» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
53 / 86
»»

Jst ::

__Devil__: In? Ti je ceneje kupiti drugega?

Borut: Hardcore! Jaz sem tudi vrtal, ampak se ne spomnim več katerega... Hmm, imam preveč tankov in se sploh ne spomnim več imen polovice RTAjev.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Jst je izjavil:

__Devil__: In? Ti je ceneje kupiti drugega?

Borut: Hardcore! Jaz sem tudi vrtal, ampak se ne spomnim več katerega... Hmm, imam preveč tankov in se sploh ne spomnim več imen polovice RTAjev.

Diy or die.;(( Saj sem doggystyle tudi vrtal, airflow stebriček sem malo povečal.;)

Jst ::

BorutK-73: Ne vzeti to napačno ali kot napad, ampak zame ti sploh ne vejpaš MTL-style, ampak (zelo) restricted DL. Si kdaj probal JUUL ali kaj podobnega? To je isto kot cigaret. Z ustnicami moraš pošteno potegniti in potem vdihniti v pljuča. To je zame pravi MTL. Ampak "Pravo vejpanje" je "tvoje vejpanje". Tako da ne bo kakšne zmede.


Za Ammit MTL Top Airflow se vsi MTL friki, ki kupujejo 140 EUR Kayfun-e* in dele*, strinjajo da ima preveč airflowa. Eni celo za doggyja pravijo, da ga ima preveč.

*Kajfuni imajo (če kupiš original) zanimivo strukturo in lahko menjaš dele in sestavljaš skoraj kot lego kocke. In dosti delov lahko uporabiš od v2 do Prime.

Primer, kaj dobiš zraven:

In dosti delov je nazaj in naprej kompatibilnih. Ti ni všeč Tank Del? Uporabiš od trojke, recimo. Ali Topcap od štirice. Zato pa je original tako drag...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Slopek ::

Vse pohvale Hrvatom...danes ze dobil nikotin in fuckin flava mango ;)...upam, da bom manjkrat zico navijal, kot do zdaj, ko sem najvec uporabljal egoista. Recimo njihov jesus juice(50/50), mi je super za kofetkat, a nautilus 2 coil 0.7, moram kurit na 15w, pa še vedno bo vsak tretji poteg, čutiti malo dry hita...z drugimi manj sladkimi tekocinami, pa nimam problemov s tem tankom. Serpent minija, pa previjam in navijam zdaj 2x na teden, drugace pa 1x na teden ali pa se bolj poredko. Cukr je res jeba ;)

Ijus ::

yo. pizda no. spet mi leaka - spet se pojavlja brbotanje.
pa mam nov atomizer not dan. tistega, ki sem ga dobil originalno zdravn v škatlici od vapa.

am... dajte mi pivedat: bi tole blo za uveljavit garancijo? - če bi dobil nov vape al mogoče nov tank?
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Slopek ::

Ne bom bral testov tvoje naprave, ker je to tvoja naloga. Mal preberi, kaksne izkusnje imajo uporabniki in kako resujejo tezave, ce te so. Uveljavljanje garancije? Težka bo. Drugo je tisti auto fire problem, ampak leakanje, brbotanje, pljuvanje tekocine, itd, pa je odvisno od toliko drugih dejavnikov, da zares ne verjamem, da ti karkoli priznajo, glede na to, da po enem mesecu nosenja tenisk, katerim se odlepi podplat, natrga blago, itd, izves, da jih ne znas nosit haha

Ti pa zares priporocam, da si kupis en rta, žico, bombaž, vzameš 15min. in boš sam ugotavljal, kaj ti paše. Lenobo vedno (pre)plačaš ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Jst ::

Ne. Za to ti ne bodo uveljavili garancijo. Povedali ti bodo, da je več možnosti. Preredka tekočina. Preveč močno vlečeš. Nekje ne dihta dobro. Fuč DOA. Ko boš kupil komplet petih grelnih glav, bo velika možnost, da bo ena fuč. Mogoče že od začetka, mogoče ti bo delala dobro samo en dan.

Mnogo grelnih glav, katere sem jaz kupoval, so bile namenjene 40-100W, in v dobrem stanju, mi nikoli leakale z 70:30 tekočino. Razen tistih, ki so bile DOA - včasih je manjkal samo en o-ring (največkrat), drugič je bil bombaž slab (se vidi, če na vrhu z pinceto malo odščipneš), tretjič kratek stik (najmanjkrat).

Liqua Traditional Tobacco je pa 50:50 ali 60:40 (vmes so spremenili a se več ne spomnim), tu na plastenki ne piše. Ta tekočina mi na Kangertech TopTank tanku in njihovimi grelnimi glavami tudi ni leakala. A sem ta tank upokojil davno nazaj. Sedaj približno četrtino (po hrani recimo) vejpam kupljeno Traditional Tobacco 12 nic na zelo restricted DL. Siren 2, Serpent SMM. Tako da mi po parih minutah, toliko kot drugi rabijo za cigaret, čutim močan throat hit in čutim dozo nikotina, da je dovolj za par ur.


---

>Lenobo vedno (pre)plačaš ;)

Ni nujno. Jaz ne najdem tobačne arome, ki bi bila podobna cigaretom, pa sem jih probal več kot 10 različnih. Zato kupujem Liquo, nekje 3 do 4 na mesec, ker rabim tobačni okus - več kot par dni na samo sadnih in drugih ne zdržim.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Slopek ::

Jaz pa recimo nikoli nisem sploh paril tobacnega okusa(kadil 25+let)...cigaretu itak ni nic podobno, ker to bi bil en velik smrad...hocem rečt, da ima tobačna aroma malo skupnega s cigareti in je zato v bistvu ni;)...full je enih tabaco arom, ki so same zares ogabne, te že pripravljene, pa skoraj vse vsebujejo se kaksen dodatek vanilije, kokosa itd...sam imam najraje imam kakšne kremne zadeve ala custard biscuit, hazelnuss jogurt za kofetkat, drugače pa sadne s kančkom kremnih dodatkov...to z lenobo je bolj letelo na kupovanje vs izdelavo coila. Sem pa ravno bral, je pri aspire glava, tudi 3/5 slabih :/

Slopek ::

Bom pa zares kupil to liquo, pa da vidim...a to sweet tobbaco?

Blumper ::

Verjetno traditional tobacco. Jaz sem do zdej to tekočino paril, nima nobenega okusa( vsaj meni) sedaj parim domači juice,prav tako tobacco aroma, tudi brez okusa. zdej ali je slab vape(goby) ali tank(justfog 1.6 ohm) ali moj okus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blumper ()

matobeli ::

Poštovani kupci iz Slovenije!!
Kako već znate, prekjučer smo bili primorani obustaviti prodaju nikotinskih otopina za sve kupce iz Slovenije. Razlog tomu je slovensko zakonodavstvo koje ne dozvoljava prodaju nikotinskih punila za e-cigarete na daljinu, dakle, putem Interneta.

S obzirom je prodaja glicerina, propilen glikola, kao i aroma dozvoljena, vratili smo Vam i ostavili mogućnost naručivanja i kupovine svih proizvoda iz naše ponude, a koji ne sadrže nikotin. Nismo to mogli učiniti istoga trenutka, zbog podešavanja naše Web stranice, a taj smo problem upravo uspjeli riješiti, pa će Vam nadalje sve osim nikotinskih otopina biti dostupno.

Kako bi barem nekako ublažili novonastalu situaciju, odlučili smo svim kupcima s područja Republike Slovenije omogućiti besplatnu dostavu za pojedinačnu narudžbu u iznosu od 40€ pa naviše.


Dobil na mejl.

BorutK-73 ::

Če hočete cigaretim podobno aromo, probajte CBD.;) Jaz sem si nabavil eno flaško 10ml in zvečer par minut vajpam to. Sem pa iz omare potegnil moj prvi vape (joyetech aio) za cbd in 0.6ohm glavo.

index ::

Torej če sem prav razumel vso toto pizdarijo z juice doctorom,potem nam tudi linki ala pink-mule.com in bunkerbase.co ne pomagajo nič saj naj bi bila prodaja nik tekočin prepovedana torej je ne moreš naročit preko neta iz cele EU in ne samo iz hrvaške :-(

Jst ::

Ijus: Pogovarjal sem se z prodajalko/lastnico vape shopa, ker kupujem en high end dna250c in NOČEM Čajna Lost Vape. Pogovor je nanesel na JUUL stil, vape pods in vape pen-e* (ki jih več ne dobiš oz. zelo redko še vidim kakšnega). Nekateri Vape Peni (tudi moj voyage v vaping z liqua vaping pen), če preveč močno vlečeš, se pojavijo problemi. Meni je, ko sem nalil tekočino, počasi vsa odtekla. Problem je bil, da sem premočno vlekel.

*


(Takšnih je letos počasi vsepovsod zmanjkalo.)

Tudi pri RTAjih lahko povzročiš leaking oz. brbotanje, če se greš vakumskega sesalca ali pa ni tank dobro "zadihtan" ko naliješ tekočino in zapreš.


---

Naročil sem Berserkerja 1.5. Upam, da bo dobro delal z Liquo 12mg. Serpent SMM je preveč zračen za toliko nikotina full open.

Airflow upam da je "taprav", glede na tole sliko luknje pod coilom:



---

Jaz pa recimo nikoli nisem sploh paril tobacnega okusa(kadil 25+let)...cigaretu itak ni nic podobno, ker to bi bil en velik smrad...hocem rečt, da ima tobačna aroma malo skupnega s cigareti in je zato v bistvu ni;)


Ja, se strinjam, da moraš tobačni okus tekočine iskati z povečevalnim steklom. Zato bo čez par mesecev 3 leta, kar uporabljam Liqua (NE Q verzija) Traditional Tobacco. Ljudem, ki ne vejpajo, razložim tako: Okus je takšen, kot da kadiš Marlboro najmočnejše in greš na najlažje in je nekje 90% podobno.

Aja, pa by the way, nekateri okoli mene vohajo "nekaj podobnega tobaku" ko vejpam Liquo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

connel ::

index je izjavil:

Torej če sem prav razumel vso toto pizdarijo z juice doctorom,potem nam tudi linki ala pink-mule.com in bunkerbase.co ne pomagajo nič saj naj bi bila prodaja nik tekočin prepovedana torej je ne moreš naročit preko neta iz cele EU in ne samo iz hrvaške :-(


Iz EU lahko naročiš nikotin in ga boš brez problema tudi dobil, če trgovina pošilja k nam seveda. Nihče ti ne bo preverjal paketa.

__Devil__ ::

Včeraj sem želel poslati vape z tankom v kateri je bilo malo arome, brez baterij. Na pošti sem omenil, da je v paketi elektronska cigareta, kar je bilo napisano na paket, naslednji dan sem ga dobil nazaj z listom pregleda in problematični izdelki za letalski prevoz: Baterija, katere ni bilo zraven, paketa mislim, da tudi niso odprli. Sedaj me zanima kako naj to brez težav pošljem v Uk/gb? Mislim, da če pošljem samo vape mod napravo nebi smeli biti problema, kakšen predlog?

Slopek ::

Ja kako? Rečeš da je električna zobna ščetka pismo...zakaj bi ji pa povedal kaj pošiljaš? Baterij pa res ne moreš pošiljat.

__Devil__ ::

Kaj pa potem, ko mi bodo vrnili "el. zobno ščetko" v kateri je misleč, da intergrirana baterija?

Killermode ::

__Devil__ je izjavil:

Kaj pa potem, ko mi bodo vrnili "el. zobno ščetko" v kateri je misleč, da intergrirana baterija?

Integrirane baterije lahko pošlješ. Samo moreš napisat da je integrirana neodstranljiva na paket. Ali pa napiši na pildek za pošto, da zagotavljaš da ne vsebuje baterije.
Js sm poslal letalsko telfon v anglijo in nemčijo. Na paket sem napisal Telefon z neodstranljov vgrajeno baterijo. Teta na okencu je rekla ni mogoče. Sem ji rekel samo oddaj saj jaz plačam poštnino in ni bilo problema je pošta lepo prispela.

Slopek ::

Aja slab primer sem dal s scetko...pac neki si izmisli an. Kerga boli k..., kaj ti posiljas...vse to samo zaradi nekih proti teror zakonov

Blumper ::

Oj
Gledam za innokin kroma a 75w z zenith tankom. Cena v slo je cca 80€, na aliju, fasttechu pa cca 50 dolarju. Se splača od tam kupit? Res ne vidim smisla da pri nas kupujem to zadevo.
Ali je še kakšna online store, ki ima normalne cene modov? Raje bi iz EU naročil, da je takoj pri meni, ne šele čez mesec..

Slopek ::

A si računal na ddv, v primeru kitajske?

Jst ::

Blumper: Pri naročilu nad 20 EUR (pa do 120 se mi zdi) moraš računati še plus 5 EUR stroške carine in plus 22% DDV.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Blumper ::

Joj res nisem. Me je "zavedla" tema gearbesta, kjer lahko kaj naročiš brez dodatnih stroškov.
Torej mi ostane mogoče amazon itd. Ampak pridem blizu redne cene v slo.
Torej ni nobene eu trgovine?

Slopek ::

Seveda so, ampak so cene tudi eu. Mod vzameš pri nas, tank pa fasttech in si vseeno na boljšem. No, ne vem kako je s tem tvojim kompletom, ampak sam kupujem na tak način. Tankov pod 22€ je pa tudi kar nekaj in če se res nisi zapičil samo v eno stvar, je izbira velika.

Blumper ::

Res je. Tudi na amazonu + poštnina pridem na ceno 70€. Kroma mini + zenith 2ml tank me pride cca 70, z večjim tankom pa 78. Če prodaja samo mod ne vem, moram it vprašati. Drgač je zenith cca 36 €, na netu cca 20€.
Sem pa odprt za kakšne druge predloge. Vidim da je zenith najboljši MTL tank, ampak moj Goby ga verjetno ne zmore poganjati + premajhen vape je.

joyeli ::

Če ti je ZENITH 25mm pevelik vzami 22mm širino (3ml) tu https://www.lepetitvapoteur.com/en/clea...

Blumper ::

Zenith je prevelik zaradi mojega innokin gobya ne zaradi drugega.

BorutK-73 ::

Nabavil za foro clone Siren 2 4ml. Takoj sem menjal o ringe z originalnimi, ker je tank prišel z navadnimi o ringi in sploh nisem testiral če kaj špušajo. Zaenkrat sem kar zadovoljen, no leaking, okus koraj isti kot original. Se pa takoj opazi da je clone.

Blumper ::

kaj pa tale?
https://www.lepetitvapoteur.com/en/ikuu...
za 48 € ga dobim. Tu carine ni ker je iz Francije.

esel ::

Super cena za original siren v2 na aliexpress. Na izbiro sicer samo modra barva.
https://www.aliexpress.com/item/Limited...

__Devil__ ::

Razmišljam o nakupu novega vape moda vendar ne SMOK, ker se kvarijo. Dobil sem predloge za iJoy, Revenger X,Dna mod, revenger v2. Iščem nekaj podobnega temu Smok X-priv, na dve bateriji, lahko z ekranom ali brez, bolj je pomembno, da se ne kvari, 810 kompaktibilni tanki.

Blumper ::

Jaz sem pa kar naročil tisto mod kit, glede na to da je pri nas samo zenith tank cca 35€ se mi zdi dober nakup.
Upam da bom zadovoljen ..

Slopek ::

A to bo tvoj prvi vape?

Anney ::

https://radioprvi.rtvslo.si/2018/11/stu...

Žalostno, da je država in da so institucije v republiki banana toliko proti.8-O
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

connel ::

Občutek, ki sem ga dobil, pa to že prej, ne od poslušanja tega prispevka, je da, v bistvu naši "strokovnjaki" hja, nimajo pojma oz. berejo samo tisto kar jim paše.
Antifriz,... Jao.

Slopek ::

Sej ni problema...se bomo že znašli, saj so nam v tujini precej bolj naklonjeni...vsaj bilo je tako...sam sem sprva vsakemu, ki me je napadal, kako je bral da je še hujse itd, na dolgo razlagal, potem pa sem videl, da nima smisla in zdaj rečem samo, da vsakomur svoje. Ti kadi smrdljive palčke, mene pa pusti na miru, tako, kot jaz tebe, pa ceprav veva oba, da vlečeš vase hude strupe in da si kandidat za Golnik...vsak utihne in me pusti pri miru hehe

Blumper ::

Logi - ne, to ne bo moj prvi vape, če si mislil name..

Slopek ::

Ja to s3m mislil, ja...jah ni pretirano drago, pa kupi, če si se zapičil v tega ;)...Meni so vsi ti kompleti nekako začetniški, pa čeprav vem, da ni čisto tako. Moj prvi komplet je bil joyetech evic mini in cubis tank. Mod imam po 4 letih še vedno v uporabi, tank pa z 10. rezervnimi glavami, že dolgo v predalu. Trenutno uporabljam še eleaf pico 25 in eleaf power stick z integrirano 5000mAH baterijo. Oba eleafa sta mi super. Prvi je bil večino časa v navezi z nautilusom2, ker je bil res tak mini komplet za v žep, istick, pa mi je ok, ker baterija zdrži cel dan, tudi s tanki, ki potrebujejo malo več moči. Ne vem če bi 3000mah zadostovalo...no, v tvojem primeru, je tank mtl in boš verjetno preživel dan, brez panike zaradi prazne baterije. Če to ni prvi mod, bo pa trenutni verjetno lahko za back up.

Slopek ::

Imam nekaj arom, katere mi ne pašejo najbolj, pa če koga zanima, mu jih odstopim. Če ste v podobni situaciji in imate višek arom, katere vam ne ustrezajo, še boljše. Oddam ali menjam:
K boom...cherry cola 5ml
T juice...clara t 10ml
T juice...red astaire 20ml
Twisted...monster boobz 8ml
Vse drugo, cca. 25 arom, sem že zavrgel.

Blumper ::

Ja. Hočem imet ta zenith tank hehe. Pri nas v lokalnem shopu je 36euru samo tank,tako da se mi zdi ta kit poceni. Bo pa vsekakor nadomestil gobya, vsaj doma če ne tudi v službi..

BorutK-73 ::

logi, jaz bi vzel Red Astaire. Ti ni všeč menthol, ker ta aroma je super poleti v vročini. Jaz imam kar nekaj arom ki mi samo stojijov omari, večina tobačnih.

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Mi lahko daš na zs naslov, pa ti ob priliki(mogoče že jutri) pošljem. Ma ne vem zakaj mi ni...najprej mi je bla full všeč, pa pozneje premočna za brbončice na jeziku hehe...trenutno odkritje mi je nom noomz bongo...super sadna zadeva, kjer je full manga in breskve in malo papaje...je malo sladka, kar mi tudi paše, glede na to, da sem 98,5% opustil sladkor hehe...sem pa danes spet usposobil obs ace upgraded rbd...serpent minija, katera zdaj lavfam, sta full požrešna, pa sem dal asu še eno šanso...trenutno mu ne kaže tolk slabo. So pa ti rta res hec, ker je treba vsakega res pogruntat, drugače je lahko kaj hitro vape slaba izkušnja. Preveč vate dry hit, premal vate leaka...ma grem v trafiko po tobak, haha...ampak zdej sem malo bolj potrpežljiv in zadeve popravljam, dokler ni ok.

BorutK-73 ::

Če ti je všeč banana, ti priporočam Silverback od Dunfords.

Slopek ::

Zdaj imam namešanih 4dcl jucov. Za novega ehpro true, sem si pripravil mixology custard cream biscuit, ker te močnejše juice, bom uporabljal samo za mtl, za dl pa mi trenutno res paše ta nom nomz bongo in pa stamina potion(lubenica in jabolko)...chery cola mi je ogabna in sploh ne bom uporabljal...komaj pa čakam, da sprobam horny flava mango...banano sem pa samo v kombinaciji z orešcki itd...monkey brainz in pa še ena, obe od twistis

Vidim da je ta priporočena banana, tudi v kombinaciji čokolade, vanilije in rjavega sladkorja...more bit dobro, ampak ne za coile ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Jst ::

En nasvet: Ko si mešaš tekočine za DL, poskrbi, da čutiš nekaj throat hit-a. Drugače se ti lahko zgodi, da boš vejpal cel dan. Tank za tankom.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

A mi lahko kdo priporoči kakšno dobro aromo vanilije?

Rabil bi čimbolj naraven oziroma pristen okus, imam enega trenutno pa je tak "praškast" oziroma tak kot nek puding.

Trenutno imam "TPA French vanilla"

Sej bi si še kaj naročila in probal, ampak okusov čiste vanilije je zih ene 20 na juicedoctor in se mi res ne da tolk mešat.

Da vsaj zožim izbor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Jst ::

Uh, jaz pa vanilije bolj kot ne, ne maram (več).

Če ima kdo rad jagodo, Erdbeer Joghutr od Twisted.si je super aroma. Ampak mi je zanimivo, da mi je ta aroma dobra samo v določenih tankih. Vsi dual coil tanki odpadejo pri meni za to aromo, najbolj mi je všeč pri malo restricted DL tankih. (Odpade Kylin Mini recimo.)

Drugače pa za vanilijo poglej na twisted.si, pod Vanilija, če bi ti mogoče kakšna mešanica ustrezala. Meni je bil Tambit nekaj časa všeč, a ga sedaj videti(/vejpati) ne morem. Piše 7 dni staranja, a bi priporočal vsaj dva tedna in vmes parkrat premixati, odpreti in dati na zrak za pol ure*.

*Kar jaz delam z večino arom. Pri enih se pozna, pri enih ne - najbrž pa nekaj/veliko vpliva tudi placebo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

__Devil__ ::

priporočam od Capella iz juicedoctor aromo Vanilla CUstard zmešal 20ml vg 40 kapljic arome, 2.5ml nikotina. Kar dober okus!

YdoIPonU ::

Kaj ta juicedoctor nima nobenih shortfill tekočin al sam js nobene na najdem?
««
53 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282218 (1068) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116187 (12398) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310010 (6312) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5312960 (11866) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940511 (10273) BCSman

Več podobnih tem