» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
25 / 91
»»

hamez66 ::

Tr0n je izjavil:

Jaz se vedno cakam na "pricakovan" padec, da kupim.

Bom cakal za vedno? ::)


Prejšni dan je padel iz 2200 na 2000. Zakaj nisi kupil? :))

Tr0n ::

Cakam da bo padel pod 1000, ali se bolj. :)

bdoxx ::

obstaja kaj bol hitrega pri verifikaciji kot kraken, in z manjšimi provizijami kot anycoindirect......

Matej_K ::

Poloniex je hiter...
... .. .

Sc0ut ::

Kako ste se vi na coinbase verificirali? Out of USA pise da skeniran dokument ni ok. Kaj pa nardi mobile app?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

sniff ::

Med web verifikacijo ti pošlje link na telefon preko katerega s telefonom fotkaš osebno it to je to.

Sc0ut ::

Thanks. Ce minam ethereum,morem w geth povezat z web3.eth.coinbase in mojim accountom ne? Al se da imati vec wallwtov in pol rocno med njimi posiljat?

Minanje zato, ker strom ni problem, saj elektroliza in niklanje way more stroma porabita kot pa komp ki bi tam bil.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

bdoxx ::

še nekaj katera denarnica (online, ofline) podpira največ valut

FireSnake ::

To tudi mene zanima. In postopek nakupa me tudi zanima.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

N0t0ri0us ::

A kdo ve zakaj je tukaj 20$ višja cena kot pa povsod drugje?

http://coinmarketcap.com/currencies/eth...

In pa ali se da na bitrexu nastavit, da so vrednosti v $ ali € namesto BTC?

Zeitgeist ::

N0t0ri0us je izjavil:

A kdo ve zakaj je tukaj 20$ višja cena kot pa povsod drugje?

http://coinmarketcap.com/currencies/eth...

In pa ali se da na bitrexu nastavit, da so vrednosti v $ ali EUR namesto BTC?


mislim da jema povprecje razlicnih borz. ce kliknes na markets ti pokaze trenutne cene, ki so na nekaterih borzah ze 260$

Zgodovina sprememb…

N0t0ri0us ::

aha a to potem pomeni, da so nekatere borze outsynced ali imajo zgolj takšne marže nekje?

Če bi se cena ustalila, ali bi imele vse borze približno enako ceno?

Zeitgeist ::

odvisno je tudi od tega koliko valute je trenutno na tisti borzi na razpolago. naceloma manjsa je borza manj je kovancev za prodajo in nakup in kontra. posledicno pomeni da je cena vecja ce je veliko povprasevanja.


btc-ju pa se je zmesalo trenutno??? 2380$ atm

K0l1br1 ::

Ker se spet meče pretirano meče denar noter s strani n00bov. Sedaj nekdo čaka samo to, da bo prodal in bo padlo kot kamen.

N0t0ri0us ::

dokler marketcap raste kot gobe po dežju dvomim :D.. 10 miljard v enem dnevu :|

Zeitgeist hvala :D

Torej, če bi recimo želel prodati 20 bitcoinov, ki jih nimam:)), bi se mi splačalo prenesti vse na market kjer je cena 3000$ in jih tam prodati? :D

Zeitgeist ::

v teoriji ja. problem nastane ker moras na tisti borzi imet verificiran racun da lahko dvignes fiat valuto, ki zna trajat.plus tega da se borza mora podpirat fiat izplacila. vecina borz(predvsem manjse) so samo crypto trade

sniff ::

Marketcap je med drugim posledica rasti cene...tako, da ko raste cena raste tudi marketcap...odvisno koliko časa bo tale hype trajal, verjetno se to čedalje bolj premika proti mainstreamu. Glede na to, da za altcoine potrebuješ bitcoin, ethereum in da se veliko dogaja na ICO bo najbrž to še kar rastlo? Če si prav razlagam so ICO-ji kot neka modna alternativa že kar ustaljenem modnem nabiranju denarja preko VC-jev in IPO-jev

K0l1br1 ::

Se še komu v zgornji pasici (tab) ne spreminja vrednost xrp ažurno (chrome)? Jo imam na 0.3200 že cel dan.

slotechar ::

Zaradi ogromnega navala novih uporabnikov na kripto borzah se je čas za verifikacijo neverjetno podaljšal. Nekateri pravijo, da cakajo verifikacijo tier1 in 2 že 2 tedna na Krakenu, podobno na bitstampu itd.

Ali kdo pozna kako alternativno borzo, kjer bi se dal na hitro verificirat, da bi tam samo kupil bitcoine ali ethereum in prenesel na poliniex borzo?

Bral sem da je Gemini exchange kar kratek za verifikacijo? 2 dni? Ali kdo pozna gemini in ali je zaupanja vredna?

Zgodovina sprememb…

lambda ::

Bitstamp je nekaj pohitril verifikacijo baje ...

Jerry000 ::

Kraknova verifikacija je za popizdit. Brat caka 1 teden ze. Katera borza ima to hitreje in da ima moznost nakupa ICN?

Buddah ::

Na bitstampu sem na verifikacijo čakal cca. 24ur.

Aquafriend ::

Pred 3 dnevi sem podal prošnjo za verifikacijo na 3 borzah. Kraken, Bitstamp in Gatehub.

Danes dobil mail od gatehuba da je verifikacija uspela. Ne vem dost o gatehubu, vem , da naj bi nekako bil povezan z ripplom in ob registraciji celo dobis 20 ripplov na account.

Zdej pa ne vem koliko je ta gatehub sigurn?

BuddaH, kdaj pa je bilo to?

Zgodovina sprememb…

Buddah ::

Podatke sem jim posredoval v nedeljo (to nedeljo).

kiFni ::

Buddah je izjavil:

Na bitstampu sem na verifikacijo čakal cca. 24ur.


ja. 2014 je blo v enem dnevu. Baje da imajo ful naval z novimi registracijami :D

Buddah ::

Kot pravim...2 oz. 3 dni nazaj!

Malajlo ::

Cox.Io? Par ur par mesecev nazaj. Ostali pa teden, ja.

kiFni ::

na svojem walletu sem odkril še 2k+ SIA :)
pa nevem a naj prodam in kupim 20 heinekenov ali pustim kako leto... :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()

kingsix ::

SIA bi jaz hranil.

lamoido ::

Tudi sam sem danes naložil 3k v ETH. Uporabil sem kar Coinbase. Stran včasih malo nagaja, a so odpravili že veliko napak.
Če kdo rabi link za 10$ bitcoinov pri registraciji (če kupite za 100$ ETH ali BTC) naj napiše in nalimam link.

kihc ::

A še kdo čaka verifikacijo na bitstampu že od prejšnjega tedna? A to oni po LIFO procesirajo zahtevke, ker za par sem jih slišal da so včeraj naredili submit in so že dobili?
x

sniff ::

@slotechar: poizkusi coinbase. Res je da jim starn malce nagaja zadnje čase, sam men je uspelo v parih urah account narest in verificirat prejšnji tedn.

jonystar ::

Nikol nisem razmišljal, da bi kaj investiral v kriptovalute in sem na tem področju čisto zelen. Zadnje čase me pa zmeram bolj "matra" da bi poizkusil. Ampak preden se sploh podam v te vode me zanima kako sploh začet, kaj vse potrebujem(razen €€€ :D ) in kje spremljat zadeve. Zato me zanima, kje lahko pridem do vseh potrebnih informaciji?

K0l1br1 ::

Najprej počakaj, da ta sedanji balon mine. In ko si bodo lizali rane, se loti investirat. Začni z bistampom, zaenkrat ima samo dve valuti, bo čisto dovolj za 100 EUR zagoniti letos.

Plagex ::

jonystar je izjavil:

@jonystar


Živjo.

Na naslednjem linku https://www.ethadvisor.com/ imaš v 50 straneh objasnjeno glede nakupovanja, prodajanja in trgovanja z Ethrom. Priporočam preden začneš z trgovanjem. Najboljše informacije boš dobil na redditovi strani https://www.reddit.com/r/ethtrader/
Sam sem z nakupom začel na Coinbase.com, če pa greš preko mojega "linka" (https://www.coinbase.com/join/591f2c0d0... dobiva oba še za 10$ Bitcoinov v kolikor kupiš za 100$ kriptovalute. Kar pokrije stroške transakcij pri nakupu prvih Ethrov.

Lp M

gruntfürmich ::

vsem ki jih zelo matra zdaj skočiti na vlak raje svetujem da gredo na sprehod, ker nima več smisla. vam bom raje ob naslednjem balonu pobral denar :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

urli ::

gruntfürmich je izjavil:

vsem ki jih zelo matra zdaj skočiti na vlak raje svetujem da gredo na sprehod, ker nima več smisla. vam bom raje ob naslednjem balonu pobral denar :))


SegWit bo bitcoin izstrelilo še bolj v višave :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

Aquafriend ::

Coinbase na žalost nedostopen, že dlje časa skušam odpret coinbase pa mi ne uspe.

Drgač pa blue chip kripovalute na dolgi rok ziher imajo smisel. V tem je prihodnost.

Zgodovina sprememb…

lamoido ::

Coinbase zdaj dela normalno

kingsix ::

A bubble vsaj v alt-coiniih popa?

ETC pa na +40%... manipulation much...
No ja... ETC je pravzaprav ETH ampak z strani BTC communitija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

deleted ::

Zgleda je nekdo na Stampu dal instant order na eno ogromno vsoto, ripple smuknu do 0.042 :D :D

Uspel kdo kupit?

K0l1br1 ::

Kdaj je to bilo, ker tega na grafu ne vidim.

deleted ::

 Bitstamp velik stoporder

Bitstamp velik stoporder

jype ::

Verjetno je bil en večji stoporder ki je sprožil plaz stoporderjev do te vrednosti.

Enako je bilo pred nekaj urami z BTC.

deleted ::

... saj, glej opis slike :) meni je kuplo na .14, še vedno not bad

K0l1br1 ::

jaz sem imel na usd/xrp.

krneki0001 ::

Kupoval ripple danes zjutraj po 0.000096 BTC. Odlično, zdej pa gor do 0.00030 BTC, pa smo zmagal še eno "vojno".

Buggy ::

moja trnka pri 0.16 in 0.13 sta oba zagrabla

krneki0001 ::

Zdej pa počasi spat. Celo noč sem čakal, da je ripple padel na najnižjo točko.

P.S. Dopust letos bo samo iz dobička pri riplih.

Zeitgeist ::

krneki0001 je izjavil:

Zdej pa počasi spat. Celo noč sem čakal, da je ripple padel na najnižjo točko.

P.S. Dopust letos bo samo iz dobička pri riplih.

a nisi že v penziji? :)
««
25 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528002 (10150) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14856865 (43979) PrihajaNodi

Več podobnih tem