» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
82 / 91
»»

kingsix ::

Ja , za špekulante ki kupijo, da takoj prodajo je res morda nesrečno... če pa si kupil ker verjameš v tech long term pa je cena sedaj nepomembna.No, takih pa v kripto ni nekaj veliko =).

hunter01 ::

slotechar je izjavil:

Eos je najbolj nesrecen ico do zdaj. Izsel na dan ko so kitajci prepovedali icote. Ne bi ga se odpisal.


Kitajci so prepovedali ICO-je v zadnjem mesecu. EOS ico pa že pol leta skoraj traja? Al sem jaz kaj zaj* ?

slotechar ::

No da ti razlozim po kmecko ker vidm da se ne razumeva. Ljudje kupujejo ico. Ta ico pride na borzo ravno takrat ko kitajci prepovejo icote. Kripto zacne strmo padat. Pravtako eos. To je bil zelo negativen dejavnik za bodoc trend eosa.

kingsix ::

čakaj ne...EOS ico traja že od 26. junija pa bo trajal leto dni.

slotechar ::

Ok povej mi market kje se vse da eos zdaj kupit.

kingsix ::

Danes gre ETH kar dobro, ampak mislim da bo kmalu en fajni dump. haha


@slotechar..Kraken?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

Poglej si kje se vse da kupit eos. Ni samo kraken. Drugac pa zgleda da eth fork vpliva na ceno.

sarma832 ::

kingsix je izjavil:

slotechar je izjavil:

Ether? A se hecas. Razn ce nimas kaksnih informacij ki bi utegnile pobrat zadnje case mrtev etrcek. Pa bitcoin je prib. 10 procentov v plusu samo v zadnjem dnevu tako da upam da nisi zamudila ta teden bitcoina.


ETH cena stagnira trenutno zaradi EOS, prodajajo svojih 1,7 miljona ETH. Folk pa še kar vlaga v ICO, čeprav zgleda da je EOS scam (nisem se nrkaj poglobil, ampak na bitcointalk forumu se generalno govori da je).
Vsakič ko pride cena nekaj nad 300, dumpajo ETH. Dokler ne končajo bo cena tam kjer je.

Kako ves da prodajajo ETH?

kingsix ::

poglej na reddit..tam je debata..njihova denarnica je pa itak znana
..se lepo vidi.

slotechar ::

Zanimivo. Cas bo pokazal. Kot sem omenil pred nekaj dnevi dopuscam moznost, da ethereum odpravi svoje blockchain tezave. Ocitno dosti kupcev stavi na ethereum fork. Nekdo je omenil da bo po forku bolje. Bomo videli. Ce bo res tako bo lahko ethereum spet pridobil zaupanje in nekaj slave in rasti na dolgi rok. Vse je odvisno ali bo odpravljena tezava.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

katera težava?

MaterVola ::

kingsix ::

..in to je "težava" le Ethereuma? lol

hunter01 ::

slotechar je izjavil:

No da ti razlozim po kmecko ker vidm da se ne razumeva. Ljudje kupujejo ico. Ta ico pride na borzo ravno takrat ko kitajci prepovejo icote. Kripto zacne strmo padat. Pravtako eos. To je bil zelo negativen dejavnik za bodoc trend eosa.


Ti bom jaz po kmečko razložil, ker vidim da ne razumeš, da je EOS bilo možno kupiti na borzah daleč pred kitajsko prepovedjo in da že od začetka avgusta, ko se je inicialni hype polegel počasi pada.

EOS je posebna žival, o kateri se nimamo kaj veliko pogovarjat dokler ne zaživi. Takrat bo pa pestro, spomladi prihodnje leto. Mogoče že prej, ker naj bi z razvojem bili hitrejši, kot je bilo načrtovano.

EDIT: Glede težav Ethereuma o katerih slotechar govori, je pa trditev na mestu. Ethereum v trenutni obliki ni sposoben hendlat velikih obremenitev. Kolikokrat je celoten blockchain pokleknil v juniju, ko je kak večji ICO prišel. To težavo naj bi s prihajajočim hardforkom (upajmo?) odpravili oz. izboljšali. Drugo vprašanje pa je, koliko trenutnih investitorjev to briga =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hunter01 ()

kingsix ::

Težava je že bila delno odpravljena saj so bili težava v juniju mining pooli. Od takrat težav ni bilo in smo tudi imeli konkretne ICO.
Bo pa tale update to tudi izboljšal. Bo pa itak drugo leto prišel POS.

Pa da citiram sam sebe:

kingsix je izjavil:

to ni kao FUD, to je FUD. rofl.
Ni bilo težav, le dlje časa so trajali confirmationi, zaradi nekega ICOta ki so spammali. Takrat je trajalo podobno dolgo kot pri BTC...samo ko drugje traja tako tolgo nekaj ni ok.
Problem pa niti ni bil v spammanju ampak v mining poolih..so se nato odzvali:
https://twitter.com/etherchain_org/stat...
Datum tudi sovpada...


check twitter..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kingsix ::

sarma832 je izjavil:

kingsix je izjavil:

slotechar je izjavil:

Ether? A se hecas. Razn ce nimas kaksnih informacij ki bi utegnile pobrat zadnje case mrtev etrcek. Pa bitcoin je prib. 10 procentov v plusu samo v zadnjem dnevu tako da upam da nisi zamudila ta teden bitcoina.


ETH cena stagnira trenutno zaradi EOS, prodajajo svojih 1,7 miljona ETH. Folk pa še kar vlaga v ICO, čeprav zgleda da je EOS scam (nisem se nrkaj poglobil, ampak na bitcointalk forumu se generalno govori da je).
Vsakič ko pride cena nekaj nad 300, dumpajo ETH. Dokler ne končajo bo cena tam kjer je.

Kako ves da prodajajo ETH?


Aja pa še linki do reddit:
https://np.reddit.com/r/ethereum/commen...
https://www.reddit.com/r/ethtrader/comm...


https://bitcointalk.org/index.php?topic...

ok guys... so WTF! did you guys check the code on github? https://github.com/EOSIO/eos
EOS is just a rebranded BitShares
same code, nothing new, just changed a few lines!
all they want is to collect ETH to enrich their family!


https://bitcointalk.org/index.php?topic...

...you have been warned.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

lambda ::

kingsix > ...you have been warned.

Hvala. Grem dumpnit.

kingsix ::

jaz razmišljam da bi kupil, če se morda izkaže da ni scam. Samo je kar tvegano.
Glede na to da izgleda da cel BTC community in večino ETH mislijo da je scam in se izkaže da ni zna cena poletet...samo ja.. morm še si malo pogledat glede tega da se odločim.

hunter01 ::

kingsix je izjavil:

jaz razmišljam da bi kupil, če se morda izkaže da ni scam. Samo je kar tvegano.
Glede na to da izgleda da cel BTC community in večino ETH mislijo da je scam in se izkaže da ni zna cena poletet...samo ja.. morm še si malo pogledat glede tega da se odločim.


Meni se zdi, da je glavni razvijalec (Dan Larimer) sposoben pripraviti presenečenje, kar se tiče produkta. Kar me skrbi je, da je čustveno zelo nezrela oseba, ni sposoben komunicirati s tistimi, ki mu nasprotujejo in se obnaša kot otrok. Veliko primerov je na steemitu, kjer je svojo moč izkoristil, da je utišal tiste, ki so napisali članek, ki je v nasprotju z EOS-om ali njim. S tem dela medvedjo uslugo ne samo EOS-u ampak tudi steemitu, ki ga je kot glavni razvijalec postavil na noge.

slotechar ::

@hunter. Mislim da mi ne rabis razlagat o eosu. Spremljan njegovega oceta Dana Larimera ze od steemita naprej kjer je objavljal novice. In ja, vem da se je dalo kupit eos ze prej, kdo pa tega ne ve? To pa nic ne spremeni mojega bistva, ki sem ga zelel povedat. Ce ne zelis razumet bistva potem se kar prickaj naprej s samim sabo. Mam pametnejse stvari za pocet kot pa debatirat o nebistvenih stvareh. Trditev je bila da je nesrecen ico. Za koga? Za kupce seveda ki so kupili ico. Njihov denar je izpuhtel ce so hodlali.Vi se pa spotikate o nepomembnih zadevah.

Zgodovina sprememb…

lambda ::

@slotechar

Larimer ni nikol rekel, da bo to dobra investicija. Rekel je, da to sploh ni investicija. Pravzaprav več, v pogojih piše, da tokeni nimajo nobenih garancij in nobene vrednosti. Usajat se tle zaradi cene je popolnoma nesmiselno. Edina bistvena stvar je to ali bo ekipa spisala obljubjeni software ali ne.

slotechar ::

Eos ni scam. Dumpajo ga zaradi dolocenega razloga. Namrec eos se da kupit pod vrednostjo ki je na borzi. Ko izracunajo vrednost gredo takoj dumpnit eos zaradi zasluzka. Druga stvar je da je neumno hodlat eos dokler se ne distribuirajo vsi eosi ven. Vsak dan se izpustijo stevilni novi eosi pogosto pod market vrednostjo. Zato ker bo vrednost nizja ob izdaji novih eosov. Dumpanje je razumljivo ob spike dnevih ko se kupci cenejsih eosov znebijo zaradi profita in ker se ne splaca trenutno hodlat eose. Se prav da nekateri kupujejo nacrtno eose samo zato da jih prodajo ib spike dnevu. Vsak dan se izpusti ven 2 milijona novih eosov in to pogosto pod market vrednostjo.

Zgodovina sprememb…

lambda ::

Kje bo najnižja točka cene v celotnem obdobju ICOja pač ne vemo. Po tvoji logiki so bili tudi tisti, ki ETHja niso prodali takoj po ICOju, precej neumni. Stvar je dumpala iz več kot $2 na $0.40.

slotechar ::

Cez priblizno 200 dni ko bodo distribuirani vsi eosi. Mogoce tudi prej zaradi spekulacij ali pa kaksnih miracle novic. Srecno.

Zgodovina sprememb…

lambda ::

Pravi prerok. Kaj pa, če bo čez 150, če je tistih, ki čakajo na 200, preveč, in jih popade fomo? Ali pa čez približno 250, če vse skupaj propade po ICOju in gre vrednost proti ničli? Ne veš, ugibaš (kako dobro, bomo pa videli).

kiFni ::

Zakaj je GRC tok poletel... juhu :)

slotechar ::

Sej sem napisal da mogoce tudi prej. Seveda se ne da predvideti na tako dolgi rok. Trenutno pa ne bi hodlal eos.

hunter01 ::

Zakaj bi EOS token sploh imel vrednost v prihodnosti se meni zdi večje vprasanje. Sam token namrec obstaja v Ethereum blockchainu. Eos pa bo na lastnem. So že kje objavili, da bodo trenutne EOS tokene convertali v native EOS tokene?

Kakorkoli, še marsikaj se bo moglo pri EOSu skristalizirat :)

JackOdpirac ::

EOS je scam. tace stran.

slotechar ::

Ni scam. Ce ne ves zakaj se ga dumpa je pa tvoj problem. Sem ze razlozil o eosu.

kiFni ::

Kupte dokler je cajt :)

coindesk

Blazz ::

STRju se je po tisti novici zmešalo, že 120% rast... :)

kingsix ::

Damn...na reddit so o tem pisali že pred tednom dni..

kiFni ::

Str je bil dons Easy money.

Mogoče še ni konec. Ali se bo ponovila zgodba kot z xrp? Iz pol centa na 40 centov? Who knows...

deleted ::

A lahko kdo napise kaj vec o Eth forku?
Nisem na tekocem in informacije so precej konfuzne..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deleted ()

kiFni ::

Upam da ste kej zaslužli na stellarju...

Vazelin ::

150 evričev. :D uspelo prodat na peaku

hunter01 ::

kiFni je izjavil:

Upam da ste kej zaslužli na stellarju...


Prepozno videl članek. Je pa lepa korelacija časovna. Od objave članka je šlo navpično gor. 3-4 minute zamika samo.

kingsix ::

deleted je izjavil:

A lahko kdo napise kaj vec o Eth forku?
Nisem na tekocem in informacije so precej konfuzne..


Kaj pa je konfuznega? Bil je non-event, no bullshit hard fork. Edino kar morda ljudi zmede je, da tokrat nimajo free coinov, k iso nekaj vredni kot pri BTC forku...

kingsix ::

Samuel je izjavil:


ETH je pohajpan tja v nebo in še dalje. Predvsem zaradi kopice ICOjev, za katere se dobro ve, da jih je 90% čisti scam. Če tega ne vidiš, si pač slep. 99% ljudi, ki sedaj kupuje ETH sploh ne vejo, da ETH čaka še vsaj en velik fork, če ne še kopica njih. Tako bomo lahko imeli na trgu štiri, pet ali več Ethrov.


Samuel, Samuel.. takrat sem ti skušal razložit naravo hard-forkov....nisi razumel..
Včeraj je bil hard fork - kje je še en ETH? Daj mi pokaži, da prodam free coine.

Se vidi koliko imaš pojma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

kiFni ::

zdej pa čakam še ripl... kaj bo na swellu

D3m0r4l1z3d ::

Ok, pozabljeni nxt sem z dobičkom pretopil v lumne, ki pa zdaj padajo. Kaj pravite za ta alt, bo kaj iz njega na dolgi rok? Kakšne ima potenciale?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Smurf ::

Lumen je bil pump and dump. Bolje danes gledati kaj se bo zgodilo z ripplom.

gruntfürmich ::

jst sem nastavil za lumen buy na 0.0000031 btc. upam da se bo spustil, nato pa baziral na tem...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

binez ::

Kaj mislte, da se bo kaj z XRP dogajalo? Danes je bil kar visok, sedaj malce pada... sam imam trenutno samo v eth, bi pa še kak alt pogledal, da se na kratki rok kakšen % obrne. Predlogi?

gruntfürmich ::

ti samo kupuj
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

Jaz bi morda raje fuknil v kakšne druge alte kot xrp. Kakšen stratis recmo bi morda znal prit x2 v bliznji prihodnosti

Smurf ::

binez je izjavil:

Kaj mislte, da se bo kaj z XRP dogajalo? Danes je bil kar visok, sedaj malce pada... sam imam trenutno samo v eth, bi pa še kak alt pogledal, da se na kratki rok kakšen % obrne. Predlogi?

XRP je precej nepredvidljiv, pogosto imas pozitivno novico, pa pade namesto naraste. Na dolgi rok bi mu pa se zmeraj precej bolj zaupal kot stellar lumensu. Jaz osebno trenutno pretapljam btcje v neote.

Vazelin ::

Jaz čakam na neo po 13 usd. Potem pa ja

Drevesce ::

Osebno čakam blockstack coin. Bi znala biti kar nora zadeva. Na email sem pred kakšnima dvema tednoma dobil sporočilo, da prihaja "within a few weeks".

Na kratko o blocstacku:
a) keeping the core Blockstack software open-source, and b) supporting the decentralization of the Blockstack network.

Podrobneje pa si o zadevi sami preberite oz. pogledate kakšen video na yt.
««
82 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528377 (10525) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857550 (44664) PrihajaNodi

Več podobnih tem