» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
45 / 86
»»

connel ::

Arome pri obeh enake?

Jst ::

Lej. Nisi napisal vseh vrednosti. Če si zmešal 10ml 12nic z 100ml 18nic,...?

In sem nabavu dve tekočini in naredu mix, da bi naj bila 5ka (torej 12mg/ml in 18mg/ml (torej skupaj 30) in vse skupaj v 6 ml "že narejeno" tekočino)


Napiši točne in vse vrednosti.

Da nisi ti zmešal kakšno aromo z že pripravljeno e-tekočino.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

torej imam 4ml ze pripravjene tekocine shake and vape. notri potem gre se 2ml nikotina. prodajalka mi je dala 1ml 12mg/ml in 1ml 18mg/ml. oboje sem vlil noter v prazen prostor in zmesal. to bi naj bila 5ka je res? drugo flasko sem isto zmesu in ena pece, druga pa ne. pri 4ki nisem opazil pekocega obcutka. je mozn da me potem 5ka pece oz da je taksna obcutna razlika?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

YdoIPonU ::

razlicni aromi sta ja. ena je jabka (ta me peče), druga pa tobak+vanilija

Jst ::

Če prav razumem, potem imaš matematiko prav zračunano. Kakšen 1ml 12 in 18 mg/ml nikotin pa imaš to?

Jaz imam 2x po pol litra 200 mg/ml nikotina in delam bazo po litrih.


Drugače pa ja, arome imajo različne "kemikalije". Recimo "kemijsko" pomarančo moraš dati 2-4%, naravno pa 15-20%. In jaz kupujem te naravne, ki so ponavadi v črnih stekleničkah in pod 10% še nisem videl. Gor nekje sem dal sliko, kjer se na steklu od tanka poznajo koščki sadja. Zato pa moram vsake par dni menjati bombaž in coil.

Tobačno pa kupujem že pripravljeno, ker vse tobačne arome, ki sem jih probal, meni osebno smrdijo po neki kemiji.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

louser ::

Če je kemijsko enaka, je enaka. Je pa nekatere arome bistveno težje proizvajati, nekatere pa lahko kar doma.

YdoIPonU ::

men se je pa ravnokar razbil steklo od voopoo draga. sicer enega rezervnega še mam doma, me pa zanima a morm prav od draga kupit spare glass al je to taka univerzalna varianta, da obstajajo tudi drugi isti in ni treba original kupit?

BorutK-73 ::

Poglej na FastTech, sem dobil 3 stekla za Siren 2 2ml za par evrov.

Ijus ::

kajenje cigaret v prostoru povzroča tisti značilni smrdeč vonj.
je s vapanjem isto?

freesty ::

Ne. Ko se prezraci nima nobenga vonja vec. Kolikor imam jaz izkusnje.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Ijus ::

// gledam tle vape. pi*** so lepi eni.

freesty je izjavil:

Ne. Ko se prezraci nima nobenga vonja vec. Kolikor imam jaz izkusnje.


prej je ena kolegica rekla da prostor kjer se vapa ne smrdi kot pri cigaretih, če bi jih kadil.
tko da me zanima tole vapanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

BorutK-73 ::

Ijus je izjavil:

kajenje cigaret v prostoru povzroča tisti značilni smrdeč vonj.
je s vapanjem isto?

Je ravno obratno, cigareti smrdijo, vape pa diši ker je milijon različnih arom.
Ok, milijon je preveč, ampak ko iščeš tisto tapravo aromo, se ti zdi da jih je toliko.;)

BorutK-73 ::

Ijus
Za začetnika ti priporočam da nabaviš AIO palčko, ki je zelo enostavna za uporabo. Sedaj so popularne tudi Pod naprave, ampak osebno z njimi nimam izkušenj.
https://www.directvapor.com/catalogsear...
Pa važno je kakšne cigarete sedaj kadiš da ti povemo koliko nikotina v juice-u boš potreboval.

ps
Pri vapingu ni katrana, zaradi katerega je največ težav pri cigaretih.

Zgodovina sprememb…

Ijus ::

aha. ja.

am sedaj kadim west sive. pa so mi dovolj močne.
drugače kadim tobak kupljen na kilo prek pošte pa kupujem tube za polnit. te so močnejše oziroma je dim močnejši. pa mi tud odgovarjajo. tube kupujem kerekol. ne gledam na izbor (nimam izbranih).

torej če bi se orientiral po cigaretih: so west sive.

---------------------------------------------------------------


saj jaz sem mel namen vprašat koliko vas pride vapanje cenej od kajenja pravih kupljenih cigaret; če to sploh je cenej.

CoolBits ::

Boljše je zdravje kar pa nima cene.

Jst ::

Če padeš notri, da ti postane hobi (kar cigarete niso), je kar pošteno dražje. Če bi pa normalen, ki si kupi eno napravo, ki mu ustreza, mogoče še eno za back-up, sam delaš bazo in kupuješ arome, da sam delaš tekočine, te pa pride ene 15 do 30 EUR na mesec.

Jaz sem začel vejpati, ker sem bil pri pulmologu, in čeprav sem bil športno aktiven in si mislil, da je vse OK, je bilo vse prej kot. Rekla mi je, da sem na meji, če kadim še leto dni bo rak 100%. Za vejpanje ni bila dobre volje. Po letu dni ni mogla verjeti, kako so se mi sčistila pljuča, RTG sliki sta kot noč in dan. Ostali testi tudi. Ampak a je vejpanje zdravo? Dvomim. Sem pa siguren, da je bolj zdravo od analognih gorilnih palčk (cancer seeds). :)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Če gledaš samo ne denar, je bosanski tobak cenejši. Če se ti pa gre za zdravje, je pa vape vsaj 95% manj škodljiv kot klasični cigareti. Pri vape-u je začetni strošek da si nabaviš napravo ki pa je lahko od 15 do 50€, odvisno kje kupiš.
West sive sem tudi sam kadil ko sem prešel na vape in sem začel z 12mg nikotina v juice-u.

YdoIPonU ::

A ve kdo kje bi dobil steklo za athlon 25 - 4 ml. Js ne najdem na netu..pozna kdo kako tako stran ko majo spare glass? Prosim lepo.

Jst ::

YdoIPonU: Mnogo tankov ima enaka stekla. Zmeri in poišči. Mogoče boš rabil še en o-ring dodati.

google rezultat: https://www.totallywicked-eliquid.co.uk...

Poglej koliko je "kompatibilnih".

Kaj zraven nisi dobil dodatnega stekla?

Meni je všeč pri wotofo, da dajo skupaj 3 stekla, eden je ponavadi že na tanku in dva rezervna.

Drugače pa jaz ko naročim tank dam v wishlisto spare parts, kot so šraufi, stekla.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

Sem dobil rezervn tank ja, sam me je strah da bi še ta šel v maloro.
Sej to stran sem že najdu ja, sam kaj ko je samo athlon 25 mini naveden.

Jst ::

Kakšne so mere? Si izmeril?

Smok TFV8 Baby, Serpent SMM in (ali Reload ali ????*) imajo enaka stekla. Ravna. Ker pri nekaterih lahko kupiš oziroma dobiš tudi bubble glass. Te je pa težje najdi.

*Ne spomnim se imena.

iwodevape dela DOBRA replacement stekla. Ampak žal ne najdem, da bi imeli kakšno svojo stran. Daj napiši višino (širina je 24mm predvidevam), da vidim, če imam jaz kakšno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

4ml verzija ima po sliki visoko steklo. A je tu kaj: https://www.fasttech.com/products/0/100...

Ta je 29mm. Poglej v drop-down meniju še ostale, potem ko zmeriš.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

zdle ne morm, ampak na eni kitajski strani ne pisal da ma fi 25*27 steklo. (mislim da alibaba).

Jst ::

Kje si pa dobil ta tank? (Zame xxx tank, za katerega sem prvič slišal od tebe.)

Pa kako ne moreš vzeti nekaj, s čim bi lahko zmeril???
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

sej sem zmeru in je res tak. visok je 27 in dolg 25mm. to je velikost stekla. ja na default athlon 25 je.

YdoIPonU ::

 Athlon 25 slika + podatki...

Athlon 25 slika + podatki...

Jst ::

ZMERI!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

saj pravim da sem zmeru. visina je 27 in sirina 25 mm.

Jst ::

No, sedaj pa išči. Žal nismo informacijske baze tukaj. Če bi vedel za kakšen podoben tank bi pogledal. Vsi, ki jih imam jaz, imajo nižje steklo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ali3n ::

Tukaj je na voljo kar nakaj rezervnih stekel različnih dimenzij (tudi 25x27mm).

Pred nakupom premeri (zgleda da se upošteva zunanji permer,...)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

BorutK-73 ::

Če vam niso dovolj tanki z 4-5ml kapacitete:
http://www.3fvape.com/rebuildable-atomi...

kapaciteta: 28ml!!!

Zgodovina sprememb…

YdoIPonU ::

Hvala vsem za pomoč!

YdoIPonU ::

kak hit pa ponavad pride roba s fasttecha? dva tedna?

Sem najdu nevermind.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

Jst ::

BorutK-73: A nisi vedel za Steam Crave? To obstaja že dolgo. Sicer nisem imel v rokah točno tega, bil je tudi Aromamizer, če se ne motim, a je v bistvu isti, mogoče celo isti. Rabiš en Heavy Coil (tricore clapton+++) in 60-80W, da poleg pare dobiš še aromo. Ni bil zame, pa še 30mm je bil premer, zakar nimam nobenega Moda, na katerem ne bi bil ogromen grd overhang.

Mislim, da je bil tale: (Izšel leta 2016)



https://www.fasttech.com/p/6578000

Ugh, tale ima 18ml: https://www.fasttech.com/products/3041/...

LOL!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

louser ::

YdoIPonU je izjavil:

torej imam 4ml ze pripravjene tekocine shake and vape. notri potem gre se 2ml nikotina. prodajalka mi je dala 1ml 12mg/ml in 1ml 18mg/ml. oboje sem vlil noter v prazen prostor in zmesal. to bi naj bila 5ka je res? drugo flasko sem isto zmesu in ena pece, druga pa ne. pri 4ki nisem opazil pekocega obcutka. je mozn da me potem 5ka pece oz da je taksna obcutna razlika?

Imaš dva mililitra 15mg/ml. Dodaš 2ml brez nikotina, imaš 7,5mg/ml. Dodaš še dva in imaš 5mg/ml. Dodaš še dva in imaš 3.75 mg/ml.
Dodaš še dva in imaš 3mg/ml.

YdoIPonU ::

Vseen bom vprašu kak hit ponavad roba pride s fasttecha? Razpon je sicer od 6-20 delovnih dni, ampak v kakem času ste pa vi robo dobivali?

Jst ::

Ponavadi naročim preko nizozemske pošte, ker so najhitrejši, a je treba ene 5 EUR doplačati.

Doživel sem že, da sem v ponedeljek naročil, dobil pa naslednji teden.

Drugače pa nekje tretji teden lahko pričakuješ.

Odvisno je tudi od tega, kdaj so oni oddali naprej. Ko dobiš tracking number, da je šlo naprej iz države, dober teden ali dva.


---

Odkar sem napisal pozitivne izkušnje z Vapcell Gold 21700 (tukaj se mi zdi, da nisem), jih več nimajo na zalogi. Heh, kako za vraga je tako težko dobiti 2[0/1]700 baterije, saj jih delajo že par let. Za lani še razumem, da so bile težko dobavljive, za letos bi pa pričakoval, da ne bo problemov.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

hvala za info. kolk hit pa pol od nizozemcev pride, da tam naročaš?

Jst ::

V Slovenijo dober teden, če naročiš v začetku tedna. V UK isti teden, če naročiš v ponedeljek.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

 slika

slika


Tole pa ne razumem...torej pošljejo ti čez 7 dni, ETA je pa 11 oktober. Torej 7 dni + 6-20 dni da pride v Slovenijo? Al ne razumem pravilno?
A ETA je pa napisana za najhitrejšo možno pošto?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

Jst ::

Iz katere trgovine?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

fasttech.

Jst ::

Ouch. To lahko pomeni tudi par tednov čakanja, da pošljejo. Ponavadi sami split-ajo paket in pošljejo, kar je "ready to ship".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

hm... ka pa ce reorder naredim, ti vrnejo kes takoj? pol raj narocim verzijo ki je ze v stocku.

ali3n ::

Če se ti mudi, stopi do prvega vape shopa. Kitajska roba potuje +/- en mesec. Dva tedna, če se retrogradni Mars poravna z Venero :p
S Fasttech sam nimam izkušenj. Je pa naročeval prijatelj - nekaj dobi v treh tednih, nekaj v cca mesecu, včasih traja tudi dlje.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

YdoIPonU ::

Ma kurc jih gleda, če je vse dražji po 10+ evrov. Marže majo kr ubitačne vape shopi.

ali3n ::

...če se ti mudi -> čas je denar... :D

Pri azijcih (Fasttech, Ali,...) je pa potrebno potrpljenje. Wax on - wax off...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jst ::

Odvisno za koliko naročaš.

Če naročam za več kot 40-50 funtov, izberem nizozemsko pošto, ki je +4GBP. Ponavadi gledam, da je vsaj "in stock". Najbolje je, če "ships next day". Če je pa stanje "ETA x business days" pa zadevo res hočem, jo naročim posebej in probam pozabiti.

Če imaš že naročeno, odpri ticket in jih prosi, da ti zamenjajo z drugo barvo (verjetno to misliš). Odgovorijo v roku parih urah ponavadi, drug dan je že vse zmenjeno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

ne vem. takrat ko sem narocil je bil shipping date 30 oktober, ampak vidim da se ni nc poslano. ko gres pa zdej na izdelek je pa za 11 oktober napisano. pisal sem jim ze 2 dni nazaj, pa se ni nobenga odgovora na supportu, tudi za tracing number ne. lahk da majo kake praznike al ka ti vem :D

oz. 29.9. je bil shipping date

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

Jst ::

Meni ponavadi v istem dnevu odgovorijo. Jaz sem naročil par stvari "in stock" včeraj, pa se je danes spremenil v "ETA 11 days". Kaj češ. To bo verjetno še več čakanja... :/
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
««
45 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282258 (1108) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116450 (12661) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310098 (6400) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313068 (11974) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940619 (10381) BCSman

Več podobnih tem