» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
81 / 91
»»

jype ::

stara mama je izjavil:

Če vas to ne prepriča, pa ne vem kaj vas še :D
Prepričan sem, da znatno več kot polovica prebivalstva planeta ne vidi ničesar prepričljivega v tem.

gruntfürmich je izjavil:

Jst sem že leta 2014 nabavil haasonline trading bota
Lahko ti js prodam par botov, ki sem jih sam napisal. Odlični so, jaz lahko kolesarim naokoli ali berem knjigo, medtem pa oni s trgovanjem izgubljajo denar, ne da bi jaz moral karkoli storiti.

slotechar ::

Od milijonarja bi pricakoval kak boljsi in dobronamerni nasvet.

D3m0r4l1z3d ::

saj je dobronamerni, samo da je dober le za tistega, ki želi razumeti
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

slotechar ::

A ok se opravicujem.

stara mama ::

jype je izjavil:

stara mama je izjavil:

Če vas to ne prepriča, pa ne vem kaj vas še :D
Prepričan sem, da znatno več kot polovica prebivalstva planeta ne vidi ničesar prepričljivega v tem.

Saj za vse ostale ki vas ne prepriča je pa tole:
https://coinmarketcap.com/currencies/ga...
Ekologija™ in Trajnost™

dronyx ::

kiFni ::

DBIX - Arabianchain

Bi kdo rad potreniral kako se dela pametne pogodbe studio.arabianchain

Cena pa že leti...

amacar ::

Cena že izgleda da leti, sem pa komaj sedaj prišel nazaj na nulo oz majhen profit (0.0014btc), kupil v začetku septembra po 0.00136btc.

Edorta ::

Bi kupovali VIB ali ne?

[Viberate] VIB token starts trading on LiveCoin.net tomorrow, October 6

amacar ::

Js ne.

JackOdpirac ::

ob kateri uri?

Edorta ::

Noben ne ve ob kateri uri:) 6.10. v glavnem :)
Ma iskreno, mene ne mika preveč tiščati v nek nakup za vsako ceno, pod geslom, kdor prej kupi, dobi ceneje. Po drugi strani pa, prav možno je, da bo cena 7. višja kot 6. in 8. višja kot 7.

slotechar ::

Kako se imenuje bot, ki ti trejda coine? Tih bot. Ne samo zato ker je tih ampak tudi zato ker ti ne pusti do besede. #bednVic Drgac nas pa caka zanimivo obdobje btc-ja.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

slotechar je izjavil:

Zgleda, da ima tenutno ethereum network resne težave. Priporočam, da trenutno pustite ethereum pri miru, ne dvigujte ali pošiljajte nikamor.

Mnogi se pritožujejo, da jim ethereum zginil med transakcijo in da jim niti pending ne piše.
Eden izmed uporabnikov je dobil sporočilo, da je ethereum omrežje pod ogromnim stresom.

https://etherscan.io/comments
Jaz ga od junija ne pogledam vec pa verjetno se marsikdo ne. Razlog pa ta komentar ki sem ga napisal takrat in se do zdej imam slab obcutek glede vsega tega, vsaj trenutno je se tako v mojih mislih na etrcek. Aaaa teta ethera.

Horejšio ::

A to je kao FUD ?

kiFni ::

POslal eth z bstampa prej na svoj wallet in je blo TAKOJ. Kje je problem?

kingsix ::

to ni kao FUD, to je FUD. rofl.
Ni bilo težav, le dlje časa so trajali confirmationi, zaradi nekega ICOta ki so spammali. Takrat je trajalo podobno dolgo kot pri BTC...samo ko drugje traja tako tolgo nekaj ni ok.
Problem pa niti ni bil v spammanju ampak v mining poolih..so se nato odzvali:
https://twitter.com/etherchain_org/stat...

Datum tudi sovpada...

Edorta ::

Mislim, da trenutno ETH zaostaja, ker napaja rast BTCja. Podobno bi trdila tudi za NEO, prelivanje v BTC.

xabre ::

Trenutno se res velik altov v btc preliva.

perci ::

se mi zdi, da se počas zaključuje

xabre ::

Pol ko bo sel btc nazaj v alte, pa upajmo da tut cene gor :)

perci ::

čudna situacija je...

Ko gre BTC dol, gredo alti dol.
Ko gre BTC gor, gredo alti dol.

Dokler ne bo povečanja crypto market capa, bo težko kej pozitivnega na altih.

FireSnake ::

Ste že pobrali Bitcoin Cash iz Bitstampa (tisti, ki ste v času forka imeli BTC gor)?

Jaz sem to danes, po naključju, videl in dal zahtevo za prenos.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

JackOdpirac ::

Denar migrira iz altov v BTC, zato gredo prvi dol, drugi gor.

Samuel ::

perci je izjavil:

čudna situacija je...

Ko gre BTC dol, gredo alti dol.
Ko gre BTC gor, gredo alti dol.

Dokler ne bo povečanja crypto market capa, bo težko kej pozitivnega na altih.


To se dogaja že od pamtiveka. Alti grejo gor, ko bitcoin miruje vsaj nekaj dni.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

perci ::

Sam ponavad se market cap poveca...tu pa ne.

Edorta ::

Preveč možnosti za premalo denarja. Se bo začela še bolj stroga selekcija?

Horejšio ::

TA so odpovedale, sam gledamo kaj bo z BTC :)

kiFni ::

Sam imam nekaj altov, pa jih ne bom menjal v btc. Itak sem že prepozen. Če pogledaš zgodovino so nekateri blizu ali pa so že dosegli dno. Boljš alte začet kupovat in počakat, da se stvar skorigira. Nekaj je jasno, da vsem ne bo uspelo prodat btcgold pravočasno.

MrStein ::

ParagonCoin , pozna kdo?
Me zadnje dni spemajo na email.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kiFni ::

Evo tko sem jaz mislu. Pa nisem edini...

Edorta ::

Kakor sem se včeraj premislila o dodatnem nakupu XBTjev, je bila moja neodločenost in bojazljivost zelo hitro kaznovana. 10% plusa, kaj bi lepšega.
Kako popraviti napako? Z dodatnim nakupom ETHjev seveda, ki so ostali lepo na miru, celo rahlo v rdečem so.

Petek 13.

slotechar ::

Ether? A se hecas. Razn ce nimas kaksnih informacij ki bi utegnile pobrat zadnje case mrtev etrcek. Pa bitcoin je prib. 10 procentov v plusu samo v zadnjem dnevu tako da upam da nisi zamudila ta teden bitcoina.

kajetan ::

mene pa zanima katere borze podpirajo najvec kriptovalut in kje se da na enem mestu najhitreje kupit razlicne kriptovalute - da ne bi porabil prevec casa?

pa se eno vprasanje - kako sploh denarnice delujejo?kaj ce se server porusi,ali se ponudniki dolocene denarnice odlocijo da zaprejo stran ali kaj podobnega - kaj se potem zgodi z naso denarnico?

kiFni ::

A je kdo tukaj vložil v bitconnect - BCC? Napovedi so nore vsaj do 250$. Pravjo da še ni zamujeno. Trenutno res divja gor. Jaz sem vložil mesec nazaj in imam 1/3 že nazaj.

V mojem podpisu je link. Ne poskušam pridobiti referale, ampak če mislite vložit se pod moj referal da dobim kak procent ;)

Cryptocurrency Market Capitalizations - BitConnect (BCC)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

MrStein ::

kajetan je izjavil:


pa se eno vprasanje - kako sploh denarnice delujejo?kaj ce se server porusi,ali se ponudniki dolocene denarnice odlocijo da zaprejo stran ali kaj podobnega - kaj se potem zgodi z naso denarnico?

Če imaš lastno denarnico, je rizik, da izgubiš ključe. Zato: backup
Če je na borzi, pa je rizik, da borza propade in adijo monete... Primer: mtgox, BTC-e in še kateri.
Ne BTC-e sicer kao del nazaj dobiš...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

sarma832 ::

kiFni je izjavil:

A je kdo tukaj vložil v bitconnect - BCC? Napovedi so nore vsaj do 250$. Pravjo da še ni zamujeno. Trenutno res divja gor. Jaz sem vložil mesec nazaj in imam 1/3 že nazaj.

V mojem podpisu je link. Ne poskušam pridobiti referale, ampak če mislite vložit se pod moj referal da dobim kak procent ;)

Cryptocurrency Market Capitalizations - BitConnect (BCC)


BCC je ponzi. zakaj misliš da ga ni na nobenem exchangu?

kiFni ::

sarma832 je izjavil:

kiFni je izjavil:

A je kdo tukaj vložil v bitconnect - BCC? Napovedi so nore vsaj do 250$. Pravjo da še ni zamujeno. Trenutno res divja gor. Jaz sem vložil mesec nazaj in imam 1/3 že nazaj.

V mojem podpisu je link. Ne poskušam pridobiti referale, ampak če mislite vložit se pod moj referal da dobim kak procent ;)

Cryptocurrency Market Capitalizations - BitConnect (BCC)


BCC je ponzi. zakaj misliš da ga ni na nobenem exchangu?

Kako ni. Poleg svoje menjalnice je na eni dobri, livecoin, samo volumna malo manjka. Ponzi al ne, ljudje služjo. Poleg profita po 300 dneh še svoj kapital nazaj dobiš.

slotechar ::

Kolko pa mislis da smo v plusu tisti ki smo pred 28 dnevi sli v bitcoin? Skoraj 2/3. Pa se bolj stabilen je kot razne pump and dump zadeve oziroma bolj zaupanja vreden.

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

Kje vidš pump&dump? V začetku marca je bil pod dolar in počasi vztrajno raste. Graf poglej.

slotechar ::

Ok. Samo pri bitcoinu bi v zadnih 28 dneh vec zasluzil. Skoraj 2/3.

sarma832 ::

kiFni je izjavil:

sarma832 je izjavil:

kiFni je izjavil:

A je kdo tukaj vložil v bitconnect - BCC? Napovedi so nore vsaj do 250$. Pravjo da še ni zamujeno. Trenutno res divja gor. Jaz sem vložil mesec nazaj in imam 1/3 že nazaj.

V mojem podpisu je link. Ne poskušam pridobiti referale, ampak če mislite vložit se pod moj referal da dobim kak procent ;)

Cryptocurrency Market Capitalizations - BitConnect (BCC)


BCC je ponzi. zakaj misliš da ga ni na nobenem exchangu?

Kako ni. Poleg svoje menjalnice je na eni dobri, livecoin, samo volumna malo manjka. Ponzi al ne, ljudje služjo. Poleg profita po 300 dneh še svoj kapital nazaj dobiš.



Ja saj tako ponzi deluje, dokler ne deluje več.

Dokler je pritok novih investitorjev, ki poplačujejo stare, bo stvar delovala. Možno da bo še lep čas tako. Samo pač rizik je da izgubiš vse.

kingsix ::

slotechar je izjavil:

Ether? A se hecas. Razn ce nimas kaksnih informacij ki bi utegnile pobrat zadnje case mrtev etrcek. Pa bitcoin je prib. 10 procentov v plusu samo v zadnjem dnevu tako da upam da nisi zamudila ta teden bitcoina.


ETH cena stagnira trenutno zaradi EOS, prodajajo svojih 1,7 miljona ETH. Folk pa še kar vlaga v ICO, čeprav zgleda da je EOS scam (nisem se nrkaj poglobil, ampak na bitcointalk forumu se generalno govori da je).
Vsakič ko pride cena nekaj nad 300, dumpajo ETH. Dokler ne končajo bo cena tam kjer je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

leeon ::

Edorta je izjavil:

Kakor sem se včeraj premislila o dodatnem nakupu XBTjev, je bila moja neodločenost in bojazljivost zelo hitro kaznovana. 10% plusa, kaj bi lepšega.
Kako popraviti napako? Z dodatnim nakupom ETHjev seveda, ki so ostali lepo na miru, celo rahlo v rdečem so.

Petek 13.


če misliš še naprej špekulirati na kateremkoli finančnem trgu, ne samo kriptovalute, se kar navadi na tako situacijo

Edorta ::

slotechar je izjavil:

Ether? A se hecas. Razn ce nimas kaksnih informacij ki bi utegnile pobrat zadnje case mrtev etrcek. Pa bitcoin je prib. 10 procentov v plusu samo v zadnjem dnevu tako da upam da nisi zamudila ta teden bitcoina.


slotechar. Ni bil popolnoma mrtev. Desna noga mu še miga.

lambda ::

kingsix je izjavil:

ETH cena stagnira trenutno zaradi EOS, prodajajo svojih 1,7 miljona ETH. Folk pa še kar vlaga v ICO, čeprav zgleda da je EOS scam (nisem se nrkaj poglobil, ampak na bitcointalk forumu se generalno govori da je).
Vsakič ko pride cena nekaj nad 300, dumpajo ETH. Dokler ne končajo bo cena tam kjer je.

Spomni se na ta komentar cez eno leto ...

kingsix ::

Zakaj?

Bo EOS eksplodiral, ker dejansko ni scam ali bo ETH cena bistveno večja?

slotechar ::

Eos je najbolj nesrecen ico do zdaj. Izsel na dan ko so kitajci prepovedali icote. Ne bi ga se odpisal.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Nesrečen? Zbrali so 500mil in še vedno bi konec...še kar traja... "ico" pa tak..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

Mislil sem na kupce. Seveda pa posledicno tudi whalom cena pade ko se zacne razprodaja coinov.
««
81 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528419 (10567) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857600 (44714) PrihajaNodi

Več podobnih tem