» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
49 / 86
»»

ali3n ::

aiko je izjavil:

ali3n je izjavil:

Ima kdo Galaxies RDTA? Imam RDA verzijo na squonkerju, pa me mika še RDTA - glih zaradi tankca. Drag sameva...


Imam naročenega, čakam da prispe. Sicer ga ne rabim, hočem ga le videt v živo. Glede na to, da ga bom dal naprej po nabavni ceni, se bo že našel kupec.


Če bo SS... :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jst ::

BorutK-73 je izjavil:

esel je izjavil:

Strinjal bi se, da je Siren res enostaven za buildat, kar se pa okusa tiče, je pomoje v primerjavi z Berserkerjem nič več kot soliden. Če naročen Ammit tank, da vsaj toliko okusa kot Berserker boš zelo zadovoljen. Ko prejmeš tank te prosim da poročaš kako se obnese.

Imam tudi berserker-ja, ampak clone. Okus je daleč od Siren 2, pa na sploh mi ni všeč ker je airflow premajhen, podobno kot na starem Doggystyle. Berseker je imho preveč hypan za "najboljši" mtl tank, marketing dela svoje.



Moje mnenje glede Sirene 2 je, da imajo grozen Quality Control. Majhno odstopanje v airflow-u (ringu), pa imaš (imam) restricted DL, namesto MTL. Vsaj tako mislim zato, ker če gledam review na youtubu, gre ljudem "vdih" bolj na tesno, kot na moji. Nato vsi o-rings so pri meni tako švoh, da moram biti zelo zelo previden, drugače jih komot strgam.

To je edina razlaga, zakaj nekateri hvalijo Siren 2 kot "MTL Tank of the year", drugi pa gledamo postrani...


---

Spet sprašujem: Je kdo naletel na kakšno trgovino, ki ima na zalogi VapCell 21700 ali Samsung 30T ali 40T?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Nkon.nl ima na zalogi 21700 vapcell celice, vsaj nekatere, boš mogel pogledat kaj rabiš.

Je pa to trenutno ena izmed boljših, če ne najboljša, trgovina za baterije.

ali3n ::

Teli Samsungi so k Jeti; baje obstajajo,... jaz sem jih iskal en mesec, a sem obupal.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jst ::

Jaz imam 4 30T. Sem postal link tukaj do italjanske strani, vendar po ene tednu dni jih več niso imeli na zalogi.

Drugače pa rewrap B kvalitete tudi niso slabe (Vapcell 21700 3100mAh 35A Purple). Zdržijo mi 18 minut vejpanja. Primerjava: Ko polnim Efest, mi polnilec vedno javi okoli 2600-2700 mAh. (Nikoli jih ne spraznim čisto do konca.) Original 30T se mi obnašajo enako. Tudi "Voltage Sag" je na uč enak = enak internal resistance.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Nekaj časa nazaj sem spraševal, če kdo ve za kakšno flaško, v kateri bi imel juice.

Uwell me je uslišal z Uwell JuiceBank:



Drži 15 ml, je lep in ko ga kje vidim, ga takoj naročim. Za v avto bo super.


Hmmm, po premisleku, jih bom verjetno naročil vsaj dve.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

__Devil__ ::

Ko sem kupoval vape, sem slišal, da je fajn imeti vape z dvema baterijama, ko sem zbiral informacije in najbrž zdrži dlje .(dve 18650 LG 3000mAh), tudi greje se manj +1. Trenutno mi drži kar dolgo, najbrž se šteje doba baterije po tem koliko vape-ov, puff-ov, potegov narediš. Nekdo je tudil omenil, da zdrži 18min vapanja, torej kot če bi 18 minut držal puff gumb?

Mene pa zanima, če je kdo poskusil to, da v Q4 Prince (mesh?!)coil narediš luknjo v vsako strain coila in s tem zmehčaš bombaž, naj bi coil zdržal nekaj tisoč več potegov (puffs). Mislim točno to, da bi poskusil:

@Jst: Zanimiva stvar, zgleda kot termo cup, da ni takoj hitro vroča tekočina v avtu in se posledično lahko poškoduje, ker juice je pomembno shranjevati do ~ +25°c približno.

Jst ::

>Nekdo je tudil omenil, da zdrži 18min vapanja, torej kot če bi 18 minut držal puff gumb?

Da. Ponavadi imaš Puff Counter in Time.


>v Q4 Prince (mesh?!)coil narediš luknjo

Mesh coili že tako zdržijo veliko več, kot navadni, tako da jaz osebno tega ne bi počel. But feel free to try out.

Jaz sem enkrat navadno grelno glavo, ki se mi je zdelo, da počasi "wicka", podobno z iglo prepičil, a mi je potem pljuvala, tako da je bila samo za v kanto.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

No končno sem danes videl v tracku paketa iz Hong Konga, da so ravnokar odposlali paket naprej iz Švice...to bi pa znalo zdaj hitro pridet a ne? Kakšne izkušnje, tisti ki ste kupovali prek fasttecha?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

ali3n ::

Če koga zanima je na voljo nov (torej še nerabljen) squonker Hcigar Inbox V3 (DNA75), rabljen Recurve RDA in rabljen Serpent SMM.
Vse lepo ohranjeno, vsa pripadajoča oprema.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

kalorijagr ::

Eno noob vprašanje. Imam mod pico 25 se mi zdi, v njem je baterija 18650, a je zelo narobe, če jo polnem preko moda s samsung adaptarjem? Prodajalec je rekel, da je bad, s pa ne razumem, zakaj bi mod vzel več amperov kot jih prenese?

connel ::

Za samo baterijo je bolje če uporabljaš kakšen počasen polnilec.
Najbrž je mislil v tem smislu, da bo baterija dlje trajala.
Pod črto, nič ne bo tako hudo bad, da ne bi smel.

__Devil__ ::

Nitecore polnilci so zelo kvalitetni z ekranom in solidno ceno, tako tudi baterije dlje držijo. Polnijo praktično vse velikosti baterij. So popularni v vape skupnosti.

BorutK-73 ::

Za 18650 je najbolje da imaš polnilc z 1 amperom ali manj.

YdoIPonU ::

Js filam kr direkt na vtičnico preko moda. Sej če je mod pameten, si itak sam vzame tolk kot rabi oz. s kakšnim tokom se fila.

Midnas ::

Živjo,

rad bi si kupil prvi vape in bi rabil pomoč. Prebral sem 20 strani tukaj, pa nisem nič bolj pameten...
Bi pa prešel iz cigaret na vape.

Če prav razumem, potrebujem mod + atomizer oz. kit. OK, vse prav. Ampak bolj ko gledam, bolj ko berem, več je nekih nejasnosti. V videih ljudje sestavljajo te izparilnike in montirajo vate, nastavljajo moč... So vsi za sestavit in nastavit, ali delujejo out of the box? Potem, kaj je razlika v Ohmih pri coil? Pre reviewih recimo svetujejo drugačne ohme. Kako hitro se te stvari obrabijo, se potrebuje kakšne rezervne dele že vnaprej?

Bi bil nekdo tako prijazen, da bi mi svetoval nakup, recimo na gearbestu? Torej kateri kit, mod, atomizer, rezervne dele itd. Vse kar se potrebuje, da lahko normalno štartaš, ne da potem čez 14 dni prekineš, ker se je nekaj obrabilo.

Potem se potrebuje še baterijo, če ni že vključena in verjetno polninik. Vsaka 18650 verjetno ni dobra.

Da vsaj orodje izberem, recimo, da kar se mešanic tiče ste se kar dobro razpisali in to vem, kaj bi :)

Hvala že vnaprej.

connel ::

Vzami kakšno pen like zadevo, rezervne glave, tekočino z dosti nikotina notri, bolje več kot premalo in je to to.
Pusti mode in ostalo za kasneje.

BorutK-73 ::

Za začetnika definitivno AIO kit ali pa te nove e-pen zadeve z nic salt tekočino ki da še boljši približek analognim cigaretom.
https://www.qvapehouse.com/si/izdelek/a...
https://www.qvapehouse.com/si/izdelek/a...

https://www.fasttech.com/products/0/100...

Zgodovina sprememb…

Jst ::

frances: Za prvi mesec bo vse v redu. Nato si pa kupi Digicharger D2 za dobrih 20 EUR. Sicer fila z 500 mA (ali 300, če tako nastaviš), ampak je poceni in dobro ocenjen.

https://lygte-info.dk/review/Review%20C...

Lepe krivulje in ker malenkost prehitro konča z polnjenjem v primerjavi z OPUS (imam oba), tako baterija zdrži več ciklov. (Če jo ne izprazniš do konca.)

Drugače pa ne kupuj poceni Kitajskih no-name polnilcev.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Kot lastnik Nitecore D4 težko priporočam D modele.

Pin (spodnja ploščica za kontakt) ki z fedrom drži celico pritisnjeno skupaj je iz zelo švoh kovine, se hitro skrivi in ker ima premajhno bunkico potem lahko izgubi stik.

Premajhna bunkcia je tudi na + polu.

Vsaj kar se tiče 18650 flattop baterij.
Problem je tudi polnit 26650 baterije ker je zaradi smotane oblike ohišja možno polnit samo 1 baterijo na 4 slot polnilcu.

Imam podoben polnilec, litokala li 500, ki je boljši, cenejši ima nastavljivo moč polnjenja, ima nor test kapacitete in je ravno tako dobro ocenjen glede regulacije kot Nitecore.

Je pa ogromno kitajskih no-name polnilcev v resnici zelo dobrih, odličen naslov za več zvedet so lučkarski forumu (budgetlightforum candelpower forum in tudi na ST je tema o lučka)

ali3n ::

A viš, men se zdi pa D4 čist ok. Nisem pa probal drugih. Uporabljam pa baterije (18650) od Litokale in so ok.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

matobeli ::

Jaz imam pa trenutno ene 4 različne :P

LiitoKala Lii-500 15-19USD na 11.11

Nitecore je cca 10USD več.

Če kdo želi pa prodam Nitecore D4 za 15USD :D

__Devil__ ::

Jaz sem zaenkrat zadovoljen z mojim Nitecore D2, bom pozoren na tisto železo, da ga ne zvijem. Deluje preko adapterja iz aliexpressa Uk-Eu. Samo, da polni. :D

BorutK-73 ::

Jaz sem si pa naredil svoj polnilec za par evrov z TP4056 moduli.
Podoben temu, samo da imam še jaz on/off stikala za vsak modul


moduli:
https://www.aliexpress.com/item/5-pcs-M...
Polnijo z 1 amperom.

matobeli ::

joj, debil v temu videu je zapravil malo manj kot 13€ za geto polnilec iz istih cheap kitajskih komponent nad katerimi se spakuje.

__Devil__ ::

Danes sem dobil Liqua ejuice, zdaj pa me zanima, ker na tekočinah piše 50VG, ali je to še vedno dobro za SMOK X-Priv prince tfv12 tanke? Ali je dobro, če dodam 5ml VG baze na 10ml juicea? Sem naredil napako z nakupom teh juiceov? Najraje bi tako kupil aromo 10ml in zmešal z ~ 60ml VG baze + nic.

Tudi nicotine shots od LIQUA so 50vg 50pg. Imam dva okusa, chocolate mint in NY Cheesecake, oba 50vg ter tobacco tradicional 4x 10ml 12mg, 50vg. Ali so ti juice-i dobri za moj vape?

Hvala!

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Boš videl, najboljš je tist kar tebi ustreza, vejp se ti zih ne bo kar pokvaril.

Jst ::

Kaj pa naj bi bilo narobe z Liquo in TFV12?

Če je že narejena tekočina, samo nalij notri and vape on it.

(Prej še poglej, če je grelna glava še funkcionalna. Ene tekočine jih zapacajo v parih dneh.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

__Devil__ ::

Nevem, najbrž nič, to sem vprašal, ker tile vejpi z večjo vatažo (sub ohm) in ti TFV12 coili rabijo bolj gosto tekočino (juice), da se prime na coile, bombaž, tako da "sticks to the coil" saj sem prvič nalil eno tekočino za mini vejpe (VapourV2) in je bila zelo redka, okus je bil po zažganem. Trenutno imam par dni star Q4 coil, prej sem imel Mesh. Okus je zelo dober na Q4.

Torej Chocolate-Mint 50VG še ni preredko, bom najbž sam videl kmalu :), ampak imam dober občutek glede kvalitete teh tekočin. NY Cheese cake pa je 65VG kar zveni že bolje. Naročil sem tudi nov tank iz wisha za ~14€ z vsem skupaj, da bom lahko zamenjal okus hitro in preprosto :).

Trenutno porabim mogoče 5ml juicea na dan največ, to se mi zdi kar drago, da porabiš 30ml tekočino v par dneh, razen, če kupiš svoje arome in bazo, potem je pa zelo poceni, iz 10ml arome dobiš lahko 100ml zmešanega juicea, če sem prav slišal?


Vprašanje: Ja, tekočina je vnaprej narejena, vendar brez nikotina, imam 3x 10ml Liqua Nic shots 18mg, kako to vmešam v 30ml vnaprej pripravljen juice? Ali porabim nekaj juicea in dolijem polovico 10ml nic 18mg nic shota? Bo dovolj nikotina? Ali je potrebna cela 10ml flaška za 30ml Juicea? Željena moč nikotina je 3-6mg.

Jst ::

Nevem, najbrž nič, to sem vprašal, ker tile vejpi z večjo vatažo (sub ohm) in ti TFV12 coili rabijo bolj gosto tekočino (juice), da se prime na coile, bombaž, tako da "sticks to the coil"


Ammm. Nekateri coili "puščajo" (leaking), če je tekočina preredka, nekateri imajo premajhne odprtine in jim High VG juice ne odgovarja. Ta razlaga, "sticks to the coil", je meni osebno zelo čudna. Prej bi rekel, da je kaj drugega. Novo grelno glavo, preden jo daš v tank, nakapljaj tekočino v vse odprtine, potem napolni tank in pusti 15 minut.

BUT. Vsi imamo včasih takšne ali drugačne težave, recimo meni so crknili vsi (razen ene dveh) Modi od Svete Trojice™ (Joyetech, Eleaf, Wismec). Skoraj 20. Razumem nekoga, da mi ne verjame. Lahko pa poiščem vse račune (in emaile), če mi da kdo kakšno spodbudo. (recimo, stava za 100 EUR :))

Ampak če si imel zažgan okus, res zažgan, potem si zažgal bombaž in je ta glava samo še za v smeti.

Novo grelno glavo, ko jo "inštaliraš", jo ne furaj na max moči, ampak začni zelo nizko in počasi višaj po 5W. Ko porabiš nekaj tekočine, recimo pol tanka, šele potem jo začni furati na priporočeni moči. "break-in period"

Lahko si imel pač ti čuden okus... Lahko si imel pomotoma vklopljen preheat, Mesh se pa zelo hitro segreje in si zaradi tega imel čuden okus.

Ker razlaga "sticks to the coil" meni osebno "ne pije vode."

(Drugače pa, ZAME osebno, JE razlika med "zažgano tekočino" in zažganem bombažu. Če zažgeš bombaž je tako negravžen okus, da ti ostane v ustih pol ure. Glede soka: Preveč moči, pa lahko tekočino naredi "presuho*" ko vejpaš (a ne zažgeš bombaža), kar sem jaz imenoval takrat imenoval "okus zažgane tekočine".

*presuho in mogoče se prehitro upari, ne vem kaj točno se dogaja, samo vem, ko sem vejpal na Kangertech TopTanku, z Liqua tekočino, če sem preveč zvišal moč, je tekočina zgubila tobačni okus in je meni osebno bila kot "zažgana tekočina". Coil oz. bombaž v njem, je pa ostal lep in ko sem znižal moč, je bil okus spet ta pravi.


Vsi pravijo, da Mesh zdrži več, kot navadni coili. Ampak vseeno je ene dva tedna ali 20 dni za večino sokov maximum. TFV8 coili, in kompatibilni, od drugih proizvajalcev, ki sem jih jaz včasih uporabljal, so vse zdržale max od 5 dni do dobrega tedna. Ker sem uporabljal dva tanka, kjer sem lahko uporabljal enake grelne glave, je bil okus 5+dni stare in nove kot noč in dan.


---

Glede tvojega vprašanja:

Pomagaj si s tem:

http://www.steam-engine.org/juice.html

>30ml vnaprej pripravljen juice

5ml ti da 3mg/ml nic
10ml ti da 6mg/ml nic

(Na pamet, ker že toliko časa mešam in tvoj primer je enostaven. V bistvu je par % odstopanja, ker nisem štel tekočine+nikotin ampak samo "osnovo" - kot račun brez DDVja, če razumeš. )



(poglej kaj sem podčrtal)

---

>Trenutno porabim mogoče 5ml juicea na dan največ, to se mi zdi kar drago

Da, jaz sem kadil po dve škatli cigaretov na dan in sem na začetku porabil okoli tri 30ml Liqua pripravljene tekočine na teden, kar ni bilo ravno poceni. Ampak jaz sem MORAL nehati kaditi, drugače bi sedaj pisal iz Golnika, in da mi je uspelo, se še vedno zahvaljujem Zeusu (bogu, ne Zeus RTA tanku :)) (+nisem veren)

Sedaj ko sam mixam, je smešno poceni. Ampak vseeno kupujem Liqua Traditional Tobacco, ker rabim nekaj okusa tobaka in mi ta tekočina še vedno najbolj ustreza.

Najbolje, da kupiš eno tekočino z veliko nikotina ali nikotin sam. Liter breznikotinske baze v e-nimbus (LJ) je 15 EUR, če pa kupiš posebej VG in PG, pa imaš zalogo za leto dni, in je pa na koncu smešno nizko. Poglej za nikotin iz ene nemške spletne trgovine, linki so v tej temi. Za PG in VG sem dal linke jaz, in tudi za nikotin bi moralo biti zraven.



(uh, ta post je bil napisan po delih in ga ne grem lektorirati)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Augvape Intake RTA:

Prvi RTA z top airflow (top to bottom), ki mi je všeč, proizvaja dober okus in ima zame ravno pravšnji airlow (mogoče malo premalo).

Coil, ki ga furam: Fused Clapton SS316l (28+28)/38, 7 wraps, ~0.45 OHM, moč 25W. Dovolj pare (osebno ne maram veliko pare), okus sadne arome je "on-par" z Kylin Mini RTA. Moj edini top airflow RTA, pri katerem se aroma ne izgubi, vendar ima dve tube in gre od zgoraj in zrak hit the coil od spodaj.



Osebno bi ga ocenil pod Kylin Mini RTA. Kylin ima ogromen airflow, ampak z 3mm (3.5mm) coilom in pol zaprtim, je super. Ker ima toliko prostora, greš lahko crazy z ~4.5mm coilom in furaš na 80-120W z full open airflow.

Izgleda lepo. Zamenjal sem drip tip z črnim, ki pride zraven, da je bolj matchy-matchy z Modom.



Vaporesso Armor 1x 21700 + Intake. Z zgoraj opisanim coilom in 25 W Hard Mode (preheat) zdrži 18min vape time. Ker je žica fused clapton iz tako tankih žic, se takoj segreje in je povprečen vape 4 sekunde.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

__Devil__ ::

Mogoče kdo ve zakaj ne prime poštne številke pri nakupu iz Juicedoctor.eu ?

mat11 ::

Kot hud kadilec, bi rad prešel na kaj manj agresivnega za moje zdravje. Naročil (po priporočilu prijatelja) sem tole: https://www.aliexpress.com/item/Origina...
Vprašujem pa v bistvu glede tekočin. Okus, tekočine ki jo uporablja prijatelj mi ni všeč je precej sladek. Rad bi okus, ki se bi najbolj približal okusu cigarete, trenutno kadim Pall Mall. Kakšno priporočilo?
mat

connel ::

Malo pojdi nazaj po temi, če se ne motim je Jst uporabnik teh tobačnih arom in je napisal kaj mu ustreza.

Jst ::

Liqua Traditional Tobacco. (NE Q)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Midnas ::

Takole, 6. dan brez tobaka... Naročil Aspire PocketX, ki ga je predlagal @BorutK-73 - Hvala!
Tekočini sem vzel Liqua traditional tobacco in Aramax classic tobacco, obe 12mg nikotina. Z ženo sva kadilca 15 let, zadnji 2 leti sva kadila domači tobak v tubah. Izkazalo se je, da je 12mg celo preveč, tako da sem že takoj razrečil na 9mg.

Bolj nama je všeč Aramax, Liqua se zdi presladek okus.

Poleg tega sem že zamešal svoje okuse iz JuiceDoctor in sicer RY4 double, INAWERA Virginia in INAWERA Absolute Virginia, bomo videli, ko dozorijo.

Vmes sem poskusil nek huba buba od sestre, zlil po eni uri stran in šel nazaj na tobačen okus.

Občutek je ok, potrebe po navadnih cigaretah ni, niti v družbi kadilcev, ob kavi ali pijači. Pozitivni učinki se pa že kažejo!

Hvala vsem za vse nasvete v tej temi! Nove napravice so pa tudi že naročene :)

connel ::

RY4 je res precej všečna aroma, vsaj meni. Tudi staral je nisem kaj preveč, zmešal in takoj v uporabo. Tobačne arome so pa en fuj, niti ena ni bila dobra, že pripravljene pa vse v redu. Ne vem v čem je štos.
Desert ship mi je bila ena najljubših, zmešal sam, fuj fej, ogabno.

BorutK-73 ::

Men je pa veliko tobačnih arom všeč.
Na hitro:
RedM in RY4 chocolate od Meiwei, RY4 od defuncte, Vapefella, Chew bacco, Sweet mississippi, Spirit of the Woods, Jax custard tobacco, Twagger...
Trenutno staram še RY Whore Concetrate.

ps
Razen arom od Meiwei ki so naret v 10h dneh, ostale staram mesec dni. RedM sploh ni na zalogi, ker je zelo podobna Marlboro rdečim.

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

mat11 je izjavil:

Kot hud kadilec, bi rad prešel na kaj manj agresivnega za moje zdravje. Naročil (po priporočilu prijatelja) sem tole: https://www.aliexpress.com/item/Origina...
Vprašujem pa v bistvu glede tekočin. Okus, tekočine ki jo uporablja prijatelj mi ni všeč je precej sladek. Rad bi okus, ki se bi najbolj približal okusu cigarete, trenutno kadim Pall Mall. Kakšno priporočilo?

Jaz sem začel z isto napravo pred dvemi leti. Super vape, ampak to je že star model in tudi predrag.
https://www.qvapehouse.com/si/izdelek/j... pa ne boš čakal mesec dni da pride, Zraven vzami še juice pri njih. Napiši kateri juice ima prijatelj.

Zgodovina sprememb…

mat11 ::

BorutK-73 je izjavil:

mat11 je izjavil:

Kot hud kadilec, bi rad prešel na kaj manj agresivnega za moje zdravje. Naročil (po priporočilu prijatelja) sem tole: https://www.aliexpress.com/item/Origina...
Vprašujem pa v bistvu glede tekočin. Okus, tekočine ki jo uporablja prijatelj mi ni všeč je precej sladek. Rad bi okus, ki se bi najbolj približal okusu cigarete, trenutno kadim Pall Mall. Kakšno priporočilo?

Jaz sem začel z isto napravo pred dvemi leti. Super vape, ampak to je že star model in tudi predrag.
https://www.qvapehouse.com/si/izdelek/j... pa ne boš čakal mesec dni da pride, Zraven vzami še juice pri njih. Napiši kateri juice ima prijatelj.


Ko sem jo kupil je bil precej cenejši, ca 18$. Bom pogledal pa sporočim.
mat

Jst ::

RY4 je res precej všečna aroma, vsaj meni. Tudi staral je nisem kaj preveč, zmešal in takoj v uporabo. Tobačne arome so pa en fuj, niti ena ni bila dobra, že pripravljene pa vse v redu. Ne vem v čem je štos.


Enako. Tobačne arome imajo nek "kemijski okus," po katerem sem pri eni jaz osebno skoraj bruhal in me je potem celo popoldne bolel trebuh - po par minut vejpanja.

Tudi nekatere sadne in ostale imajo "kemijski" okus. Jaz sem opazil, da je to ponavadi pri teh, katere moraš mešati 1-4%. Arome, ki jih moraš mešati 10-20% in pridejo v steklenih stekleničkah, so zame najboljše.

Ena aroma mi je celo uničila tank, ker je tako napihnila "silikon gasket" na enem tanku, da se ni več dal zapreti. Sem takrat postal sliko. Stran od tega.

Našel sliko:



To je napihnila ena čudna aroma.


---

Joyetech je letos izdal Exceed (AIO) D19/D22 in CuAio. CuAIO je precej všečen in majhen: https://www.fasttech.com/p/7880605

Nekaj zmede glede AIO oznak. Kolikor sem slišal, je ta nov CuAIO precej dober tako za MTL (ena glava), kot DL (druga glava). Obe glavi dobiš zraven.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

__Devil__ ::

Danes dobil naročilo iz Juicedoctor.eu, zelo hitra dostava 1 dan iz hrvaške, všeč mi je, da so zraven nalepke k 30 in 50ml plastenkam, veliko Capella arom kot je kokos, cinamon crumble, cheesecake, GLAZED DOUGHNUT, NICOTINE SOLUTION VPG GREEN LABEL 26 MG 100 ML, bubblegum, new double chocolate v2, dodali so tudi igle in nevem točno zakaj tudi tisto pravo 1.2mm.

Plastično pa sem že uporabil in zmešal prvi juice "na pamet" razen nikotin sem zmeril na DIY juice strani 3.4ml na 30ml (željena moč 3mg), ~30 kapljic cinamon crumble arome + 10 kapljic glazed doughnut, sedaj pa čakam in upam, da bo dobro, ko preizkusim čez kak teden ali dva. Moral se bom pravilno naučiti mešati arome, ter izogibati stika s nikotinom saj peče koža ob direktnem stiku in zato bom potreboval rokavice.

connel ::

Injekcije z dolgimi iglami pridejo še kako prav pri mešanju.
Sem enkrat kupil par navadnih brez igle, praktično neuporabne.
Par z iglami pa uporabljam redno za doziranje nikotina. In ja, izogibaj se stikov nikotina s kožo, ubilo te ne bo, niti približno, je pa malce neprijeten občutek.

matobeli ::

A že kdo fura nikotisko sol namesto tekočine?

Jst ::

Nic Salts so za "Pod Systems" kot je JUUL.

Throat hit naj bi bil močnejši.

Ampak jaz sem uporabil naslednjo logiko: Čimmanj stvari v tekočini, ki jo vdihujem, tem bolje.

Drugače je bil pa JUUL z neko sadno aromo prijeten za vape. Skoraj nič pare (kar mi je všeč), dosti manjša poraba soka in manj potrebne energije (manjša baterija).

BUT: vsi Modi, tanki, RTAji, RDAji, Sub-Ohm Tanki, premade glave,... si z "Nic Salts" aromami nimaš kaj pomagati.

Jaz osebno raje ostajam na čistem nikotinu.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Ijus ::

koliko časa naj bi zdržal original coil od aspire k3?

Jst je izjavil:

Jaz osebno raje ostajam na čistem nikotinu.


mene je mat vprašala: "zakaj ne bi kadil samo nikotinsko bazo?"
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Ijus ::

jst sem mel pa danes prvi maintenance in sicer cleaning maintenance coila od aspire k3.
ni pa ni mi blo jasno zakaj aspire k3 toliko malo dima proizvaja ter zakaj brbota med tem ko sem mtl-al.
tf. pol sem se pa le spomnil pogledat pod lučjo kako zgleda coil pa sem videl da je bil že črnkast.
sem vzel replacement ki je originalno priložen pa pogledal enako pod lučjo pa videl da je lep clear metallic.
sem šel pol v kuhno pa unega ki je bil v uporabi pod vročo vodo spral ter posušil.
sedaj normalno dela.

prej sem vprašal koliko časa zdrži original coil od aspire k3 aio mtl vapa.
tukaj se bombaž ne menja, ne? to se samo kupi nove replaicement coile, ne?
če je tako bi hoteli povedati kje bi lahko kupil replacement coile?
videl sem da neki replacement coili pakirani po pet kosov v škatlici za neke sorodne aspire izdleke niso dragi - 10€ + poštnina - kar ni veliko.
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

connel ::

Seveda lahko uporabljaš samo nikotinsko bazo brez arom, sam jo tudi, ko sem se enkrat naveličal arom.

Jst ::

Interchangeable coili:

Part1:
https://www.reddit.com/r/electronic_cig...

Part2:
https://www.reddit.com/r/electronic_cig...

Nekdo je naredil pregleden google docs:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/...

Če je na listi, lahko uporabiš katerokoli drugo. Moraš paziti, da ne kupiš od druge firme, ki recimo potrebuje 2x več moči, razlika v airflow-u,...

Pa ne kupuj "ne-originalne-čajna-glave". Jaz sem enkrat in nikoli več. Eden je bil tako masten od mašinskega olja, da ko sem potegnil ven žico, se je videlo na bombažu. Fuj.

Drugače pa Original oz Authentic iz Fasttecha nisem imel težav, ko sem še kupoval premade glave.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Coili se menjajo, ne se zajebavat z menjavo bombaža v coilu, ker je to vse zelo majhno. Kupi raje dve škatle iz kitajske pa imaš za par mesecov.
««
49 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282219 (1069) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116194 (12405) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310014 (6316) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5312961 (11867) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940513 (10275) BCSman

Več podobnih tem