» »

CD-RW ??

CD-RW ??

jos69 ::

Prosim če mi pomagate pri izbiri CD recorderja.Zanima me predvsem najbolj ugodno razmerje cena/kvaliteta.V dilemi sem med TEAC 12/10/32 cca 50k,PLEXTOR 12/10/32 cca 64k ali PLEXTOR 16/10/32 cca 72k.

MadMax ::

Use odvisno od financministra:D

Ce mislis, da ne rabis BURN-proof niti ostalih exoticnih funkcij, kupi TEACa.

Ce si v dilemi, kerga PLEXTORja, uzem 16x (sm mel enak problem->narocil 16x, zdaj samo cakam, da pride8-))



btw: razlika 12x:16x je zanemarljiva, ce se odlocas med TEACom in 16x PLEXTORom...



aja: tadrugi je 16/10/40, ce ti 40 kaj pomeni.

whatson ::

jaz bi ti priporočal Teaca... tej firmi zelo zaupam ;)

badboy ::

ves kaj...za 28cukov dobis v avstriji philipsovga 8/4/32 in je odlicen cd zapece v 9ih minutah...ce res ne posnames 100cdjev na dan je to samo metanje denarja prec za drazje modele...

aja dva dni ga mam spekel sem cca. 25cdjev . nobenga se ni zajebal !
info@badboy.bihosting.com

Han ::

Teac 12x (CD-W512EB) ima Burn-Proof (oz. Write-Proof, kot piše na originalni škatli) + vse Plextorjeve eksotične funkcije. Zato res ne vidim razloga, da bi metal ven 14k več za Plextorja... :\

SpiDEr8 ::

Ja odvisen kolk boš snemu!!! Drgač pa dej plextorja kerga moreš pa sam vedt (odvisn kolk boš snemu)!!!!:D

Stripy ::

A lahko jaz izvem, kje je ta Teac za 50k SIT, ker kolikor jaz vidim je skoraj 60k SIT.

Seadoo ::

Jaz sem kupil Yamaho 16/10/40 v Italiji in sem dal 47.000 SIT. Res da je malo glasna, ampak drugače dela čisto v redu. In 8 MB bufferja je dovolj, da lahko vmes neintenzivno uporabljaš računalo, če res ne moreš počakat tistih šest do sedem minut.
Out of my mind. Back in five minutes.

Han ::

Iskra Računalniki ima najceneje Teace pri nas... Ok, bom še tretjič napisal, kje lahko osebno prevzameš robo: LJ-Vič, Dolgi most (na koncu Viča zaviješ levo pri semaforju, ko se začneš vzpenjati čez most nad obvoznico).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test 24x pečke

Oddelek: Novice / Nova vsebina
101896 (1896) Klemenn
»

Kater CD-RW mi priporočate do cca 30kSIT?

Oddelek: Kaj kupiti
281861 (1396) Boky
»

Rad bi nabavu en dobr CD-RW

Oddelek: Kaj kupiti
261776 (1422) G[e]c
»

CDRW- ?

Oddelek: Kaj kupiti
281389 (971) [DrAc0]
»

CD pekača

Oddelek: Kaj kupiti
261537 (1228) G[e]c

Več podobnih tem