p5T1dZReZ16DT7bdkGWqPr4AakAVyhygyoCRji95XEG2FeuetFqkZD5PYY9KnP8HSKf4wVxLWYePT

You can thank me later :D


Raje povej kje si kupil kristalno kroglo, jaz bi tut eno

xabre ::

ETN spremljam od icota naprej, pa ima ze ves cas skoraj fanaticno bazo uporabnikov, odlicen marketing in pa zelo velik potencial, ker je namenjen enostavni in siroki uporabi. Sklepajo tudi ze prve dogovore z mobilnimi operaterji, sicer si pa preberi whitelist.
Pa se zelo se ga splaca rudarit :D

slosi ::

xabre je izjavil:

ETN spremljam od icota naprej, pa ima ze ves cas skoraj fanaticno bazo uporabnikov, odlicen marketing in pa zelo velik potencial, ker je namenjen enostavni in siroki uporabi. Sklepajo tudi ze prve dogovore z mobilnimi operaterji, sicer si pa preberi whitelist.
Pa se zelo se ga splaca rudarit :D


Kje ga pa lahko kupiš? Sem gledal bittrex in binance pa ga ni.

Stampl ::

cryptopia ga ma edina.
Kdo spremlja ARN ali CND?

i33a ::

Že nekaj časa spremljam to debato in me zanima kje največ spremljate novice o kriptovalutah (Zanimajo me predvsem najbolj popularne, ter kak zanimiv altcoin)? Obstaja kakšna dobra spletna stran, forum (Poleg tega seveda)?

Mato989 ::

Za novice o crypto uporabite google... a niste nič tehniško podkovani da sprašujete take bedarije kot to kje gledate novice... kako pa pridete do rtv slo? pač ste našli ane :)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lambda ::

Mato989 je izjavil:

Za novice o crypto uporabite google... a niste nič tehniško podkovani da sprašujete take bedarije kot to kje gledate novice... kako pa pridete do rtv slo? pač ste našli ane :)

Ja, najboljš da prebere ves shilling tega sveta in kupi vse shitcoine.

r0b3rt ::

Živjo :)
Rabim nekoga, ki bi za zasluzek bil pripravljen deliti informacije, kam dnevno vlaga. Za dnevne trejde s kripto valutami. Samo, pri keri ceni vstopa in kdaj ter potencialna vrednost izstopa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r0b3rt ()

xabre ::

r0b3rt je izjavil:

Živjo :)
Rabim nekoga, ki bi za zasluzek bil pripravljen deliti informacije, kam dnevno vlaga. Za dnevne trejde s kripto valutami. Samo, pri keri ceni vstopa in kdaj ter potencialna vrednost izstopa.


Ce ti napise pa narise, pa ce nimas pojma kaj delas bos ziher kej zakvackal in to oreng.

Machete ::

r0b3rt je izjavil:

Živjo :)
Rabim nekoga, ki bi za zasluzek bil pripravljen deliti informacije, kam dnevno vlaga. Za dnevne trejde s kripto valutami. Samo, pri keri ceni vstopa in kdaj ter potencialna vrednost izstopa.


Ti rabiš kristalno kroglo. 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

gruntfürmich ::

js kdo dobil neko obvestilo od bitfinexa o mislim da neuspelem verificiranju?

r0b3rt je izjavil:

Za dnevne trejde s kripto valutami.
s tem boš izgubil vse ker nimaš pojma

r0b3rt je izjavil:

Samo, pri keri ceni vstopa in kdaj ter potencialna vrednost izstopa.
to pa si sam določi koliko bi rad zaslužil
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

krneki ::

Jaz sem se s tem ukvarjal par tednov, ko sem imel nekaj cajta...cilj je bil ko pač ornk pade, takoj kupis in ce si prav ocenil potem sledi rebound in čim je gain nad 1-1.5% se skeširaš. Jasno se tudi zafrkneš, ampak pač je treba imeti večkrat prav ;) Seveda je stvar bistveno lažja če tečaj skos po malem raste. Tako narediš ful prometa in recimo na bitstampu lahko prlezeš na polovičen transaction fee, kar je precej ugodno za taka drkanja :D Seveda moraš potem viseti na borzi cel dan...no, če nimaš kaj bolj pametnega za delati in rad gledaš candle cel dan:))

r0b3rt ::

r0b3rt je izjavil:

Živjo :)
Rabim nekoga, ki bi za zasluzek bil pripravljen deliti informacije, kam dnevno vlaga. Za dnevne trejde s kripto valutami. Samo, pri keri ceni vstopa in kdaj ter potencialna vrednost izstopa.


Pozabil dodat, da se trejda z 2000$ in 25% neto dobička prenakažem.

Vazelin ::

r0b3rt je izjavil:

Živjo :)
Rabim nekoga, ki bi za zasluzek bil pripravljen deliti informacije, kam dnevno vlaga. Za dnevne trejde s kripto valutami. Samo, pri keri ceni vstopa in kdaj ter potencialna vrednost izstopa.

Te stvari ima uporabnik slotechar čez.:D

hovaks ::

Pozdravljeni!

Sem nova v tem in me zanima, kako vložiš denar v kriptovaluto. Na primer v Ripple. Lahko poljubno vložiš kolikor želiš ali imaš neko omejitev (spodnjo, zgornjo). Se da kje v sloveniji kupiti in da ne uporabiš kreditne kartice za to?

Verjetno malo preveč osnovna vprašanja, ampak vseeno hvala za morebiten odgovor :)

PunkDude ::

Bitstamp, nakazilo preko e-banke.

Jerry000 ::

hovaks je izjavil:

Pozdravljeni!

Sem nova v tem in me zanima, kako vložiš denar v kriptovaluto. Na primer v Ripple. Lahko poljubno vložiš kolikor želiš ali imaš neko omejitev (spodnjo, zgornjo). Se da kje v sloveniji kupiti in da ne uporabiš kreditne kartice za to?

Verjetno malo preveč osnovna vprašanja, ampak vseeno hvala za morebiten odgovor :)

RN je objavil en članek glede tega: https://www.racunalniske-novice.com/nov...

Drugače pa ustvari račun na bitstamp, nakaži denar preko SEPA nakazila in je. Potem se na bitstamp kupi bitcoine potema pa kakor želiš naprej.

HalM ::

Pozdravljeni,
jaz sem tudi nova v tem, sem odprla acc na eToro in kupila Riplle. Zdaj me zanima kako poteka izplačilo, ker mi tam v zavihku kaže Withdrawable Balance - nekaj čisto malega, dobiček zaradi rasti cene Rippla pa ni prištet.
Torej kako si izplačaš dobiček? Moraš vse prodati, da si izplačaš dobiček ali kakao? Ne moreš samo dobiček izplačati, vložek pa pustiti notri?
Hvala za odgovorec in lep dan!

Jerry000 ::

HalM je izjavil:

Pozdravljeni,
jaz sem tudi nova v tem, sem odprla acc na eToro in kupila Riplle. Zdaj me zanima kako poteka izplačilo, ker mi tam v zavihku kaže Withdrawable Balance - nekaj čisto malega, dobiček zaradi rasti cene Rippla pa ni prištet.
Torej kako si izplačaš dobiček? Moraš vse prodati, da si izplačaš dobiček ali kakao? Ne moreš samo dobiček izplačati, vložek pa pustiti notri?
Hvala za odgovorec in lep dan!

Izplačaš kolikor te je želja

K0l1br1 ::

HalM je izjavil:

Hvala za odgovorec in lep dan!

Tole si pa hudo zbrkljala. Nobenega dobička ni. Če kupiš kovanec in če mu cena zraste, je razlika dobiček, če prodaš in si nakažeš na svoj trr. Drugače pa imaš vedno enako število kovancev in se ti ne pripisuje nobena extra dodana vrednost.

RatedR ::

A mogoče kdo ve če bo katera izmed teh strani imela na voljo vertifikacijo še pred novim letom?
Registiran sem na Coinbase, Bitstamp, ICONOMI in Cex...na vsaki strani čakam vertifikacijo že nekaj časa, rad bi pa pred novim letom investiral v par valut...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RatedR ()

HalM ::

# K0l1br1
Čakaj no, kako to misliš ni nobenega dobička..... tvoj odgovor ne razumem.
Če vložiš npr 200E in s tem vložkom kupiš npr. 200 enot nekega Coina po začetni ceni 1E. V enem mesecu zraste cena coina na 2E torej znaša sedaj vrednost na tvojem računu 400E. In če si daš v izplačilo 400E, odbiješ provizijo 25E, bi naj na TR dobil 375E. Imam prav?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HalM ()
««
88 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13527996 (10144) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14856832 (43946) PrihajaNodi

Več podobnih tem