» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
71 / 86
»»

bozicek ::

Če se ti dve tekočini pomešata ni razloga za slabost
Jaz sem imel že po pet različnih tekočin skupaj zmešanih (ostanki)
Hec, na koncu so bili ravno ti pomiksani zvarki najboljši :D
Darila letos samo za poredne

Vetrpiha ::

Mentol gre težko iz glave, kava pa še težje.

yansek ::

Včeraj sem za Coolfire z50 zlide kupil coil-e 14-19 w (za Innokin Coolfire Z50 Pod Kit) in vse je bilo ok, dokler nisem poskusil ene parkrat vejpati na 7 watih. Okus se je tako spremenil da se naprave do danes rajši nisem dotaknil. Ni bilo možno več vejpati, peklo me je po grlu.
Kaj se je zgodilo?

Druga stvar je, da je e-tekočina Maroc Mint meni neprimerljivo bolj aromatična in okusna, če jo vejpam na Voopoo V.Thru Pro.
Zakaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

BorutK-73 ::

bozicek je izjavil:

Hec, na koncu so bili ravno ti pomiksani zvarki najboljši :D

To je pa res. :)

Edino kar sem pred kratkim prvič opazil da me je po 2 letih staremu juicu kislina pekla. Tako da je šel juice v školjko, škoda ker okus je bil super.

sass628 ::

Je kdo tako dober pa prilepi link od tekočine iz Merkurja:D
Da vem da bom kupil ta pravo :)) Hvala

BorutK-73 ::

Osebno nebi reskiral. Daš malo več za "legit" robo.

Vetrpiha ::

BorutK-73 je izjavil:

Osebno nebi reskiral. Daš malo več za "legit" robo.

Zakaj pa Merkur roba ni legit? Ima vso potrebno dokumentacijo, kar za "legit" robo ne moremo reči.
Še to: Glede na tujino je 9evrov na liter iz Merkurja kar drago.

sass628 je izjavil:

Je kdo tako dober pa prilepi link od tekočine iz Merkurja:D
Da vem da bom kupil ta pravo :)) Hvala

Itak je samo ena, piše glicerin
Če želiš priti na pripravek 70/30, pač nabaviš še ustrezen nikotin in upoštevaš, da je v aromah samo PG

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Vetrpiha ::

Če želiš priti na pripravek 70/30, pač nabaviš še ustrezen nikotin in upoštevaš, da je v aromah samo PG

Načeloma VG in PG nista nič nevarna, VG morda za mičkeno bolj, a vseeno nula v primerjavi s cigareti

V praksi je potem tako za 100ml mešanico:
15ml arome (kar je PG)
10ml 52mg/ml nikotina (kar je pravtako PG)
75ml glicerina (kar je VG)
Dobiš 100 ml mešanico z razmerjem VG:PG 75:25 in vsebnostjo nikotina 5.2mg na mililiter
Cenovno to stane potem nekje toliko za 100ml:
67.5 centov za VG
1.2 eur do 6 eur za aromo
1.24 eur za nikotin.
Če je to preveč, pač namesto 75 daš 70 ml VGja in nabaviš flaško PGja, ter nadomestiš tistih 5ml.
Mešaš pa arome in nikotin prvo, ter dodaten PG, šele na koncu dodaš VG.
Nikotin je treba pa pred dodajanjem orenk pretresti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

yansek ::

Ali obstaja kakšen tank, ki bi ga namestil na model Coolfire z50 zlide da bi bilo čimbolj podobno modelu pod:Voopoo V.Thru Pro?

Dri3r ::

Za preračunat VG, PG ter nikotin v e-juicu obstaja en fajn online kalkulator.
dri3r

Vetrpiha ::

yansek je izjavil:

Ali obstaja kakšen tank, ki bi ga namestil na model Coolfire z50 zlide da bi bilo čimbolj podobno modelu pod:Voopoo V.Thru Pro?

Karkoli, kar ima v sebi naziv MTL
Sicer je pa že obstoječi tank MTL.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

yansek ::

Okus in aroma sta nepremirljivo boljša pri Voopoo Thru Pro pa ne vem zakaj.

Pa pri Coolfire z50 zlide me peče, tak rezek oster okus medtem ko pti Voopoo blag in aromatičen.

Vsaj jaz bi to tako opisal.

Dri3r ::

Če te peče (dry hit) si verjetno zažgal glavo.
dri3r

yansek ::

Dri3r je izjavil:

Če te peče (dry hit) si verjetno zažgal glavo.


Coil 14-19 w sem ene parkrat vejpal na 7 watih. A sem jo lahko tako zažgal?

Vetrpiha ::

Ne. Si pa verjetno đus kuhal

BorutK-73 ::

Premalo watov tudi ni ok, ker se juice sploh ne uparja. Začneš pri 12W in počasi višaš moč.

yansek ::

Torej se zaradi premajhne količine energije tekočina ne uparja ampak zgolj kuha, da je okus tako obupen.

yansek ::

Res ne vem kaj je z mojim Innokin Coolfire Z50 Zlide Kit da mi pušča tekočino če ga postavim v vodoraven položaj, ne glede na to, da imam dovod za zrak zaprt.

Nekaj ne štima.

stratosD ::

vsi atomizerji poleti spustijo kapljico ali dve...fizika pač...razteznost tekočin...če pa kaj več pa ni uredu...

yansek ::

stratosD je izjavil:

vsi atomizerji poleti spustijo kapljico ali dve...fizika pač...razteznost tekočin...če pa kaj več pa ni uredu...


Precej več spušča.

Dri3r ::

Kar je stratosD napisal drži. Ejuice počasi steče skozi vato v grelni glavi in gravitacija ter kapilarni učinek naredita svoje. Če se želiš čimbolj izogniti temu si kupi kakšen "top airflow" tankec, poleti je bolj primeren gostejši ejuice z 70% VG ali več. Precej je odvisno tudi od grelne glave, čeprav so iz iste škatle nekatere puščajo bolj kot druge. Napravo shranjuj pokončno in ne ležeče.
dri3r

yansek ::

Kaj to potem pomeni, da imate napravo (ki ni ppd temvec ima tank) ves čas v navpične m položaju?
moraš paziti kako ga postaviš v torbo kako ga nosiš v žepu. Če se vsedes ga moraš dati iz žepa in nekam postaviti.

S podom (Voopoo V.Thru Prok) ki ima kartušo pa nisem opazil tega problema. Ne teče ven.

bozicek ::

Tank če je vse v redu nima kaj puščati. Ni važen položaj
Pustimo kakšno kapljico sem pa tja ki jo obrišeš in je zopet čez dve uri. Ampak to ne pušča...
Tank ki je ok, je lahko v kakršnemkoli položaju in ne pušča
Od 30 tankov ki jih imam noben ne spusti nič, tudi če ga imam na glavo
Pustimo ob strani razne obskurne RTA zadeve ki imajo stransko filanje brez gumic...

Tebe nekje o ringi jebejo...po domače gumica ti ne drži dobro
Če imaš slide varjanto (se pravi da porineš kapico zgoraj na stran in filaš tekočino v tank) se lahko premakne in ven teče
Darila letos samo za poredne

yansek ::

Eni pravijo tako drugi pravijo drugače. Prodajalec v vape shopu pravi, da ima vape vedno v navpicnem polozaju saj razen podov ki imajo s kartušo vsi drugače puščajo.

Jaz ko imam svoj Innokin Coolfire Z50 Zlide kakšen dan v vodoravnem polozaju v predalu kar precej več odteče kot zgolj kaksna kapljica ali dve.

Tebi ne pušča če bi ga imel dan ali dva v vodoravnem položaju v predalu in z napolnjeno količino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

mastazeko ::

Moj geekvape z max tank je non-stop v vodoravnem položaju, več ali manj poln tekočine pa do danes še ni spustil % tekočine. Vedno ga položim, ker se bojim, da ga spet razbijem ;((

bozicek ::

yansek je izjavil:

Eni pravijo tako drugi pravijo drugače. Prodajalec v vape shopu pravi, da ima vape vedno v navpicnem polozaju saj razen podov ki imajo s kartušo vsi drugače puščajo.

Jaz ko imam svoj Innokin Coolfire Z50 Zlide kakšen dan v vodoravnem polozaju v predalu kar precej več odteče kot zgolj kaksna kapljica ali dve.

Tebi ne pušča če bi ga imel dan ali dva v vodoravnem položaju v predalu in z napolnjeno količino?


Ne
Lahko ti ga navpično, na glavo postavim pa ne bo puščal...noben
V vodoravnem pa sploh ne
Darila letos samo za poredne

yansek ::

Kaj pa glede tekočine, ali bi lahko to bil vzrok (redkost, gostota) ali pa kar se tiče glave (ceprav sem ze dve različni vstavil in prinobeh pušča)

bozicek ::

Ne
To so že finese
70/30 je danes po večini že za vse tanke in so narejeni nekako za to razmerje
Darila letos samo za poredne

yansek ::

Bog si ga vedi kaj je potem narobe, prodajalec ki mi je to prodal pa tudi ne zna kaj reči.

Vetrpiha ::

yansek je izjavil:

Kaj to potem pomeni, da imate napravo (ki ni ppd temvec ima tank) ves čas v navpične m položaju?
moraš paziti kako ga postaviš v torbo kako ga nosiš v žepu. Če se vsedes ga moraš dati iz žepa in nekam postaviti.

S podom (Voopoo V.Thru Prok) ki ima kartušo pa nisem opazil tega problema. Ne teče ven.

Ne, zgolj v zelo vročih mesecih čez dan

Dri3r ::

yansek je izjavil:

Bog si ga vedi kaj je potem narobe, prodajalec ki mi je to prodal pa tudi ne zna kaj reči.

S takim odnosom ne boš nič rešil, mi ti pa tudi ne moremo pomagati, če nam napišeš samo "tankec pušča". Kje pušča? Si pogledal? Na vrhu skozi fill port ali spodaj skozi airflow ali mogoče kje vmes? Si raztavil tank, ga sčistil in zamenjal o-ringe? Sploh veš kakšen % VG/PG ejuice imaš? So vsi navoji stisnjeni?itd..
dri3r

yansek ::

Nekomu moram tole odnesti da malo pogleda.

Machete ::

Puščam tole, če koga zanima. Nisem še do konca pogledal, also ne vejpam.

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

yansek ::

Sicer to ne spada na ta forum a vprašanje kaj zdravju povzroča vsa hrana (v odrasli dobi) ki se jo je "za dušo" kot nekateri pravijo. In se za to obremenjuje celoten organizem.

Jaz v zadnjem času jem striktno, malo in zdravo in opažam očitne razlike že na moji koži npr. In Počutim se boljše, se moram pohvaliti. Pregreha mi je bolj kot ne le vejpanje.

Dri3r ::

Filmček malo bolj strokovno pojasni, da še ne poznamo dolgotrajnih učinkov vejpanja in da je sigurno manjše zlo v primerjavi s kajenjem cigaret. Opiše predlanski incident v ZDA, kjer je bilo kar nekaj ljudi hospitaliziranih zaradi vejpanja. Razloži, da so na podlagi vzorcev iz pljuč ugotovili, da je krivec za vnetje bronhiolov vitamin E acetat. (To zgoščevalno sredstvo so na črnem trgu dodajali v kartuše polnjene s THCjem)
dri3r

yansek ::

Ogromen faktor se meni zdi, so tudi te vape tekočine. Sem poskusil ene par vzorcev nekih sadnih "čunga lunga" tekočin in me vse mine. Ali pa mi zna biti celo slabo.

Res dobro tekočino mi je dal za vzorec prodajalec za probat- nekakšna mešanica okusa kave, čokolade in je odličen okus in tudi pookus. Za takšno tekočino mi ni škoda dat nekaj denarja četudi jo naročim preko soleta mali dražje. Samo baje da je ni pri nas v prodajah jo za dobiti oz jo sam meša.

Klamzi ::

Vse tekočine redčim oziroma zadnje čase sem skorajda le na bazi. Ko se navadiš le na bazo, se ti vse te tekočine z okusom gor postavijo. Probaj ;)

yansek ::

Klamzi je izjavil:

Vse tekočine redčim oziroma zadnje čase sem skorajda le na bazi. Ko se navadiš le na bazo, se ti vse te tekočine z okusom gor postavijo. Probaj ;)


Kaj misliš s tem gor postavijo? So ti dosadni te razni okusi, te motijo?
A lahko vejpaš samo na bazi ter z nikotinom? A potem sploh ni okusa?.

Vetrpiha ::

Je okus po tako rahlo sladkastem.
Tebe morda motijo prevelike koncentracije arom in sladil v komercialnih tekočinah .
Morda prevelika koncentracija arom, ki se tepejo, doza sladil, da se prikrije in morda kaki splash, da se dodatno izravna te bolj intenzivne arome.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Anney ::

Klamzi je izjavil:

Vse tekočine redčim oziroma zadnje čase sem skorajda le na bazi. Ko se navadiš le na bazo, se ti vse te tekočine z okusom gor postavijo. Probaj ;)


Po petih letih vejpanja, sem sam tudi samo na bazi, 3mg, že več kot leto dni, ker se mi ne da ubadati z ostalim. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

yansek ::

Vetrpiha je izjavil:

Je okus po tako rahlo sladkastem.
Tebe morda motijo prevelike koncentracije arom in sladil v komercialnih tekočinah .
Morda prevelika koncentracija arom, ki se tepejo, doza sladil, da se prikrije in morda kaki splash, da se dodatno izravna te bolj intenzivne arome.


Bolj je blag okus boljše mi je in čim bolj bolj enostaven, sploh pa te "čunga lunga" sadni okusi mi niso všeč. Razen Moroc mint morda ki je bolj blag.

Anney je izjavil:

Klamzi je izjavil:

Vse tekočine redčim oziroma zadnje čase sem skorajda le na bazi. Ko se navadiš le na bazo, se ti vse te tekočine z okusom gor postavijo. Probaj ;)


Po petih letih vejpanja, sem sam tudi samo na bazi, 3mg, že več kot leto dni, ker se mi ne da ubadati z ostalim. :)


Kje kupit taksno tekočino da si samo na bazi kot praviš in zgolj z nikotinom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

yansek ::

Vetrpiha je izjavil:

Je okus po tako rahlo sladkastem.
Tebe morda motijo prevelike koncentracije arom in sladil v komercialnih tekočinah .
Morda prevelika koncentracija arom, ki se tepejo, doza sladil, da se prikrije in morda kaki splash, da se dodatno izravna te bolj intenzivne arome.


Ja. Mislim da imaš prav. To so celi zvarki kot opisuješ, ne vidim poante. In ni čudno da ti zna biti od tega slabo.

Kje kupiti cim bolj enostavno tekočino zgolj z nikotinom?

Vetrpiha ::

Kjerkoli imajo vape zadeve
Rečeš za bazo 70/30 ali 80/20 in nabaviš par malih flašk po 60 ali 30 ter not vliješ bazo in nikotin.

Drugače imajo komercialne zadeve do 30% arome, naredisisam pa od 2 do 12.
Komercialne imajo do 6% sladil,
Naredisisam ponavadi 0 do 1.5%

Prejle zmešla 7% mešanico iz banane, jagode in nektarine. Je čisto ok in primerljiva z 25%, kolikor ima Twelve Monkeys Kanzi.

Juicedoctor ti bo najbolj enostavna varianta, pa še nikotina ne rabiš dodajat.
Koliko mg nikotina na ml vejpaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

yansek ::

Kupim flasko Moroco mint in mi doda nikotin v vrednosti 9

To je kar vem, nisem še sam mešal

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yansek ()

Anney ::

yansek je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

Je okus po tako rahlo sladkastem.
Tebe morda motijo prevelike koncentracije arom in sladil v komercialnih tekočinah .
Morda prevelika koncentracija arom, ki se tepejo, doza sladil, da se prikrije in morda kaki splash, da se dodatno izravna te bolj intenzivne arome.


Bolj je blag okus boljše mi je in čim bolj bolj enostaven, sploh pa te "čunga lunga" sadni okusi mi niso všeč. Razen Moroc mint morda ki je bolj blag.

Anney je izjavil:

Klamzi je izjavil:

Vse tekočine redčim oziroma zadnje čase sem skorajda le na bazi. Ko se navadiš le na bazo, se ti vse te tekočine z okusom gor postavijo. Probaj ;)


Po petih letih vejpanja, sem sam tudi samo na bazi, 3mg, že več kot leto dni, ker se mi ne da ubadati z ostalim. :)


Kje kupit taksno tekočino da si samo na bazi kot praviš in zgolj z nikotinom?



https://juicedoctor.eu/hr/3-nikotinske-...

Nekaj časa mi te niso pasale, zdaj je spet ok, poskusi/poskusite. Dostava DPD 2-3 dni. Tudi arome od Journey so top pa še kakšne, cene so pa dokaj ugodne, se dobi še za manj, samo meni se ne da več, včasih sem prakticiral s čistim nikotinom, mislim, da je bil iz Cipra, dobil si lahko 100mg ali pa 200mg (100ml ali več se ne spomnim), sem ga dal v steklene flaške po 10ml in shranil v hladilnik, doziral pa po potrebi. Danes kupim to bazo 1L pa vejpam, brez vseh arom, držim se 3mg.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Vetrpiha ::

yansek je izjavil:

Kupim flasko Moroco mint in mi doda nikotin v vrednosti 9

To je kar vem, nisem še sam mešal

Kolk flašk nikotina ti vlije v flaško?

Anney ::

Evo pravkar sem si buildal mtl tank. Dwarw MTL. 2mm, 1 ohm. 20-25W

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Vetrpiha ::

Jaz bi temu dodal še 5 navojevin oblikoval v U:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

Anney ::

Ti kar, meni sta že 2 navadna preveč. :D
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

yansek ::

Vetrpiha je izjavil:

yansek je izjavil:

Kupim flasko Moroco mint in mi doda nikotin v vrednosti 9

To je kar vem, nisem še sam mešal

Kolk flašk nikotina ti vlije v flaško?


Ne vem, sem mislil da obstajajo te merce nikotina v številkah ki povsod veljajo enako. 60 ml flaška, doda bazo in nikotin, več ne vem. Ga bom moral naslednjič vprašati.
««
71 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282256 (1106) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116428 (12639) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310085 (6387) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313062 (11968) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940614 (10376) BCSman

Več podobnih tem