» »

menjava banke zaradi kartice?

menjava banke zaradi kartice?

1
2
»

Bye ::

Ja, saj si jo bom moral, očitno ne gre drugače. Se počutim, kot da živimo v srednjem veku.

kixs ::

Bye je izjavil:

kixs je izjavil:

Zamenjaj banko. Js imam pri DH el. banko in Mastercard - tisti 1EUR na mesec (placas sicer 12.5EUR na leto takoj) te pa tudi ne bo konec. Placila preko el.banke so pa zelo ugodna, ce ne najbolj ugodna. Tule imajo nekaj napisano:

http://www.delavska-hranilnica.si/DH,,o...

lp

Spletno stran od DH sem ravno tako že pogledal, vendar je tudi tukaj pogoj za Mastercard redni priliv; kot sem že napisal prej, to zame ne pride v poštev. Tako da je DH s tega vidika enaka DBS, na kateri imam TRR - nimajo debetne vise oz. njej enakovrednih, temveč samo MC pod omenjenimi pogoji.


Tisto z rednimi prilivi imajo povsod napisano. Vendar veliko ljudi tega nima, pa vseeno uporabljajo vse storitve. Poklici ali pa pojdi osebno na banko in se zmenite. Tule na forumu bos tezko dobil _vse_ informacije.

lp

Bye ::

Obisk banke mi ne uide tako ali drugače, se pa nisem tega spomnil, da se poskusim zmeniti mimo pravil :)
Na moji banki, tj. DBS, so bili glede rednih prilivov neomajni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

vorantz ::

Bye je izjavil:

Banka Koper pa mi je bolj meeeeh.


;((
Banka ki ma vse kar rabiš...

Poslovalnico v tvojem kraju
Vodenje računa boš moral povsod plačat
S spletno banko boš lahko brez provizij nakazoval denar na viso elektron kadarkoli
Da ne omenjam zelo uporabniku prijazno spletno banko

Ne vem kaj sploh vihaš nos nad mojim prejšnjim postom

Nehi brezveze pogrevat svoje drobovje in se obrij z occamovo britvijo

Kaj ti je sploh tolko dobro pri tej tvoji DPS al kaj je že da nočeš menjat

Bye ::

vorantz je izjavil:

Bye je izjavil:

Banka Koper pa mi je bolj meeeeh.


;((
Banka ki ma vse kar rabiš...

Poslovalnico v tvojem kraju
Vodenje računa boš moral povsod plačat
S spletno banko boš lahko brez provizij nakazoval denar na viso elektron kadarkoli
Da ne omenjam zelo uporabniku prijazno spletno banko

Ne vem kaj sploh vihaš nos nad mojim prejšnjim postom

Nehi brezveze pogrevat svoje drobovje in se obrij z occamovo britvijo

Kaj ti je sploh tolko dobro pri tej tvoji DPS al kaj je že da nočeš menjat

Hvala za informacije, nekaj novih stvari sem izvedel in več ne potrebujem.
Nihče ne viha nosu nad tvojim postom, ampak nad določeno banko. Zakaj jemlješ osebno?
DPS ne obstaja, kolikor vem. Kje si pa zasledil, da ne želim menjati banke? Včasih je dobro ločiti med "ne hoteti" in "nepotrebnim". Preden komentiraš, vsaj preberi prav. Edino potrebno britje vidim pri tvoji slovnici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

fosil ::

A si dijak/študent?
Potem imaš pri abanki vse zastonj, vodenje in viso electron.
Tako je!

Bye ::

Ne, nisem dijak/študent.

Bye ::

Ravnokar sem dobil odgovor od obeh bank; brez presenečenj, precej uniformiran odgovor. Tako da, pot pod noge (za eno ubogo kartico)...

Lepe praznike vsem!

Bye ::

Nabavil viso electron pri Abanki. S paypal deluje bp, edino direktni nakup preko ebayja ni šel skozi (preverjeno večkrat). Upam, da ne bo težav v prihodnje...

Gladi ::

Jst sem reden uporabnik VE od Abanka in nikakršnih problemov. No, razen nizotemske železnice je preko njihove spletne strani niso želele vzeti( nej se jebejo, kao smo tretje razredna država).

LeQuack ::

Ja no, sej smo res v globalnem smislu. :)
Quack !

Bye ::

Tretjerazredna država gor ali dol, visa je visa in bi morala delati povsod. No, verjamem, da je to pač izoliran primer, saj mi je prodajalka razlagala, da njihove "mašine" ne spustijo moje vise skozi (poskušala je večkrat). Če bi bilo s samo kartico kaj narobe, tudi paypal ne bi delal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19053074 (2597) cortez
»

Predplačniška visa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15038260 (16416) sbawe64
»

Debetna Visa - Izbira banke

Oddelek: Loža
213538 (2928) c0ck4m0u53
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228771 (23136) šernk
»

Odprtje PayPall accounta na firmo...

Oddelek: Loža
378712 (8040) c00L3r

Več podobnih tem