» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
9 / 91
»»

lambda ::

Zakaj bi bil hud? Saj ni moj denar, če gre proti ničli ali pa če se podeseteri. Moj point je, da se ljudje izjemno slabo izobrazijo o tem v kaj investirajo in bo eventuelno zmanjkalo tistih, ki so pripravljeni izgubljati svoj denar za gnile investicije.

Razen če ... če se pri vsem skupaj res samo divje špekulira, da bo enkrat priložnost za dump (ampak nekdo bo potegnil kratko, ti na ICOju ali tisti, ki potem kupijo).

hamez66 ::

lambda je izjavil:

Zakaj bi bil hud? Saj ni moj denar, če gre proti ničli ali pa če se podeseteri. Moj point je, da se ljudje izjemno slabo izobrazijo o tem v kaj investirajo in bo eventuelno zmanjkalo tistih, ki so pripravljeni izgubljati svoj denar za gnile investicije.

Razen če ... če se pri vsem skupaj res samo divje špekulira, da bo enkrat priložnost za dump (ampak nekdo bo potegnil kratko, ti na ICOju ali tisti, ki potem kupijo).



Ma ne, problem je v tem, da si ti premalo informiran. Ne vem, kako lahko trdiš, da gre za denar in za gnilo investicijo, če še nismo dobili končnega produkta. Ti samo sklepaš, da je to gnil produkt. Zgleda se nekateri ne strinjajo. Zaključke pa lahko delaš takrat, ko bo zadeva že nekaj časa obratovala. Saj ETH tudi ni prišel čez noč na 45$. Prvotni vlagatelji so danes zelo bogati, pa bi si takrat tudi kdo lahko mislil, da gre za gnil projekt.

Teh 5 miljonov, če bo dobro porabljenih, lahko povrne veliko več, kot je vložka. Investitorji očitno ocenjujejo, da je za coinom dobra ekipa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

DeeJay ::

Večina folka, ki investira v ICO-te sploh ne prebere whitepaperja oziroma sploh ne vejo v kaj investirajo. Investirajo samo zato, da ob prvem hypu prodajo in najmanj podvojijo vložek, grejo ven in nikol več ne pogledajo tega ICO-ta.
Zdej si pa predstavli, da to nardiš za vsak ICO, ki pride ven. Pri prvem vložiš 1k€, pri drugem 100% zaslužek od 1. (2k€), pri tretjem 100% zaslužek od 2. (4k€) .... in pri 10. ICO-tu maš že pol miljona €.

lambda ::

@btctrader

Iz druge perspektive gledava. Jaz gledam kaj ima nezanemarljive možnosti za dolgoročni uspeh. Ti gledaš pa samo na to kje so pump and dump priložnosti.

Sem pa predstavil precej več argumentov zakaj bo tole fail, kot si jih ti, da ne bo.

@DeeJay

Sliši se dobro, a realnost ni taka. V mnogo primerih je ICO cena all-time-high.

hamez66 ::

lambda je izjavil:

@btctrader

Iz druge perspektive gledava. Jaz gledam kaj ima nezanemarljive možnosti za dolgoročni uspeh. Ti gledaš pa samo na to kje so pump and dump priložnosti.

Sem pa predstavil precej več argumentov zakaj bo tole fail, kot si jih ti, da ne bo.

@DeeJay

Sliši se dobro, a realnost ni taka. V mnogo primerih je ICO cena all-time-high.



Ja, smo videli tvoje argumente, ko si gruntu očital glede ripplov.

Na kater argument naj se osredotočim, ker do zdaj nisem opazil, da si povedal še karkoli tehtnega.

hamez66 ::

V glavnem vidiš problem v tem, da imajo samo 1ga developerja in da se ta ne strinja z ostalo ekipo. Developer se pač spozna na tehnične stvari, medtem ko se PR ekipa spozna na ICOje, spletne strani in hype. Če je main developer zanič, si lahko privoščijo drugega.

Bolj je vprašanje, ali je to ekipa, ki bo projekt dejansko dostavila, ali pa gre samo še za en nateg.


Da "razlagam iz stališča pump & dump" je pa tvoja predpostavka. Razlagam iz stališča vlaganja v tvegan finančni produkt. Načeloma investitorji želijo, da se jim naložba oplemeniti, ta pa se lahko v kripto svetu oplemeniti, če za naložbo stoji kvaliteten kader. Če so zbrali 5 miljonov in če imajo v redu spletno stran, že nekaj delajo prav. Če je pa projekt slab in niso vredni denarja, je pa spet krivda samo na investitorjih, da so stvari narobe ocenili. Ne moreš pa ti danes ocenjevati, kako se bo projekt obnesel, ker pač ne vidiš v prihodnost, obnašaš se pa, kot da vidiš.

lambda ::

Nama bo odgovoril cas. Ce bo uspesno, potegni tole iz naftalina enkrat in mi povej, da nisem imel pojma. Ce ne bo, bom pa jaz.

Ampak jaz samo pravim, da tole ne bo "the next big thing", ne da se ne bo dalo zasluzit s tem.

Grunt je pa rekel marsikaj. Ce dovolj stvari ugibas, se nekatere tudi uresnicijo. Ce je pa _vedel_ da bo slo to gor mu pa gre vsa cast za to. Sem ga vprasal ali je vedel (imel tehtne razloge) ali ugibal, pa mi ni odgovoril

gruntfürmich ::

lambda je izjavil:

Sem ga vprasal ali je vedel (imel tehtne razloge) ali ugibal, pa mi ni odgovoril

nisi uprašal! tak filing sem dobil od vseh informacij ki sem jih zbral... ti pa imaš filing da z ničemer ne bo nič.
smo si pač različni.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

lambda ::

Sem, v btc temi. Mnenja so koristna, ce je zraven 'zakaj'. "Ripple me srbi" ni veliko vredno, ce ne poves zakaj. Za nazaj je pa vedno lahko rect, da si nekaj vedel.

Seveda nimam obcutka, da z nicemer ne bo nic. Le nagnjen sem k temu, da povem kaj mislim, da je bullshit. Investicije pa nerad priporocam. Ljudje se potem obesijo na njih, da si jih zajebal, ce zgresis. Jezni so celo, ce zgresis, ko opozoris na previdnost ... poglej o cem ravno debatiramo.

hamez66 ::

lambda je izjavil:

Nama bo odgovoril cas. Ce bo uspesno, potegni tole iz naftalina enkrat in mi povej, da nisem imel pojma. Ce ne bo, bom pa jaz.

Ampak jaz samo pravim, da tole ne bo "the next big thing", ne da se ne bo dalo zasluzit s tem.

Grunt je pa rekel marsikaj. Ce dovolj stvari ugibas, se nekatere tudi uresnicijo. Ce je pa _vedel_ da bo slo to gor mu pa gre vsa cast za to. Sem ga vprasal ali je vedel (imel tehtne razloge) ali ugibal, pa mi ni odgovoril



No, tudi jaz nisem nikjer trdil, da je ta coin the next big thing. Ne glede na rezultat tega coina imam že danes prav, in to je, da nimaš kompetenc napovedovanja, ker si stvari predstavljaš tako naivno. A nisi ti tisti, ki je trdil, da je trgovanje večinoma samo gambling in nič drugega?

lambda ::

Ni gambling v smislu rulete. Je tako kot poker, kjer vecina izgublja, najboljsi pa dobivajo. No, le ce odstejemo rast trga. Ker je rast trga ogromna temu ni tako. Povprecen vlagatelj bi imel vec, ce bi investiral v perspektivne stvari in jih drzal dokler ohranjajo perspektivnost.

Bos rekel, da to ne drzi?

hamez66 ::

lambda je izjavil:

Ni gambling v smislu rulete. Je tako kot poker, kjer vecina izgublja, najboljsi pa dobivajo. No, le ce odstejemo rast trga. Ker je rast trga ogromna temu ni tako. Povprecen vlagatelj bi imel vec, ce bi investiral v perspektivne stvari in jih drzal dokler ohranjajo perspektivnost.

Bos rekel, da to ne drzi?


Ampak ni tako, kot poker, ker pri pokru ne ustvarjaš denarja iz niča. Poker je igra, kjer največ dobi hiša, igra v celoti je pa zero sum. Kar nekdo dobi, nekdo drug izgubi.

Ista matematika enostavno ne velja v coinih. V coinih velja druga matematika. Natančno kakšna, pa ne vem, ima pa veliko spremenljiv, ki jih poker enostavno nima. Zero sum je kvečjemu na koncu, ko coin propade, pa še do takrat je imel coin določen utility, ki predstavlja določeno dodano vrednost.


Ne vem pa, kaj želiš povedati z zadnjim stavkom. Ja, se strinjam, da če so stvari perspektivne, da je večja možnost za rast, kot za padec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

gruntfürmich ::

meni zopet izgleda kot da bi znali biti priča noriji rippla za vikend...

bodite pozorni...

in obogatite!:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

deleted ::

jao spet navalili na ripple ... weekend hazard

hamez66 ::

Ajd, jih bom kupil nekaj, da ne bom samo gledal, kot prejšno rundo. No, sem pa vsaj na litecoinu malo nadoknadil.. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

dominuspro ::

Jst sem potem raje xrp-je prodal v celoti... Če človek ni zadovoljen s 500% profita, bi bil tudi čuden. Bo pa s5 treba nekam vložiti btc-je, ko se rast s5 ustavi.

sivistol ::

deleted je izjavil:

jao spet navalili na ripple ... weekend hazard


nah skačejo z litecoina na ripple in obratno

dominuspro je izjavil:

Jst sem potem raje xrp-je prodal v celoti... Če človek ni zadovoljen s 500% profita, bi bil tudi čuden. Bo pa s5 treba nekam vložiti btc-je, ko se rast s5 ustavi.


js tud 600% profita pa spet ni tako malo

Nekdo da bo litecoin 50$ hahaha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sivistol ()

gruntfürmich ::

zdaj že reklama za etherium na rtvslo.si.
ampak kot sem že rekel, kupil bom verjetno samo v primeru da pridejo na bitstamp.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dominuspro ::

gruntfürmich je izjavil:

zdaj že reklama za etherium na rtvslo.si.
ampak kot sem že rekel, kupil bom verjetno samo v primeru da pridejo na bitstamp.


Zakaj ravno na Bitstamp?

Gregor P ::

... najbrž ker je najbolj zaupanja vreden (in če dajo neko valuto na njihovo tržnico, je velika verjetnost, da so predhodno dobro razmislili o tem koraku). Sicer lahko seveda kupuješ tudi drugje, recimo na ruskem BTC-E itd.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

gruntfürmich ::

dominuspro je izjavil:

Zakaj ravno na Bitstamp?

ja sj ravno nekega pametnega razloga ni, razen tega da nočem izven cone udobja ene borze...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

sivistol ::

gruntfürmich je izjavil:

zdaj že reklama za etherium na rtvslo.si.
ampak kot sem že rekel, kupil bom verjetno samo v primeru da pridejo na bitstamp.


na kraken maš maš zamenjaš za btc pa maš nazaj dnar pol pa btc preneseš na bitstamp

dominuspro ::

gruntfürmich je izjavil:

dominuspro je izjavil:

Zakaj ravno na Bitstamp?

ja sj ravno nekega pametnega razloga ni, razen tega da nočem izven cone udobja ene borze...

Ah brezzvezne omejitve ;) meni je sicer tudi strašno simpatičen bitstamp in vse btc/EUR/USD mahinacije izvajam na njem. Šitcoine pa na milijon ostalih :) OK, večinoma bittrex in poloniex. Pa cryptsy me je izučil, da se splača razdelit "bogastvo". Na srečo me je stala šola samo ene 3/4 btc.

gruntfürmich ::

na katerih ostalih borzah pa ni veliko kompliciranja okoli dokumentov, če bi posloval samo na relaciji bitcoin-etherium?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Runnagain ::

Kako kaj kaže z XRP in ETH? Se splača sedaj še kaj vložit ali pa sm že zamudil?

Vem da je to težko napovedovat in sploh kaj o temu govort, ampak zanima me vaš splošen filing.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

gruntfürmich je izjavil:

na katerih ostalih borzah pa ni veliko kompliciranja okoli dokumentov, če bi posloval samo na relaciji bitcoin-etherium?


Top platforma je poloniex, ampak imaš withdrawal omejitev do 2 jurja dnevno, če nisi verificiran.

Na btc-e lahko trguješ brez omejitev.

Na bittrex mislim, da tudi ne potrebuješ dokumentov za trgovanje, nisem pa prepričan, ampak pomoje jih nisem nikoli pošiljal in trgujem brez problemov.

Največ prometa je na poloniex, zato je to najprimernejša platforma za alte.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

krneki0001 ::

Trenutno počasi leze gor monero. Je že 20.5€ iz včerajšnjih 18.3€.

Runnagain ::

Ali uporabljate kakšne skripte oz. orodja za spremljanje prometa ali vse vseskozi v živo?

Zihr obstaja kakšen automatic trade tool, kjer mu nastaviš parametre in trguje avtomatsko ali pa je vse tole boljš na "roke" delat?

dominuspro ::

gruntfürmich je izjavil:

na katerih ostalih borzah pa ni veliko kompliciranja okoli dokumentov, če bi posloval samo na relaciji bitcoin-etherium?

Ethereum ;) ne igra vloge katera valuta... Jst sem dal povsod skozi verifikacijo in imam mir. Nimam pa pojma, kje je ne rabiš nujno.

Kebo ::

Runnagain je izjavil:

Ali uporabljate kakšne skripte oz. orodja za spremljanje prometa ali vse vseskozi v živo?

Zihr obstaja kakšen automatic trade tool, kjer mu nastaviš parametre in trguje avtomatsko ali pa je vse tole boljš na "roke" delat?

Coindata.io in turtlebc.com sta dve taki orodji, ki dajata signale, kaj kupit, kaj prodat.

bsslo ::

Študiram, da bi začel trgovati z BTC, Ethereum in ICN. Ali obstaja borza, ki omogoča trgovanje z vsemi tremi valutami in da je varna?

Katere borze omogočajo nakup/prodajo ICN tokenov? Ali delate kot je to opisano zgoraj: izberete dve do tri borze s katerimi pokrijete vse valute, ki so vam zanimive. Nato pa prenašate BTC-je iz ene borze na drugo kjer kupite želeno kripto valuto X ?

hamez66 ::

Runnagain je izjavil:

Ali uporabljate kakšne skripte oz. orodja za spremljanje prometa ali vse vseskozi v živo?

Zihr obstaja kakšen automatic trade tool, kjer mu nastaviš parametre in trguje avtomatsko ali pa je vse tole boljš na "roke" delat?


Obstajajo, in kadar imajo slab dan, jih ročni traderji z veseljem olupimo.

:))

sivistol ::

bsslo je izjavil:

Študiram, da bi začel trgovati z BTC, Ethereum in ICN. Ali obstaja borza, ki omogoča trgovanje z vsemi tremi valutami in da je varna?

Katere borze omogočajo nakup/prodajo ICN tokenov? Ali delate kot je to opisano zgoraj: izberete dve do tri borze s katerimi pokrijete vse valute, ki so vam zanimive. Nato pa prenašate BTC-je iz ene borze na drugo kjer kupite želeno kripto valuto X ?


poloniex, bitstamp in kraken

poloniex in kraken altcone če pa hočeš skeširat pa btc prenešeš na stamp in pol na fiat valuto

amacar ::

Zakaj bi za skeširat prenašal na bitstamp, ce je kraken ok, pa se brez nekega potrjevanja dokumentov.

DeeJay ::

bsslo je izjavil:

Študiram, da bi začel trgovati z BTC, Ethereum in ICN. Ali obstaja borza, ki omogoča trgovanje z vsemi tremi valutami in da je varna?

Katere borze omogočajo nakup/prodajo ICN tokenov? Ali delate kot je to opisano zgoraj: izberete dve do tri borze s katerimi pokrijete vse valute, ki so vam zanimive. Nato pa prenašate BTC-je iz ene borze na drugo kjer kupite želeno kripto valuto X ?


www.kraken.com je edina ki podpira vse našteto.

Machete ::

U danes sem pa tudi jaz dobro trofil LTC (kupil včeraj po 9,6 - prodal 11,1). :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Kebo ::

Jaz sem ga fomo danes kupil pa sem tudi ene 8 - 9% v plusu. Segwit bo pomoje do konca meseca že aktiviran tak da bo lepa tale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

sivistol ::

Treba za cca 1k$ kupt dogecoin , pol pa mora vrednost pridt vsaj 1$ na coin

Machete ::

Omg jaz že cel dan samo služim, še mini valove ujamem pravilno. Tretnutno nova LTC pumpa. Segwit + coinbase očitno pali :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Baja ::

če prav razumem mora ltc segwit biti 14 dni nad 75%, zna biti še viharno

drugače pa vsaka čast Machete, sam sem malo surfal (kolko tolko uspešno:) ) od 600-900k pred padcem.

gruntfürmich ::

s ktirimi koini samo na kratko trgujete ker ne verjamete v njih in v ktire verjamete? sam imam samo bitcoin, šele pred kratkim sem kupil ripple, ker je šel na bitstamp; v oba verjamem.
etherium se zdi tudi ok za prihodnost, litecoin-dash-monero...?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

21vs7 ::

Zdravo, sem nov tukaj - resnično vem malo glede potrebne infrastrukture. Wallet? Trezor? etc

Drugače uspešno trgujem na forex marketu in bom investiral par k na poloniex..preko Kraken. Ne bom "minal" ampak samo špekuliral.

Zaenkrat še nimam BTC, da bi lahko šel na druge coine.

Prosim za pomoč pri teh osnovnih vprašanjih:
1. Preko Kraken - kupim iz fiat valute določen Coin. Tega nato "pošljem" na Poloniex. Kako to naredim?
2. Kakšno osnovno infrastruktura moram imeti? Wallet, Trezor? Je to varno, kaj priporočate?

3. Kaj predlagate glede security-ja?
4. Poloniex - so potem vsi razpoložjivi Coini tudi varni ko sem enkrat lastnik?
5. Kako je z short trade (če prodaš nekaj kar nimaš?) je to drago? Rečmo da prodam 500 EUR.
6. Posojate kaj Coine? ker vidim da je tudi opcija

Hvala za ves support and lets make some moneyzzz!

sivistol ::

21vs7 je izjavil:

Zdravo, sem nov tukaj - resnično vem malo glede potrebne infrastrukture. Wallet? Trezor? etc

Drugače uspešno trgujem na forex marketu in bom investiral par k na poloniex..preko Kraken. Ne bom "minal" ampak samo špekuliral.

Zaenkrat še nimam BTC, da bi lahko šel na druge coine.

Prosim za pomoč pri teh osnovnih vprašanjih:
1. Preko Kraken - kupim iz fiat valute določen Coin. Tega nato "pošljem" na Poloniex. Kako to naredim?
2. Kakšno osnovno infrastruktura moram imeti? Wallet, Trezor? Je to varno, kaj priporočate?

3. Kaj predlagate glede security-ja?
4. Poloniex - so potem vsi razpoložjivi Coini tudi varni ko sem enkrat lastnik?
5. Kako je z short trade (če prodaš nekaj kar nimaš?) je to drago? Rečmo da prodam 500 EUR.
6. Posojate kaj Coine? ker vidim da je tudi opcija

Hvala za ves support and lets make some moneyzzz!


za btc wallet je zadost breadwallet na ios, in droid ( dobiš onih 12 besed za "reinstall wallet ), če pa hočeš ultra zaščito pa ledger nano s ali trezor wallet ( offline wallet usb style )

1. najbolš je če kupš btc ter z btc tudi trguješ npt btc/ltc ali btc/eth , ker btc najlažje prenašaš z exchange v echange, ter btc je tolko miren že tam 1200$ ali 1100 € tako da maš nekako "zavarovane" investicije
2. sej na exchange je to neka online wallet če tako rečeš, če hočeš ultra zavarovat pa offline ledger nano s ali trezor
3. glej točko 2
4. da , sam glej da ne kupiš scam aka onecoin
5. nwm pol mislim da morš davk plačat , najbolš je 1v1 ni davka ( še )
6. japajade , mokre sanje , sej se lahko začneš igrat že s samo 100$ , 10$ ali celo 1$ sam pol ni takega profita, ter fee-ji ti že neki poberejo

ja sej lahko dnar tud zgubiš

kva menite o POTCOIN, ima prihodnost, dost držav že legalizira travco ( je sicer kako povezano ) z temi coini ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sivistol ()

21vs7 ::

se opravičujem za pozen odgovor. Hvala za informacije. Bom pregledal pa sodelujem v prihodnosti!

hvala se enkrat

Pennywis3 ::

Zunaj je nova serija RX 570/580 kartic.
Na žalost imajo močnejše RX 580 dva power konektorja - 6 + 8 pin.

Tole bo jeba priklapljat na napajalnik.
Mogoče kdo ve, če lahko te kartice delujejo samo z 8 pin konektorjem ali morata biti obvezno oba priklopljena?

Na trgu je namreč zelo malo napajalnikov, ki bi imeli 6x6pin + 6x8pin.
Neke konektorje oz. spliterje uporabljat bo štala :)

Tole je npr. edini napajalnik za normalno ceno, ki ima toliko konektorjev ( pa še to vprašljiva firma ):
https://www.caseking.de/kolink-continuu...
Tole bo sranje že vidim, se lahko poslovim od mojih EVGA G2 1300W :))

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Od MSI-ja RX580 ima samo en 8 pinski priključek, pa ni neke velike razlike med njo in tisti z 1x8 in 1x6 pinskim priključkom.

dominuspro ::

Na poštenih napajalcih lahko tudi molex adapterje uporabiš...

amacar ::

Zakaj bi rabil 6x 6pin + 6x 8pin za eno grafično?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

krneki0001 ::

Ni mislil 6x, ampak 1x, pa se je zatipkal.

Baja ::

6x rabi ker bo priheftal 6 graf na eno mašino
««
9 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528001 (10149) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14856849 (43963) PrihajaNodi

Več podobnih tem