» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
68 / 91
»»

perci ::

Po 0, ker nabija.

amacar ::

Kaj pa če je vse res? :))
Sicer pa smo ga že dobili na starih komentarjih, da samo nabija.

gruntfürmich ::

ne nabija. ampak morate vedeti da na btc ni bilo veliko kruha...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

krneki0001 ::

perci je izjavil:

In mi ti seveda verjamemo. Zakaj si pa sploh rabil kredit, če si zadnjic razlagal, da imas 100k letno obresti na depozit, kar itak pomeni , da si multimilojonar.


Zato sem rabil kredit, da sem postal miljonar.

gruntfürmich ::

:)) da postaneš miljonar definitivno nisi rabil kredita jemat, samo pravi čas pravi koin kupit in prodat 8-)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

krneki0001 ::

Ja, če pa si prvi val zamudil, je bilo potrebno malo več vložit za dober zaslužek.

kakob ::

Eh miljon ni nič. Še ene hiške v obubožani Grčiji si ne moreš kupit.

krneki0001 ::

Nimam tok denarja, da bi pri grkih kupoval. Sem dobro zaslužil, ampak tudi takoj naprej uložil v dolgoročne naložbe.

kakob ::

Brezveze, na dolgi rok smo vsi mrtvi.

krneki0001 ::

Ja, še noben ni preživel. Bo pa hčera imela več za zapravit. Sam imam v osnovi dovolj 2k na mesec za lagodno življenje.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Trenutno si lastim samo nekaj riplov in iconomi. Oboje nekam stagnira>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

gruntfürmich ::

jst pa nekaj bcc-jev. ampak se še na srečo držijo nad mojim nakupnim tečajem...:O prodati pa ne vem če bi upal, ker vedno naredim narobe:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vazelin ::

Upam na konkreten padec za vikend, da pretopimo fiat v alte.:D:D

Fak stratis spet skače

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Upam na konkreten padec za vikend, da pretopimo fiat v alte.:D:D

Fak stratis spet skače


Rast! za 20% vsega je kar upam jaz!

direstrait ::

Jp, stratis skače. Prvežte se :)

https://stratisplatform.com/2017/08/10/...

hunter01 ::

Vsak dan si rečem. Ehhh zamudu NEO vlak. In potem 24h volume ostane 20-40% nekaj dni zapored, 180%+ zadnjih 7 dni. :// Napovedi so da bi znal do 100 prit do konca leta?

Držim Valzelin za besedo, da bo korekcija čez vikend :D:D:D

Vazelin ::

Kaj pravite na Omni? Zadeva je hudo padla. Tudi razmerje napram btc je sedaj ugodno za nakupovanje? Mislim da bi zadela lahko eksplodirala en dan.

Mah jaz bom nekaj OMNIja nabavil sedaj. Pa da vidmo kako hitro bitcoin prenese na polo:D

krneki0001 ::

Ne bo korekcije ta vikend, mogoče zadnji vikend. Jaz pričakujem so 1. septembra samo še rast na NEO, lumen in etherum, tudi zcash se prebuja, samo si ne obetam nekega velikega zaslužka od tam.

Vazelin ::

Fak kako je kraken obupbno počasen. Sploh ko klikneš funding

Mato989 ::

Ja NEOte sem pa še jaz zamudil :( kako fajn bi lahko zaslužil, samo krivda za to je dejstvo da nimam BTCjev, ltcjev pa nočem prodat ker mam super buy in, in nisem kupil neotov ker € pa ne morš prenest na bittrex iz bitstampa :(

To je največji minus teh borz... vsi pari bi morali bit s FIATom in vse borze bi morale sprejet € in USD.... in bi bilo 100x lažje.

hunter01 ::

Mato989 je izjavil:


To je največji minus teh borz... vsi pari bi morali bit s FIATom in vse borze bi morale sprejet € in USD.... in bi bilo 100x lažje.


Jaz v takem primeru pač kupim litecoin, prenesem na bittrex, zamenjam v btc in kupim altcoin :) Nekaj posla je, nekaj časa tudi traja vse skupaj. Ampak jbg ...

Mato989 ::

hunter01 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


To je največji minus teh borz... vsi pari bi morali bit s FIATom in vse borze bi morale sprejet € in USD.... in bi bilo 100x lažje.


Jaz v takem primeru pač kupim litecoin, prenesem na bittrex, zamenjam v btc in kupim altcoin :) Nekaj posla je, nekaj časa tudi traja vse skupaj. Ampak jbg ...


Ja saj, ampak ne razumem zakaj borze ne želijo več ljudi in tradanja in odprejo pare in opcije...

TurboAljo ::

Kaka je situacija z sia coin?

hunter01 ::

Mato989 je izjavil:

hunter01 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


To je največji minus teh borz... vsi pari bi morali bit s FIATom in vse borze bi morale sprejet € in USD.... in bi bilo 100x lažje.


Jaz v takem primeru pač kupim litecoin, prenesem na bittrex, zamenjam v btc in kupim altcoin :) Nekaj posla je, nekaj časa tudi traja vse skupaj. Ampak jbg ...


Ja saj, ampak ne razumem zakaj borze ne želijo več ljudi in tradanja in odprejo pare in opcije...


Ugibam, da je pri trgovanju s FIAT valutami en kup regulacije in pogojev za vsako med tem, ko je pri trgovanju izključno s Crypto valutami ni. Če bi pa odprli še en kup crypto parov, pa bi se volume mogoče toliko razporedil, da bi vse skupaj bilo veliko počasneje? Že na Coinbase včasih vidim, da se par ur ne zgodi noben buy/sell pri ETH/EUR. Tretja stvar, ki mi pa pade na pamet npr. pri bittrexu je, da na tak način dobijo provizijo pri dveh transakcijah namesto pri eni :)

Mato989 ::

hunter01 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

hunter01 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


To je največji minus teh borz... vsi pari bi morali bit s FIATom in vse borze bi morale sprejet € in USD.... in bi bilo 100x lažje.


Jaz v takem primeru pač kupim litecoin, prenesem na bittrex, zamenjam v btc in kupim altcoin :) Nekaj posla je, nekaj časa tudi traja vse skupaj. Ampak jbg ...


Ja saj, ampak ne razumem zakaj borze ne želijo več ljudi in tradanja in odprejo pare in opcije...


Ugibam, da je pri trgovanju s FIAT valutami en kup regulacije in pogojev za vsako med tem, ko je pri trgovanju izključno s Crypto valutami ni. Če bi pa odprli še en kup crypto parov, pa bi se volume mogoče toliko razporedil, da bi vse skupaj bilo veliko počasneje? Že na Coinbase včasih vidim, da se par ur ne zgodi noben buy/sell pri ETH/EUR. Tretja stvar, ki mi pa pade na pamet npr. pri bittrexu je, da na tak način dobijo provizijo pri dveh transakcijah namesto pri eni :)


Saj če nardiš vse pare v FIAT in ukineš pare coin/coin je enako... morš spet nardit 2 transakciji da kupiš drugi coin :P

To z regulacijo pa vprašanje, ampak recimo da je možno...

perci ::

fuck, tale NEO pa brutalno napada v zadnjih urah :)

Je to resničnost....ali the Matrix.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

krneki0001 ::

Ja je resničnost. Pazi da boš pravi čas prodal, ker bo tudi enako hitro padlo dol.

cungalungaa ::

Imam malenkost NEO-ta, se splača zdej še dokupit, ali je predviden kakšen padec?

superpika ::

Stari mački, kdaj predvidevate padec NEO? Oz. vrh? Je sedaj čas za prodajo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: superpika ()

perci ::

Jst sem dal sell order na 0,00975 BTC

Če bo še raslo, ga bom pa sorazmerno dvigoval.

Da grem vsaj lahko v miru spat :).

Ve kdo kaj o CVC?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

gruntfürmich ::

je kdo kupil NEO za 0,1$ in ga zdaj prodal? pa kakega jurja not dal? :))8-)

to pa je pumpa da se reče pumpa!

hunter01 je izjavil:

Mato989 je izjavil:


To je največji minus teh borz... vsi pari bi morali bit s FIATom in vse borze bi morale sprejet EUR in USD.... in bi bilo 100x lažje.


Jaz v takem primeru pač kupim litecoin, prenesem na bittrex, zamenjam v btc in kupim altcoin :) Nekaj posla je, nekaj časa tudi traja vse skupaj. Ampak jbg ...

bitcoin mi je iz bitstampa na kraken potoval par minut... čisto kulturno. fiat sem pa tja šibat je še NAJBOLJ zamudno. traja par dni.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

mastr_mastr ::

krneki0001 je izjavil:

Ja je resničnost. Pazi da boš pravi čas prodal, ker bo tudi enako hitro padlo dol.


NEO še lep čas nebo konkretno padel ...korekcije seveda bojo ...absolutno pa še ni konec bull trenda za neo

perci ::

ker?

gruntfürmich ::

sami srečkoviči, ki bodo zadeli vrh...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

perci ::

pridruži se in še mal napumpaj :)

Vazelin ::

Evo iconomi se nekaj prebuja:D Že na 3.21

Bitcoin sladkih 3k EUR na kraknu

Evo dajem 300EUR na potcoin>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Horejšio ::

BCH se tudi prebuja :)

Vazelin ::

Je kdo kaj sledil novicam za OMNI? Zadeva hudo pada in bo kmalu na nivoju iz 16.7.
Znala bi morda bit dobra priložnost?

Iconomi kar lepo raste:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

marS ::

Vazelin je izjavil:

Je kdo kaj sledil novicam za OMNI? Zadeva hudo pada in bo kmalu na nivoju iz 16.7.
Znala bi morda bit dobra priložnost?

Iconomi kar lepo raste:)

verjetno zarad tega https://medium.com/iconominet/introduci...
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Vazelin ::

Iconomi že na 3.60:D
Sedaj bo samo potrebno najti pravi trenutek in preliti dobiček v fiat. .......



.... ter počakati korekcijo>:D

Zamudil moment.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

DeeJay ::

Za tiste k nucate poloniex menjalnico:
https://www.reddit.com/r/PoloniexForum/...

Baja ::

lepo je danes ponoči nekdo eth spustjo na 5 centov :)

MacLeod ::

Na kateri pa?

Baja ::

aja, na poloniexu

MacLeod ::

Baja je izjavil:

lepo je danes ponoči nekdo eth spustjo na 5 centov :)


Eh ne se spustjo, lahko da je pač htel vse prodati, pa mu je vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MacLeod ()

gruntfürmich ::

Baja je izjavil:

lepo je danes ponoči nekdo eth spustjo na 5 centov :)

si mislil 0,05 btc;)
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kakob ::

How I fucked up and turned ~600 BTC into 200 BTC
https://www.reddit.com/r/Bitcoin/commen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

kingsix ::

Zato pa jaz pravim : Hold.
Tukaj na slo-tech sem sicer bil pred nekaj časa napaden, ker sem kdaj napisal da je pač najboljše holdat...ampak ja..eni so pač pametni.
Holdanje se vedno znova kaže kot najbolja strategija, tudi v tradicionalnem vlaganju.
Seveda je pa tudi odvisno kaj imaš v rokah.

krneki0001 ::

Holdat se splača valute kot so BTC, ETH, ZEC, Monero in LTC, ostalo je pa bolj ko ne za daily trading. Da na hitro zaslužiš in na koncu dneva pretopiš v eno izmed glavnih valut.

N0t0ri0us ::

če bi jaz kupil za 600 bitcoinov bi jih trenutno tudi imel 300. Ampak k sreči sem kupil zgolj za 50€ ETHja katere sem potem pretapljal en čas. S 30€ btc sem kupil nekaj ko je bilo še kaj vredno, nato je sledil padec in mi je ostalo 10€. Torej sem samo 10€ v izgubi :))

Sem se naučil, da je hold najboljša opcija za tiste, ki nimamo pojma. 2x sem kupil na vrhu in v paniki prodal na dnu xD k sreči se je šlo za majhne denarje :)

Razlika med mano in tistim zgoraj pa je to, da mi milijon in pol ne pade iz neba :))
««
68 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528269 (10417) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857296 (44410) PrihajaNodi

Več podobnih tem