» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
50 / 86
»»

Blumper ::

Zdravo
Jaz pa imam innokin jem(goby) notr je 1.6 ohm glava. Liqua traditional tobak,9 nikotina. Okusa po tobaku sploh nimam, dejansko mi gre ta liqua že na žiuce. Morem nekaj novega dobit ali pa zmešat. Okus po tobaku dobim samo če kurim na 13 ali 13.5 watt. Nevem zakaj je tako, vsi ki imajo tole isto tekočino imajo okus po tobaku, samo jaz ne. Je čas za novo mašino ki je sposobna iz tekočine izvleči več arome oz okusa?
Lp

__Devil__ ::

Danes sem zmešal moj drugi 30ml juice s 20 kapljic coconut Capela aroma, 10 kapljic Double Chocolate, 12 kapljic drachtenblut, ~ 2ml 18mg nicotine 50/50 tekočine. Za začetek sem se odločil meriti arome v kapljicah, ker mi je najlažje dozirat. Bom poročal kako bo izpadlo, zaenkrat sem navdušen nad idejo mešanja e-juiceov ter izkušenj v pomembnosti med pravim PG/VG razmerjem. PG baze nimam, vse kar je PG je od arome in nikotinske baze, mislim, da ni pregosto, najbrž 80VG/20PG ali še bolj gosto.

Sem tudi že poskusil vejpati samo VG bazo in deluje, samo para, včasih jo dodam kar v tank. Lahko se vejpa samo VG ne pa nikotinska baza, ali se lahko, če je več kot 50/50 razmerja? Najbrž da, čeprav sam nebom tega testiral saj ni potrebe po takšnem nikotinu 100ml 26mg. 100% PG nikotinska baza pa še manj, torej gostota je pomembna.

Ps. Slišal sem, da je najboljše iz Fasstech-a vse od "Authencic", je imel prijatelj izkušnjo s coilom drugega proizvajalca in je opazna slabša kvaliteta.

@Blumper: Imam pred sabo Liqua Traditional tobacco 10ml 12mg in sploh nima vonja, še nisem našel arome, ki bi res imela vonj po kakršnemkoli tobaku, nikoli nebo enako kot pravi dim. Bi pa rad našel kakšno dobro aromo, ki bi imela okus cigare ipd. Sicer pa je kar draga Liqua, 30ml ~14€ , če si pa sam zmešaš 30 centov. No, res pa nevem kako bi lahko sam zadel okus tobaka z aromami. Pri Liqua NY CHeesecake je odličen premade ejuice, na Smok X-priv sem opazil najboljši okus pri 70w, torej nekoliko višja wataža da bolj poln "topel" okus po tortici, kar me je presenetilo. Se pa dobi cheesecake aroma 30ml za 4€.
Priporočam ti nov mod in dober tank za okus, recimo Prince tank 8ml ter MESH coil za dober okus juicea, dobi se jih ugodno in prvi mi je zdržal preko 5000 "puffs".

Blumper ::

Počasi bom tudi jaz moral razmišljati v smeri mešanja doma. 30 ml za 0.3 eura?
Kje nabavim te zadeve hehe?
Niti se nisem še poglabljal v cene tekočin in cene diy tekočin.
vejpam mal več kot mesec dni.

__Devil__ ::

Tukaj: http://juicedoctor.eu/en/38-capella
Kupiš nekaj arom, ki so ti všeč, 4-5 plastenk za mešanje, 1l VG baze 11,99€ v Avstriji CityDamf. To 1l aromo sem kupil nekje konec avgusta in je še vedno več kot polovica. Priporočam juicedoctor zgoraj iz prve roke dobre izkušnje odlične cene, hitra dostava iz hrvaške 1 dan. Ko imaš vse, samo mešaš in s časom se iz svojih izkušenj naučiš, da ni tako težko. Splača se definitivno, ker mislim, da bi lahko iz ene arome 10ml 2.38€ dobil vsaj 60ml premade juicea. Nekje letno te lahko stane do 100€, potem ko si sam mešaš. Sam vejpam kakšne 3 mesece, prej sem imel mini-vape in je dal premalo dima.

Anney ::

@Jst
Enkrat si lepil neke linke za baze v večjih količinah, 10L+, maš tole še kje?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

adhoc ::

Če bi slučajno bilo komu zanimivo, prodajam set za vejpanje. Staro 12 ur, ne vem če sem več kot 15 dimov naredil. Sprobal, ni zame. Plačal 170 EUR, prodam za 100 EUR za vse skupaj, toliko da se na hitrco znebim.

Boxer mod 2.0, MTL rezervoar elabo z rezervnimi glavami, DL rezervoar Aspire z rezervnimi glavami, 2 okusa (tobak z nikotinom + zeleno jabolko z nikotinom), 2x LG 18650 bateriji, polnilec baterij Nitecore i2. Lokacija Maribor.

BorutK-73 ::

Blumper je izjavil:

Zdravo
Jaz pa imam innokin jem(goby) notr je 1.6 ohm glava. Liqua traditional tobak,9 nikotina. Okusa po tobaku sploh nimam, dejansko mi gre ta liqua že na žiuce. Morem nekaj novega dobit ali pa zmešat. Okus po tobaku dobim samo če kurim na 13 ali 13.5 watt. Nevem zakaj je tako, vsi ki imajo tole isto tekočino imajo okus po tobaku, samo jaz ne. Je čas za novo mašino ki je sposobna iz tekočine izvleči več arome oz okusa?
Lp

Jaz sem fural 1.5ohm coile na 15-16W. Povečaj wate.

__Devil__ je izjavil:

Slišal sem, da je najboljše iz Fasstech-a vse od "Authencic", je imel prijatelj izkušnjo s coilom drugega proizvajalca in je opazna slabša kvaliteta.

"Authentic" pomeni da je zadeva original, "style" so pa cloni in s tem slabša kvaliteta in nižja cena. Ampak so izjeme kjer so cloni boljši od originala.

adhoc je izjavil:

Če bi slučajno bilo komu zanimivo, prodajam set za vejpanje. Staro 12 ur, ne vem če sem več kot 15 dimov naredil. Sprobal, ni zame. Plačal 170 EUR, prodam za 100 EUR za vse skupaj, toliko da se na hitrco znebim.

Boxer mod 2.0, MTL rezervoar elabo z rezervnimi glavami, DL rezervoar Aspire z rezervnimi glavami, 2 okusa (tobak z nikotinom + zeleno jabolko z nikotinom), 2x LG 18650 bateriji, polnilec baterij Nitecore i2. Lokacija Maribor.

Sem gledal med oglasi in sem se za glavo prijel ko sem videl kaj si kupil za prvi vape. Za veliko manj denarja bi zvedel ali je vape za tebe ali ne. DL tank definitivno ni za začetnika.

Zgodovina sprememb…

adhoc ::

Mnja, nisem si nič kaj prebral, na slepo sem šel v trgovino in rekel da bi rad imel nekaj kvalitetnega za sprobat. To so mi dali. Saj roba je menda dobra, ne? Ampak pač overkill za začetek?

V bistvu če je škart roba mi povejte, bom vrgel v kanto, ker nočem ljudi nategovat po spletu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adhoc ()

connel ::

Dobra je že, samo ne za začetnika.
Vsaka pen like zadev bi bila boljša.

Jst ::

Tale Boxer Mod:

????


?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

adhoc ::

Jup, samo da je crn.

__Devil__ ::

Definitivno preveč za prvič, najboljše je začet z kakšnimi mini vapeom kot recimo Jomotech 2.

Ijus ::

obstajajo kakšne zeliščne e-tekočine za recimo zdravilne namene?
ne mislim glih na marihuano al pa kake take zadeve kot so cimet, kava ipd.
amapk kaj v smislu klinčkov, bezga, brinja, šipka ipd.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Blumper ::

Zdravo..
No sem šel do lokalne trgovine in kupil 50/50 200ml baze, 4x10 18mg/ml nikotina in cavendish aromo tobaka. Priporočal mi je naj dam 40ml nikotina(torej vse) 23ml baze ter 7ml arome. Sedaj bo v predalu 7 dni, seveda bom vsak dan več krat pomešal. Me prav zanima kaj bi prišlo iz tega. Aja pa vse skupaj je blo neki manj kot 27 euriča.

Jst ::

adhoc: kje si to kupil? Res me zanima katera trgovina ti je to vse priporočala...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

adhoc ::

Tale q vape house v Mariboru, kolikor vem je to edina trgovina v MB z vejpi. Saj ni prodajalec nič kriv, v bistvu mi je priporočal nek AIO vape, ampak mi je kolega svetoval naj si raje to nabavim. Ni prodajalec nič kriv, v bistvu je bil prodajalec super, zelo potrpežljiv, mi vse razložil, itd. Sem bolj sam kriv. Saj ni problema, nisem jezen ali karkoli, samo pač ni zame :)

BorutK-73 ::

Moral bi poslušat prodajalca, AIO bi bila prava in cenejša izbira.

Blumper je izjavil:

Zdravo..
No sem šel do lokalne trgovine in kupil 50/50 200ml baze, 4x10 18mg/ml nikotina in cavendish aromo tobaka. Priporočal mi je naj dam 40ml nikotina(torej vse) 23ml baze ter 7ml arome. Sedaj bo v predalu 7 dni, seveda bom vsak dan več krat pomešal. Me prav zanima kaj bi prišlo iz tega. Aja pa vse skupaj je blo neki manj kot 27 euriča.

Skoraj vse tobačne arome potrebujejo mesec dni da se stepajo. Prilepi link katero aromo imaš.

ps
Ciljaš na 9mg nikotina?

Zgodovina sprememb…

Blumper ::

http://www.e-nimbus.si/index.php?route=...

Ja naj bi bilo cca 10mg nikotina

Jst ::

info: Samsung 21700 40T so trenutno na zalogi na nkon.nl. 9.45 EUR

Če ste na "hunting-u" za 21700, ne premislite dvakrat, ker bo takrat zaloga že pošla.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Blumper je izjavil:

http://www.e-nimbus.si/index.php?route=...

Ja naj bi bilo cca 10mg nikotina

Ripening Period: 10/15 days. Dva tedna za steping
http://www.blacknote.eu/product/cavendi...

Zgodovina sprememb…

Blumper ::

Ok bom počakal.
Še zmeraj ne vem kako naredijo nekateri tako poceni juice ( kao .30 za 10ml).
Vem da je pri nas v fizični dražje kot drugje na netu, sam teh strani je toliko da ne vem kam bi se obrnil.. ima kdo kakšno favorizirano trgovino?
A se lahko sploh po pošti pošilja nikotin?

Jst ::

Najdi enega, pa kupita PG, VG in nikotin za 10 litrov, pa te bo en liter koštal ~3-4 EUR.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Blumper ::

Ni problema nekoga že dobim. Recimo na juice doktor je 5l 50/50 nikotina 215 €,okol 70 je 50/50 baza manjkajo še kakšne arome. Kje kupujete te zadeve vi, že izkušeni vejparji ?

Ijus ::

pri mojmu aspire k3 aio vapeu se je začel dogajat, da ko mtl-nem (ko ga povlajčem) tekočina brbota kot pri slamici ko v kozarcu ostane še par kapljic soka.
na začetku se mi to ni dogajal.
vape mam komaj en mesec dni.
pred ene 14 dnevi se mi je to začelo dogajat.
porajtal sem pa tudi, da ko spucam izparilnik al kako se temu reče - tam ko je una mrežasta žička to izgine. ampak se pet hitro pojavi. recimo že naslednji dan.

kdo ve v čem problem?

pozabil sem napisat: ko spucam mrežico pa ta cel izparilnik je vapeanje normalno - dima je full velik. ko se pa pojavi brbotanje pa je dima malo. nekaj malega pomaga če kliknem na gumb pa nekaj sekund piham na ven. sam spet čez kakih par inhaleov pride do tega brbotanja.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

ali3n ::

zmatrana glava?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Ijus ::

ja ne vem. sprašujem vas.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

__Devil__ ::

V QVapeHouse imajo tudi pogosto srečanja, kjer se vsi vejperji zberejo in parijo.

ali3n ::

@Ijus - si probal z novo glavo?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Ijus ::

nisem. mam rezervno original v škatlici.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Jst ::

Dva tedna furaš isto grelno glavo? In te čudi, da je "zmatrana"?

Menjaj glavo. V vape penu, seveda. :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Ijus ::

aha. ja nisem vedel da to tolk mal zdrži.
prvi vap mi je to.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

adhoc ::

Meni je bilo rečeno, da grelna glava zdrži en mesec?

(tudi nimam pojma, mimogrede)

BorutK-73 ::

Odvisno od juica. Meni je najdle zdržala z RY4 juicom 5 tednov, drugače pa 3-4 tedne. To je seveda za MTL in tobačne arome. Plus po mojih izkušnjah glave prej skuri če vajpaš kupljen juice, če si sam mešaš, glava zdrži dlje. Naprimer kupljen juice mi je skuril bombaž, medtem ko pa pri "diy" juicu pa samo okus počasi zgubljaš. Za DL gre po glavah še hitreje.
Zato sem pa prešaltal na RTA tanke kjer je strošek menjave coila cca 1 cent.:P

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

https://www.fasttech.com/products/96238...
200 coilov za 6€. Pa ga menjam enkrat na mesec.

adhoc ::

Mene zanima kaj piše na tem mojem boxer modu. Nastavljam lahko moč [W]. Izpiše mi upor [0.24 Ohm] - ki je odvisen od rezervoarja. Nazivni upor je sicer 0.25 Ohm, ampak predpostavljam da je lahko nekoliko lufta pri tem? Nato mi izpiše spodaj voltažo, v tem primeru 3.95V - to mi ni jasno od kod dobi. Če si jo izračunam bi moralo biti ~3.8V. Je voltaža višja ker je nek upor tudi od mod-a/rezervoarja, ali kaj?

Še spodaj mi piše 0.00A, 230P in 8.2V. 8.2V je povezano s tem koliko je baterija napolnjena, zakaj mi piše 0 amperov ne razumem, 230P pa predpostavljam da je (nekaj)Paralelno vezani bateriji?

Hvala za pomoč. Sem brskal po spletu in našel nič pametnega. Dovoljena moč za rezervoar pa je bila napisana samo na nekem xy prodajalcu, ki sem ga našel preko spleta. V navodilih nič ne piše. Zelo šalabajzersko mi deluje vse skupaj, pa sem bojda bolj kvalitetne zadeve nabavil.

__Devil__ ::

Bolj kot je kvalitetno težje je začet zadevo uporabljat, ker ima več možnosti in nastavitev, sploh, če si začetnik. Tega moda sicer ne poznam, najbrž bi moral biti na youtube kak video opis kako vse skupaj pripravit, pomembno je tudi kako bombaž in vse narediš. Na mojem Smok X-Priv sam izbere ohme ko zamenjam coil, obstaja pa tudi možnost, da ti ročno izbereš željene Ohme.

Me pa zanima, če kdo ve kateri tank/atomizer se priporoča za SMOK X-Priv, kjer lahko uporabljaš te coile, ko si svoje delaš, bombaž, žica itd.

Kupil sem Atomizer iz wisha za 14€ z potnino, noter je M4 coil, vse sem odvil in na novo privil, dodam Liqua Chocolate mint juice, začne puščati takoj, vseh 8ml, potem pa sem poskusil dodati samo VG bazo in ne pušča, kar je nenavadno. Liqua je 50VG sem zdaj pogledal, kar redka tekočina, zato najbrž steče iz coila? Danes poskusim dodat mojo prvo zmešano tekočino, ki je vsaj 80%VG in vidim rezultat, ali bo puščalo.

BorutK-73 ::

Za A (ampere) pritisni na fire gumb in boš videl vrednost. Volti pa pridejo iz baterije.

Jst ::

Nastavljam lahko moč [W]. Izpiše mi upor [0.24 Ohm] - ki je odvisen od rezervoarja. Nazivni upor je sicer 0.25 Ohm, ampak predpostavljam da je lahko nekoliko lufta pri tem? Nato mi izpiše spodaj voltažo, v tem primeru 3.95V


Višaš moč in glede na Ohmov zakon računa koliko Voltov bo Coil dobil, ko stisneš fire. Ko držiš Fire, ti pa glede istega Ohmovega zakona napiše koliko Amperov teče skozi.

Pri 0.24 OHM in 3.95V imaš nastavljeno 65W (plus/minus par Wattov). Skozenj bo pa teklo 16.5 Amperov.

http://www.steam-engine.org/ohm.html

>Še spodaj mi piše 0.00A, 230P in 8.2V.

230P verjetno pomeni Puffs. Kolikokrat si "potegnil". 8.2V pa predvidevam, da je to trenutna napetost obeh baterij skupaj.


---

Me pa zanima, če kdo ve kateri tank/atomizer se priporoča za SMOK X-Priv, kjer lahko uporabljaš te coile, ko si svoje delaš, bombaž, žica itd.

Svoje grelne glave si sicer ne moreš delati. Možno pa, da obstaja RBA glava. To je pa grelna glava, kjer si sam delaš coile in bombažiranje. Ampak nikoli ne boš naredil tako učinkovito, kot kupljeno pre-made grelno glavo.

Če imaš TFV12 Prince Standard Edition, obstaja takšna RBA glava:



https://www.fasttech.com/products/3007/...

8.33 EUR

Ampak še enkrat ponavljam: nikoli ne boš dobil enakega okusa, kot iz kupljenih grelnih glav. Razen, če kupiš RTA. RTA je pa Tank, za katerega vedno sam delaš coile in bombažiraš. Za RTA ne moreš kupiti pre-made grelne glave.


>Kupil sem Atomizer iz wisha za 14€ z potnino, noter je M4 coil

What? Kaj si kupil?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

adhoc ::

Hvala, sem že vmes ugotovil kaj je kaj, razen za puffs pa mi res ni na kraj pameti padlo da bi naj to pomenilo.

__Devil__ ::

Zdaj vidim v čem je fora teh rba, torej ga nebom kupil. Narocil sem kar cel dodaten tank zaradi vecje kapacitete 8ml, zraven je bilo vse komplet z M4 coilom, ki je dober, 30-70w 0.17ohm. Ko imam svoj juice z visokim VG ne pušča. Sem pa zdaj opazil, da je spet zacelo puscat, ko sem dolil svoj juice, zgleda mora biti res zelo visok VG.

Pravkar še imate možnosf 15% popusta na Juicedoctor.eu naročit tekočine, sam sem naredil zalogo novih okusov Capella. Koda je BLACKFRIDAY.

Dobil sem tudi ta manjši ustnik, deluje dobro, vendar se v ustniku nabere veliko vlage oz pare od Juicea, ter lahko dobiš včasih kaj zraven.

Slopek ::

Za začetek se mi zdi najboljša izbira kakšen eleaf pico mod in aspire nautilus 2 tank. Vse tiste starter zadeve so slabe in po mesecu ali prej, gledaš boljše zadeve...nautilus 2 se mi zdi odličen tank, katerega priporočam vsem bivšim kadilcem, saj omogoča precej dobro mtl izkušnjo. Glave so 7eur/5kos, kar je precej ugodno, zdrži pa mi skoraj mesec dni. Sam imam še obs ace, geekvape ammit, 2xserpenth mini, pa imel obs criusa itd...po treh letih, imam v uporabi samo še nautilusa in pa serpent minija...less is more
aja...najprej sem si mešal tekočine v razmerju 70,80vg-20-30pg, pa sem ugotovil, da mi še najbolj sede končno razmerje 50:50, kjer je več okusa, pa še vsi tanki bp predelajo zadevo...prej, mi je večkrat žgalo glave, sploh v mrazu, ko je tekočina precej zgoščena...to, je to

BorutK-73 ::

Nautilus 2 je jajc od tanka. Zmeraj sem se skoraj urezal ko sem ga hotel nafilat in v 50% se je zraven odvil coil. Hvala bogu da sem ga prodal in to je edini tank ki sem ga prodal. Pa mi v omari stoji 10 tankov.

https://www.gearbest.com/mod-kits/pp_11...
Tight air draw, coil drži nenormalno dolgo, kolega pravi da jih menja na dva meseca. Za mene je premalo zračni. Ta kit je bil že znižan na 15€.

Zgodovina sprememb…

MASS ::

Pozdrav. Začetnik, 1 mesec + na vapu, prej ohoho na 6-8€/dan čikih.
Nekaj vprašanj:
Glede na kaj se v mešancah nanašajo oznake nikotina (6,12,18mG), tekočine so pa v mL? Na 100mL, 1l mogoče?
Se mogoče ve, kaj pomeni recimo en poteg vapa tekočine z 6mg nikota glede na poteg ene navadne cigarete?
Se da kje dobiti vzorčne količine različnih variant tekočin (po npr 2mL..) za test, da najdeš nekaj zase?
Drugače pa sem se v enem mesecu zredu za 6 kil, bemo :)). Ne vpliva samo nikotin v čikih na metabolizem, zgleda..
Se pa da z vapom nadomestit čike, in to je fajn! Vsaj meni, po xx letih..

matobeli ::

Komot si zmešaš sam tekočine z več ali manj nikotina, enota je vedno mg/g ali mg/ml. Najbolš bi bilo kar brez arome, pa bi hitro videl katra kombinacija ti res ustreza.

Na čikih je včasih pisal kolk majo not nikotina. V cigaretu je cca 1g tobaka. Torej imajo rdeči marlboro cca 9mg. Se ga pa absorbira cca 2mg.

Torej, absorbcija pri vejpanju in čikih je drugačna.

Od oka bi lahko rekel da je 1ml tekočine z 6mg nikotina podobno kot dva-tri rdeča cigareta.

Sem pa en teden lastnik in uporabnik Vaporesso Cascade One vejpa. Lahko rečem da je odlična zadeva za začetnika, oziroma vejperja ki želi lep in kakovostno izdelan vape, brez "tamagoči" elementov v relativno majhni pakungi.
Nsročen iz gearbest, skupaj z EU direct pošrnino, 46eur.

Jst ::

Nekdo je spraševal za sample.

V tujini sem videl več "start kitov" za 30, 40 Funtov, dobiš AIO, nekaj grelnih glav, par 30ml tekočin in razne sample tekočine/arome.

Enkrat sem videl sem kul paket, AIO je bil podoben linkanemu EZ.Watt, paket (5x) grelnih glav, 2x 50ml tekočine in 5x 2ml sample tekočin za 50 funtov. Hotel sem ga kupiti za darilo, ampak so imeli samo še enega in v trgovini sta bili dve ženski in sem jim prepustil, da je ena kupila (druga je že bila vejperka).


---

Glede na to, da sem skoraj vsepovsod videl sample v trgovinah v tujini, mislim, da pri nas na balkanu dobesedno hočejo imeti/dajati samplov, druge razlage nimam, zakaj jih nimajo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Slopek ::

BorutK-73 je izjavil:

Nautilus 2 je jajc od tanka. Zmeraj sem se skoraj urezal ko sem ga hotel nafilat in v 50% se je zraven odvil coil. Hvala bogu da sem ga prodal in to je edini tank ki sem ga prodal. Pa mi v omari stoji 10 tankov.

https://www.gearbest.com/mod-kits/pp_11...
Tight air draw, coil drži nenormalno dolgo, kolega pravi da jih menja na dva meseca. Za mene je premalo zračni. Ta kit je bil že znižan na 15€.


To se je dogajalo tudi meni, ampak sem ugotovil, da ga ne smeš preveč zategniti...ker si ga preveč privil, si ga res težko odvil in ga je bilo potrebno vedno najprej dat dol iz moda, potem pa se je skoraj vedno odvila še glava...tudi mene je full jezilo, pa sem to enkrat komentiral v enem vape shopu in dobil odgovor. Torej, tank je odličen, kot sem že napisal, le močan ne smeš biti pri privijanju.

BorutK-73 ::

Ena skica ki je meni pomagala pri Siren 2 tankih ki so spuščali juice skozi airflow, ni čisto rešilo problema, ampak je sedaj veliko bolje.

Zgodovina sprememb…

ali3n ::

Pa ima Siren2 navado puščat? Frend kupuje mtl, 22mm,... pa koleba med Siren2 in Beserkerjem.
Slednji preverjeno ne pušča.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jst ::

Glede skice: jasno vse. Takšen rezultat dosežeš, če grobo "tlačiš" bombaž ali siliš bombaž v wick porte.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

ali3n je izjavil:

Pa ima Siren2 navado puščat? Frend kupuje mtl, 22mm,... pa koleba med Siren2 in Beserkerjem.
Slednji preverjeno ne pušča.

Siren 2 ni ravno suh tank na dnu. PA če ga napačno zbuildaš, bo malo spušal skozi airflow, ampak par hitrih pufov in bo problem rešen. Problem Siren 2 je slab O ring na airflow obroču.
Berseker pa rad špuka, ampak to se zlahka odpravi tako da tank malo obrneš na glavo. Če ima kolega rad bolj oviran airflow, potem berserker, če pa ima rad bolj zračnega, pa Siren 2.

Poglej še Geekvape Ammit in Doggy style tanka, ki prevejeno ne spuščata.
https://www.aliexpress.com/item/Origina...
https://www.aliexpress.com/item/New-Arr...

Zgodovina sprememb…

««
50 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282251 (1101) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116370 (12581) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310066 (6368) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313046 (11952) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940602 (10364) BCSman

Več podobnih tem