» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
54 / 86
»»

Slopek ::

Dobil ehpro true, ampak ne morem kaj veliko povedat, ker mi tekočina prebija skozi spodnji del, kjer je navoj,konektor...sem ga wickal 5x zapored in vedno poplava. Potem pa gledam da je mod spodaj moker, pa mi ni blo jasno kako. No zdaj vem. Sem potem, ko sem ga očistil pihni zgoraj v deck in je spodaj voda ven pritekla. Že poslal za garancijo na fasttech. Borut vseskozi nosim s sabo, bil 2xna posti, vrsta do vrat in jaz obrat. Probam jutri :)

Jst ::

Ima kdo tukaj Kylin Mini RTA?

Zgubil sem positive pin na 510 konektorju/navoju, tako da ne morem izmeriti...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

logi, saj se ne mudi. Red astaire je za poletje.:)

Slopek ::

https://www.gearbest.com/temperature-co...
Tole gledam že 2dni, pa kar odlašam. Je pa iz nemškega skladišča. Prav tako cylon, ki mi je mogoče še bolj všeč, ampak je malo večji in težji.

boro10 ::

Lahko nekdo našteje par tujih trgovin kjer kupuje kakovostne tekočine, baze, arome in tudi glave?
Pozdrav

Slopek ::

Glave glej fasttech, gearbest
Arome, baze glej juicedoctor
Nikotin poglej bunkerbase, čeprav tu še nisem naročal

Jst ::

Mod Smoant Charon Mini je izšel letos pred poletjem, tako da je zadeva nova. Gearbest ima res dobro ceno.

Review od Charon Minija DJLSB ni naredil, je pa vse druge. In če je pri drugih vse OK, potem se moraš samo odločiti in kupiti. Pa opise poglej do konca, kjer so tabele in rezultati in če vse štima.

https://www.youtube.com/user/DJLsbTech/...


Jaz tudi kupujem en Mod na dve 18650 bateriji. Ter še en Mod na eno 21700*. Vendar jaz jih bom kupil naslednji mesec.

*Mod na eno 21700 imam Vaporesso Armor Pro. Dela super in je super Mod. Ima pa eno mičkeno napako. Zelo rada se odpirajo vrata za baterijo in mi pade po tleh ali se mi odpre že v žepu. Ne vem, kako bi to popravil. Drug Mod. Joyetech ima nov Mod na eno 21700, vendar jaz Svete Trojice (Joyetech, Eleaf in Wismec) ne kupujem, ker so se mi vsi pokvarili. iJoy Saber je na eno 20700 in po poročanju ne moreš "stlačiti" milimeter širšo 21700. Obstaja pa polno Squonkerjev na eno 21700, vendar mi squonkanje ne paše. V bistvu mi RDAji nasploh ne pašejo.


---

Testiral sem par različnih bombažev.

MUJI, Ko Gen Do, Shoelace bombaž (ne COTN Threads ampak nek drug, ki je prišel zraven RTAja) in Cotton Bacon Prime.

MUJI se je obnesel najslabše. Premalo, pa imaš poplavo, preveč, pa ne moreš chainvapati.

Ko Gen Do je malo boljši, vendar je hitrost "capillary action" premajhna za RTAje z "Heavy Coili" (Fused Clapton, nič eksotičnega).



Za te sicer ne piše, kateri bombaž je, piše, da je za 3mm coil. Zame premalo, bolj se obnese v 2.5mm. Kar dober, vendar, 1. ne vem imena proizvajalca in 2. se mi zdi, da bi prišel predrago. Čeprav so cene nizke za 20 komadov, z Cotton Bacon Prime sigurno wickam vsaj petkrat več.

Cotton Bacon Prime je edini, ki ima super hiter "capillary action", Fused Clapton na 50W wicka brez problema (chainvapanje), ne rabiš nič konce počesati, ampak narediš kar se da trdo, tako da moraš držati coil z nohti ali keramično pinceto in vape pride lepo vlažen, medtem ko pri MUJI, če ga tako wickaš, je vape suh in z manj okusa.


Pri testu so sodelovali: 2x Manta RTA (Manta je dual coil, ostali single), 1x Kylin Mini in 2x Serpent SMM in 1x Intake RTA.



---

Ima kdo tukaj Kylin Mini? Zgubil sem pozitivni pin na 510 konektorju. Lepo bi prosil, če ima kdo Kylin Minija, da ga odvijači in zmeri, da vem kaj kupiti. Častim virtualno kavo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Blumper ::

Oj
Jst sm pa dobiu božično darilo. Ikuu i80 z zenith tankom. Za zdej, nisem še nič tikal ostalih nastavitev, samo W seveda.
A ima kdo kakšen nasvet, kakšne so najboljše nastavitve(baje da lahko štimam temperaturo pare) za mtl.
Hvala in lepe praznike

Slopek ::

Mod ti to seveda omogoča, ampak verjetno grelne glave nimajo ss žice, ampak kanthal, kar pa itak ne gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Blumper ::

Mod ima več možnosti,bypass(niti ne vem točno kaj je to, mogoče da lahko vejpam ko je priključen na polnilec?), Ni, ti ter ss temperature control.. potem pa še m1 m2 m3.

Jst ::

Bypass je "kao" imitacija Mech Mod-a. Bypass da iz sebe največ, kar "pride" iz baterije. Torej če je baterija napolnjena na 4V bo coil dobil 4V, če je 3.8, potem 3.8V. Itd... Upam da je jasno.



---

Ima kdo tukaj Kylin Mini? Zgubil sem pozitivni pin na 510 konektorju. Lepo bi prosil, če ima kdo Kylin Minija, da ga odvijači in zmeri, da vem kaj kupiti. Častim virtualno kavo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Slopek ::

Da napisem o prvi slabi izkušnji s fasttecho.
Na kratko. Zelo hitro prispeli ehpro true, je ob prevzemu imel napako, ki nakazuje na počen deck ali pa samo slabo izdelano napravo. Posljem sliko in reklamiram na ft. Drugi dan dobim odgovor, da fotK ne dokazuje napake in naj posljem video. Takoj posnamem video, ki jasno nakazuje, da tekocina spodaj uhaja iz tanka. Drugi dan dobim odgovor, naj nesem v local shop na popravilo in mi bodo krili del stroskov. Imel sem jih zadosti, jim zagrozil s chargebackom, ce mi v 48urah ne dajo full refunda, hkrati pa poslal mail še na ehpro. Danes dobil oba odgovora. Ehpro mi bo takoj brez vsakega problema poslal nov tank, fasttech pa bi mi ravno tako zdaj povrnil kupnino hehe. Ne bom koristil obeh bonitet in sem na ft sporocil, da mi bo kolega pri ehproju poslal nov tank :)
Ves3le praznike, tudi vam ;)

Za vsak slučaj pa sem kupil se siren 2, 24mm, 4,5ml ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

boro10 ::

Slopek je izjavil:

Glave glej fasttech, gearbest
Arome, baze glej juicedoctor
Nikotin poglej bunkerbase, čeprav tu še nisem naročal

Hvala, glave bvc narocil na fasttech, pri juicedoctor pa baze, arome. Nikotin shote sem kupil zaenkrat kar v slotrgovini (vapini), bunkerbase.co namreč ne deluje.
Če kdo pozna še kaksno trgovino z ugodnim nikotinom se priporočam
Pozdrav

Jst ::

Kar se tiče reklamacij, imam jaz z fasttechom samo dobre izkušnje. Če je izdelek do 40 EUR, ga ponavadi ne rabiš pošiljati nazaj. Za manjše zneske pa sploh ne. Meni so ponudili gift cert. v vrednosti izdelka ali da mi pošljejo drug a enak RTA (ne spomnim se točno, ali je bila Manta RTA za 39.99 ali nek drug RTA/tank, ki sem ga kupil takoj ko je izšel).

Fora je samo v tem, da jim prvo opišeš težavo, priložiš slike ali/in video in lepo kulturno vprašaš "kako bomo rešili problem." Enako kot če prideš v fizično trgovino. Če boš agresiven in tečen že od pozdrava, bodo šli po vseh korakih, na izgubi boš pa ti, ker če bi bil prijazen, bi mogoče dobil takoj zamenjano.

Leta nazaj, okrog ene 2005 je bila tukaj ena tema glede mp3 playerjev. V temi sva dva kupila in dobila izdelek z napako. Meni so takoj ko sem prišel v trgovino in jim razložil težavo, zamenjali mp3 player. Drug tip se je pa že tu pizdil in so player poslali na servis in čez par tednov je potem dobil nazaj (najbrž) drugega.

Ne pravim, da si bil tečen; to pišem zato, da če bo kdo imel podoben problem, da naj ne bo v prvem sporočilu "Hočem drugega, ta je DOA." Ampak "Lep pozdrav. Pri vas naročil X. X je DOA. Imam kakšno možnost?"
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Slopek ::

Res nisem bil tečen, ne...potem sem pa bral o njihovih postopkih in prišel do tega, da je najboljši način, takojšnja omemba chargebacka in stvari stečejo...ne pa, da posljes video in te napotijo v local shop...zame nesprejemljiv odgovor in takrat sem napadel...lahko rečem, da se je izplačalo, saj so me sele takraz začeli jemati resno in mi sloh ponudili opcijo povracila...zdej, ko sem jim odgovoril, da nic ne rabim od njih, mi pa "tezijo" kaj bi rad in ali res ne moremo nič storiti zate itd...kot sem napisal, sem prisel do želenega zaključka in to je artikel brez napake, kar sem jim omenil ze v startu, saj koncno sem uveljavljal pod broken on arrival, al kako ze imajo...
Glede nikotina tudi mene zanima kako stojijo zadeve. Bi mi bila par x letno opcija naročila na hrvaski naslov, pa kot registriran slovenski kupec niti nimam moznosti gledat nikotinskih izdelkov...govorim seveda o juice doktorju...stajerci pa prekmurci imate pa verhetno sanso osebnega prevzem, saj ni daleč.

connel ::

Imaš na voljo špansko trgovino, ki pošilja nikotin, ista roba kot v hrvaški, plus britansko. Linke imaš pa kakšno stran ali dve nazaj.

mat11 ::

Evo še ene zasvojenske izjave. ;) Po ca 40 letih kajenja z 7 letno pavzo vmes v glavnem na polno 2 škatli na dan sem naredil malce spremembe. Že ene par mesecev sem "sprobaval" preiti na ecigarete, pa mi nekako ni steklo, motili so me te sladki okusi, nič podobnega tobaku(vsaj po mojem okusu), naprave relativno drage, ki so mi bolj pljuvale v usta(fuuuuj) kot pa ponujale zamenjavo cigareta. Pred božičem bolj iz radovednosti nabavil nekaj podobnega : https://www.aliexpress.com/item/Ugo-T-2...
bil na hrvaškem, kupil še ta okus : https://virginiawhite.eu/hr/proizvod/e-...
In od božiča nisem več prižgal cigarete. Ta mala naprava ne brbota, ne pljuva res je pa da moraš bolj potegniti, da dobiš zadovoljivo količino dima v usta. Okus Wirginia white - tobaco je tudi dosti dober za mene.
Coili za to napravo so smešno poceni, tekočina se mi tudi ne zdi tako draga(sploh glede na cigarete). Edino kar me moti je , da bom moral vsakič na Hrvaško po to tekočino. Zanimivo, da mi baterija, ki je okoli 600ma zdrži ves dan, pa precej vlečem.
Skratka sem zadovoljen, edino suha usta me malce dajejo. ;)
mat

Jst ::

Samsung INR21700-40T 4000mAh - 35A

Na zalogi: Pohitite...

nkon.nl

Cena: 9.45 EUR

Nizka cena za najboljšo 21700 baterijo. Jaz sem za rewrap nazadnje dal ~15 EUR (če me spomin ne vara).


--

mat11: Jaz sem z podobno začel. Moraš vleči mogoče malo bolj kot cigarete. Tako da sem prva tedna cuzal kot dojenček. Medtem sem sicer še kadil, a vedno manj. Ko sem prišel na 2-3 sem se stegnil in kupil vse živo za 150 EUR in od takrat nisem več prižgal cigareta.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

matobeli ::

Problem je edin ta da to niso 35A baterije.

Glede na teste jo 30T poseka in je še vedno edina single cell ki gre do 100W

Kar je nižje pa seveda ni vprašanja, 40T je zakon baterija.

mat11 ::

Jst je izjavil:

Samsung INR21700-40T 4000mAh - 35A

mat11: Jaz sem z podobno začel. Moraš vleči mogoče malo bolj kot cigarete. Tako da sem prva tedna cuzal kot dojenček. Medtem sem sicer še kadil, a vedno manj. Ko sem prišel na 2-3 sem se stegnil in kupil vse živo za 150 EUR in od takrat nisem več prižgal cigareta.


Zaenkrat mi tale cucelj ;) kar odgovoarja, cigarete pa tudi nisem prižgal od božiča, zaenkrat niti ne čutim potrebe po njej. Me je kar prijetno presenetilo, da nimam problemov pri prenehanju kajenja.
mat

Jst ::

>Problem je edin ta da to niso 35A baterije.

Res je. Vendar koliko ljudi fura več kot 50W do največ 70W na Modu z eno baterijo?

Imam tako original 30T, 40T, kot rewrap. Moje izkušnje z Vaporesso Armor Pro, kateri dela z eno 21700 baterijo, so takšne, da pri mojem načinu vejpanja (Intake 0.4 OHM, 30-35W, Kylin Mini*, 45-50W), ni opazne razlike v "vape time" med temi baterijami. Z Intake so vse nekje pri isti voltaži pri ~20-25 minut, ko jih dam polniti. Pazim, da jih ne izpraznim do konca.


*Kylin Mini: Izgubil 510 Positive Pin. Če ima kdo Kylin Mini bi bil hvaležen, če odvijači ta pin in mi pove mere.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

boro10 ::

Če zmešam DIY tekočino 30 ml v flaško 150ml, ali je lahko to neprimerno za steepanje zaradi količine zraka v flaški?
Steep čas naj bi bil nekje 3 - 4 tedne z dvemi aromami.

Je bolje preliti v primerno flaško?
Pozdrav

Anney ::

Bo ok, ne skrbi.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

boro10 ::

Anney je izjavil:

Bo ok, ne skrbi.

Je pa v mešanici tudi nikotin
Pozdrav

BorutK-73 ::

Par modov iz Aliexpressa ki sem jih nabavil nazadnje. Sam uporabljam samo wate, tako da nimam pojma kako deluje na temp. control in podobno.;) Trenutno imajo "salle" in so ti izdelki še cenejši kot so bili.

https://www.aliexpress.com/item/Origina...
Že kupil dva, naročil še enega včeraj ko je cena padla za 4€.


https://www.aliexpress.com/item/100-Ori...
Poceni mod z vgrajeno baterijo


https://www.aliexpress.com/item/Clearan...
Single ali dual 18650 battery mod. Sam uporabljam single, ampak je minus single ker je baterija tako na tesno notri da jo moraš polnit preko moda, če bi jo stalno vlekel ven, bi strgal wraping. Pri dual tega problema ni.

ps
https://www.aliexpress.com/item/100-Ori...
V planu imam nabavit še tega za novega vape-rja.

Gledam še ta tank, ampak, res samo gledam:)). Že imam preveč rta tankov.:(
https://www.aliexpress.com/item/Augvape...

Ima kdo izkušnje z temi pod sistemi? Razmišljam da bi vzel enega za test.
https://www.aliexpress.com/item/Vape-SM...

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

Hvala za delitev, tudi jaz sem pravkar kar narocil Joetech, upam da gredo gor Pri ceTFV12 in 18650mah baterije. Z kitajskimi vapei imam dobro izkusnjo. Res ugodna cena 17€!

Jst ::

Cuboid - ko slišim to ime moram vzeti pomirjevala. Upam, da drugi ne boste imeli težav...


---

Jaz pa sedaj gledam samo še Mode nad 50EUR.

Ne vem zakaj DNA250C ponuja samo Lost Vape (v "usual suspects" trgovinah). Cena je sicer padla iz 200 na dobrih 100 EUR, ampak so mi vsi grdi in bi raje dal 200 za in kupil v EU. Ampak Vaporesso se je z Omni Board 4* chipsetom zelo približal DNAju. Samo še Replay funkcijo morajo implementirati pa so na istem. DNA je znan po svoji učinkovitosti (95%). Omni je sedaj skoraj na istem. Wismec Vape Time 500-550 sec, Omni z isto baterijo 600+.

Poleg Omni Board 4 so tu še nov Yihi, ampak so VSI, ampak res VSI Modi grdi. Ter Gene v Voopoo.

+ Zakaj je sedaj Resin tako popularen? Skoraj vsak proizvajalec je izdal Mod z Resin "vrati" oz. ohišjem.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

esel ::

@BorutK-73, ker imaš veliko mtl rta tankov me zanimajo tvoje izkušnje z njimi in kateri ti najbolj odgovarja?

Slopek ::

Imam 2mtl rta in z obema sem full zadovoljen. DL tankov, verjetno ne bom več uporabljal, saj mi, kot bivšem kadilcu, veliko bolj paše mtl način, kateri je bolj "eleganten", bolj diskreten in manj naporen. Pa še pri tekočinah se pozna, saj je poraba nekaj manjša. Oba tanka sem nabavil pred kratkim, tako, da sem naredil samo par buildov in to pri obeh brez težav.
Imam pa Siren 2 24mm s kapaciteto 4-4,5ml in ehpro true, ki drži 2ml ali 3ml z priloženim bubble steklom. Za 1x, sta mi oba top in ne bi mogel izbrati med njima svojega favorita, ceprav znani kritiki na yt, ehproja mogoče bolj pohvalijo. Meni je mogoce sirene2 zaradi vecje kapacitete bolj vsec, ampak mislim, da porabi vec tekocine, kot true. Pri obeh je coil build zelo enostaven, prav tako wicking, saj kot sem rekel, nisem imel nobenih težav s kaksnim uhajanjem tekočine, niti z dry hiti. Zanimivo, da zares nisem na suho potegnil niti enkrat, kar se mi je prej, pri dl tankih veckrat dogajalo. Sem pa za 1x delal na obeh samo z žico ss316L 28ga, 2.5mm, 9-10 navojev, kar znese 1-1.1ohma.
Glej, katerega koli izmed teh dveh bos kupil, bos verjetno full zadovoljen.

locoloco ::

A ima kdo izkusnje z aromami tobaka/cigare z dodatnimi okusi oresckov,vanilije,medu ali kaj podobnega?
Do sedaj sem sprobal Vgod Cubano ki je super,ampak je pripravljena tekocina in zato draga,Fuu Powerslam,katera sem sam zmesal,staral in je tudi super...

Je kdo tukaj na bolj klasicniih aromah?

Pa se eno vprasanje,imam Aspire Breeze 2 in coil 0.6 ohm.Ali visji ohmi pomenijo vec dima,ker mi je prav samo ko je polna baterija,nato pa malo premalo dima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: locoloco ()

BorutK-73 ::

esel je izjavil:

@BorutK-73, ker imaš veliko mtl rta tankov me zanimajo tvoje izkušnje z njimi in kateri ti najbolj odgovarja?

Najbolj so mi všeč Siren 2, imam 4!;((, ampak imajo problem da rade spušajo juice skozi airflow. Imam še dva Ammit mtl, okus malo slabši od siren2, plus moraš ga malo povrtat če imaš high VG juice (poglej to temo par strani nazaj), Doggystyle je tudi ok, samo build deck je zelo majhen in refil je zelo smotan ker moraš odviti spodnji del z deckom. Berserkerja sem podaril za božič kolegu, ker ima tank premajhen airflow za mene, kolegu je pa ravno prav, pa še buildat se bo naučil.;).
Imam še tudi ta tank, samo je bolj redko v uporabi,
https://www.gearbest.com/vapor-styles/p...
Ne vem a je clone ali original. Juice control sploh ne dela in ga imam vedno čist odprtega in airflow ring se zelo trdo vrti, pa tudi rad spušča juice ko ga napolniš. Moraš potem 15 minut chain vape-at da neha spušat.

ps
Sem pa MTL all the way!!

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

locolo:
http://juicedoctor.eu/hr/guerrilla/2900...
Pa še 60ml flaško dobiš zraven, starala se je mesec dni.

http://juicedoctor.eu/hr/journey/1535-j...
Nora aroma, mesec dni staranja

https://www.chefsflavours.co.uk/chefsva...
isto mesec dni

https://nomnomz.co.uk/collections/nom-n...
isto mesec dni

ps
Naredite si zalogo arom iz UK če bodo res šli iz EU in se vrnejo carine. Nom Nomz ima -30% na naročila čez ?10.

pa še ta
https://nomnomz.co.uk/collections/jax-c...

Zgodovina sprememb…

locoloco ::

Hvala BorutK-73

Narocam-)

matobeli ::

Vem da je bilo že napisano, samo nisem našel v parih straneh nazaj, pa bi si dovolil še enkrat vprašat in se ua to vnaprej opravičujem:
Katere strani pošiljajo v slovenijo Mule nikotinske baze? (spomnem se da so španci in še eni)

Oziroma če ima kdo izkušnje, če mi kolega na hrvaškem vzame iz juicedoctor in pošlje meni, a to še gre skozi ali bodo težave?

Jst ::

Iz Hrvaške ne vem. Iz Nemčije in Poljske gre skozi b.p. Če pošlje(š) v ponedeljek ponavadi dobiš še isti teden.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Jesus, ker imam to temo odprto...

Jaz imam skoraj za vsako aromo, ki jo vejpam, različen tank. Delujočih Modov imam pa tudi kar nekaj.

Včeraj sem vzel Manto, ki je Dual Coil in ogromno airflow-a. Notri ravno gor linkana Nom Nomz tekočina (okus Apple). Se vsedem na kavč z velikim kozarcem mrzle vode (4 deci kozarec) in začnem vejpati. Po ene osmih vdihih se mi začne vrteti, postane malo slabo. Sem samo še stegnil noge in tako ležal deset minut. Potem sem pogledal kaj je s to tekočino in gor napisano 12 nic. To tekočino sem dobil od kolega, ker mu ni bila dobra in ve, da imam jaz rad sadne arome. V Manti RTA imam dva fused clapton 3mm coila, 75W (+preheat 100W) in ni čudno, da sem se "samo sesedel", ker je 12 nikotina za 75W in DL veliko veliko preveč.


---

Čakam nov Digi Edge Mod. Wireless Charger je kul ideja, vendar ga še ni možnost kupiti.



Wireless dela z vsemi Qi polnilci, vendar je Digiflavor Edge Qi lep za na mizo tako za Mod, kot za Mobilca:



Supports the Qi V1.2.4 communications protocol
Portable, lightweight, sleek design suitable for use in multiple locations
Fast charge compatible with Edge mod


Upam, da dobijo v količinah, ker ni nikjer na zalogi in da pošljejo še pred kitajskim novim letom, ko so trgovine zaprte okoli mesec dni.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

Nekdo je spraševal za MTL tanki, evo, Dvarw MTL RTA (+reducirke), SXK Doggy 2K16 (1.6mm) (nov original je 2K18, preveč odprt 2 mm), Coppervape 316SS Skyline RTA (originala ne dobiš, ali pa je celo premoženje), Rose 3, Kayfun Prime RTA, Innokin Zenith (na glave), Cthulhu Hastur RTA, Berserker RTA, Digiflavor Siren 2 GTA.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

mpsp1982 ::

Lp
Mene pa zanima, če je že kdo naročal kaj iz bunkerbase, kakšne so izkušnje?Gledam namreč tole

https://www.bunkerbase.co/products/5000...

Cena je zelo dobra če je vse res.

marez ::

Sem naročil od njih 5l baze in jo dobil po približno 1 mesecu. Sprobal jo še nisem.

M@73Y ::

Aspire pocket X je super vejp, a mi počasi najeda premajhen tank 2 ml.
Ima kdo kakšen nasvet za primerljiv vaporizator ampak z večjim tankom tam 10 ml.
..jump into psytrance tunnel..

__Devil__ ::

Zdravo družba, super cena za touch vape: https://www.cigabuy.com/authentic-tesla...

Naročil včeraj za 17EUR, pohitite, zdaj je že 20 :D

Edit: Jaz sem kupil bazo v Avstriji, DamfCity.at, 11,99EUR 1L iSteam. Odlično. še imam polovico od lani jeseni.

Edit2: Ter nov vape Drag Voopoo, ki je odličen, Smoka še nisem poslal na garancijo bom pa sporočil kako se bo obneslo.

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

Če kdo išče nikotin bazo:
https://eliquidnicotine.co.uk/shop/nico...
Naročil 1 liter 100mg v ponedeljek, dobil danes. So pa nizozemci, pa poštnina je kar visoka, polovico cene baze.;((

Nikotin ni bil za mene.;)

ps
Malo sem pomešal tax in shiping, ker ti davek kasneje računajo, podobno kot v zda, kjer so cene brez davka. Shiping je 15 funtov.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

INFO GLEDE BATERIJ.

Pazite se Efest 21700 3700mAh - 35A baterij.



Baterija je ~74 gramov. Zdrži pa enako dolgo v Modu z dvemi takimi baterijami, kot Sony VTC6, ki je 18650 in "samo" ~45 gramov.

Kako je to možno, da pol lažja baterija zdrži enako,... sicer teoretično vem, a v praksi še nisem naletel na tako "čudne" baterije.

Pa ni važno s koliko A jih prazniš. Na 35W ali 85W sta toe-to-toe z Sony VTC6 (s kondomom/adapterjem).

Samsung T30/T40 (in Vapcell 21700, ki so re-wrap Samsung), zdržijo BISTVENO dlje ob podobni teži.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

A ima ko težave da se mu zdi da nekateri nic shoti pustijo pekoč občutek v ustih?

Jst ::

Nic shoti?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Glede Tesle Touch za 20 EUR.

Jaz bi bil zelo previden preden bi se odločil za nakup.

Jaz trenutno pričakujem Geekvape Aegis Legend Mod. Naveličal sem se poceni 30-40EUR robe, ki začnejo crkovati po parih mesecih.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Jst je izjavil:

Nic shoti?


Une mejhne 10ml flaškice z nikotinom ki ti jih v naših prodajalnah dajo zraven oziroma stisnejo v ejuice.

Sem recimo imel pink mule z 6mg nikotina pa je bila smooth para.

Vzamem novembra eno že zmešano aromo in je bilo tudi OK. Vzamem sedaj enako aromo, ampak je bil nikotin od drugega proizvajalca, pa me "peče" po ustih.

Enako se m je zgodilo pri enem tretjem prodajalcu,kjer sem dal samo 3mg nikotina pa je vilo še slabše.

Vse zadeve enak VPG ratio.

Me zanima če ima kdo podobne izkušnje, ker to je kar bummer da je tol razlik.

__Devil__ ::

@Jst: Ni tako poceni, je €67.66 v redni, imam dober občutek.

Slopek ::

Aegis legend, pa je bil teden nazaj, na gearbestu nemcija, 35eur, zdaj je pa 42eur. Potemtakem ista jajca ;)

Jst ::

__Devil__ je izjavil:

@Jst: Ni tako poceni, je €67.66 v redni, imam dober občutek.


Ravno zato sem skeptičen, ker je redna cena štirikrat (4x) višja!


---

Glede nikotina: Da ne mešaš Nic Salts in navadnega nikotina. Kaj prodajajo v Slo, pa nisem na tekočem.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
««
54 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282256 (1106) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116421 (12632) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310083 (6385) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313061 (11967) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940611 (10373) BCSman

Več podobnih tem