» »

Microsoft račun - nov uporabnik

Microsoft račun - nov uporabnik

Manager ::

Čao

Sem si kupil Lumio 925 (Win telefon) in sem ravno nastavil Microsoft račun. Sem začetnik kar se tiče Smartphone-ov :). V nastavitvah mi piše "NOVE VSEBINE PRENESI: ko prispejo" in "PRENESI POŠTO ZADNJIH 7 dni".

Zdaj me pa zanima ali to pomeni, da se mi bo povezoval z internetom, ko dobim kak e-mail ali novo vsebino na ta Microsoftov račun?


Hvala za odgovore. Lep pozdrav.

BorutK-73 ::

Če imaš WiFi, ne bo nobenih dodatnih stroškov.

Manager ::

Kaj pa če nimam WiFi-ja, ko sem kje zunaj, v tujini ipd. Ker nimam nikjer funkcije "Ročno" ampak samo

"Nove vsebine penesi:
- ko prispejo
- vsakih 15 min
- vsakih 30 min
- vsako uro
- enkrat dnevno"

Lonsarg ::

Mobilne podatke vklapljaš/izklapljaš centralno in ne v vsaki aplikaciji posebaj. Stari Symbian od Nokie je iimel, tako, da je vsaka aplikacija posebaj skrbela za podatke. Moderni OSi to počnejo centralno in sicer imaš v nastavitvah mobile data(podatki v Slo) JA/NE, ter roaming data(podatki v Tujini) JA/NE.

Po defultu so skoraj vedno podatki v Slo vključeni, v tujini pa izključeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

BorutK-73 ::

Glede windows telefonov sem noob, ampak mislim da imajo tako kot android možnost da izklopiš/vklopiš podatke (internet preko SIM)

Zgodovina sprememb…

Manager ::

Torej je najbolje, da imam Izklopljeno Podatkovno povezavo oz. Podatkovni prenos?

V bistvu bi rad hodil normalno tudi na internet, ne samo preko WiFi. Ne bi pa rad, da mi povezuje z internetom samo, ko nekaj novega pride na ta Microsoftov račun.


Lep pozdrav-

Lonsarg ::

Če nočeš da se samo je edina trotl zihr zadeva, da ročno vklopiš Podatkovno povezavo kadar jo hočeš in potem spet izklopiš. Najbolj trotl zihr pa je, da si priskrbiš vsaj 500MB podatkov in imaš lepo vse vklopljeno, tak je sodobni svet.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je 100 MB dovolj za 1 mesec - Džabest

Oddelek: Mobilne tehnologije
313185 (2337) jusv
»

Android fon me je suvereno obral za 75€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10727853 (22654) Marat
»

paketni prenos omogocen le za MMS

Oddelek: Mobilne tehnologije
148336 (7989) bajsibajsi
»

Najbolj lačni podatkov uporabniki Androida

Oddelek: Novice / Android
358694 (7581) PrimozR
»

Galaxy s visi na netu?

Oddelek: Mobilne tehnologije
141063 (753) Lonsarg

Več podobnih tem