» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
76 / 91
»»

chavlji ::

Mato989 je izjavil:

Ja samo pol maš keš na standby reserved... to pa ne plemeniti ničesar :)


A to implicira Neo atm?

marS ::

Mato989 je izjavil:

Gemblerka je izjavil:

Kdaj pa lahko pričakujem nakazilo na Bitstampu, če sem preko Sepa nakazala včeraj po 13.uri?


pon/tor

včeraj okoli 11ure nakazal, ob 4h popoldne je že bilo na bitstampu, ob 5ih pa že ether v mew :)
...no more heroes...
https://ilbis.com/

ZgublamDnar ::

marS je izjavil:

včeraj okoli 11ure nakazal, ob 4h popoldne je že bilo na bitstampu, ob 5ih pa že ether v mew :)


Čez vikend spletne banke ponavadi ne delajo takih transakcij, zato bo denar na računu drug teden.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

ZgublamDnar ::

marS je izjavil:

včeraj okoli 11ure nakazal, ob 4h popoldne je že bilo na bitstampu, ob 5ih pa že ether v mew :)


Čez vikend spletne banke ponavadi ne delajo takih transakcij, zato bo denar na računu drug teden.

Mato989 ::

marS je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Gemblerka je izjavil:

Kdaj pa lahko pričakujem nakazilo na Bitstampu, če sem preko Sepa nakazala včeraj po 13.uri?


pon/tor

včeraj okoli 11ure nakazal, ob 4h popoldne je že bilo na bitstampu, ob 5ih pa že ether v mew :)


med 16-17 uro na bistampu nehajo delat tako da pred pon ob 8:00 ne bo nikogar razen dežurnih maintenance v pisarnah... vem iz prve roke :)

denar bo na računih v pon najhitreje... garant!

Edorta ::

Prihaja ne Nodi ampak NEO? Let's the bots kick in ... Boh ve če s tem sploh kdo peš trguje

PrihajaNodi ::

:) kolikor gledam je v zelenem

marS ::

...no more heroes...
https://ilbis.com/

kiFni ::

ste čez vikend opravili nakupe svojih najljubših coinov?

gruntfürmich ::

nakupe? misliš prodajo v zadnji spodobni možni akciji?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Runnagain ::

Dobr da nisem šel v nakupe določenih...danes NEO in BAT v prostem padu...pa BTC se tud navzdol giblje.
Ima kdo kakšne informacije kaj dogaja? Vse gre v "rdeče" :).

No ja...ko se padec ustavi, bomo pa dokupili ;)!

Zgodovina sprememb…

Drevesce ::

Je nakup v Coinbase varen? Sploh zarad zadnje novice "Banking Trojan Now Targets Coinbase Users, Not Just Banking Portals"

Edorta ::

Runnagain je izjavil:

Dobr da nisem šel v nakupe določenih...danes NEO in BAT v prostem padu...pa BTC se tud navzdol giblje.
Ima kdo kakšne informacije kaj dogaja? Vse gre v "rdeče" :).

No ja...ko se padec ustavi, bomo pa dokupili ;)!



Evo ti kakšna informacija:
Najprej smo videli prodaje na podlagi insiderskih informacij, in potem še prodaje na podlagi informacije kitajskega regulatorja.

Ajnstajn` ::

mi lahko kdo pove, s katerimi ETH walleti se da poljubno nastavit GWEI (tudi čez 60) ?
Z MEW gre samo do 60 ampak me zanima nekaj s čim lahko poljubno nastaviš.
//

kiFni ::

Quantum project ima spletno stran.

Razkrili so plan in kdo stoji za projektom. Ico je bil eden najbolj uspešnih če gledamo ceno danes, je visoko nad ico ceno. Kdor ni prodal je še vedno v plusu. Ali gre lahko cena še gor zaradi prepoznavnosti in uspeha ene najbolj znane borze v kripto svetu.

Mato989 ::

Ajnstajn` je izjavil:

mi lahko kdo pove, s katerimi ETH walleti se da poljubno nastavit GWEI (tudi čez 60) ?
Z MEW gre samo do 60 ampak me zanima nekaj s čim lahko poljubno nastaviš.



Myetherwallet

kiFni je izjavil:

Quantum project ima spletno stran.

Razkrili so plan in kdo stoji za projektom. Ico je bil eden najbolj uspešnih če gledamo ceno danes, je visoko nad ico ceno. Kdor ni prodal je še vedno v plusu. Ali gre lahko cena še gor zaradi prepoznavnosti in uspeha ene najbolj znane borze v kripto svetu.


Dokler ga ne bo na renown exchangih je bv

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

stara mama ::

Evo ga, kako je vibrator nategnil.... prav po slovensko - veze in poznanstva :))
https://bitcointalk.org/index.php?topic...
Ekologija™ in Trajnost™

gruntfürmich ::

sploh si ne znam predstavljat da slovenski ico-ti kaj drugače razmišljajo :))
ampak svet ne pozna dobro takšne balkanske prakse :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Curly ::

A si tukaj kdo lasti kaj Iconomijevega BLXa, danes se mi zdi njegova rast smešno nizka, večina valut je zrastla že blizu 8-10% +, BLX pa komaj 3%. Ima kdo kakšno razlago zakaj je temu tako? oz. kako točno računajo rast, da je tako majhna. Sem mislil da raste za povprečje rasti valut, ki jih zajema.

DeeJay ::

Curly je izjavil:

A si tukaj kdo lasti kaj Iconomijevega BLXa, danes se mi zdi njegova rast smešno nizka, večina valut je zrastla že blizu 8-10% +, BLX pa komaj 3%. Ima kdo kakšno razlago zakaj je temu tako? oz. kako točno računajo rast, da je tako majhna. Sem mislil da raste za povprečje rasti valut, ki jih zajema.


Po mojem mnenju je 24h od CMC in BLX drugače preračunano. Drugač si ne znam razlagat razlike.

Baja ::

kam ga piči BCH?

@grunt: si jih nabavil nazaj ceneje?

Drevesce ::

Torej, danes sem kupil ETH pa me zanima ali je bolje, da ga kar pustim na Coinbase ali ga prenesem na myetherwallet?

DeeJay ::

Drevesce je izjavil:

Torej, danes sem kupil ETH pa me zanima ali je bolje, da ga kar pustim na Coinbase ali ga prenesem na myetherwallet?

Če boš z njim dnevno trgoval, pol ga pust gor. Če pa ga misliš držat dlje časa, pol si ga prenesi na MEW in varno pospravi.

Drevesce ::

Hvala, se pravi bo romal kar v denarnico.

šernk ::


A si tukaj kdo lasti kaj Iconomijevega BLXa, danes se mi zdi njegova rast smešno nizka, večina valut je zrastla že blizu 8-10% +, BLX pa komaj 3%.


sem si pa sem sredi zadnjega padca rešil kar se je dalo. sem z njimi sicer lepo zaslužil ker sem šel notri pri 1,2$ in ven pri cca 1,8$ ampak prepočasi se odzivajo na trg. osebno imam srečo če zadanem da kaj raste, ampak če je fucking pol slotecha vedlo za LTC...kje točno so oni bili? držijo tistih 15% v ETH, BTC in to je to. imeli so bolj kot ne srečo da je vse skupaj sedaj raslo ob prvem resnem padcu so pa tudi oni strmoglavli.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Vazelin ::

Ojoj kam je to zraslo v par dneh:D PON je bil res dan za nakupe:) Ste izkoristili korekcijo?

metalc ::

Na kripto vlak vstopa tudi ruska podružnica Burger Kinga. Če si boste tam privoščili nek njihov burger, boste namesto "točk zvestobe" prejeli neke njihove žetone.

PS ta post ni nujno investicijski nasvet. :D

gruntfürmich ::

Baja je izjavil:

@grunt: si jih nabavil nazaj ceneje?

seveda nisem :)) zdaj pa me daje fomo... bom spremljal kako bo testiral 700$ mejo, pa se potem odločil. nameravam pa plemenitit fiat.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mato989 ::

šernk je izjavil:


A si tukaj kdo lasti kaj Iconomijevega BLXa, danes se mi zdi njegova rast smešno nizka, večina valut je zrastla že blizu 8-10% +, BLX pa komaj 3%.


sem si pa sem sredi zadnjega padca rešil kar se je dalo. sem z njimi sicer lepo zaslužil ker sem šel notri pri 1,2$ in ven pri cca 1,8$ ampak prepočasi se odzivajo na trg. osebno imam srečo če zadanem da kaj raste, ampak če je fucking pol slotecha vedlo za LTC...kje točno so oni bili? držijo tistih 15% v ETH, BTC in to je to. imeli so bolj kot ne srečo da je vse skupaj sedaj raslo ob prvem resnem padcu so pa tudi oni strmoglavli.


Pol slo techa je vedlo za LTC izključno zaradi mene... :) če ne bi jaz govoril o tem ne bi praktično noben vedo. toliko o tem. pa ni to smaohvala samo povem, da spet ni bil tak uber logičen podatek. Tudi jaz sem dosti dal zanj, časovno in ostalo.

ampak ja ta BLX je tako tako... edini plus ki je dejanski je to, da omiliš padce ampak s tem tudi omiliš rast... je to dobro? Mogoče na dolgi rok, bolj varna naložba, to je pa tudi vse.

PrihajaNodi ::

No, no tudi sam imam 80% v ltcju in govoril da o sel gor. Ko je ether padal je ltc rastel in me resil. Ima potencial da pride na 120

Imam ga pa se namen pumpat. Jutri.

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Ti se kr napisi kak nasvet (Mato989). Sam sem sel v neo, ko sem videl padec sem pa se dokupil, danes se je obrestovalo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

No, no tudi sam imam 80% v ltcju in govoril da o sel gor. Ko je ether padal je ltc rastel in me resil. Ima potencial da pride na 120

Imam ga pa se namen pumpat. Jutri.


Potencial ma za 5k... ampak letos dvomim da preko 100USD :) Ob nekih "normalnih" market razmerah...

cungalungaa ::

Če prenesem NEO v Neon wallet, od kod pride ta gas ki ga lahko claim-am?

Mato989 ::

cungalungaa je izjavil:

Če prenesem NEO v Neon wallet, od kod pride ta gas ki ga lahko claim-am?


Kaka vprašanja... iz riti...

Od kod pridejo dividende?

r12-f12 ::

Zdravo,

Jaz sem vložil v dokaj novi projekt AZOOMIT, podprt z kriptovaluto Neter. Neter je podprt z privatno investicijsko firmo in je lociran na ethereum blockchainu. Neter ustreza ERC#20 token standardom. Netrov je na voljo 50 miljonov,začetna cena je bila 1€ sedaj je zrasla že za 50% .

Tukaj je link do podrobnejše predstavitve v slovenščini :

in link do spletne strani : AZOOMIT

amacar ::

Kak pa tole smrdi po scamu :D

PrihajaNodi ::

Lih tolk kokr pa "Vibrator"

Auba ::

Kaj si mislite za NEO-ta? Jaz imam 26 kovancov (pač malo) pa razmišljam o nakupu enih dodatnih 500 NEOtih. Je to pametno? Produkt je hud, samo regulativa mi daje malo pomiselkov. Malo je gemblarija vse skupaj :)
Živjo :)

superpika ::

Auba je izjavil:

Kaj si mislite za NEO-ta? Jaz imam 26 kovancov (pač malo) pa razmišljam o nakupu enih dodatnih 500 NEOtih. Je to pametno? Produkt je hud, samo regulativa mi daje malo pomiselkov. Malo je gemblarija vse skupaj :)

Jaz mislim da ima ogromen potencial. Malo so ga zj***** te regulacije ampak delajo na tem. Jaz bi definitivno šla v nakup. Samo po pameti in ne vse naenkrat :) V temi špekuliranje je bilo ogromno govora o njem.

perci ::

IMO je ta regulacija za NEO super stvar. Ker so lokalci in so precej pri koritu (tudi sicer delajo za kitajsko vlado), bodo sigurno imeli najmanjše vstopne težave za kitajski trg, ko bo enkrat ICO ban odpravljen.

ETH bo na kitajskem ownan.

Smurf ::

Auba je izjavil:

Kaj si mislite za NEO-ta? Jaz imam 26 kovancov (pač malo) pa razmišljam o nakupu enih dodatnih 500 NEOtih. Je to pametno? Produkt je hud, samo regulativa mi daje malo pomiselkov. Malo je gemblarija vse skupaj :)

Odvisno, koliko se ti bo 500 NEOtov poznalo. Ce jih lahko komot izgubis (in recimo predstavljajo manj kot 10% tvojih prihrankov), why not.

PrihajaNodi ::

Spet korekcija: )

perci ::

Ne korekcija, whale manipulacija. Butli pa nasedajo.

K0l1br1 ::

V katero smer? Dol? Kupujemo torej?

Drevesce ::

Verjetno bolje počakati na vikend? Ali pač?

legendary ::

Mah...naj bi bil fake news, da se bitcoin exchangi na kitajskem zapirajo.

PrihajaNodi ::

Zdaj je bil cas za nakupe. Splo ltc.

red_baron ::

kingsix ::

V kripto marketu je toliko stupid money da ne moreš verjet.
Kakršnakoli bodisi fake ali za neko valuto irelevanta "novica" povzroči celi kaos.
Bolj čudno od čudnega.

Edorta ::

Vsi padci zadnje čase so na podlagi zunanjih vzrokov, ki jih nobena TA ne more zajeti. Nikakor se ne da vedeti, kaj bo čez dva dni Kitajskim regulatorjem padlo v glavo, jasno je samo to, da nič dobrega za nikogar.
Seveda je najbolj tolažilno napisati, gre za fake news, počakati na popravek, in zopet prodajati. Trg sam ko kmalu pokazal, fake ali no fake.

According to a report from business media Caixin, sources close to China's internet financial risk rectification work group, located in the People's Bank of China, have said the decision has not only been reached, but delivered and deployed to local authorities.

Če bo tole res, če če če, se bodo tečaji brez če, ampak zagotovo najmanj prepolovili.
««
76 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528322 (10470) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857495 (44609) PrihajaNodi

Več podobnih tem