» »

Pridobivanje strank - izdelava spletišč

Pridobivanje strank - izdelava spletišč

dinozavrus ::

Pozdravljeni!

Več časa se že ukvarjam z izdelavo strani in trgovin, plačila vedno prek napotnice/a. pogodbe. Sedaj razmišljam o odprtju s.p.-ja in sem v procesu raziskovanja možnosti pridobivanja strank. Kako pridobivati obisk na spletno stran, kje oglaševati, je Adwords predrag...? Kako se vi spopadate s tem, seveda tudi podjetniki v drugih branžah..

Lp,
d

LJ4L ::

AdWords je ok. Kako si pa prej delal, ko nisi imel sp-ja?
LP from LJ

dinozavrus ::

Priporočila, znanci, ...
Kakšna je pa recimo okvirna konverzija? Recimo, da se vloži 200€ v Adwords. Kaj lahko pričakujem, če so cene na klik 1,5€+?

Matek ::

Pričakuješ lahko, da boš dobil ene 130 ljudi na sajt.
Kaj več od očitnega ti pa težko povemo, ker nimamo pojma o tem, kakšno stran imaš, kako visoke cene, kaj znaš ipd.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Kiki4 ::

Uf, AdWordsi so precej dragi, sploh za tako malo podjetje. Če hočeš imeti kaj od njih, ti cca 30-40€ na dan ne uide, kar pa predvidevam, da ti je malo veliko.
Jaz bi ti predlagala, da se posvetiš družabnim omrežjem - sploh FB ti tu zna koristit z organizacijo nagradnih iger in FB oglasi, ki so malo cenejši. Lahko se mi oglasiš na ZS, če rabiš pomoč ;)

Goran's Blog ::

Kaj pa oglaševanje po drugih straneh, bi pomoje tudi prišlo v poštev?
Drgači spletno stran že imaš za tvojo aktivnost? Dobro optimizacija spletne strani bi ti pomojem prinesla veliko, je pa res da je to zelo zasičen trg.
Kot je rekel Kiki4 bi tudi jaz stavil na socialna omrežja: Facebook, Twiter, Pinterest!

MasterKiD ::

Za izdelavo spletišč preko FB-ja iskat stranke? No way...

Goran's Blog ::

MasterKiD je izjavil:

Za izdelavo spletišč preko FB-ja iskat stranke? No way...


Narediš skupino za svojo obrt in oglašuješ v to skupino svoje izdelke... stranke potem že same pridejo ;)

MasterKiD ::

Goran's Blog je izjavil:

MasterKiD je izjavil:

Za izdelavo spletišč preko FB-ja iskat stranke? No way...


Narediš skupino za svojo obrt in oglašuješ v to skupino svoje izdelke... stranke potem že same pridejo ;)


Tebi se že tako zdi.. Ampak stranke zelo težko dobiš :)

Goran's Blog ::

MasterKiD je izjavil:

Goran's Blog je izjavil:

MasterKiD je izjavil:

Za izdelavo spletišč preko FB-ja iskat stranke? No way...


Narediš skupino za svojo obrt in oglašuješ v to skupino svoje izdelke... stranke potem že same pridejo ;)


Tebi se že tako zdi.. Ampak stranke zelo težko dobiš :)


Zakaj le, obstajajo tudi sponzorirani članki :)
Facebook je super za promocijo dejavnosti.
Potem je tudi še linkedin, pinterest je tudi super če maš slikovno gradivo.
Za konec mi povej zakaj Facebook ni dober za oglaševanje?

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Kontaktiraj lokalne medije in imej intervju, v katerem jim predstaviš svojo obrt. Oglašuj skozi brezplačnike, ki jih dostavljajo na domove (seveda ti plačaš za objavo, a se po mojem splača). Na ta način boš zgeneriral lokalni promet, ljudje raje izberejo koga, do kogar lahko stopijo in se v živo dogovarjajo, kaj vse bi imeli na svoji spletni strani in zakaj po njihovem mnenju mora biti njihov psiček glavna zvezda domače spletne strani.

Invictus ::

Resnica je, če boš debatiral tukaj okoli reklame, namesto da bi reklamo naredil, kjerkoli - Facebook, Linkedin, .., potem ne bo posla ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako začeti?

Oddelek: Loža
173308 (2294) Daliborg
»

Nekater Googlove storitve - daleč pod nivojem za uporabnika

Oddelek: Loža
82948 (2639) cen1
»

Cena manjše spletne trgovine

Oddelek: Izdelava spletišč
4217151 (16023) Spy
»

Spletne strani danes

Oddelek: Izdelava spletišč
324425 (3551) hendriks
»

Kako privabiti nove člane v forum

Oddelek: Izdelava spletišč
312221 (1495) jamsek19

Več podobnih tem