» »

menjava banke zaradi kartice?

menjava banke zaradi kartice?

«
1
2

Bye ::

Ave!

Prosim za nasvet, kako bi najceneje kupoval na spletu (predvsem amazon.com), oziroma - če je le možno - brez dodatnih stroškov za novo kartico.

Imam TRR na DBS, ki v svoji ponudbi nima vise electron, temveč samo MasterCard, kar je za moje potrebe čisti overkill, glede na višino članarine. Delavska hranilnica, ki je sicer najcenejša od vseh bank, pa sploh ne nudi izbire.

Za spletno banko se še nisem odločil (kot alternativa kartici); kolikor vem, vsi ponudniki zaračunajo okrog 25 ojrov za pristop odnosno aktivacijo, kar je bistveno dražje od pridobitve kartice.
Če odprem aračun elektronski pri Abanki za debetno viso, to pomeni dodatne stroške in komplikacije (v primeru težav bi moral iti v drug kraj).
Banka Koper ponuja ("predplačniško") viso, vendar je tu spet strošek 10 evrov za naročilo.
Da bi uporabljal maestro z MC secure code, pa bi ravno tako moral kupiti prenosni čitalec najmanj v omenjeni vrednosti.

Ne gre se za tistih par evrov za nakup kartice ali vodenje računa, vendar je za moje pojme fail odpirati nov račun pri drugi banki samo zaradi občasnega kupovanja na spletu. Nadalje, potem bo potrebno dajati gor denar "ročno", kar spet pomeni nepraktičnost, izgubo časa in provizijo pošti ali banki za vsakokratno nakazilo.

Najboljša varianta se mi zdi - če že moram odpirati nov račun pri drugi banki - povezati viso na TRR pri obstoječi banki; je slednje izvedljivo? Se da dobiti viso brez dodatnega računa, razen omenjene predplačniške variante?

Drugače je menda najbolje zamenjati banko in si tam vse omisliti?

Torej, predloge na dan :)

Lepe praznike in vnaprej hvala!
  • spremenilo: Bye ()

ahac ::

Lahko probaš Wirecard ali kaj podobnega. To je Mastercard ali Visa (brez fizične kartice), kjer plačaš samo 1€ vsakič, ko naložiš denar gor.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Hayabusa ::

http://www.banka-koper.si/Fizicne_osebe...
in lahko obdržiš račun pri Dbs.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Furbo ::

Saj to od banke koper je videl, vendar ga žuli tistih 10€.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Bye ::

ahac je izjavil:

Lahko probaš Wirecard ali kaj podobnega. To je Mastercard ali Visa (brez fizične kartice), kjer plačaš samo 1€ vsakič, ko naložiš denar gor.


OK, ampak je potrebno vsakič gor nalagati denar. Rad bi se temu izognil, tj. da je kartica vezana na že obstoječi tekoči račun.

@Hayabusa: kot me ponavlja Furbo; tukaj je izdatek 10 evrov, in itak je treba gor nalagati. Torej ne gre drugače?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

hojnikb ::

zrihtaj si neteller; lahko si zgeneriraš neomejeno mastercardov, afaik pa računajo samo exchange rate iz eur v usd. Nalaganje dnarja preko UPN je pa zastonj.

Seveda če si zrihtaš spletno banko, je to še tolk bol uizi.

PS: če si študent/dijak, je pr dbs spletna banka ~12.5EUR za aktivacijo in zastonj potem naprej (dokler maš status).
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Bye ::

hojnikb je izjavil:

zrihtaj si neteller; lahko si zgeneriraš neomejeno mastercardov, afaik pa računajo samo exchange rate iz eur v usd. Nalaganje dnarja preko UPN je pa zastonj.

Seveda če si zrihtaš spletno banko, je to še tolk bol uizi.

PS: če si študent/dijak, je pr dbs spletna banka ~12.5EUR za aktivacijo in zastonj potem naprej (dokler maš status).


Kolikor sem si prebral o Netellerju, nikjer ne piše, da lahko plačujem z njim na amazon.com.
Nisem študent in nimam rednih dohodkov.

Že vidim, da bo treba menjati banko oz. komplicirati s še enim računom. Smešno, kajne? V 21. stoletju, pa še vedno so nekatere stvari primitivne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Furbo ::

Kar ni brezplačno je primitivno? Večno se ne boš mogel šlepati pač.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Hayabusa ::

Pri Dbsju nimajo ebanke ? Imajo, http://dbsnet.dbs.si, tako da lahko nakažeš zelo hitro.
Druga opcija je Abanka, vendar ti bodo tam zaračunali vodenje računa 1,05E/mesec.
Jaz na predplačniško Viso banke Koper nalagam tako, da grem v njihovo poslovalnico.

Prečekiraj skb
http://www.skb.si/osebne-finance/kartic...
Sedaj so menda že uredili spletno plačevanje, je bilo nekaj govora na forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Bye ::

Nisem mislil tega. Primitivno v kontekstu, da kljub vsej tehnologiji danes ne moreš imeti debetne vise vezane na že obstoječi račun, brez da bi moral odpirati nov račun zaradi pridobitve vise :)

Furbo ::

Jaz jo imam, res pa sem pri banki koper in imam njihovo viso, oziroma dve :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Bye ::

Hayabusa je izjavil:

Pri Dbsju nimajo ebanke ? Imajo, http://dbsnet.dbs.si, tako da lahko nakažeš zelo hitro.
Druga opcija je Abanka, vendar ti bodo tam zaračunali vodenje računa 1,05E/mesec.
Jaz na predplačniško Viso banke Koper nalagam tako, da grem v njihovo poslovalnico.


DBS seveda ima ebanko, ampak ne mislim dajati 25 evrov za aktivacijo računa (z generatorjem enkratnih gesel). Potem je ceneje, če odprem ustrezni račun na abanki in dobim viso. Sicer dober evro na mesec, pa vseeno bolje, kot 25 bruseljčanov naenkrat. Saj pravim, če bi redno kupoval na spletu, ni panike, tako pa je primitivno, kakorkoli se obrne. Za vsako malenkost ne mislim hodit nalagat na banko. Fail.

Furbo je izjavil:

Jaz jo imam, res pa sem pri banki koper in imam njihovo viso, oziroma dve :D


Bom povprašal na Abanko, če je možna vezava vise electron na obstoječi račun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

hojnikb ::

ka pa paypal top-up ?
#brezpodpisa

Hayabusa ::

Amazon.com ne uporablja PP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Bye ::

Sem že poslal vprašanje na Abanko, bom videl, kaj bodo odgovorili :O

hojnikb ::

zakaj pa ne kupiš kje, ko podpirajo paypal ?
#brezpodpisa

Bye ::

Pač, določene stvari imajo samo na amazonu.

Hayabusa ::

Abanka stane vodenje računa 12.6/leto + 5 pristopnina (z uporabo sigen-ce, poštar-ca je 25) http://www.abanka.si/e-poti/spletna-ban... + 6,6 leto za ebanko (19.2 + 5)
+nekaj za samo visa kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Bye ::

Vprašal sem tudi na Banko Koper. Če ne bo presenečenj (ponavadi jih pri bankah ni :)), bom zaenkrat nabavil viso electron pri Abanki in primitivno hodil nalagat na račun vsakič, ko bom hotel kaj kupiti.
Super računica. Žalostno, res...
Vzemimo nakup v vrednosti 10 evrov. Narediti bom moral 35 km (v eno smer) do najbližje poslovalnice Abanke, da gor naložim denar. Če upoštevam izgubljen čas in stroške za bencin, to ni več nakup za 10 evrov. Čisti fail :(

hojnikb ::

wirecard si zrihtaj pa basta... vsaj neboš rabu hodit 70km za en nakup :)
#brezpodpisa

Hayabusa ::

Ne poznaš nikogar, ki bi ti nakazal na račun pri Banki Koper (ti njemu cash on tebi nakaže) ?

Najnižjo provizijo na upn imajo pri:
http://www.delavska-hranilnica.si
Nakažeš si 300e in imaš mir na nekaj časa.


Če upoštevam izgubljen čas in stroške za bencin, to ni več nakup za 10 evrov

Greš s kolesom.


V katerih rovtah si doma, da imaš tako daleč ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Bye ::

Hayabusa je izjavil:

Abanka stane vodenje računa 12.6/leto + 5 pristopnina (z uporabo sigen-ce, poštar-ca je 25) http://www.abanka.si/e-poti/spletna-ban... + 6,6 leto za ebanko (19.2 + 5)
+nekaj za samo visa kartico.


Hayabusa, hvala. Tole opcijo, ki je "skrita" na koncu cenika, sem čisto spregledal. Čeprav tudi v tem primeru še vedno ostane ročno nalaganje denarja na (nov) račun.

hojnikb je izjavil:

wirecard si zrihtaj pa basta... vsaj neboš rabu hodit 70km za en nakup :)


Se pravi, wirecard lahko vežem na kartico maestro?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

hojnikb ::

ne, wirecard nemorš "vezat" na maestro, lahko pa greš na pošto in nakažeš keš gor.

verjetno pošta ni oddaljena 35km ? (oz. katerakoli poslovalnica, ko ti omogoča plačilo položnic)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Bye ::

Hayabusa je izjavil:

Ne poznaš nikogar, ki bi ti nakazal na račun pri Banki Koper (ti njemu cash on tebi nakaže) ?

Najnižjo provizijo na upn imajo pri:
http://www.delavska-hranilnica.si
Nakažeš si 300e in imaš mir na nekaj časa.


Če upoštevam izgubljen čas in stroške za bencin, to ni več nakup za 10 evrov

Greš s kolesom.


V katerih rovtah si doma, da imaš tako daleč ?


Nočem nikogar vpletati v razna nakazila, Če bi hotel, bi si lahko sposodil MC ali Viso od familije, ampak želim imeti svoj račun in mir. Ne da vsakič razlagaš, kaj in kdaj si kupil, koliko si porabil...

Večja nakazila vnaprej; ja tudi varianta. Samo smo spet pri ročnem nalaganju. Poskušam čim cenejšo in udobnejšo varianto.

Kolo? Izvoli sam :)

Kraja ne bom navajal, so pa rovte, to pa drži.

hojnikb ::

Udobje vedno stane; pri bankah/plačilih ni nič drugače..
#brezpodpisa

Bye ::

hojnikb je izjavil:

ne, wirecard nemorš "vezat" na maestro, lahko pa greš na pošto in nakažeš keš gor.

verjetno pošta ni oddaljena 35km ? (oz. katerakoli poslovalnica, ko ti omogoča plačilo položnic)


Kakršnakoli nakazila na poštah so afaik precej draga. V mojem kraju ima poslovalnico Banka Koper, SKB in DBS. Slednje ne bom omenjal, ker so v kameni dobi (uslužbenka ni vedela niti, kaj je MC secure code, in je morala klicati v ljubljansko izpostavo!). Pri SKB sem imel zelo slabo izkušnjo, Banka Koper pa mi je bolj meeeeh.

Furbo ::

Bye je izjavil:

Bom povprašal na Abanko, če je možna vezava vise electron na obstoječi račun.


Lahko si vzameš Viso pri Kopru, ampak potem ne vidiš kaj se dogaja na njej. Lahko jo pa komot polniš preko UPN nalogov seveda.

Da bi pa iz e-banke od abanke gledal stanje na kopru, pa zagotovo ni variante.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Hayabusa ::

Če poveš kraj se da poiskati med vsemi Slo ponudniki tebi najbližjega in tako dalje.
Ilirska Bistrica, Kočevje, Črnomelj ?

Največ poslovalnic imata nlb + pbs , imajo viso in ebanko
http://www.nlb.si/poslovna-mreza
http://www.nlb.si/visa

Priporočam nlb, pekel je zmrznil :)).


pbs
http://www.pbs.si/si/default.wlgt?
http://www.pbs.si/si/Activa_VISA.wlgt

Bye ::

UPN odpade. Logičen sklep oziroma edina "pametna" varianta v mojih okoliščinah je torej aračun elektronski in primitivno filanje. Sicer me bo bencin verjetno prišel dražje, ampak se ne smem razburjati zaradi tega :/

Hayabusa je izjavil:

Če poveš kraj se da poiskati med vsemi Slo ponudniki tebi najbližjega in tako dalje.
Ilirska Bistrica, Kočevje, Črnomelj ?

Največ poslovalnic imata nlb + pbs , imajo viso in ebanko
http://www.nlb.si/poslovna-mreza
http://www.nlb.si/visa

Priporočam nlb, pekel je zmrznil :)).


pbs
http://www.pbs.si/si/default.wlgt?
http://www.pbs.si/si/Activa_VISA.wlgt


Če povem kraj, je brezveze, da imam sploh vzdevek na forumu, ki ni moje ime :)

Hayabusa, hvala za nasvete. Jutri počakam, da vidim, če mi lahko na Banki Koper ali ABanki kaj zmotajo, drugače pa visa electron in pot pod noge, nazaj v 19. stoletje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

koyotee ::

smartpaycard.net
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Bye ::

koyotee je izjavil:

smartpaycard.net


To je tudi zanimiva varianta, vendar ne vidim prednosti pred klasičnim načinom pridobitve kartice in polnjenja. Spet neka nadomestila za neuporabo kartice po treh mesecih, vsaka polnitev je 1 eur, ni možen vpogled na stanje, ravno tako je treba ročno polniti...

...:TOMI:... ::

V mojem kraju ima poslovalnico Banka Koper, SKB in DBS


2/3 banke v tvoji bližini ponujajo to, kar ti rabiš. Ne vem zakaj UPN odpade? Ne vem, zakaj abanka 35 km stran. Nisi odgovoril na nič od tega.

Banka koper in skb sta ob v redu. Ne vem, kaj je zate tu meh.
Tomi

Bye ::

Vse lepo in prav. Iščem najbolj optimalno možnost, nič drugega.

Govora je o tem, da je treba navkljub vsej tehnologiji na vsakem koraku, v tem primeru še vedno polniti račun, tako ali drugače, elektronsko ali "peš". Kompliciranje in dodatni stroški po nepotrebnem. Ne vidim razloga, zakaj ne bi bilo možno imeti debetne vise, s katero bi kupoval preko že obstoječega računa, ne glede na to, pri kateri banki je odprt.

Do najbližje poslovalnice Abanke imam pač toliko.

Očitno si nisi prebral zgoraj napisanega. Z SKB imam slabo izkušnjo in me ne vidijo več iz principa (ne mislim pa tu razlagati, za kaj se gre, ker to ni poanta teme); podobno velja za Banko Koper.

LeQuack ::

Glede na to da si dokapitaliziral Abanko, bi rekel da ti morajo dat vsaj zastonj Viso/Mastercard in doživljensko vodenje računa.
Quack !

bluefish ::

Bye je izjavil:

Govora je o tem, da je treba navkljub vsej tehnologiji na vsakem koraku, v tem primeru še vedno polniti račun, tako ali drugače, elektronsko ali "peš". Kompliciranje in dodatni stroški po nepotrebnem. Ne vidim razloga, zakaj ne bi bilo možno imeti debetne vise, s katero bi kupoval preko že obstoječega računa, ne glede na to, pri kateri banki je odprt.
Pač, tega ni. Alternative so znane in je odvisno od tebe, za katero se boš odločil in kako komplicirana bo.

...:TOMI:... ::

Si morda pomislil, da je problem v tebi in ne v bankah? Obe omenjeni banki sta solidni. Ena ima spletno poslovalnico, kjer lahko opraviš vse, ne tako kot večina bank pri nas, ki imajo bolj slabo spletno posovanje.

Druga je pa pionir spletne banke pri nas in sefe so ji spraznili.
Tomi

Bye ::

LeQuack je izjavil:

Glede na to da si dokapitaliziral Abanko, bi rekel da ti morajo dat vsaj zastonj Viso/Mastercard in doživljensko vodenje računa.


Podobno kot Tomi, si zgrešil smisel teme.

vorantz ::

Jeebus christ on a stick
Nehi komplicirat

Jaz mam navaden račun + viso elektron na banki koper
Na elektron nalagam prek spletne banke

Vodenje računa je ojro pa neki, un kalkulator kod dobiš zastonj, spletna banka naj bi bla tut neki za plačat samo mi začuda še niso nič trgali
elektron je tistih 10 da dobiš pol pa nič

Pač odločit se boš mogu, če hočeš za luksuz spletnega nakupovanja dat nekaj židom(banke) al arabcem(nafta)

Bye ::

bluefish je izjavil:

Bye je izjavil:

Govora je o tem, da je treba navkljub vsej tehnologiji na vsakem koraku, v tem primeru še vedno polniti račun, tako ali drugače, elektronsko ali "peš". Kompliciranje in dodatni stroški po nepotrebnem. Ne vidim razloga, zakaj ne bi bilo možno imeti debetne vise, s katero bi kupoval preko že obstoječega računa, ne glede na to, pri kateri banki je odprt.
Pač, tega ni. Alternative so znane in je odvisno od tebe, za katero se boš odločil in kako komplicirana bo.


Vem, da tega ni, samo izražam svoje mnenje, kar sodeč po nekaterih "sodelujočih" privzeto spada med kompliciranje. Nekdo morda ni pomislil, da ni problem v meni. Niti ni problem v banki sami po sebi, ampak v odnosu uslužbencev do stranke (če že moram dobesedno razlagati ozadje - nekateri imajo resne težave z branjem med vrsticami).

hojnikb ::

ka pa če si kupiš amazon gift card, če praviš da rabiš samo za amazon ?
#brezpodpisa

Bye ::

vorantz je izjavil:

Jeebus christ on a stick
Nehi komplicirat

Jaz mam navaden račun + viso elektron na banki koper
Na elektron nalagam prek spletne banke

Vodenje računa je ojro pa neki, un kalkulator kod dobiš zastonj, spletna banka naj bi bla tut neki za plačat samo mi začuda še niso nič trgali
elektron je tistih 10 da dobiš pol pa nič

Pač odločit se boš mogu, če hočeš za luksuz spletnega nakupovanja dat nekaj židom(banke) al arabcem(nafta)


Ne vem, kaj je tu kompliciranega. Debata o možnostih. Odločiti se bom moral tako ali drugače, to je samoumevno. Ponavljam (kolikokrat že?): DBS, kjer imam račun, nima vise electron. Tvoja razlaga, da imaš račun in viso pri isti banki, mi ne pomaga dosti. Podobno velja za stroške spletne banke. Preberi si od začetka, sem že utrujen od papigovanja.

bluefish ::

No, opcije so ti bile večinoma predstavljene. Kako se boš odločil, pa tvoja stvar.

Bye ::

hojnikb je izjavil:

ka pa če si kupiš amazon gift card, če praviš da rabiš samo za amazon ?


Predvsem, ne pa izključno amazon.


bluefish je izjavil:

No, opcije so ti bile večinoma predstavljene. Kako se boš odločil, pa tvoja stvar.


Saj sem hvaležen za vse predloge, ki mi bodo v pomoč pri odločitvi. Ne bom pa ostal dolžan raznim izjavam, ki niso vezane na bistvo; to me pogreje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

kixs ::

Zamenjaj banko. Js imam pri DH el. banko in Mastercard - tisti 1€ na mesec (placas sicer 12.5€ na leto takoj) te pa tudi ne bo konec. Placila preko el.banke so pa zelo ugodna, ce ne najbolj ugodna. Tule imajo nekaj napisano:

http://www.delavska-hranilnica.si/DH,,o...

lp

Bye ::

kixs je izjavil:

Zamenjaj banko. Js imam pri DH el. banko in Mastercard - tisti 1EUR na mesec (placas sicer 12.5EUR na leto takoj) te pa tudi ne bo konec. Placila preko el.banke so pa zelo ugodna, ce ne najbolj ugodna. Tule imajo nekaj napisano:

http://www.delavska-hranilnica.si/DH,,o...

lp

Spletno stran od DH sem ravno tako že pogledal, vendar je tudi tukaj pogoj za Mastercard redni priliv; kot sem že napisal prej, to zame ne pride v poštev. Tako da je DH s tega vidika enaka DBS, na kateri imam TRR - nimajo debetne vise oz. njej enakovrednih, temveč samo MC pod omenjenimi pogoji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

...:TOMI:... ::

16,3 EUR na leto za MC pri DBS ti je overkill... Nič čudnega, da ti nobena banka ne odgovarja...

Če nočeš dajati našim, pa vzemi easybank. Imaš vse free.

Če nimaš rednih prilovov, moraš imeti poroka.

Pa poskrbi, da si boš pomagal sam ali pa si poišči pomoč, če si hitre jeze. To škodi tvojem zdravju in ljudem, s katerimi imaš opravka. Predlagam meditacijo ali kaj podobnega.
Tomi

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Jaz imam račun na NLB in "predplačniško" Viso Electron na Banki Koper. Pač dal sem tistih 10€ in si naredu kartico pri njih, ker je NLB nima. Stroškov vodenja računa ni, ni potrebno odpirat dodatnega računa pri njih, ko grem na banko nakazat denar gor si banka ne pobere provizije. Če dam 20€ gor jih dobim 20€ na kartico in nič manj. Banko pa imam 2-3 minute stran z avtom oz. 10 minut stran peš.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Bye ::

...:TOMI:... je izjavil:

16,3 EUR na leto za MC pri DBS ti je overkill... Nič čudnega, da ti nobena banka ne odgovarja...

Če nočeš dajati našim, pa vzemi easybank. Imaš vse free.

Če nimaš rednih prilovov, moraš imeti poroka.

Pa poskrbi, da si boš pomagal sam ali pa si poišči pomoč, če si hitre jeze. To škodi tvojem zdravju in ljudem, s katerimi imaš opravka. Predlagam meditacijo ali kaj podobnega.

Spet sklepaš na pamet, brez da bi si prej prebral napisano. Članarino za MC si preprosto vzel iz konteksta, tako kot tudi dejstvo (ki mi je dobro znano), da potrebuješ poroka v primeru občasnih prihodkov. Obrni pogled ar vrstic nazaj in morda boš opazil, da sem zapisal nekaj v smislu, da ne želim drugih ljudi vpletati v to.

Da mi nobena banka ne odgovarja, je čisto odvečen komentar. Na koncu bom vzel, kar je ponujeno. Kar še ne pomeni, da se pred tem ne bom pozanimal o morebitnih dodatnih možnostih.

Zaenkrat ne potrebujem meditacije, en pametnjakovič me ne moti. Na srečo je večina forumašev zdravju prijazna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Bye ::

dottor je izjavil:

Jaz imam račun na NLB in "predplačniško" Viso Electron na Banki Koper. Pač dal sem tistih 10EUR in si naredu kartico pri njih, ker je NLB nima. Stroškov vodenja računa ni, ni potrebno odpirat dodatnega računa pri njih, ko grem na banko nakazat denar gor si banka ne pobere provizije. Če dam 20EUR gor jih dobim 20EUR na kartico in nič manj. Banko pa imam 2-3 minute stran z avtom oz. 10 minut stran peš.


Že, ampak vseeno moraš nakazati denar na viso v banki. Vpogleda v stanje tudi ni (pa ne mislim na zahtevano kopijo izpiska in podobno), kar je dokaj nepregledno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

bluefish ::

Praviš, da boš kartico rabil le za občasne nakupe. V tem primeru si lahko evidenco brez večjih težav vodiš sam. Prenakazilo denarja pa stane tistih nekaj deset centov.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19052588 (2111) cortez
»

Predplačniška visa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15037920 (16076) sbawe64
»

Debetna Visa - Izbira banke

Oddelek: Loža
213514 (2904) c0ck4m0u53
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228653 (23018) šernk
»

Odprtje PayPall accounta na firmo...

Oddelek: Loža
378647 (7975) c00L3r

Več podobnih tem