» »

Windows 9 že aprila prihodnje leto?

1 2
3
4

Lonsarg ::

Truga je izjavil:




Tisti text na desni se pojavi sele ko vpises napacen login. Do takrat vse kar je na enkranu je "log in" pa "sign up here".

Skrajno neokusno, ce vprasas mene.

Na prejšnem koraku od te slike, ki si jo zavajujoče prilepil (klik na puščico nazaj) imaš spodaj možnost "Dont have an account?", ki te popelje do možnosti sign in without Microsoft Account.

Pri večini Androidih(so izjeme, je od OEMa odvisno), ko jih od factory reseta prvič prižgeš. Hoče da narediš Google, obstaja pa gumb za preskoči, ki je sicer večji in bolj očitem kot tukaj pri Microsoftu, ampak gre vseeno za podobno zadevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

redmax ::

praviloma bi morali pri MS reagirat evolucijsko...ponudit obe zadeve naenkrat in postopoma ukinjat z update-i start meni in metro.... problem je ker so nas navajal na start meni in način delovanja polkn več kot 10 let (od win95) zdaj so pa radikalno sekal.
Sam sem probal že beto 8 na virtualcu ko je bila zastonj...spomnem se da sem klel ker nisem našel kje se ugasne, kje nastavim wifi pa mrežno za fiksne ip-je, ipd ...kasneje sem probal pravega legalnega...isto malo razočaran nad vsemi polnozaslonskimi aplikacijami in metroju... ko sem zadevo dal na tablico, priznam, se mi je zadopadla... noja ob prehodu nazaj na stacionarca sem si kmalu premislil..... vztrajam na 7 ... poleg win2000 se mi zdi da je sedmica še najboljši polkn...zaenkrat...upajmo da 9 preseneti....btw.. ka pa ko smo mel win 3.1..oz kasneje 3.11 pa ni blo start menija, pa smo glih tak prežvel :)
Admin me je zbrisal, kljub opozorilu naj se logiram...
registriran drugače že od 2009 pa do izbrisa

nekikr ::

Kje dobim PRO za 140€?
Lahko odgovoriš v mojo temo, katero sem pred dnevi odprl ravno za to.

Mimovrste recimo. Jih imajo toliko, da jih prodajajo :)

user1618 ::

Ko to vse berem, se mi zdi sedmica najboljši Windows doslej.
"If we were supposed to talk more than listen
we would have been given two mouths and one ear"
- Mark Twain

Zmajc ::

Sedemko bom futal dokler Microsoft ne ponudi windowsov ki narejeni za desktop brez tablet šrota.

FlyingBee ::

mazh, kreteni so, že pri skype (ne Desktop) so popolnoma zafural, to mi zelo veliko pove o Microsoftu

Mr.B ::

Fantje, da se spravite na relana tra. Hoffer ponuja konkretne PC-je, ki imaj zaslon na dotik, in se lahko uporablja kot tablica. Da cena je bila cca 400€. Toliko koliko so te zadeve blizu....

In da brez težav preskočiš Metro vmesnik, a zakaj bi to izklopil MS, to je opcija uporabnika, ampak glede na to, kar so nekateri v tej temi pisali, so bolj tipični Wins telebajski, in več kot start gumb itak ne poznajo...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MrStein ::

nekikr je izjavil:

Kje dobim PRO za 140€?
Lahko odgovoriš v mojo temo, katero sem pred dnevi odprl ravno za to.

Mimovrste recimo. Jih imajo toliko, da jih prodajajo :)

Ja, samo ne retail. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zmajc ::

Mr.B je izjavil:

Fantje, da se spravite na relana tra. Hoffer ponuja konkretne PC-je, ki imaj zaslon na dotik, in se lahko uporablja kot tablica. Da cena je bila cca 400€. Toliko koliko so te zadeve blizu....

In da brez težav preskočiš Metro vmesnik, a zakaj bi to izklopil MS, to je opcija uporabnika, ampak glede na to, kar so nekateri v tej temi pisali, so bolj tipični Wins telebajski, in več kot start gumb itak ne poznajo...


Zakaj bi se JAZ prilagajal nečemu kar kategornično zavračam? Ti pa kar uporabljaj touch monitor, jaz imam za to miško in tako bo tudi ostalo. Dovolj mi je d**anja po tablici in telefonu ne rabim tega še na desktopu.

Mr.B ::

Zmajc,
Sej ti ni treba imaš altrenative, čimprej presedlaj na i-jabolko naprave.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Nummy ::

Mr.B je izjavil:

Fantje, da se spravite na relana tra. Hoffer ponuja konkretne PC-je, ki imaj zaslon na dotik, in se lahko uporablja kot tablica. Da cena je bila cca 400€. Toliko koliko so te zadeve blizu....

In da brez težav preskočiš Metro vmesnik, a zakaj bi to izklopil MS, to je opcija uporabnika, ampak glede na to, kar so nekateri v tej temi pisali, so bolj tipični Wins telebajski, in več kot start gumb itak ne poznajo...


Taprav telebajsek se oglaša...

Mr.B ::

Nummy,
Ne boš verjel, toda Windows 8 tablica je pravi neuporabni joke, v primerjavi z Android ali i-jabolko napravo.
In da, metro vmesnik na PC-ju sem preskočim, oziroma niti ne vem, ker uporabljam klasični desktop. Sem pa prešaltal že zdavnaj na 8.1. Pa obožujem Firefox, ker mi omogoča to, kar mi EI žal pri mojem projektnem delu debugiranja,windows lolekov, zelo pomaga.

In da za 400€ prensnik, ki ga lahko uporabim kot tablica, je bistveno cenejša in uporabnejša rešitev, kot prenosnik + tablica. Nummy , je pa res da si ti verjetno prodajalec, pa bi rad prodal oba kosa HW opreme.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

bluefish ::

Ni kaj, fino, ker ste se spet zatekli k posploševanju.

Matev ::

Hoffer ponuja konkretne PC-je, ki imaj zaslon na dotik,


kdo pa hoče imeti zalon na dotik

a da se boš potem dotiku zaslona in stegoval roke za vsak klik

a dej no

Mr.B ::

bluefish,
Res je Metro vmesnik je Bulshit na Pc-jih. Samo kot kaže nekateri smatrajo da mora biti klasični dekstop Prvi in Metro drugi. Verjetno pa imajo v Marketingu na Ms-ju, izjemno nesposobne kadre, v primerjavi z slo-tech win mojstri. Zato pa niso uvideli da Metro ne sodi na desktop. Toda več ali manj je na voljo že "gora" CENOVNO ugodnih naprav, ki imajo ekran na dotik, tako da za MS ni panike. Res pa da se je na Slo-tech-u že večkrat uvidelo, da je življenska doba klasičnih PC-jev pasee
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Looooooka ::

tufy je izjavil:

Sba je izjavil:

Največji problem Win 8 je togost uporabnikov. Jaz ga uporabljam na desktopu in to popolnoma stock.


Z vsem dolžnim spoštovanjem, ne strinjam se. Seth Godin je rekel "Don't find customers for your products, find products for your customers."

Uporabniška izkušnja vedno najprej izvira iz uporabnikov. Ne sme biti uporabnik tisti, ki se prilagaja, temveč mora uporabniška izkušnja naravno pomagati uporabniku k lažjemu delu, pa bo tudi uporabnik z veseljem posegel po novem orodju.

Windows 8 je z vidika uporabniške izkušnje v stock varianti katastrofa in za njegov neuspeh niso krivi uporabniki, temveč Microsoft sam, ki ni znal ocenit trga in njegove reakcije.

No potem ne bi dlje od DOSa prisli nikoli.
Let's face it. Miska je v bistvu zelo nenaraven nacin interakcije s predmeti. Touchscreen je veliko bolj naraven...problem je v tem, da se nam pac ne da cel dan mahat 1 meter stran od sebe. Idealno bo ko bomo lahko z roko mahali nad mizo(izpiljen leap motion)

Matev ::

Verjetno pa imajo v Marketingu na Ms-ju, izjemno nesposobne kadre, v primerjavi z slo-tech win mojstri.


sicer si to mislil sarkastično

a je na žalost edina pametna stvar ki si jo izustil

Mr.B ::

Let's face it. Miska je v bistvu zelo nenaraven nacin interakcije s predmeti. Touchscreen je veliko bolj naraven...problem je v tem, da se nam pac ne da cel dan mahat 1 meter stran od sebe. Idealno bo ko bomo lahko z roko mahali nad mizo(izpiljen leap motion)

NE imel ga boš namesto tipkovnice, ko boš natipkano gledal na 4k monitorju. Potem pa bo šel domov, in na isti napravi, na kavču, srfal po tablici in imel ekran sinhroniziran s sliko, ki jo bo prikazoval 4k televizor, in boš igral multiplejer s štirim podobnimi napravami, s celo družino. Hm danes imamo del na Android napravah, del bo pokril tisti linux para krmilnik, ki pride letost, no Xbox Zwei bo pa integrilal vse te naprave skupaj, v eno celotno izkušnjo, če tega TV podobna naprava ne bo podpirala.

Da še vedno ne razumete, ko trdim da bi MS dal Desktop OS zastonj, a ga zaradi cca 2% linux v dejanskem pomenu desktop naprav, ne more.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

bluefish ::

Ja, ker tapkanje po zaslonu nudi izjemno povratno informacijo ter omogoča hitro in natančno zapisovanje besed. Ajaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mr.B ::

Ej, na i-jabolko napravi, je tipkanje skoraj tako fenomenalno, kot tipkanje po ekranu. Če ne slišim klik, niti nebi vedel da sem pritisnil na tipkovnico.
Kako pa kaj ti tipkaš. Jaz več ali manj na slepo, pa ti ? rezultat gledam na ekranu, in da vem dislektičnost obračanja črk me vedno tepe.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Oberyn ::

Looooooka je izjavil:

Miska je v bistvu zelo nenaraven nacin interakcije s predmeti. Touchscreen je veliko bolj naraven...

Oh da. Zdaj mi pa na touch screen, ki je veliko bolj naraven, sprojektiraj stanovanjsko stolpnico. Zadovoljen bom tudi z avtomatskim menjalnikom. Dodatne točke pa dobiš, ko to narediš v okolju brez prekrivajočih se oken.

jype ::

Mr.B> Ej, na i-jabolko napravi, je tipkanje skoraj tako fenomenalno, kot tipkanje po ekranu.

Verjamem, ja.

Jaz na tipkovnico lahko natipkam več kot 100 besed na minuto, če niso predolge.

Mr.B ::

jype,
A se ti nisi hvalil, kako ti brez tablice živeti ni..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

smash ::

predstavljite si mizo, kjer je plošča en velik zaslon...predstavljite si čez 5-10 let ekran na dotik na vsakem vogalu, pohištvu, stenah....a mislite da bom s seboj vedno imel tipkovnico in miško? na teh zadevah ne bo laufal win desktop, temveč metro. In MS je ready, naredil je potezo v pravo smer, drugače bi lahko zaspal kot je zaspala nokia, ali pa še huje rim.

sploh pa mi ne gre v glavo vso to jamranje, ko pa win 8 enostavno omogoča oba mode-a. a ni boljše tako za ms in za nas, da sta oba svetova v neki točki združena, en produkt na vseh napravah...

tako kot bomo čez nekaj let na androidni telefon priklapljali monitor in tipkovnico in bo android nek poenoten vmesnik tudi za desktop, gre ms v drugo smer.....verjetno se bosta čez nekaj let oba svetova srečala kot huda konkurenca....ms bo za ta korak ready, ker gre v pravo smer...če pa zaide, imamo pa vedno na voljo linux ane :)

bluefish ::

Ja, saj za consumer trg ni takega problema. Marketing bo ljudem že dovolj opral možgane, da bodo touch ekrani na vsakem vogalu najboljša stvar po namazanem kruhu. Ampak to ne pomeni, da bodo tipkovnice ter miške oziroma podobni vmesniki poniknili. Nekdo namreč mora ustvarjati vse te silne vsebine, ki jih navadni uporabniki veselo prenašajo.

Mr.B ::

bluefish,
da to so Inženirji, ki laufajo Linux Desktop :D...

Vsi kreativci si delajo/(si želijo delati) s peresom. Emulacija "miiške" na tuch ekranu, ki je položen na mizi niti ni tak problem. problem je ta, da smo navajeni imeti poceni plastiko v roki imeti, ter le to premikati...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Nummy ::

Mr.B je izjavil:

jype,
A se ti nisi hvalil, kako ti brez tablice živeti ni..

A še nisi ugotovu, da je to prvovrstni troll? :) Trolla vedno in povsod in hkrati zasluži skoraj toliko ko Bill Gates, pa cel dan visi na temu forumu... :)

BALAST ::

Preberi moj podpis pa se zamisli...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

BigWhale ::

Truga je izjavil:

techfreak :) je izjavil:

Če nimaš kabla in nisi izbral WiFi omrežja ti tudi takoj ponudi local account. Mislim da je tudi pri priklopljenem internetu mogoče izbrati local account, nisem pa prepričan.




Tisti text na desni se pojavi sele ko vpises napacen login. Do takrat vse kar je na enkranu je "log in" pa "sign up here".

Skrajno neokusno, ce vprasas mene.


Jaz recimo nisem niti poizkusil vpisati napacnega logina. Na zacetku sem ustvaril account in se logiral. In mi ni blo nic jasno, kako to, da ne morem narediti samo lokalnega accounta. Sploh zato, ker je na racunalniku ze bil lokalni account se iz Windows Viste, ki je bil potem migriran v Windows 8 in sedaj se v 8.1 ...

bluefish ::

Ne rabiš pisati napačnega logina:

...

...

Res pa je, da bi se lahko tega lotili na drugačen način - enostavno bi uporabnika pred kakršnimkoli vnosom vprašali, če želi ustvariti oziroma uporabiti lokalen ali online račun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Mr.B ::

Next next next generacija. Oni že vejo kaj je za ns dobro. Brati se že itak nobenemu ne da.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Nesta ::

Hehe tele Windowsi so ko Zergi. Nekateri izumrejo, drugi pa se razvijejo (evolve) v boljse, mocnejsi ;)

BigWhale ::

bluefish je izjavil:

Ne rabiš pisati napačnega logina:
Res pa je, da bi se lahko tega lotili na drugačen način - enostavno bi uporabnika pred kakršnimkoli vnosom vprašali, če želi ustvariti oziroma uporabiti lokalen ali online račun.


Ja, tukaj sem jaz vtipkal gmail account not. Sem predvideval, da ti nardi nek online account nekje in te vanj prijavi s tistim emailom, ki ga vpises. :)

Sploh zato, ker ti potem poslje mail na tisti account in moras registracijo potrditi in potem ti na potrjeno registracijo poslje email v katerem je dodatna koda za aktivacijo.

Po vsem tem, tezko recem, da sem naredil lokalni account. Poleg tega rabim delujoc email naslov, ce zelim instalirati operacijski sistem.

Vesel sem, da ne delam vec v prodaji racunalnikov, ko pridejo ljudje kupiti delujoc racunalnik. :)

Truga ::

Lonsarg je izjavil:

Pri večini Androidih(so izjeme, je od OEMa odvisno), ko jih od factory reseta prvič prižgeš. Hoče da narediš Google


Men se tudi to zdi bedarija. Se vecja bedarija se mi pa zdi da zdaj kle vlecemo not slabo prakso od androida, kot da to upravici slabo prakso od microsofta. Oboje je porazno.

bluefish je izjavil:

Ne rabiš pisati napačnega logina:


No, jaz nisem vedel da je na naslednjem screenu opcija za lokalen account, ker nisem hotel narest microsoft accounta in nisem niti kliknil tistga... :P

driver_x ::

Rudolf je izjavil:

Dva pomisleka na temo Microsoftovih OS revolucij namesto evolucij:
- Porsche proizvaja model 911 že celih 50 let.
- Nekateri uporabljamo PC tudi v službene namene.



zelo dobro povedano.m

Looooooka ::

driver_x je izjavil:

Rudolf je izjavil:

Dva pomisleka na temo Microsoftovih OS revolucij namesto evolucij:
- Porsche proizvaja model 911 že celih 50 let.
- Nekateri uporabljamo PC tudi v službene namene.



zelo dobro povedano.m

Replika...
Ceprav nimam denarja za 911 ga ne bi kupil tudi ce zadanem na lotu.
Tud maca si ne bi kupil ce bi lahko vsak dan 10 jurjev zazgal pa se pac ne bi poznalo na mojem racunu.
Plus ne vem ce se zavedamo ampak v racunalnistvu ni blo "revolucije" ze ulalala casa. Tko da tud tale vmesnik spada bolj pod evolucijo.
Razen ce vam je par kvadratkov in odstranjem start meni "revolucija".
Potem ste pac res samo potrosniki :)

nekikr ::

Seveda je revolucija. Saj vidiš kako nekaterim tule gor produktivnost pade na nič, ko vidijo ta drugačen vmesnik. Sicer so taki štručkoti, da tudi tetam in stricem popravljajo računalnike, ampak tale vmesnik jih pa vrže iz tira. Kakšen blisk celo pravi "crap od crapa", ker pač ni priljubljene Start ikone spodaj levo (in se čisto izgubi, ampak sicer je pa štručko).

driver_x ::

Looooooka je izjavil:

Ceprav nimam denarja za 911 ga ne bi kupil tudi ce zadanem na lotu.
Tud maca si ne bi kupil ce bi lahko vsak dan 10 jurjev zazgal pa se pac ne bi poznalo na mojem racunu.


Sem pa zate siguren, da bi na vse pretege hvalil Maca, če bi ti ga prelepili z Windows nalepko in podali za ceno poršeja 911.

FlyingBee ::

aprila poteče podpora winxp in podjetja bodo morala nove OS nabavit, zelo malo jih bo imelo jajca in zamenjala z ne-windows OS

trnvpeti ::

sej lahko naprej uporabljajo xp?

FlyingBee ::

upam, da ne, da vsaj PC market spet mal zraste oziroma preveč ne pade

trnvpeti ::

ce do zdaj niso sle na w7
bodo sedaj na w8 :)

MArko ::

win8 je crap.. s tem se je pac treba sprijaznit
je ze kdo probal slucajno instalirat Office 2007 Pro na win8? (ene firme majo se pac VL licence za star office).. vam povem kaj se zgodi. skoraj 20 ikonic ti namece v ta super metro. zakaj je ze to bolse kot start menu pa All programs?
druga skrajnost. instaliras kak drugi program pa ni nikjer nobene ikone... zaj pa išči. brihtni Search pa najde vedno vse drugo samo to ne kaj bi mogo.

kar me pa najbol moti je pa to da je metro tudi v server edicijah. bog ne daj da si slucajno remote desktopan na server 2012/R2 v ne full screenu. cilaš tiste male kvadratke levo pa desno spodaj ko budalo samo da bi ti uspelo show desktop stisnit al pa server rebootat. zaj pa naj nekdo rece kak je to produktivno. vec casa porabim s takimi bedarijami ko nekaj iscem kje sploh je al pa poskusam ze samo stisnit kot pa z dejanskim resevanjem problema.

win7 forever :)

bluefish ::

Ja, poplava ikonic na Metru se nedvomno bolj pozna kot prej. Je pa res, da se za učinkovito delo tudi v Start meniju uporablja Search.

Mr.B ::

MArko,
Jee še en ki ne zna uporabljati klasičnega namizja.
Oj sem se potrudil po slovensko => namizje...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

MArko ::

kaj ma klasicni desktop veze z omenjenimi problemi? da ne mors normalno vrasnit/resetirat ne da bi cilal tisti perfect spot. sploh ce si RDP-jan in zadeva dela mogoce malo z zamikom. vozis misko tam okoli roba ko en idiot.

hvala bogu se je ena brihtna glava pri MSju spomnila na bliznice na tipkovnici. Win+X Win+I. placam takoj pivo tipu ki si je to zmislo.
verjetno so ga kasneje odpustili ker je olajsal delo uporabnikom

frudi ::

8.1 je tole rešil, desni klik na start gumb odpre kup uporabnih možnosti, vključno z ugašanjem in odjavo. Pravzaprav je tale meni tako uporaben, da že zaradi njega ne želim nazaj na Win7 ali osnovne 8.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Chev ::

MArko je izjavil:

win8 je crap.. s tem se je pac treba sprijaznit
je ze kdo probal slucajno instalirat Office 2007 Pro na win8? (ene firme majo se pac VL licence za star office).. vam povem kaj se zgodi. skoraj 20 ikonic ti namece v ta super metro. zakaj je ze to bolse kot start menu pa All programs?
druga skrajnost. instaliras kak drugi program pa ni nikjer nobene ikone... zaj pa išči. brihtni Search pa najde vedno vse drugo samo to ne kaj bi mogo.

Jaz imam Office 2007 PRO na 8.1 PRO. Sicer samo Word, Excel in PowerPoint, ker druga več ne uporabljam. Tisti diagnostic pa sem vrgel ven z Metra.

Kar se tiče Windows 8 (8.1), zdaj uporabljam že lep čas, ker se mi po pravici povedano več ne da ukvarjat z nalaganjem novih windowsev. Metro/Modern vmesnik uporabljam tako poredko, da če ga več nebi bilo, sploh ne bi opazil, Start imam prazen (tisti kvadratki), programi v metro pa so urejene na samo tiste, katere potrebujem (office, pdf reader, calc. notepad, etc.). Skratka nič, da bi bilo vredno odpirat metro.
Edino kar mi je všeč pri 8 (8.1) je vgrajen .ISO reader. Če je to vredno denarja za nov windows ...

Bi šel še enkrat na novo nalagat 8 (8.1)? Ne. Windows 7, ali pa še raje XP. One Classic Shell for me please.

Glugy ::

Mene ne mot to da ni Starta se mi zdi pa tečno to da se vsiljuje metro. Ok če bi bil to res tak napredek ne bi rekel ampak je pa zgolj neka nepomembna grafična zadeva za katero ima pač veliko ljudi vsak svoj okus. Z vsiljevanjem so si pač pljunil v skledo ker ne gre toliko za dejanski učinek kot za njihov način ravnanja s svojimi strankami. Češ mi imamo prav in pika. Ja normalno imate svoj izdelek in lahko trdite tako za svoj izdelek. Sam ne pa pričakovat da vam bojo pol vsi k ovce ploskal pa s nakupi mrzlično podpiral vašo nadutost. Microsoft se še zmer pretirano vede kot da je nad vsemi in to gre pač folku razumljivo na jetra in pol se zapičijo v malenkosti kot je gumb Start.

Drgač pa neki sm slišal da bo Windows 9 imel vgrajene oblačne storitve. Če mi je blo za Start vseeno, če mi metro sicer ni dišal nisem se pa pritoževal nad njim mi pa to zadnje(oblačne storitve) naravnost smrdi. Enostavno še več podatkov bo za glavne prednosti najnovejših windowsov moral povprečen uporabnik dat Microsoftu. Zakaj neki bi povprečen uporabnik svojo zasebnost delil z nekim privatnim podjetjem? Oblačil recimo tud ne deliš kr tko...a take stvari k te pa res lahko slečejo..torej da te umsko lahko čist identificirajo zarad raznih navad k jih imaš na računalniku ..kar se sicer v omejeni meri dogaja že zdaj naj bi pa zaupal? Nevem no..men je to z dodatno vključenost oblačnih storitev mim..edin za podjetja se mi zdi smiselno to.

driver_x ::

Ravno za podjetja so oblačne storitve velik problem, saj so tam še bolj občutljivi na odtekanje informacij.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravi razlog, zakaj je Microsoft preskočil Windows 9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9140037 (33414) Key Quest
»

Windows 9 že aprila prihodnje leto? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
17244788 (34490) AvtoR
»

Beta Windows 9 bržčas že prihodnji mesec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5836309 (31409) PrimozR
»

Za otvoritev konference Build obilica novosti

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
3013366 (11106) boolsheat
»

Windows 8.1 Update 1 prihaja že marca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10528967 (23363) kamuee

Več podobnih tem