» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
75 / 91
»»

lambda ::

Zdj mamo pa že skor vse. Ruski ethereum, kitajski, arabski ... čakam na somalijskega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

oracle ::

Gemblerka je izjavil:

A kdo ve na kaj se plača provizija prenosa BTCja iz Bitstampa na Bittrex? Na to kolikokrat preneseš ali na znesek prenosa? Nakazala bi 2x.

Izvoz btc iz bitstampa nima provizije.

bobby ::

Placas samo network fee.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

stara mama ::

lambda je izjavil:

Zdj mamo pa že skor vse. Ruski ethereum, kitajski, arabski ... čakam na somalijskega.

Nigerijski bi bil popularen. Pomoje bi se ga največ trgovalo na bolhi...
Ekologija™ in Trajnost™

Gemblerka ::

bobby je izjavil:

Placas samo network fee.


Koliko pa znaša?

bobby ::

Eee sorry!!
Deposit in withdrawal je free
https://www.bitstamp.net/fee_schedule/
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Saul Goodman ::

če še kdo ne ve v kater altcoin bi vložil, moj pick je litecoin. sicer je v ATH trenutno, ampak sem ga omenjal tudi že pred časom. imho bo v kratkem času prebil 100$, trenutno pa je pump pri cca 71-73$.

Mato989 ::

Litecoin bo šel do vrednosti Monera, verjetno v septembru... torej na cca 120USD...

Potem se bo pa počasi vstavlo. No ko dobi atomic swaps itd. bo šlo verjetno na nivo Dasha torej okol 300USD :)

Vazelin ::

Smele napovedi :D samo da ne bo razočaranje ko bodo whalei začeli vnovčevati dobičke;) vem da se ponavljam ampak bolje to kot hrana za kite.

Zakaj imamo dve ločeni temi za isto stvar?

Perci: potihem še vedno upam na manjši pump iconomina:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

hunter01 ::

Do kam lahko Ethereum zraste? Vztrajno gre proti ATH. So kaksni dogodki vecji v planu?

Vazelin kdaj bo tam korekcija? :D

Samuel ::

A Vazelin sploh kaj Hodla? Je sploh kaj kupu kdaj?
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

K0l1br1 ::

Vazelin for president. Menda holda, ker mu vse pada in nima izbire, razen počakat.

hunter01 ::

Hodla fiat pa caka korekcijo. Sam ze dolgo :p

Vazelin ::

hunter01 je izjavil:

Do kam lahko Ethereum zraste? Vztrajno gre proti ATH. So kaksni dogodki vecji v planu?

Vazelin kdaj bo tam korekcija? :D

Poleg tega da pretopim fiat v cheap coine čakam korekcijo že zaradi tega da napišem i told you so:D

Holdam iconomi nekaj dubaicoin in en no name scam katerega ime sem že pozabil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Samuel ::

Vazelin, cryptosi so evidentno disruptive technology... in iz zgodovine smo se naučili, da se te stvari malo drugače razvijajo (zna se zgodit, da sploh ne ciklično):




in ko prebijejo neko kritično maso, potem samo še rastejo pospešeno:

If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

hunter01 je izjavil:

Do kam lahko Ethereum zraste? Vztrajno gre proti ATH. So kaksni dogodki vecji v planu?

Vazelin kdaj bo tam korekcija? :D

Poleg tega da pretopim fiat v cheap coine čakam korekcijo že zaradi tega da napišem i told you so:D

Holdam iconomi nekaj dubaicoin in en no name scam katerega ime sem že pozabil


Theresa Mayer? :))

leeon ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vazelin je izjavil:

hunter01 je izjavil:

Do kam lahko Ethereum zraste? Vztrajno gre proti ATH. So kaksni dogodki vecji v planu?

Vazelin kdaj bo tam korekcija? :D

Poleg tega da pretopim fiat v cheap coine čakam korekcijo že zaradi tega da napišem i told you so:D

Holdam iconomi nekaj dubaicoin in en no name scam katerega ime sem že pozabil


Theresa Mayer? :))


mogoče gaycoin?

Vazelin ::

Lol ne imam na livecoin in se mi tudi prijaviti ne da da pogledam za kateri shitcoin gre:D

Edorta ::

A bi bil nekdo tako prijazen in mi napisal kje na Kraknu so Stop Loss naročila? Hvala lepa.

kingsix ::

hunter01 je izjavil:

Do kam lahko Ethereum zraste? Vztrajno gre proti ATH. So kaksni dogodki vecji v planu?

Vazelin kdaj bo tam korekcija? :D


Metropolis.

DeeJay ::

Edorta je izjavil:

A bi bil nekdo tako prijazen in mi napisal kje na Kraknu so Stop Loss naročila? Hvala lepa.

https://support.kraken.com/hc/en-us/art...

Edorta ::

Hvala lepa, ampak do tu sem tudi sama prišla. Mislila sem na trgovalni strani:
https://www.kraken.com/u/trade#tab=new-...
Ker na žalost mi roleta odpre samo:
Market
Limit
Settle Position

Qcube ::

Mislim da so začasno ukinli stop loss da znižajo load na strani zaradi navala.

PrihajaNodi ::

Verifikacijo naredim kako na Krakenu? Samo pošljem? Pod opcijo enable me pošlje samo pdod info

Mato989 ::

Bittrex je boljši kot kraken, boljše deluje :)

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Bittrex je boljši kot kraken, boljše deluje :)



Ja super in verjamem pa vseeno info prosim. Ne da se mi prestavljat vsega sem in tja

Mato989 ::

Kaki info? Sprobaj, že do ta morjo na Krakenu stop loss onemogočit zaradi "sprevodnosti" in tekočega dleovanja pove vse... res je kraken večji, ampak kdo od pravih si želi laga ko je treba trgovat!

Qcube ::

Bittrex je super, vedno dela hitro.

PrihajaNodi ::

Ja da dobis spet tier 3 pa cakas in cakas....hocem kupit nekaj preden bo pump.

perci ::

Jst mam na Kraknu samo BTC in ETH, ostalo pa Bittrex.

hunter01 ::

Bittrex je hiter ker laufa na Digibyte blockchainu! Tudi Poloniex. Hecno mi je, da že to dejstvo ne dvigne cene Digibyteu. Sicer se sedaj prebuja po tistem pump and dumpu.

brinovcek ::

Fantje a mi zna kdo po domače razložit kako lavfajo te stavnice-borze ...kam gre denar, kje se določi ceno valute in da so vse borze kolkertolk med sabo posinkane, kakšno platformo rabiš v ozadju, da to lavfa? Poznam bančni-core svet in mi manjka luknja tukaj kako transkacije letijo itd? Znak kdo kj razložit...

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

brinovcek ::

Tody je izjavil:

kako deluje blockchain


https://www-01.ibm.com/common/ssi/cgi-b...

Rabiš za postavitev recimo bitstampa blockchain platformo? Zanima arhitektura...

Edorta ::

Če se je kdo spraševal, zakaj sem iskala stop loss naročila po platformi ...

Samuel ::

stop loss orderji na teh borzah enostavno ne funkcionirajo.. nihanja so prevelika.. zabijte si to že v glavo in ne cmizdit, ko pride do kakšnega padca
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Gemblerka ::

Kdaj pa lahko pričakujem nakazilo na Bitstampu, če sem preko Sepa nakazala včeraj po 13.uri?

Mato989 ::

Gemblerka je izjavil:

Kdaj pa lahko pričakujem nakazilo na Bitstampu, če sem preko Sepa nakazala včeraj po 13.uri?


pon/tor

Edorta ::

Samuel je izjavil:

stop loss orderji na teh borzah enostavno ne funkcionirajo.. nihanja so prevelika.. zabijte si to že v glavo in ne cmizdit, ko pride do kakšnega padca


V glavnem funkcionirajo. Bitstamp mi je lepo odreagiral, na Kraknu sem morala vse peš. Še dobro, da sem mačko ven spustila ob 5h in prižgala laptop.

Aja, saj res, da ne bi kdo cmizdil.

Mato989 ::

Samuel je hotel povedat, da stop loss ni dober, ker znaš izgubit preveč

Spomnimo se samo padca etra v 1 sekundi na koliko 10USD= in drugo sekundo nazaj na 300 :)

PrihajaNodi ::

Naj prodam ETH?:)

Edorta ::

A ni Kraken na sodišču zaradi tega? Kolikor se na hitro spomnim...

PrihajaNodi je izjavil:

Naj prodam ETH?:)


Kako prodaš? Zdaj ga moraš že dokupit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Edorta ()

PrihajaNodi ::

:) torej ne

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Edorta je izjavil:

A ni Kraken na sodišču zaradi tega? Kolikor se na hitro spomnim...

PrihajaNodi je izjavil:

Naj prodam ETH?:)


Kako prodaš? Zdaj ga moraš že dokupit.


Saj je tudi Bavčar na sodišču... so zaradi tega delavci dobili plače? Pa zidar pa tako dalje...

:)

PrihajaNodi ::

Ne steka korelacije med bavcarjem in prodajo ETH ja.

Edorta ::

Mato989 je izjavil:

Samuel je hotel povedat, da stop loss ni dober, ker znaš izgubit preveč

Spomnimo se samo padca etra v 1 sekundi na koliko 10USD= in drugo sekundo nazaj na 300 :)


Zaradi takih anomalij (svečnikov) je dobro vzdrževat kakšna butasto nizka nakupna naročila. Sploh LTC je bil svoje čase znan po globokih nenadnih prodajnih sunkih navzdol

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne steka korelacije med bavcarjem in prodajo ETH ja.


komentar je na komentar glede tega da je zaradi tega padca borza na sodišču... kaj to pomaga ostalim? :P

Edorta je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Samuel je hotel povedat, da stop loss ni dober, ker znaš izgubit preveč

Spomnimo se samo padca etra v 1 sekundi na koliko 10USD= in drugo sekundo nazaj na 300 :)


Zaradi takih anomalij (svečnikov) je dobro vzdrževat kakšna butasto nizka nakupna naročila. Sploh LTC je bil svoje čase znan po globokih nenadnih prodajnih sunkih navzdol


Ja samo pol maš keš na standby reserved... to pa ne plemeniti ničesar :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

lambda ::

hamez66 je izjavil:

Ne glede na rezultat tega coina imam že danes prav, in to je, da nimaš kompetenc napovedovanja, ker si stvari predstavljaš tako naivno.

Aeternityjev magični deček zapušča ekipo.

lambda ::

hamez66 je izjavil:

Ma ne, problem je v tem, da si ti premalo informiran. Ne vem, kako lahko trdiš, da gre za denar in za gnilo investicijo, če še nismo dobili končnega produkta. Ti samo sklepaš, da je to gnil produkt. Zgleda se nekateri ne strinjajo. Zaključke pa lahko delaš takrat, ko bo zadeva že nekaj časa obratovala. Saj ETH tudi ni prišel čez noč na 45$. Prvotni vlagatelji so danes zelo bogati, pa bi si takrat tudi kdo lahko mislil, da gre za gnil projekt.

Teh 5 miljonov, če bo dobro porabljenih, lahko povrne veliko več, kot je vložka. Investitorji očitno ocenjujejo, da je za coinom dobra ekipa.

O ostalem delu ekipe je pa tudi marsikaj napisal. Z releasom konkretno zamujajo in vse skupaj izgleda doomed in ne vem, če je potrebno sedaj več let čakat na zaključke.

Mato989 ::

Zakaj se debatira in izgublja čas na shitcoinih :)

Dev ki je odšel je povedal vse... lep nateg...
««
75 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528297 (10445) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857350 (44464) PrihajaNodi

Več podobnih tem